Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.)

Opinie o Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.)

jasiek

no i wydaje mi się, że jakoś stanęli na nogi bardziej, bo widze, że jest praca u nich jako technik farmacji no i wymagaja tutaj takich rzeczy jak: odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę, samodzielności i skuteczności w działaniu, znajomości obsługi programu KAMSOFT

Ania-anna-kow
@jasiek 18.05.2016 14:25

Firma DOZ stara się na bieżąco ulepszać działania oraz działać na korzyść pracowników.

anka

moje przypuszczenia sie sprawdzają, zawsze złe opinie wypływają od byłych i niezbyt szczęśliwych pracowników. Czy są więc obiektywne?

aśka
@sieciowy_pracownik 27.01.2017 10:40

nie pracujesz w aptece DOZ to nie wiesz jakie zasady tam panują. Wydano specjalną książeczkę zasad etycznego postępowania pracownika, w której jasno i wyraźnie zakazują wypowiadania sie negatywnie na temat firmy . pozdrawiam

Kamila
@aśka 06.01.2018 09:58

w każdej większej firmie jest coś takiego jak zasady etycznego postępowania pracownika, więc dla mnie to nic "specjalnego".

Asiaaa

A czy ktoś wie jak wygląda praca na infolinii doz?

onn

Ile u nich może zarobić technik farmacji?

anka

zatrudniać techników farmacji i będzie po sprawie, w 90 procentach to sprzedawca, wpisuje w wyszukiwarke DOZ schorzenie i witaminy i suplementy sie wyswietlaja, recepta to tylko wyciagnac z szuflady, reszta to czytanie ulotki, wiekszosc aptek DOZ ma korzystne godziny otwarcia, obsluga zlecen internetowych, to podaje sie numer, Kosmetyki -dermokonsultantka

gość

z tą obiektowością to może być różnie, wiele zależy jak się dany pracownik z firmą rozstawał, z pewnością ci co w dobrych relacjach nie odchodzili z pracy, moga być małoprzyjaźnie nastawieni. To oni moim zdaniem najczęściej narzekaj na firme.

graz_a

a ostatnio nawet nagrodę im przyznali za przestrzegania zasad równości płci w miejscu pracy:) Takie genderowe wyróżnienie, na czasie:) Nie dość ze stabilnie zatrudnieni to jeszcze szansa na równouprawnienie.

Pursuit
@graz_a 31.01.2014 16:40

Pracowałem w siedzibie.. śmieszne rzeczy tam się dzieją. Równouprawnienie to ściema.. nie zauważyłem tego.. Odwołali zarząd któ pogrązył jeszcze bardziej firmę... nie polecam. Pensje śmieszne

aneta

Potwierdzam stała pensja to u nich atut, stabilne zatrudnieni również. No i nadgodzin nie robię:) Do pracy mam blisko, jak matka małych dzieci jestem naprawde zadowolona z obecnej pracy. A zwolnienia zdarzają się teraz wszędzie.

anetka

Zaczełam na stażu, po którym zaproponowano mi umowę o prace, pensję może bez szału, ale zawsze płatną w terminie. Ponadto nigdy nadgodzin nie robie, wszystko zgodnie z grafikiem. Sprzedaż przykasowa najpierw mnie trochę zirytowała, ale z czasem przywykłam. generalnie praca nie jest najgorsza.

Andzia

Zatrudnili, obiecywali stabilizację po czym po krótkim czasie wyrzucili na bruk. Pan P chyba nie dorósł do roli wodza... Mając analityków tak trudno było przewidzieć poziom kosztów? Żenada... Zarobki nie specjalne, flota beznadziejna. Inni może mają inne spostrzeżenia ale mnie potraktowali jak zabawkę. Zrobiła swoje i wypad!

Zostaw opinię o Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.) - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.)