Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.)

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.)

Cecylia

Pewnie trzeba bardziej starać się w pracy i zadowolenie byłoby pewne!!!

Praca straszna dobrze ze dziś byłem ostatni raz w pracy baj baj Alicja

Sonia

Praca w DOZ? Najniższe możliwe wynagrodzenie, pracy więcej niż gdziekolwiek, bo poza kolejkami pacjentów (niezadowolonych przez braki asortymentu - magazyn nie może być zbyt duży!), Należy wypełnić milion bzurnych marketingowych rzeczy. Zapomnij o premii, płatnych nadgodzinach czy podwyżce. Lojalki za kursy, których nawet nie opłaca DOZ, tylko firmy jeszcze płacą dozowi za promowanie ich marek. A potem Ty płacisz dozowi, że pomogłes mu zarobić. 6 tysięcy złotych. Great place to work - TYLKO na tym właśnie plakacie Lubię atmosferę w Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.) za: Jeśli trafisz na dobrą ekipę - to będzie jedyne, co pozwoli Ci przetrwać

@Sonia

Czy na pewno nie można powiedzieć na temat firmy nic neutralnego? O jakich "marketingowych rzeczach" wspomniałeś? Czy możesz powiedzieć nam coś na temat atmosfery? Jak oceniasz ten aspekt w firmie DOZ? Czekamy na Twoją opinię.

Gabriela

Czy ktoś może powiedzieć nam coś na temat atmosfery w tym miejscu pracy? @Pracownik, czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat szkoleń? W jakim sensie twierdzisz, że są one nieprzydatne? Niejednokrotnie każde szkolenie wnosi choć minimalną dawkę wiedzy, która może przydać nam się w pracy bądź przyczynić się do efektywnego jej wykonywania. Podpisanie umowy także nie brzmi jak coś niekorzystnego - pracodawca musi się zabezpieczyć. Czy kwestia umowy jest dla Ciebie problematyczna?

Brałeś udział w rekrutacji do Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.). Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Gabriela

@nick O co dokładniej chodzi z umową za szkolenia? Mógłbyś rozwinąć ten temat? Mam jeszcze jedno pytanie do ogółu pracowników. Czy każdemu pracownikowi jest oferowana umowa lojalnościowa w firmie DOZ? Zachęcam Was do odpowiedzi.

Aga
@Gabriela

Nie tylko tym co chcą iść na szkolenie. Szkolenie z obsługi więc bez sensu, że jest ta umowa. Gdyby nie to dałabym 5 gwiazdek, a tak 4ry. Ludzie super, atmosfera też ok, tylko za dużo zmian mercha i i innych pomysłów zamiast skupić się na pacjencie.

Wiki
@Gabriela

Mój brat pracuje w zupełnie innej branży i jeśli decyduje się na jakiekolwiek szkolenie to też podpisuje tzw. lojalkę. Także jest to normalny wymóg skoro szkolenie jest dofinansowane. Pracodawca też jakoś musi się zabezpieczyć.

@Wiki

Szkolenia beznadziejne, do niczego nieprzydatne. A na pewno nie podnoszące kwalifikacji... I trzeba podpisać umowę. Jak nie podpiszesz, to cię zwolnią. Super, tylko się cieszyć !

Gabriela

@Filip, czy jesteś pracownikiem Dbam O Zdrowie? Jeśli tak czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? Jak wygląda kwestia szkoleń o których wspomniałeś? Czy są one organizowane dla wybranych pracowników czy są obowiązkowe czy dobrowolne? Może osobiście brałeś udział w jednym z nim i możesz podzielić się z nami swoją opinią? @Wiki, rozumiem. A czy Ty planowałaś może aplikować do firmy?

Filip

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy, organizuje szkolenia doceńcie to!!

Gabriela

@kornelka Dziękuję Ci za odpowiedź. Jeśli Twoim zdaniem nie nabywa się na takim szkoleniu żadnej wiedzy, to co tak właściwie na nim jest? Niestety, na pytanie czy firma Dbam o Zdrowie zwraca pieniądze za szkolenie nie umiem Ci odpowiedzieć. To pytanie musisz bardziej skierować do innych użytkowników forum - mam nadzieję, że ktoś Ci takiej informacji udzieli. @Ola Czy fakt, że się więcej nauczyłaś jest spowodowany tym, że firma wysyłała Cię na szkolenia, czy może z innego powodu? Ponadto, co dokładniej rozumiesz przez godziny pracy? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Gabriela

@kornelka Poruszyłaś bardzo ciekawą kwestę i również podpinam się pod Twoje pytanie. Ponadto, ile dokładniej ten okres trwa? Nie widzę, żeby ktoś pisał o tym okresie, który trzeba przepracować w firmie Dbam O Zdrowie, dlatego jeśli możesz napisać więcej - będzie to bardzo cenna informacja.

kornelka
@Gabriela

Jeśli chodzi o szkolenie z kosmetyków okres trwa 2 lata od momentu zakończenia. Oczywiście szkolenie to śmiech na sali, bo konkretne firmy uczą jak i dlaczego sprzedawać ich produkty, wydaje mi sie, ze doz za nie nie placi, praktycznie nie nabywa się tam obiektywnej wiedzy dotyczącej dermatologii czy też składników kosmetyków. Zastanawiam się czy doz kazał komuś zwracać kasę za to szkolenie? Został mi jeszcze rok, a sytuacja w mojej aptece jest taka, że zwialabym stąd nawet dziś.

F

Radze zapoznac sie z opiniami na drugim profilu Doz Warszawa - ten z 2 gwiazdkami - wiecej opinii..

kornelka

A czy słyszeliście żeby ktoś musiał zwracać pieniądze za te szkolenia z kosmetyków? chętnie bym stąd odeszła ale nie minął mi jeszcze okres do odpracowania

Gabriela

@Aga Ok, wszystko już jasne. Serdecznie dziękuję za wyjaśnienie. A możesz jeszcze napisać jak dokładniej wygląda ta kwestia potencjalnego zwolnienia się? Jeśli jest to zwolnienie za porozumieniem stron to jak wygląda wtedy temat tej "kary" w firmie Dbam O Zdrowie?

zzs

Byłam na rozmowie do apteki w Warszawie. Rozmowa ok, wszystko wygląda dobrze, minus stawka mniejsza niż w obecnej aptece, ale za to wszystko na umowie. Czy wynagrodzenia są na czas i czy są premie, bo podobno jest fajny system premiowy

Reni
@zzs

wynagrodzenia zawsze na czas, premie są, ale ostatnie dwa miesiące niskie; atmosfera ok

Gabriela

@Aga Wybacz, że dopytam, ale nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam. Umowa lojalnościowa jest tylko dla osób, które idą na szkolenie, później firma DOZ zmienia formę zatrudnienia, tak? Popraw mnie jeśli źle Cię zrozumiałam.

Aga
@Gabriela

Nie. masz normalną umowę o pracę tylko dodatkowo umowę szkoleniową tzw lojalke ze zaplacisz 500zl jak sie zwolnisz

Pracuję w Bydgoszczy i nie narzekam, dobra atmosfera, wynagrodzenia ok, czasami ciężko ze względu na dużą liczbę pacjentów.

FM

Polecam pracę w aptece. Fajna atmosfera, szkolenia(ale z lojalką na rok), fajna koordynator w Warszawie, zarobki lepsze niż u prywaciarza ale mogłoby być lepiej.

Kari
@FM

Potwierdzam. Ogólnie na plus z wyjątkiem stawek i odpowiedzialnosci materialnej(ale u nas nie ma strat)

Polina
@FM

Rok lojalki szybko zleci a szkolenia się przydadzą.

nick
@Kari

a u nas stawki całkiem normalne, szkoda tylko umowy za szkolenia

ZN

Pracuję pod Warszawą, regionalny ok, dużo pracy z towarem, nawet za dużo. Towar przychodzi w za dużych ilościach. Dobra atmosfera, dużo komunikacji(czasami za dużo), wynagrodzenie na czas, szacunek dla ludzi, wynagrodzenia na odpowiednim poziomie

Robert

Hej, znalazłem na pracuj ogłoszenie że DOZ szuka specjalisty ds. zakupów, praca ma być w Warszawie, gdzie się właśnie przeprowadzam. Czy ktoś z tu obecnych pracował może w tym dziale? Jak atmosfera i zarobki? Warto aplikować?

Fury
@Robert

Moim zdaniem aplikować zawsze warto, każda kolejna rozmowa kwalifikacyjna to jakieś doświadczenie, można się sprawdzić, a przy okazji zobaczyć jakie są warunki finansowe i tzw. socjal.

Gabriela

@Z, dziękuję za odpowiedź. Czy z awansem na kierownika łączą się dodatkowe szkolenia, podnoszenie kompetencji? Czy po awansie jest większa ilość godzin? @Gość6543, ten wątek dotyczy Dbam O Zdrowie w Warszawie - dla wygody osób poszukujących opinii Łódź ma osobny wątek.

Gość6543

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła bardzo sympatycznie i profesjonalnie, przyznam, że jeszcze wtedy wiązałam przyszłość z firmą. Pracuję tu już dwa miesiące i mam pewne spostrzeżenia. DOZ nie prowadzi szkolenia wdrażającego w nowe obowiązki, wszystkiego trzeba nauczyć się samemu, najlepiej nie pytać i nie prosić o pomoc. Komunikacja w dziale niestety kuleje. Zarobki małe, firma znajduje się praktycznie na końcu Łodzi. Umowy nie przedłużę, rozglądam się za inną pracą. Odradzam pracę w tej firmie!

Zostaw merytoryczną opinię o Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.) - Warszawa

• Jak się pracuje w Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.)