Air Liquide Polska Sp. z o.o.

Opinie o Air Liquide Polska Sp. z o.o.

Laboratorium

Jakie zarobki w laboratorium?

Czy w firmie Air Liquide Polska Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Wojtek

Brak jakichkolwiek szkolen

Aneta

Nie!

Firma ma zasady organizacji szkoleń, chętni na brak szkoleń nie narzekają. W pandemii jest z tym trudniej, bo długo nie można było brać udziału w szkoleniach nie wirtualnych.

Urszula
@pracownik

To jest dziwne, bo Ty piszesz, że tak! A inni, że nie! Komu wierzyć w takiej sytuacji?

Królik

Na jaka podstawę może liczyć PH jaki samochód narzędzia premie Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi

Bum
@Królik

9000 netto, Passat, iPhone ipad, premie co miesiąc, paczki, pączki co tylko chcesz.

Urszula
@Bum

Widać, że złość Ci wybija, szkoda, bo tu się ludzie pytają serio o programy absolwenckie itp. a tu w zamian frustracja :3

Darek

Natknęłam się na ofertę pracy w tej firmie na Pracuj.pl, 'Talents for the future', program ALLEX, skierowany do w miarę świeżych absolwentów. Z ogłoszenia niewiele można wywnioskować poza tym, że będę się rozwijać i same takie ogólniki. Żadnych konkretnych obowiązków. Czy ktoś mógłby się na ten temat wypowiedzieć?

Air Liquide Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Sprzedawca - Kasjer. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Laboratorium

Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca w laboratorium, na stanowisku specjalisty ds kontroli jakości. Jakich zarobków można oczekiwać i jaki jest rozkład czasu pracy. Pozdrawiam

tłumacz 2

dokładnie taka sama opinia jak użytkownika "tłumacz". Ogólnie prowadzący rozmowę sami nie mieli pomysłu czego tak naprawdę chcą, na obu rozmowach zadawali takie same pytania, najlepszy Pan z HR który próbował wmówić że chce zarabiać mniej :D szkoda czasu

Abcd

Witam, Czy wie ktoś może z ilu etapów składa się rekrutacja na stanowisko specjalista ds. dystrybucji gazów, jakie wynagrodzenie w przybliżeniu, jaki samochód oraz jakieś inne przydatne informacje (woj. Mazowieckie)? Pozdrawiam

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Air Liquide Polska Sp. z o.o.?

Dzas

Pierwsza umowa na pół roku, kolejna na czas nieokreślony

tłumacz

na rozmowie niezbyt przyjemny team leader zadaje pytanie ogólnie jakby w ogóle się nie przygotował. Traktują ludzi jak idiotów, myślą, że im bardziej jest ktoś uległy tym lepiej zdecydowanie odradzam.

kd

Aplikował ktoś na staż w dziale controllingu? Czego się można spodziewać?

kontrolerro
@kd

ja. robią test z excela online. trzeba ogarniać excela, ale test mi nie poszedł więc ciężko powiedziec

Pani

Rozmowa kwalifikacyjna mało profesjonalna. Odniosłam wrażenie, jakby ktoś mi robił łaskę, że ze mną rozmawia. Oczywiście po rozmowie zero feedbacku - tak/nie/spadaj.

Emilia
@Pani

A jak dawno odbyłaś rozmowę kwalifikacyjną? Być może nadal prowadzą rekrutację i odezwą się do wszystkich jak już zdecydują kogo zatrudnić. Daj znać za jakiś czas czy dostałaś jakąś informację zwrotną.

Pracownik administracji w ALP

Podstawa wynagrodzenia - 2000 m-c, starczy na (usunięte przez administratora) ale przecież jest samochód i praca w (international corporation - You Know) - przecież to prestiż wśród znajomych, a to jest bezcenne .. - żenujące podejście ze strony HR ALP. Przecież reszta idzie na wynagrodzenia dla słabo-wykształconej dyrekcji i "wiano" do Francji ,,,,

Czy można w Air Liquide Polska Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

aktualny pracownik

W zależności od stanowiska, ale ogólnie są dodatki socjalne, premie świąteczne dla wszystkich pracowników, dofinansowanie do wczasów, do planów emerytalnych, prywatna opieka zdrowotna.

Jurek

zalezy jakie stanowisko, na handlowym mozesz liczyc na dodatkowy target

Jonas

Bardzo czesto pojawiają się ogłoszenia o pracę dla przedstawicieli Duża rotacja jest spowodowana? Planami nie so osiągnięcia? Kiepską atmosferą? Warunkami ogólnymi?

Tolek

Witam, Proszę o słowo komentarza na temat Program rozwoju kariery dla absolwentów ALLEX (Air Liquide Leading EXcellence) Logistyka

Jurek

Ile wynoszą premie świąteczne, ktoś się orientuje ?

Padawan

Witam! Mam pytanie do osób pracujących w DH: - czy 5000 zł netto jest osiągalne dla osoby z doświadczeniem w b2b? - jakie są samochody służbowe? - czy tryb pracy to home office? - jak wygląda dostęp do materiałów marketingowych i podstawowych narzędzi informatycznych? Da się z tym pracować? - jak wyglądają relacje z bezpośrednimi przełożonymi?

Emilia
@Padawan

Z tego co się orientuję, to Air Liquide to lider w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Można byłoby wobec tego przypuszczać, że dobrze tam płacą - ale wymaga to weryfikacji. Może niedługo to jakiś pracownik firmy. A Ty jesteś już po wysyłaniu tam CV, czy jeszcze z tym czekasz?

Padawan
@Emilia

Na razie czekam, z nadzieją że uzyskam pytania na moje odpowiedzi. Szanuję czas innych (swój również) i nie chcę robić zamieszania, jeśli okazałoby się że są duże rozbieżności pomiędzy warunkami a moimi oczekiwaniami.

Jerzy
@Padawan

Zadałaś dobre pytania. Również chciałbym dowiedzieć się na temat warunków zatrudnienia na tym stanowisku. Niestety widzę, że obecnie nikt nie zdecydował się odpowiedzieć. Mimo braku odpowiedzi w wątku mam nadzieję, że dowiedziałaś się czegoś z innego źródła i mogłabyś coś napisać.

handlowiec

Jak wygląda praca na stanowisku przedstawiciel ds. Sprzedaży? Z tego co wiem jeśli chodzi o premie to jest tylko kwartalna. Co do samej podstawy to 5k netto jest osiągalne ? Jakie ogólnie wrażenia jeśli chodzi o pracę ?

Hanna
@handlowiec

A czy obecnie jest prowadzona rekrutacja na to stanowisko? Na stronie internetowej Air Liquide w wyszukiwarce ofert pracy nie znalazłam podobnej oferty. Szukałam tutaj: https://www.airliquide.com/careers/job-offers?languageSelect=EN

Iza

Widziałam, że w Air Liquide Polska prowadzony jest ciekawy program stażowy, mający na celu "pozyskanie młodych i utalentowanych stażystów, którzy być może w przyszłości staną się również pracownikami Air Liquide w Polsce". Czy ktoś z Was posiada jakieś bardziej rozszerzone informacje na ten temat i chciałby podzielić się nimi na forum? Może jakiś użytkownik bierze obecnie udział w takim programie w Air Liquide Polska?

@Iza

Zadzwoń do nas na główny numer telefonu i poproś o kontakt z działem HR. Umówisz się z kimś kto Ci przybliży ten temat :-)

Jemmy

Odradzam ze szczerego serca, rozmowy kwalifikacyjne to dramat, nie ma firmy bardziej nie szanującej czasu potencjalnego pracownika. Brak informacji zwrotnych szkoda czasu dla ludzi zainteresowanych.

Zostaw merytoryczną opinię o Air Liquide Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Air Liquide Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Air Liquide Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Air Liquide Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Air Liquide Polska Sp. z o.o.