Opinie o Chemeko-System w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Chemeko-System. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Chemeko-System na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chemeko-System w Wrocław

Katarzyna

Będę wdzięczna za informacje o stanowisku kierowca kat. C. Te wymienione 2 zmiany to w jakich konkretnie godzinach? Nie napisali tam dokładnie.

zxc
@Katarzyna

6-14, 14-22 :)

Mirka
@zxc

Czyli widzę, że tak jak rok temu, co ogłaszali nabór w sieci. Ale była też mowa o tym w ofercie, że można wziąć dodatkowo płatne godziny, nadal jest taka opcja? A jeśli tak, to ile dopłacają za nadgodziny? Ciekawa jestem, ile można tam zarobić najwięcej.

Nikola
@zxc

I nie zdarzają się czasem zmiany nocne? Jeśli ze względu na dojazd komuś bardziej pasuje praca tylko na jedną zmianę, to jest to osiągalne?

Xde
@Mirka

Serio ciezko pomyslec ? Kazdy ma stawke indywidualną do tego masz 50% dodatku. Ludzie regulaminu pracy poczytajcie a za dzien wolny typu sobota masz 100% dodatku czyli 2 dniówki

Abcd

Praca w tym kołchozie to porażka. Jak wszędzie są równi i równiejsi. kilku kierowców na s3 chyba płaci dyspozytorom za nadgodziny bo niby mają drugie zmiany a przychodzą na 10 wychodzą o 18 i nadgodziny są liczone bo niby siedzą do 22. Niektórzy nawet parami przychodzą bo z jednej wioski jeżdżą jednym autem. A kiedy ktoś naprawdę potrzebuje jeden dzień przyjść wcześniej to trzeba z Panią P uzgadniać co graniczy z cudem.

Htyt
@Abcd

Prawda są tacy co po 4karty na dolnej dyspo odbijają , albo sam dyspo im odbija i mają to gdzies. Na 3ce faktycznie robią 5-6 a im naciagają po 10 -12

Haha

No chyba nie bo kierowca by musiał doplacac do interesu . Na 100 proc jakies profity mają bo nie dosc jedni co chwile nowe auto mają to jeszcze są po pracy o 9 -10tej i zawijają cichaczem do domu . Karte kolega odbije i tak samo jest na 2 zmianach osób 5-6 sie obija a 20 kart leci do czytnika

Jan
@Abcd

Patologie są na każdym sektorze tylko ludzie są bardziej zgrani i nie chcą wrócić na S3 dlatego cicho siedzą. Problemy dokładnie te same skala tylko mniejsza. 100 za apteki , 50 za pracę do 17:00 cud miod

Irena

A szefostwo nic o tym nie wie? Jak można sobie zasłużyć na lżejszą pracę? Są czasem badania alkomatem, takie wyrywkowe trzeźwe poranki?

Jaka umowa obowiązuje w Chemeko-System podczas okresu próbnego?

Teresa

Heja wam, widziałam w wymaganiach, że chcą doświadczenie w jeździe z naczepą. Czy to jest tak, że jak ma się większe doświadczeniem w tym, to też lepszą pensją dają? Jest od tego zależna wysokość wynagrodzenia? Bo szukam tutaj informacji o posadzie Kierowca kat. C+E.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Chemeko-System na stanowisko Kierowca kat. C? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Automatyk/Elektronik zmianowy
Kostrzyn nad Odrą
Sima Consulting Sp. z o.o.
Paulina

Przyszłam tu bo widziałam jakąs starą ofertę na kierowcę kat. C+E i chciałabym się spytać o aktualne zarobki na tym stanowisku. Widzę tutaj że trochę narzekacie na zarobki ale nie wiem czy kierowców też to dotyczy? I czy w ogóle flota u was jest w dobrym stanie? Auta w miare nowe?

Yyy
@Paulina

Zarobki na podłogach gorsze niz chłopaki na smieciarkach. A wieksze uprawnienia wymagają . Zero sobot itp a na smieciarkach po 4 w mieś cisną nawet 5 na reke na zestawie nie ma . (usunięte przez administratora)

Mirosław

Co to są te "podłogi", bo ja nie w temacie i jakich uprawnień sobie życzą w firmie? No i widzę, że pisałeś, że się zwalniasz. Chodzi o kasę, czy o co innego?

@Mirosław

Walking flory naczepa z ruchomą podłogą wpisz Sb w goole zobaczysz, juz sie zwolniłem kasa smieszna no robota ujdzie ale w tym (usunięte przez administratora) . Szkoda zdrowia

AND

putinflacja Zarzad oszczedza na ciezkie czasy albo wczasy. Bezczelni są

@AND

Możesz napisać coś więcej? Jak te oszczędności wyglądają? Pisali tu wcześniej, że nie było podwyżek. Teraz może się coś szykuje? Daj znać, lokalizacja firmy mi pasuje i chciałabym się zatrudnić

bbe
@Monika

Miasto Wrocław nie ma pieniędzy na (usunięte przez administratora) tzn. kwot jakie chcą alba i chemeko z enerisem - Uciachane są kursy gabarytów - Nie ma szopa - Zbyt dużo pracowników z którymi nie ma co robić - Nie ma nadgodzin. Pensje ładowaczy dogadania już minimalna krajowa :) Dodatkowo miasto planuje powołać własną firmę zajmującą się odbiorem odpadów oraz w najbliższym czasie uruchomić kolejny przetarg zaledwie 3 miesięczny + podzielić miasto na więcej sektorów aby mniejsi gracze mieli szanse na udział w przetargu i złożenie konkurencyjnych ofert. Widać przepychanke między miastem a śmieciarnią - np. ostatnio poleciał pstryczek w nos miastu i zabrali selektywną z jakże 'gorącego' punktu jakim jest rynek od ofiar oświęcimskich, widocznie nie miał kto za to płacić, miasto niet, knajpiarze też niet :)

Były
@AND

Doigrali się, wczoraj tj. 16.04.2023 byli w telewizji . Brakuje tylko trójki Drombo z że,związków: Lejek, Rasiak i Sienio ( trzech kierowców) . Ten co miał odwagę coś mówić to go wyrzucili ????

@Były

Pisali tu w komentarzach że są opóźnione płatności. Możesz napisać jak to na prawdę wygląda? Czy wszystko jest płacone w terminie?

Iny

Czy ktoś dostał kasę za zlecenia za luty

Aneta
@Iny

Jest jakiś problem z wypłacaniem pieniedzy, że pytasz w marcu o wypłatę za luty? Ogólnie firma jest wypłacalna czy to jednorazowa sytuacja z opóźnieniem w wypłacie?

Spoko loko

Chemeko System Wrocław, Piotr Trz...ski obiecuję wiele, a później nic z obiecanych pieniędzy oraz zero informacji po rozmowie kwalifikacyjnej. Uważam, że Piotr powinien zostać szklarzem i "wciskać kit "między okna, a nie rekrutować ludzi do pracy.

@Spoko loko

Dawno miałeś tą rozmowę? Może maila wyślij z zapytaniem o status rekrutacji. Może coś więcej wtedy ci odpowiedzą. Możesz dać znać w jakiej atmosferze przebiegły te rozmowy? Ile ich było?

Smutny

Ktoś dostał podwyżkę?

Zofia
@Smutny

Podwyżki miały być? No to zostaje mi tylko zapytać, jaka tam teraz wypłata jest, bo właśnie chciałam coś wiedzieć o tym, co oni w ogóle proponują i czy warto się interesować. To jakaś inflacyjna?

nowy
@Smutny

Tak każdy tylko za odbiór odpadów.

Podwyzki są dla zarządu dla was są 1100tki na rejonach :*

anon101

ta firma z mojego doświadczenia jest chyba albo tak wybredna w rekrutacji albo zacofana ze chyba lepiej było jak ta pomarańczowa firma która tam była przed chemeko wróciła a oni wrócili do nory z której wyszli. a dlaczego. cóż pracowałem na sortowni (usunięte przez administratora) dla chemeko jakieś 2 lata temu i musiałem się zwolnić z powodów osobistych ale po roku żałowałem tego i chciałem do nich wrócić. dzwoniłem do tych pań w recepcji. z Google. Chciałem zapytać o (usunięte przez administratora) numer do kadr albo rekrutacji a one jak by miały (usunięte przez administratora) mówia ze człowiek ma sam do nich jechać i szukać bo 'nie moga tego podawać' albo inne (usunięte przez administratora) i sie rozłączają jakby nic bez zadnej pomocy. chyba wam się nie chce raczej. każda firma powinna mieć otwarty numer do działu rekrutacji albo nr do kadr. albo ta firma jest taka (usunięte przez administratora) ze tego nie maja albo laski co tam pracuja poprzyjmowali na ładna buzie albo za (usunięte przez administratora) i sobie siedza i patrzą się w komputer całymi dniami. [Bez obrazy do pracowniczek recepcji/portierni] przeciez jak ktos chce pracowac u kogos ponownie to nie powinno sie robic problemuw. ta firma albo rynek pracy jest chory. po prostu żal nie polecam nikomu tej firmy sam stres i (usunięte przez administratora)...nie polecam i radze unikać jak (usunięte przez administratora) z pomyji

@anon101

czyli co ostatecznie już się nie przyjmiesz? teraz w sumie nie łapię, tak tych co chcą wrócić podobno traktują czy każdego? ktoś inny może aplikował niedawno i ma inne wrażenia? tu są w ogóle jakieś okresy karencji czy nigdy nie zwracano uwagę na to?

Stefan

Orientujecie się czy chemeko ma jakieś rejony do rozdania dla nowych ajetow

Pojawiła się oferta pracy na operator produkcji w firmie Chemeko-System. Warto aplikować?

Gg

Co Ty piszesz jak nie ma takiego stanowiska takiego i nie ma produkcji

Mirosław
@Gg

może firmy mu się pomyliły. ale na 100% poszukiwany jest dyspozytor, tylko nie napisali za ile. wiesz, jaką kwotę mogą zaproponować na spotkaniu i co ich najbardziej interesuje u kandydata na to stanowisko?

Tak to on

Rolnik sieje ferment, im większe zamieszanie tym lepiej dla Niego, a że góra ma problem z pracownikami nad którymi nie ma już kto zapanować to też fakt. To se nie wrati, jak już kielonki toast wzniosły. Jedynie sierżant Garsija ucho prezesa przykłada jak się ocknie w przerwie ...

Firma będzie zwalniać w 2023 chyba że ktoś chętny w ajecje...

Star
@Nowy

Firma nie misi zwalniać ale ludzi myślący ! Bo wasz technologie myśle… wiecie gdzie się teraz znajduje !!!

Dokładnie to samo słyszałem

@Kapitan

Co będzie to będzie Straszą,podkręcają a na końcu jest cisza i nikt nic nie wie Standard

@Nowy

KTO CI TO POWIEDZIAŁ ZE BEDĄ ZWOLNIENIA JAK NOWYCH (usunięte przez administratora) ZATRUDNIAJĄ? CO W SZATNI OD KOGOS USLYSZALES A TEN KTOS OD KOGOS I POSZLO

Haha

Zwolnień nie bedzie .idio... 90 proc ludzi nie zgodzi sie na ajęcje a nawet jesli . Kto broni wam otworzyć działalność ? Nic strasznego a pojdziecie do ajęta to bedzie was (usunięte przez administratora) . Tu ludzie mają problem trzeźwym przyjsc do pracy a co dopiero na własną isc. Przekazujecie 5 przez dziesiąte i pozniej to wychodzi. Tak jak z CPN i myjnią w chemeko . Nie wierz to cos uslyszał od kogoś. Panikujecie bez sensu

@Haha

Chciałeś napisać że 90% nie nadaje się na ajecje

Kapitan

Słyszałem że od stycznia zapowiada się duże cięcie etatów

@Kapitan

Pytanie gdzie można na tego typu informację się natknąć? Jak w firmie wygląda sposób ogłaszania tego typu rzeczy?

@Natalia

Jak to gdzie tylko i wyłącznie na schodach od etatowych spędzających tam 70%czasu

ala

A jak z pracą biurową? Jaka atmosfera i płace w dyspozytorni czy księgowości?

Firma horor płacą jako tako, du pska nie urywa warunki socjalne to stoły, krzesła itp znalezione na wysypisku, szafki stawiają już nawet na korytarzu szkoda że nie w ubikacji, pracowników traktują gorzej niż (usunięte przez administratora) bo (usunięte przez administratora) to waga i kasa a dna kieszeni nie widać, trochę szacunku bo na te wasze bogactwa to ludzie tyrają mam nadzieję że się kiedyś udławicie

Zofia

Płacą jako tako - znaczy ile? Zatrzymam się na chwilę przy tym temacie, bo to mnie głównie interesuje, jak możesz to powiedz konkretnie.

Jeśli chodzi o zarobki - nie ma szału. Nie ma jednak co liczyć na obiecywane na rozmowie kwalifikacyjnej podwyżki. Tu się dużo obiecuje i szybko zapomina. Dyrektor jaki jest taki jest, na szczęście nie będzie w tej firmie wiecznie i może jeszcze niektórzy z Was doczekają kierownictwa, które będzie szanowało swoich pracowników. W Chemeko lepiej nie wypowiadać się niepochlebnie na tematy kadry kierowniczej, bo popularne są tu zagrywki karania za nieposłuszeństwo - a to kierowca popracuje jako ładowacz, a to ktoś nie będzie miał nadgodzin, a to komuś nie przedłużą umowy itp. O pracę i premie nie boją się ci, którzy zapomnieli jak to jest być człowiekiem i traktować wszystkich tak jakby sami chcieliby być traktowani. Nie chcę oceniać ale być może niektórym pieniądze są tak bardzo potrzebne, że idą po trupach do celu. Ciekawostką są w tej firmie premie uznaniowe. Mianowicie uznaniem jest obecność w pracy, nie wysiłek jaki się w nią wkłada. Można więc przepracować cały miesiąc na niskich obrotach i dostać premię, a można też pracować ciężko ale się rozchorować - wtedy premii nie ma. Czy to sprawiedliwe? Nie, ale w Chemeko sprawiedliwości nie ma od dawna. Ogólnie jeśli ktoś potrafi pracować i się w tę "modę na sukces" nie zagłębiać to polecam. Pozostałym odradzam, bo w tej telenoweli można oszalec. Nie ma co szukać tu przyjaźni. Nikomu nie można ufać. Właściwie to odejście z tej firmy było moją najlepszą decyzją, pozdrawiam tych, którzy jakoś w tym cyrku wytrzymują psychicznie.

Chemeko

Firma jak firma w jednej lepiej lub gorzej,ale jeśli chodzi o warunki socjalne typu, stołówka, toalety, szatnie itp. to woła o pomstę do nieba, ale za to dyrekcja nadrabia swoim bogactwem, a ludzie zapi...... za przysłowiową (usunięte przez administratora) w śmieciach. Brawo.

@Chemeko

Jak tak to ujmujesz to aż jestem ciekawa w jaki sposób to wygląda. Opiszesz? I jeśli chodzi o stołówkę to macie darmowe posiłki?

rerere
@Chemeko

Te ich ostatnie pomysły aby postawić szafki na wejściu do dwójki to mistrzostwo świata. Nie dość, że wali z klopa to jeszcze ludziki gazują smrodem cały parter i siebie nawzajem. Warunki socjalne porównując np. ze szczecińską faktycznie tutaj nie istnieją. Widocznie kasa się kończy i nie starczyło na dodatkowy kontener lub poszła na (usunięte przez administratora) jak media zajęły się rudną.

nowy
@rerere

To fakt na Albie było lepiej a tu jeden klop z wodą na sto typa Wstyd panie Bartku. w takich warunkach pewnie nie wydusiłby pan ani jednej kropelki.

@Natalia

Hahaha posiłki jak se z domu wezniesz to masz . Zjesc mozesz w brudnej szatni w smordzie z muchami na stole i krzesłach znalezionych w smieciach . Dno DNO I JESZCZE RAZ DNO A Z TYMI SZAFKAMI NA KORYTARZU MISTRZOSTWO NIECH NA GÓRZE DADZĄ JESZCZE

Zostaw merytoryczną opinię o Chemeko-System - Wrocław

• Jak się pracuje w Chemeko-System?

Zobacz opinie na temat firmy Chemeko-System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chemeko-System?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 13 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Chemeko-System
2.1/5 Na podstawie 136 ocen.
  • Jerzmanowska 4-6
    54-519 Wrocław