Opinie o Chemeko-System w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Chemeko-System. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Chemeko-System na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chemeko-System w Wrocław

mocny

Korczak to konfident.

ryba

ile jeździcie dziennie?

Luzak
@mocny

Według mnie to wykonuje swoja pracę (Korczak) a konfident number one to lejek i jego świta

@Luzak

I jeden I drugi są mocni Jedać konfidentów!

Mały
@Luzak

Lejdureń to niech sobie mały konus lepiej klawiature naprawi bo jak szczerzy ryja z rolnikiem wieprzem (dwa charty chemeko) to na wymioty się zbiera.

LESZEK SP

MIESZKAM U ZBIEGU TRAUGUTTA I KOŚCIUSZKI - I OBSERWUJĘ PRACE NOWEJ FIRMY CHEMECO SYST . ------W PORÓWNANIU Z ALBĄ ( POPRZEDNICZKĄ ) JESTEŚCIE JEŻELI CHODZI O OBSŁUGĘ KONTENERÓW FIRRMĄ Z INNEJ PÓŁKI !!! BEZ HAŁASU I KONTENERY RÓWNIÓTKO POUSTAWIANE !!! BRAWO DLA OBSŁUGI .TEGO REJONU !!

Chemeko
@LESZEK SP

Prosze samemu siebie nie chwalic w porównaniu do alby to po chemeko wiecznie pełne kubełki (usunięte przez administratora) smieci porozwalane po odebraniu odpadów. Plus Alba gabaryt brala osobno a nie z odpadami komunalnymi gdzie smieciarka bierze kubełek komuny plus 2 wersalki no idiotyzm segregacji i nie to nie są smieciarki 2 komorowe bo Firma.takich nie ma

narkotyki to zło

A co wyprawiał że go złapali? czy ktoś życzliwy doniósł?

(usunięte przez administratora) Sytuacja ze zapala zielone światło by wjechac po czym mówi ze wjazd na czerwonym każe cofac gdzie pełno aut w kolejce ruch blokuje. To sie mysli co sie robi a nie wywala ludzi na koniec kolejki

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Chemeko-System na stanowisko Kierowca kat. C? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Asystent projektu
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
Kazik

Powaleni kazac kierowcy w sobote przyjsc do pracy ? Za niby lepsze "pieniążki" ochałapy nie pieniążki

Robert
@Kazik

Po pierwsze nikt ci nie kazał przyjść bo nie jesteś niewolnikiem. Po drugie ja ci nie pasuje to się zwolnij. A po trzecie zarabiasz tyle na ile sie umowileś . I ostatnia sprawa piszesz pierdoly a sam przychodzisz za setunie

Pepe

(usunięte przez administratora) nekanie telefonami ucinanie premi to tak w skrócie kamer wiecej jak ludzi i na autach i placu. Wrogowi nawet bym nie polecił pracy w tej firmę

Misiek

No chyba Ty. Po co tyle kamer ? To mało nie kosztuje większość uszkodzona "przypadkiem" a pieniedzy jak nie było dla nas tak nie ma

@Misiek

Boją się że ich spalą.

Widzę firma się rozwija 45 min w kolejce do wagi 40 min na wysypanie gdzie mamy x2 razy z komunalnymi . Gora czepia sie ze sie nie wyrabiamy no brawo . Niech jeszcze wrocławia przejmą i okolice niech sie pozabijamy wszyscy . I na hali i w kolejce. widac kto ma uklady kogo kolejka nie dotyczy. Juz gorzej chyba byc nie może Pensje o podwyżkach cisza Roboty przybywa pieniedzy nie . Brak słów

bob marley
@Tomek

ile jezdzicie dziennie?

Aaabbbccc

Skoro nie podoba wam sie praca tutaj, to po co ten płacz w internecie? Jajec nie macie żeby pójść razem do kadr i walczyć o swoje? Zwolnijcie sie i poszukajcie lepszej pracy. Caly czas slychac na szatniach placz i wiecznie niezadowolenie, a brakuje wam jaj żeby cokolwiek zmienic... W poniedziałek rano zakładacie śmierdzące rękawiczki i do roboty, a nie w internecie strugacie odważnych, a jak wiemy niczego nie zdzialacie, bo tylko sracie zarem miedzy soba. Dwulicowcy...

Ładowacz
@Aaabbbccc

Taka odwaga w Tobie to dlaczego taki nick a nie imię i pierwsza litera nazwiska żeby Tobie podziękować za taką opinię...

Aaa
@Aaabbbccc

Jak tam pensja.Pany ttcke wiecej niz najnizsza krajowa :*

St

Chemeko nabrało rejonów i teraz widac problemy, opóźnienia w wypłatach, straszny bałagan u kierownictwa i brak szacunku do pracowników fizycznych, jak najdalej od tej firmy

hej kociaku
@St

Co to znaczy brak szacunku do fizycznych? bo pisze tu o tym kazdy ale bez konkretow, wyzywaja was opluwaja? i jak wyuglada z wyplatami ze sie spozniaja?

Premia
@hej kociaku

Prekia jak jest to zaniast 10go pare dni pozniej albo obcinają bez powodu. Kierownictwo nie rozumie slowa nie nie mozesz zostać . Tylko masz zostac odmowisz zaraz masz kose u nich . Najgorsze rejony itp skargi . Tekst kierownika do pracoenika no dobra teraz (usunięte przez administratora) to jest norlane?

dederere
@Premia

Aż taki nacisk jest na kręcenie dwóch zmian? Te auta to nabrali same z zabudową w wersji mini czy tylko takie miał zoeller na parkingu? Bo te mikrusy widziałem wczoraj na trójkącie, doby nie starczy aby rejon skończyć czymś takich - zrobią kilka podwórek i auto pełne.

siema
@Premia

Ile trwa praca srednio w tygodniu? i czy wszystko jest oficjalnie na papierze czy w "kopercie" wyplacane? w soboty ile trwa praca?

Kierowca śmieciarki

Firma nie traktuje ludzi powaznie . Brak szacunki Obietnice o pieniądzach po 3 mies podwyżka no mija 5 mies nic nie widzę Auta co chwile inne kazsy patrzy zeby zwalic wine na kogos .

Premia
@Kierowca śmieciarki

Premie zobaczycie jak swinia jiebo nabrali aut w leasing. Wiec auta ważniejsza inwestycja niz premia ktora ostatnio albo jest albo polowa spóźniona albo zabieranie za byle co . Komus pieniazki do glowy uderzają

Praca słaba pchanie dzwiganie kubłów za 2800 nawet nie . Obuwia ciepłego zimowego brak . Para butow jednych i tych samych na rok Ciuchy z prania przychodzą brudne jak na takie warjnki raz na tydz czy na 2 to za malo przy 2ch 3 parach . Lepsze warunki jak i płaca jest na magazynach w okolicy gdzie w ciepłych czystych i przyjemnych warunakch sie pracuje nie wspominając o stołówce a nie kontenerze pełnym smieci brudu potu butów

Naiwni

Duzo osób jest naiwnych liczą ze zarabiają jako tako ale nikt nie weźmie pod uwage że soboty to dzien wolny od pracy a każdy robi . Bez tego to wypłaty nawet 2.5tys by nie było wiec nie wiem czym się każdy szczyci ze robi po 16h? 4 soboty w mies? Ciekawe ile tak wytrzymacie. Nie wspominając tego bagna jakim jest droga do zakładu.

Marzena

Dzień dobry, jak wygląda początkowo praca w Chemeko-System? Chodzi mi o to czy od razu jest się 'pełnoprawnie' zatrudnionym pracownikiem czy może wpierw zaczyna się od szkolenia lub okresu próbnego. Jeśli tak to ile on trwa?

@Marzena

Nasza firma nie wie co to szkolenia, nawet nikt ładowaczą nie pokaże jak wysypać (usunięte przez administratora) kubeł

Gugi
@AND

Prawda nikt nic nie pokaze pozniej czlowiek nie potsfi sie wysypac tez na hali to albo mechanik sie przywali ze cos zle zrobimy albo kierownik jak nawet na sucho nikt nie wytlumaczy to jest jakies chore

Wind Surfing

Jak tam sie surfuje na stopniach na wioskach ?

Firma katastrofa potrzebuja ludzi a traktują ich jak (usunięte przez administratora). Podwyżki jak mialy byc tak ich nie ma i nie bedzie mimo ze firma ma układy i przejmuję większość wroclawia. Zeby w tych czasach kierowca nie mial 3500 na reke z sobota? Czlowiek robi 2 lata i du.. Jedynie mogą dostac Ci co z biurowcami dobrze zyją.

Witam czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy spedytora w tej firmie ???

Lejek

Praca jak praca raz lepsza raz gorsza ale warunki socjalne typu stołówka, szatnie przepełnione Ukraińcami, samo dojście do zakładu pracy po bagnach dramat, porównując warunki pracowników z biura a kierowców i ładowaczy to przepaść. Czas coś z tym zrobić zgłośić to do odpowiednich służb, może medów, nagrać jakiś film jak to jest super w chemeko.

eremere

Wiadomo już czy Chemeko wjeżdża na sektor 2? Bo ofertę Alby miasto odrzuciło z tego co widzę, albo sami zrezygnowali z uwagi na spore przestrzelenie kwotowe.

Cichosław
@eremere

Lejek Ci wszystko powie. Jest dobrze poinformowany - jak dononosi to i jemu donoszą

eremere
@Cichosław

Póki co wiem, że pojechali do Zoeller'a szukać aut :)

Luzak
@Cichosław

Święta prawda :) Lejek wszystko wie i widzi i informuje odpowiednie służby

AND

Bardzo słaba firma, oczywiście jeśli chodzi o szeregowych pracownikow

Kamila

To prawda ze nie ma stołówki?

Kaczor
@Kamila

Jest. Bakterie już tam koło wynalazły. Cały czas dochodzą tam jakieś fanty ze śmieci, więc za jakiś czas populacji bakterii się dozbroi i wypowie wojnę Ukraińcom.

Zostaw merytoryczną opinię o Chemeko-System - Wrocław

• Jak się pracuje w Chemeko-System?

Zobacz opinie na temat firmy Chemeko-System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chemeko-System?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 10 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Chemeko-System
2.1/5 Na podstawie 136 ocen.
  • Jerzmanowska 4-6
    54-519 Wrocław