F.H.Mavita

Poznań

Opinie o F.H.Mavita

bn

@Ikg tez uwazam ze zawsze mozna sprobowac sie dogadac

łast

Powaznie myslicie, że rpzez telefon cokolwiek Wam powiedza? Prędzej zbyją mówiąc, że prosimy wysłac CV, czy zaprosza na rozmowę, bo albo osoba z która będziecie rozmawiać nie jest upoważniona do udzielania informacji, albo nie wiem, albo to tajemnica firmy, czy też nei odbiorą telefonu. Dobrze, że jest takie forum jak gowork, tu się przynajmniej mozna dowiedzieć wielu rzeczy. Polecacie ogółem teraz prace w Marvita?

Ewi

Witam, chciałabym skontaktować się z firma Mavita ale nie mam do nich aktualnego telefonu

genowefa
@Ewi 20.01.2015 13:26

Firma upadła

bartosz

Jesli pracodawca wymaga od ciebie zebys pracowal okreslona liczbe godzin dziennie,jego narzedziami, w wyznaczonym miejscu i pod kierownictwem to znaczy, ze laczy was stosunek pracy a nie zlecenie. Wowczas sklada sie pozew do sadu o ustalenie stosunku pracy iowoluje sie swiadkow.Przedstawia sie karty pracy i listy obecnosci oraz wszelki material dowodowy.

Bartosz

Tak wiem coś na ten temat. Pracownicy z Leszna wytoczyli proces włascicielowi firmy i z tego co wiem to sąd uznał, że to była umowa o prace a nie śmieciówka. Pan Marek z tego się nie wywinął. Kolejne osoby składają pozwy. Leszno się jednoczy.Jak ktoś chce to mogę pomóc w napisaniu pism sądowych. Pozdrawiam.

paula

Z tego co mi wiadomo to wlascicielowi wytoczono proces,ze ludzi zatrudnial na umowe zlecenie a praktycznie powinna to byc umowa o prace. Wie ktos cos wiecej w tej sprawie?

ktos

oj oj zeby tylko ta firma wyszła z długów to zycze jej jak najlepiej jak na razie niektórzy pracownicy nie otrzymali jeszcze wynagrodzenia za marzec (usunięte przez administratora)

karina

ja zostałam zwolniona za to że nażekałam na upał i brak ludzkich warunków pracy

olga

A to oddział w poznaniu na grunwaldzkiej jeszcze istniej czy już go zamkneli? A co na temat tego się dzieje w firmie mówi Marek Szmyt?

ktos

Nie ma pracy nie ma firmy Jakie odprawy na um zlecenie zaległość jest w wypłatach od marca Dział telemarketingu zamknięty Jedna wielka niedodma (usunięte przez administratora)

mateusz

jakiego tygodnia. W Mavicie już dostali wypowiedzenia. Kto nie dostał kasy to już może zapomnieć. Koniec firmy Mavita stał się faktem.

Koleżanka

Mavita to jest teraz kwestia tygodnia dwóch i już może jej nie być wypłaty są na dwie raty i to jeszcze nie w terminie za marzec wypłatę dostaną dopiero około 16 maja po prostu właściciel sobie nic z pracowników nie robi a jedna z kierowniczek wymaga aby osoby tam pracujące siedziały po 8h żałosne

Pankracy

firma jest w totalnej plajcie, właściciel zadłużony. Nie ma żadnej możliwości ruchu, kredyty nie spłacone, brak finansów. Tak inni piszą to kwestia dosłownie miesiąca a nawet tygodni.

POMOCNA

Zgadzam się, to jest kwestia miesiąca i firmy nie ma, wypłaty w ratach, atmosfera nie za ciekawa.

kasia

no i chyba się zwiną firma zaczyna być niewypłacalna

aaaaa

Firma nadal istnieje i jak zarazie nikt jej nie zamyka wręcz przeciwnie firma stawia na nowości i sie rozwija

informacja

Szanowni Państwo. Przypominamy, że zgodnie z informacją Prokuratora Seremeta ze stycznia 2014 osoby, które czują się pokrzywdzone (usunięte przez administratora) przez firmy prowadzące sprzedaż bezpośrednią mogą zgłosić ten fakt do prokuratury.

fryzjerka siwek

No ja tak osiwiałem, bo mam tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle problemów. To przez was, bo ja powinienem więcej zarabiać. To mi się należy! A nie , że niby do prokuratury.

he he

Czy to prawda, że firma już upadła, a właściciel z długami się ukrywa?

ho ho ho hooooooo

Niektórzy twierdzą, że odpowiedzi pochodzą wciąż od tej samej osoby teraz z Placu Kolegiackiego.

uniQue

He he - sam jesteś najgorszy!! nie wiem co masz na myśli? może rozwiniesz tę twoją bardzo rozwiniętą wypowiedź;D !!!

He he

To najgorsza firma w regionie... n a j g o r s z a!

aldr

To najlepsza firma w regionie.

buba
@aldr 19.11.2013 19:52
To najlepsza firma w regionie.

A dlaczego najlepsza? Co masz tutaj dokładnie na myśli? Bo nie bardzo rozumiem w sumie co i jak.

uniQue

mariuszu tak wiec średnia wypłata ok tysiąca tak jak mówiłam wcześniej

?

Mariuszu to co pisza dziewczyny wyzej o nadgodzinch to bzdura!!! jest to praca na umowe zlecenie i za kazdą umowiona osobe placone jest 2 zl do tego dochodzi premia frekwencyjna... a sobota jest jedna w miesiacu obowiazkowa i w soboty tez jest placone jak wyzej nie za godzine. poza tym jest pelen pakiet ubezpieczen.

uniQue

Mariuszu średnie pensje wahają się w granicy tysiąca zł. są tez i wyższe ..poza tym nie ma mowy o nadgodzinach.... to bzdury. wymagane jest minimum 7 godzin pracy i 1 sobota w miesiącu obowiązkowa...

fryzjerka z sierosławia

No ja dawno go nie widziałam.Tylko paczki przynoszę.

DO KARINKI

WITAJ, TEZ PRACUJE W TEJ FIRMIE I NIE UWAŻAM ZE JEST ŹLE . WYPŁATY SA OK 15 DNIA KAŻDEGO MIESIĄCA . FIRMA NIE UPADA. A CO DO DZIEWCZYN W BIURZE ... PEWNIE DLA CIEBIE SA BO TY JESTES DLA INNYCH ;d JAK TO MÓWIĄ JAK KUBA BOGU...;d Z POZDROWIENIAMI

inna

Czy to prawda, ze Mavita upadła ?

eryk

No ale to jest chyba najmniej istotne. Ja chciałbym się dowiedzieć na temat tego jak są tam pensje miesięczne

materac

Nie zatrudniajcie się w Mavicie, bo możecie zostać bez należnych pieniędzy.

komornik

Prawda jest taka, że Mavita jest bankrutem, a właściciel próbuje jeszcze komuś nie zapłacic, aby jeszcze coś zyskać.

aga

no niestety nigdy nie wiemy kiedy będzie wyplata biuro udziela bardzo mało informacji dodatkowo co chwile zmienia sie system płacowy wielka niewiadoma

aga

w telemarketingu w Kościanie można zarobić około tysiąc dwieście zł i wciaz jakies zmiany dzisiaj byla informacja ze od zaproszenia jest 2 zl masakra wyplata znowu przesunięta o tydzień coraz wiecej osób przechodzi do konkurencji cos mi sie wydaje ze ta firma sie kończy napiszcie jakie sa warunki w poznaniu

Zostaw opinię o F.H.Mavita - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.Mavita