Z-Works Krystian Zowada

Opinie o Z-Works Krystian Zowada

nnnakl22

Uwaga jeżeli chcesz tam wyjechać to nie polecam firma pełna oszustów warunki mieszkalne do opłakani płaca fatalna w firmie w opolu obiecują co innego tak samo na umowie a w rzeczwistości jest co innego najgorszemu wrogowi nie poleciłam bym tej firmy

Zostaw opinię o Z-Works Krystian Zowada - Opole

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z-Works Krystian Zowada