IPM-POLSKA,

Opole

Opinie o IPM-POLSKA,

ZAWIEDZIONY UZYTKOWNIK

NIESTETY JAKOSC JEST FATALNA PAN JEST NIEODPOWIEDZIALNY I SZKODA MARNOWAC PIENIEDZY[usunięte przez moderatora] PREDKOSC MINIMALNA PLACA MAKSYMALNA INTERNET JEST DO KITU NIKOMU NIE POLECAM BO TYLKO SIE ZAWIEDZIECIE JUZ LEPIEJ POJSC DO GIGA KOMPUTER ALBO NEOSTRADE WYBRAC BO TO CO JEST W TEJ CHWILI TO SMIECH NA SALI I TYLKO POGRATULOWAC PANU [usunięte przez moderatora] ZE TAK PIEKNIE WYROLOWAL SWOICH KLIENTOW NIEZADOWOLONYCH KLIENTOW JESLI CHCECIE MIEC WOLNY INTERNET I DUZO PLACIC POJDZCIE DO IPM I POPROSCIE ICH O 1 MB Z CALYM NIEPOSZANOWANIEM TFU NA TA FIRME POZDRAWIAM

Zostaw opinię o IPM-POLSKA, - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IPM-POLSKA,