Opinie o IMPEL w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy IMPEL. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w IMPEL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMPEL w Gdańsk

Sławek

Banalne dzieciarstwo wyszkolone protokołami i jedynie tym. Liderzy to ego dla własnego ja, mający ludzi za nic. Nic nie powiesz bo oni są z bajki G, wyzysk, niwelowanie wypłaty wedle upodobań podrobiona recepcja usuwającą, przestawiająca godziny x dokumentu mówią o limitach na dany miesiąc i że dadzą w następnym a nikt nie chce pracować w takim brudzie po czym pytając w następnym miesiącu mówią o rozwiązaniu umowy jak się coś nie podoba. Dziesiątki pułapek na każdym z rogu wymieniają se 5/10 letnie sprzęty za pomocą blachostki nowego na nowy BO W UMOWIE JEST ZE WSZYSTKIE WYRZĄDZONE KRZYWDY FINANSOWE POKRYWASZ TY, KWESTIA, ZATRUDNIENIA I'M MŁODSZY I'M GŁUPSZY TYM LEPIEJ I WAŻNE ŻEBY BYŁO WIDAĆ NA KAMERZE ŻE COŚ ROBI DRAMAT SKANDAL MAJA MADREGO ZWOLNIĄ GRAJĄC POD OKO SKLEPU ŻE NIBY WYWOLES AFERE. ŻART A NIE FIRMA GDAŃSK NA MAGAZYN MOŻNA WEJŚĆ I WYJŚĆ I OBIEKT JEST PILNOWANY JAK WŁOS W NOSIE NIE POZDRAWIAM CARREFOUR, PS DYREKTORKI Z WYK. GIMNAZJALNYM, PATOLOGIA

Mariusz

Ubolewajacy podupadek super bohatera nie ceniący wiedzę "człowieka z gruzu" zajmowanie 3 pozycji jednocześnie +ppoż. Wyzysk, ucinanie godzin jak i niechlubne zachowanie pomyj zwajacych się liderami zatrudniajacych dobrze raportujące panie o umyśle szczeniaczka, pewnie bony samozwańcze. Nie polecam komukolwiek zatrudniać się na jakimkolwiek stanowisku w tej firmie, 0 szacunku do kogokolwiek a zasuwasz spocony po ja@ja każdego dnia maksymalnie niszczą ludzi, a ktoś słówko pisnie ze przez 20 min nic nie zrobiłeś bo cię widzieli na kamerze i lecisz z roboty. Przy 215h wypłata 2805 pozdrawiam zmarnowane pół roku, wszędzie pułapki mogące zniszczyc komuś życie w postaci rekompensaty na xxx lat ktoś powinien podać ta firmę do sądu za wykorzystywanie studentów fizycznie do utraty tchu, kouhoz nie pozdrawiam, żaden dział nie przestawia faktycznych zadań pracy więc daje na handlowy.

impel

Bylam zaszokowana podejsciem 'kierowniczki' w biurze w Gdyni, obgaduje swoje wspulpracowniczki przy wszystkich, zachowuje sie jakby byla niewiadomo kim, odstrasza ludzi,na poczatku kwietnia bylam w biurze pracowal taki mily pan ktory wszystko mi wytlumaczyl i zainteresowal sie moja 'sytuacja' byl z taka mloda pania w biurze. Co do pracy to dosc ciezka, jednak trafiam na super brygadzistke i da sie dogadac. Pozdrawiam

Krzysztof
@impel

A gdzie mieści się to biuro? , bo chyba też tam bylem

naiwna.
@Krzysztof

Najwidoczniej ma Pani dwa imiona, męskie oraz żeńskie, sądząc po ilości głosów oddanych użytkownikowi 'mielnik' źle się dzieje w biurze Sanpro w Gdyni na Starowiejskiej, w którym miałam nieprzyjemność pracować. Unikajcie tego miejsca jak ognia i znajdźcie lepiej inną pracę. Ja już wszystkich moich znajomych poinformowałam o osobie pracującej w biurze (raczej wszyscy będą wiedzieć o jaką Panią chodzi jeśli się z nią zetknęli) żeby broń boże nie nadziali się na nią- kłamstwa i zachowanie, które moim zdaniem podchodzi pod mobbing. Aż dziw bierze, że taka osoba ma jakąkolwiek władzę i nikt nie zgłosił tego do odpowiednich służb- chyba dla świętego spokoju . Z tego co wiem w Gdańsku jest w porządku więc nie oddaje tutaj negatywnej opinii tylko neutralną. Pozdrawiam !

Port lotniczy Gdańsk

Praca w tym miejscu jest porażająca. Nieustanna rotacja personelu sprzątającego . Ciągły stres, pracownicy spożywający alkohol pozostawiony przez klientów na terminalu( mam dowody w postaci zdjęć i nagrań) butelki również z alkoholem posiadaj pracownicy w szatni. Wymiana ciągła brygadzistów, którym obiecuje sie góry : umowę o prace , a i tak dają zlecenie żeby zwolnić ciebie po 4 mies. Jeszcze taki sie nie urodził , co spełnił by oczekiwania firmy Impel na lotnisku. Zatrudnianie osób karany, bezdomny i mających problemy z alkoholem jest tu norma. Kierownictwo wyższego szczebla jako brygadziście kazało przymykać na to oko. Afera dopiero jest jak przyłapie na tym służba ochrony lotniska. Sprzęt ogólnie zdezelowany i rozkradany bardzo szybko nowo zakupionego sprzętu .

Grzegorz
@Port lotniczy Gdańsk

Dzień dobry, to co Pan pisze brzmi bardzo niepokojąco. Co się dzieje jeśli takie praktyki zostaną zauważone przez ochronę lotniska? Czy to o czym Pan pisze zostało zgłoszone gdzieś poza kierownictwem?

......
@Port lotniczy Gdańsk

Co pan za kłamstwa opowiada. Zacznijmy od tego że nikt karany i tak by nie mógł pracować na lotnisku, bo Straż Graniczna by nie dopuściła takie osoby na teren lotniska, pan chyba nie zna procedur związanych z wydawaniem przepustki stałej...Następnym kłamstwem jest temat bezdomnych pracowników Impela w porcie lotniczym w Gdańsku. Gdyż żadne osoby bezdomne w tej firmie nie pracują, po prostu źle pana potraktowali w tej firmie i wypisuje pan na forum kłamstwa obrażając pracowników, którzy panu nic nie zrobili. Ta jest moja opinia.

Bozena
@......

Pracowalam tutaj powiem szczeze, ze dochodzi do takich sytuacji, ze przychoda tutaj do pracy ludzie najgorszego sortu(alkoholicy, kryminalisci)!!! To jest prawda, wszyscy o tym wiedza Panstwo Rekruterzy oraz WIelkie Szefosto przymyka na to oko bo i tak wszyscy uciekaja

Jolanta
@Bozena

Jeśli to co piszesz rzeczywiście ma miejsce w IMPELU, to sytuację tej firmy śmiało można uznać za bardzo niepokojącą. Masz dużą wiedzę o tym, co się tam aktualnie dzieje. Zapytam zatem: pracujesz tam, czy jedynie obserwujesz tę firmę?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie IMPEL? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Igor

Generalnie to wątek o oddziale w Gdańsku a tu jest dobrze, polecam.

Zuzka
@Igor

Praca nie jest ok?Dziewczyny pracują po 15 godz.Do tego koordynatorzy masakra zero kultury i poszanowania pracownika

Closs

Był tam jeden z lepszych Managerów który całą firmę trzymał w ryzach rozwijając ją na wybrzeżu w prowadzając prawie Monopol w Trójmieście .

Mima
@Closs

Tak byl...(usunięte przez administratora)

Zuzka
@Closs

Dobrze powiedziane BYŁ ,czy był dobry patrząc na start na lotosie wątpię. Następne głowy polecą lub odejdą po pierwszym października.

Gd

Pracowałem w impelu na dworcach w trójmieście. Porażka!!! Stary dziadek tzw. Manager z Gdyni, moralizator i oszust. Jego umyślni tzw. Kierownicy to następni chorzy. Jak ich posłuchać, to jak byś słuchał kazań z jakieś sekty. Oszukują na szmalu,z braku ludzi zatrudniają bez kwalifikacji i z orzeczeniem. Teraz nawet nie potrafią się przyznać do przegranych przetargów. Kręcą, kłamią i myślą że mają idiotów przed sobą. Na początku to nawet życzenia świąteczne i noworoczne dawali na dworce a prawda jest taka że mają g... O do gadania, bo administrator dworca sobie życzy kogoś zwolnić to zwalniają. Np. Za zły chód, albo że nie jesteś kapusiem. Porażka. Oby więcej impela na dworcach nie było. Nie polecam!!!

@Gd

Chyba z tym samym Panem pracowałam ????

Mima
@Gd

Dziadek juz tam nie pracuje????

Zuza

IMPEL to firma mająca opinię dobrego pracodawcy!!

kamil

przerażony jest osobami rekrutującymi w firmie. Kogo wy zatrudniacie. Błędy ortograficzne w ogłoszeniach na poziomie szkoły podstawowej. Dzisiejszy przykład: "do sprzątania salonu sieci komurkowej". MASAKRA. To nie pierwsze wasze ogłoszenie obarczone błędem ortograficznym.

Weronika

@janek, dobrze, że jesteś zadowolony ze swojej pracy w IMPEL. Napiszesz coś więcej o warunkach zatrudnienia? Czy pracodawca zapewnia Ci jakiś pakiet świadczeń socjalnych?

janek

Ok praca nie narzekam, calkiem spoko kierownik i ogolnie nie jest strasznie ciezko, polecam

michal

ochrona impel jeszcze ochrania może galerie manhhatan we gdansku wrzeszcz w roku 2018 prosze mi pomuc

Weronika

@ala, atmosfera jest bardzo ważna, a z Twojego opisu wynika, że w IMPEL jest ona komfortowa. Jeżeli, tak jak napisałaś, pracownicy są przyjaźnie nastawieni, to czy oznacza to, że wspieracie i pomagacie sobie wzajemnie?

Weronika

Do gdańskiego oddziału IMPEL poszukiwany jest kandydat na stanowisko kosztorysanta budowlanego. Firma zapewnia stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego. Ostatnie Wasze wpisy pozytywnie oceniają tego pracodawcę. Czy to oznacza, że codzienna atmosfera sprzyja wykonywaniu swoich obowiązków? Warto rozpocząć współpracę z IMPEL? Pod tym linkiem znajdziecie wszystkie aktualne oferty pracy: http://www.impel.pl/praca.php

magda
@Weronika

ja uważam, że warto spróbować, ja na początku miałam wątpliwości, ale jak się poźniej okazało - niepotrzebnie

ala
@Weronika

atmosfera jest spoko bo ludzie sa normalni tacy. sympatyczni

Weronika

@patryk, dobrze, że w Twoich oczach IMPEL jest wiarygodny. To ważna cecha pracodawcy. Napisałeś, że warunki pokrywają się z tymi o których była mowa wcześniej. Możesz napisać, jaka atmosfera towarzyszy Ci w wykonywaniu swoich obowiązków? W jaki sposób pracodawca dba o rozwój zawodowy swoich pracowników?

Weronika

@magda, widać, że IMPEL jako pracodawca pozytywnie Cię zaskoczył. Możesz konkretnie napisać, co wpływa na Twój pozytywny odbiór tej firmy? Jaka atmosfera panuje na co dzień w miejscu pracy? Czy warunki, w oparciu o które, zostałaś zatrudniona są zadowalające?

patryk
@Weronika

Warunki o jakich była mowa przed podjęciem pracy dotrzymane.Impel jest wiarygodny.

helo

Impel to duża grupa. daje stabilną pracę i dobre warunki

Weronika

Dziękuję za Wasze opinie. A co podoba Wam się w firmie najbardziej?

Impel dworce Gdańsk
@Weronika

Nic. Pracujesz, szmal jest ale to przecież nie jest najważniejsze. Stosunek do ludzi jest na poziomie 19 wieku. Wyzysk ,brak szacunku do pracowników, szantaż, groźby, dowodzą ludzie tzw kierownicy bez znajomości rzeczy. Gadają takie bzdury i nie dają dojść do słowa. Jak w sekcie.

michał
@Impel dworce Gdańsk

hmm ja się nie spotkałam z żadnym wyzyskiwaniem, owszem ciężka robota, ale zawsze kasa się za to zgadzała

rysiek
@Impel dworce Gdańsk

Z pewnością taka jednostkowa opinia nie połozy się cieniem na całej firmie; zdecydowana większość pracowników nie narzeka tylko pracuje.

maniek

i zalezy na stalej pracy, czy tutaj taka znajde?

julia.p
@maniek

jasne, że tak, ja tutaj pracuję już dobre 5 lat

hiacynt

Indywidualne przypadki zwolnień zdarzają się wszędzie , nie ma co robić problemu. Saldo Impela jest na plus.

raw
@hiacynt

też tak myślę, wszystko zależy od danej sytuacji, widocznie to zwolnienie było jedyną słuszną opcją

Zostaw merytoryczną opinię o IMPEL - Gdańsk

• Jak się pracuje w IMPEL?

Zobacz opinie na temat firmy IMPEL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMPEL?

IMPEL