Opinie o CE Lingua w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CE Lingua. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w CE Lingua o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CE Lingua w Kraków

Zostałam zaproszona na "próbną godzinę" i czuję się zażenowana. Po 1 praca na sprzęcie, gdzie połowa klawiszy nie działa. Po 2 zero informacji na temat pracy, warunków itp. Po 3 po wykonanych zadaniach miałam sobie po prostu pójść. Uzyskałam informacje, że będą się kontaktować do końca dnia i zero odzewu. Oprócz ogarniania zadań szkoły, trzeba jeszcze ( myślę, że w głównej mierze) zajmować się organizacją chociażby ekip budowlanych, ponieważ druga firma, która jest równocześnie prowadzona buduje jakieś domy. Nie ukrywam - Pani, która przeprowadzała rozmowę była bardzo miła - jednak to co się działo po niej to jest brak kompetencji i poszanowania dla pracownika i jego czasu !

Ilona
@Kandydat

Ale ta próbna godzina została opłacona? Pytam bo to się w tych czasach nagminnie zdarza, że kandydat pracuje na próbę np. dzień, a potem się to nazywa "zadaniem rekrutacyjnym" i pieniędzy nie ma :/

Mariusz

Pracę w firmie oceniam bardzo pozytywnie. Dobra organizacja, bezproblemowy kontakt z biurem i wynagrodzenie zawsze na czas.

Ania S

Swoją przygodę z Ce Lingua zaczęłam kilka lat temu. Przez cały ten czas współpracę oceniam bardzo pozytywnie. Na plus jest na pewno elastyczny grafik i możliwość wyboru placówek gdzie odbywają się zajęcia. Na minus godziny lekcji - większość to zajęcia poranne. Kontakt z pracodawcą oceniam jako dobry, nie spotkałam się żeby był problem z organizacją zastępstwa lub formalnościami. PS. Komentarz dotyczy pracy w Krakowie.

Iza
@Ania S

Fajnie to czytać, a jak wyglądają kwestie wynagrodzenia? Przelewy są zawsze na czas? Ile mniej więcej można zarobić miesięcznie jeśli można wiedzieć?

Magda
@Iza

Tak zawsze są na czas płacą. Odnośnie wynagrodzenia to zależy ile ma się placówek i ile godzin w miesiącu

Urszula
@Magda

ale chyba jest jakaś wartość uśredniona, którą się podaje? jaka?

Agata

Polecam firmę. Prowadzę u nich zajęcia z rytmiki od zeszłego roku szkolnego. Elastyczny grafik, wynagrodzenie na czas.

Urszula
@Agata

Jak na czas wynagrodzenie to super. Zastanawiałabym się tylko nad aktualnymi stawkami tutaj. Przybliżysz temat?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
EnglishUK

Obecnie pracuję u nich jako nauczyciel języka angielskiego. Zajęcia prowadzę stacjonarnie oraz online. Firma daje dużo możliwości jeśli chodzi o wybór zajęć. Kontakt z biurem bezproblemowy. Oby tak dalej

Stażysta

Polecam pracę w firmie Ce Lingua. Na stażu bardzo dużo się nauczyłam. Po stażu dostałam propozycje zatrudniania niestety musiałam przeprowadzić się do innego miasta. Doświadczenie które u nich zdobyłam pozwoliło mi znaleźć szybko pracę.

Czesław
@Stażysta

Ten staż miałaś płatny? Ile teraz mniej więcej dają pracownikom którzy przechodzą ze stażu na normalne zatrudnienie, wiesz?

Teacher

Pracowałam w przedszkolach oraz prowadziłam kursy stacjonarne. Plusy - pomocny sekretariat(łatwy dostęp do ksera, materiałów dydaktycznych) - niezależność w prowadzeniu zajęć - wypłata zawsze na czas - dobra praca na początek - brak papirologi Minusy - stawka godzinowa

Majkel

Pracuje i wszystko ok :) polecam

Dobrze wspominam współpracę z tą firmą

Joanna XXX

Polecam wszystkim Państwu serdecznie współprace z firmą :) Prowadzę zajęcia dodatkowe w dwóch przedszkolach i i jestem bardzo zadowolona :) Uczę przecudowne dzieci. Kontakt z kierownictwem głównie telefoniczny ze względu na lokalizację biura w sporej odległości od mojego obszaru pracy, ale bardzo sobie to i tak chwalę. To dopiero drugi miesiąc ale już widzę, że wszystko układa się po mojej myśli, zero problemów ze strony biura ani Pań z placówki. Wszystko można ustalać dowolnie, a w razie nieobecności też można ustalić bez problemu inny termin. Polecam każdemu kto szuka pracy dodatkowej i potrzebuje zyskać kolejne fajne doświadczenie!

Oliwia222
@Joanna XXX

Czy mogę zapytać jakie prowadzi Pani zajęcia i jak z umową ( czy nie wydawała się Pani zbyt zawiła)?

Beata
@Joanna XXX

Zgadzam się z opinią Pani Joanny w 100 % :)

Zaciekawiony

Witam, jest tutaj dużo opinii z poprzednich lat, zapewne są one dawno nieaktualne. Jestem ciekawy jak wygląda obecnie sytuacja w firmie?

Mała Mi

Niestety nie polecam stażu administracyjnego w tej firmie. Pani na rozmowie powiedziała, ze trzeba być komunikatywnym, a reszty nauczą, niestety tak nie było. Dostaje się laptopa( który z reszta nawalał, zgłaszałam to i nikt z tym nic nie zrobił, prosiłam pracowników o pomoc i rozkładali ręce) oraz telefon. Praca polega na dodawaniu ogłoszeń o prace oraz dzwonieniu do nauczycieli ogłaszających się na stronach typu korepetycje.net, raportowaniu tego w tabelce. Jeśli ktoś jest zainteresowany wysyła się mu umowę. Niestety nauczyciele po zapoznaniu się z warunkami często odmawiaja. W czasie stażu doszła jedna dziewczyna która nawet nie miała swojego biurka, dosiadła się w drugi dzień do mnie, zrezygnowała od razu, co chyba było dobrym pomysłem. Co mogę jeszcze powiedzieć, ze mną zerwano umowę za porozumieniem stron, ponieważ nie podpisałam żadnej umowy w ciągu 3 tygodni, dodawałam za mało ogłoszeń( gdzie później to przeliczyłam i wcale nie było ich tak mało) nie zgłosiłam awarii komputera tylko wysyłałam screeny z błędami( prosiłam o pomoc nikt nic nie pomógł) na końcu usłyszałam, ze sama mogłam dzwonić do informatyka, gdzie zapewniano mnie, ze się z nim skontaktują oraz źle poroznosiłam ulotki z inna stażystka( gdzie w umówię i obowiązkach nie ma nic o pracy w terenie), w reprymendzie od samej Pani prezes usłyszałam, ze jak nie wiedziałyśmy to mogłyśmy zapytać jak się roznosi ulotki, ( heh, smiechłam w duchu) Pomysły Pani prezes: wzięcie taśmy i przyklejanie w klatce, tablica ogłoszeń, kłamanie, ze poczta i wchodzenie do klatki na (usunięte przez administratora) i wrzucanie. Takie były tłumaczenia co do zerwania umowy ze strony Pani która się mną opiekowała. (Szkoda, ze się tam marnuje, bo jest ogarnięta osoba) Rada dla firmy, bo jestem pewna, ze to czytają :) w dzisiejszych czasach ulotki w skrzynkach to przeżytek, nikt tego nie czyta, wręcz wyrzuca, trzeba iść z postępem, w dobie internetu jest tyle ciekawych form reklamy, niestety firma się chyba zatrzymała, a szkoda :) Na koniec przed praca w ostatni dzień dowiedziałam się, ze jest już osoba ktora będzie zatrudniona w biurze, ale wtedy byla kierownikiem regionalnym , sama mi to powiedziała :) Bardzo mi było przykro, ze mnie tak potraktowano, No ale cóż, chociaż przestroga dla innych :) plus taki, ze zapłacili za te dni w pracy, marnie ale było :) I jak to mówią, z pracownika nie zrobisz niewolnika :) NIE POLECAM i pozdrawiam :) słów swoich nie wycofam, bo już widziałam, ze ktoś wyskrobal prawdę, a później ( cofam te słowa, pisałam w złości) tez podejrzane ;) Moje sugestie dla CE Lingua: Zmiana podejścia do nowych pracowników, zmiana przestarzałej formy reklamy :) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Otwartość do nowych pracowników

Admin
@Mała Mi

Czytając Twój komentarz od razu nasuwa mi się jedno pytanie czy firma zwolniłaby dobrego pracownika? wątpię ....

Mała mi
@Admin

To już kwestia sporna, może dwie strony nie były zadowolone i tyle. Oni nic nie wynieśli oraz ja :)

Aneta
@Mała mi

Rzeczywiście to co piszesz to kwestia sporna. Z tego co napisałaś widać, że warunki jakie przewidziała dla Ciebie CE Lingua nie do końca wpisały się w Twoje oczekiwania względem pracy. Jednym praca może odpowiadać innym zaś nie, kwestia preferencji. Czy ktoś z użytkowników tego forum mógłby również odnieść się do opinii @Mała mi? Zgadzacie się z tym co napisała, a może nie i chcecie coś dodać od siebie?

Smerfetka
@Aneta

Widzę , że firma nadal prowadzi swoją politykę stażystow???? a pracowałam tam na stażu właśnie 7-8 lat temu. (usunięte przez administratora) Praca nie jest biurowa tylko polega na byciu telemarem i roznosicielem ulotek. Smutne i żałosne. Szkoda. Pani Dyrektor fajna babka (usunięte przez administratora)y. Mi mówili że jestem super pracownikiem i zaproponowali mi miesiąc umowy o dzieło za 900 zł po zakończeniu stażu u nich z Urzędu Pracy , żebym im nakręciła klientów na nowy rok szkolny jak najwięcej a potem do papa. Zwalniaja każdego nawet tych dobrych

ksksss
@Admin

owszem, zwolniłaby. takiego, który byłby ambitny i pracowałby uczciwie, a nie "pokazowo". zdarzyło mi się, że zostałam "wymieniona" na inną osobę (nie mówię o tej firmie, to była inna branża), było przykro, ale stwierdziłam-cóż, tamta pewnie jest lepsza, za mało się starałam. jak się później okazało, nie była, chyba zawyżałam poziom w grupie i ta właśnie grupa postarała się (a takie były miłe), żebym nie zaburzała im starego stylu pracy.

@Mała Mi

Bardzo trafnie opisała Pani sytuację. Płatny staż pracownika biurowego to dodawanie ogłoszeń i dzwonienie po całych dniach. Można przywyknąć albo uciekać po pierwszym dniu ale brak szacunku to inna sprawa, też niestety mam podobne doświadczenia.

@Marta

Ciekawe jak aktualnie sytuacja?

Anonimowy

Pracuję od września, wszystko OK

Elżbieta
@Anonimowy

Cieszę się, że nie masz żadnych zastrzeżeń co do pracy w CE Lingua. Pracujesz już trochę czasu więc pewnie możesz powiedzieć coś więcej o firmie. Nie ukrywam, że najbardziej chciałabym się dowiedzieć jak wygląda kwestia zarobków. Możesz napisać?

gośc

Czy ktoś może orientuje się jak wygląda sytuacja z wypowiedzeniem? Niestety chyba będę zmuszona zrezygnować z pracy i chciałam się dowiedzieć jak to wygląda z perspektywy osób, które miały doświadczenie z firmą

@gośc

Hej, najlepiej chyba skontaktować się z osobą z którą podpisałaś umowę i omówić warunki rezygnacji/wypowiedzenia :) U mnie nie było problemów, pozdrawiam i życzę powodzenia

X

Pracuję tu od początku września i polecam :) Dzieciaczki które uczę są cudowne!!! Współpraca z Paniami w Centrum też jak najbardziej OK. Jeśli lubicie uczyć maluszki to naprawdę warto spróbować pracy tutaj!

nie_polecam

Aplikowałem na PŁATNY staż biurowy w firmie CE LINGUA. Po pozytywnym przejściu przez rozmowę kwalifikacyjną zaproponowano mi pracę. Jako student miałem do zrobienie praktyki z uczelni więc chciałem to połączyć i tu nie było problemu. Poprosiłem by wysłali mi umowę na e-mail bym mógł się wcześniej zapoznać. Odpisano mi, że wystarczy ta umowa praktyk z uczelni i jest ona wiążąca z nimi. Pomyślałem sobie, że ok, może dostanę umowę zlecenie by dostać wynagrodzenie. No i już gdy miałem zaczynać pani rekruterka powiedziała mi, że skoro to są praktyki z uczelni to oni mi nie zapłacą i byłyby to darmowe praktyki i czy mi taka forma pasuje. Oczywiście w ogłoszeniu było i jest nadal PŁATNY STAŻ. Mówiąc inaczej pan dyrektor wpadł na genialny pomysł by zaoszczędzić pieniążki bo skoro jest umowa miedzy nimi a uczelnią to oni nie muszą ze swojej strony dawać jakiejkolwiek innej umowy czyli nie muszą mi płacić. Szkoda mi tylko było mojego czasu na dojeżdżanie do tej "firmy" bo jeśli tak traktują innych i są tacy nieszczerzy oraz zakłamani, że wstrzymali się do samego końca by mi o tym powiedzieć to świadczy o ich kulturze pracy. Jestem ciekaw czy jakbym powiedział, że nie potrzebuję by mi podbili praktyki i pracować na normalną umowę to co pan prezes by powiedział lub wymyślił.

Aaa

Pracowałam u nich w zeszłym roku, wszystko ok.

Elżbieta

Właśnie całkiem sporo osób wspomina tu ostatnio o tym, że należy omijać firmę CE Lingua, co już mnie bardzo niepokoi. Ale i Ty, i pozostali, nie podajecie przyczyn, dla których nie należy się tam zatrudniać. Ponoć proponują tam rozwojową pracę w kreatywnym, zaangażowanym zespole ludzi pełnych pasji i chęci działania, pakiet socjalny, szkolenia i kursy w ramach doskonalenia zawodowego oraz atrakcyjne warunki finansowe. Jak to jest naprawdę?

@Elżbieta

Przecież te negatywne komentarze pisze cały czas ta sama osoba zmienia tylko nick. Dziwi mnie to że portal gowork pozwala na coś takiego...

D

Jakie trzeba mieć nudne życie żeby codziennie śledzić stronę i sprawdzać czy nie znikają dodane komentarze...

@D

Haha racja racja a prowadzenie statystyk i analiz cudzych komentarzy to już chyba choroba ???? cieszę się że są tu tez normalni ludzie ;) Żeby nie było że komentarz nic nie wnosi to dodam od siebie że obecnie pracuje w firmie i nie mam im nic do zarzucenia :)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w CE Lingua? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Niedoszły lektor

Z reguły na pierwszym spotkaniu oferują umowę do podpisania. Zanim ją podpiszemy, to zastanów się kilka razy, ponieważ jej treść w sposób znaczący ogranicza twoje prawa, jako zleceniobiorcy. Sugeruję zapoznać się z opiniami, ponieważ wiele obiektywnego mówią o tej firmie, a nie zawsze są pozytywne.

X
@Niedoszły lektor

Jako pracownik Ce Lingua nie zauważyłam, żeby moje "prawa, jako zleceniobiorcy" zostały w jakikolwiek sposób ograniczone ;) Zastanawiam się, czy Pan/Pani rozumie w ogóle wyrażenia, których używa... Mi zaproponowano po rozmowie umowę do wglądu, co akurat bardzo ułatwiło mi późniejszą decyzję odnośnie współpracy. Zawsze lepiej przyjść samemu i przekonać się jak to wygląda - przecież nikt nie będzie zmuszał do pracy jeśli warunki nie będą zadowalające :) Ja jestem zadowolona, także polecam, ale oczywiście nie każdy może lubić pracę z dziećmi :)

Kamil
@X

Zgadzam się z Pani komentarzem :) Ja jestem zadowolony z przebiegu współpracy, ale tak jak wyżej zostało ujęte, każdy może przekonać się sam jak to wygląda, nic na siłę prawda? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o CE Lingua - Kraków

• Jak się pracuje w CE Lingua?

Zobacz opinie na temat firmy CE Lingua tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CE Lingua?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 21 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CE Lingua?

Kandydaci do pracy w CE Lingua napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CE Lingua