Opinie o CE Lingua w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CE Lingua. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w CE Lingua o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CE Lingua w Kraków

Halina

Pracuje u nich jako opiekunka. Polecam pracę. Wypłacają wynagrodzenie na czas. Pani Kierowniczka bardzo miła zawsze można do niej zadzwonić.

Xenia

Odradzam mocno, (usunięte przez administratora) grosze, płacą i (usunięte przez administratora), nie warto , szkoda czasu

A jakie grosze, bo część komentarzy wspomina właśnie o niezbyt wysokich zarobkach, ale nikt nie podaje sumy ani przedziału, czy chodzi o najniższą czy jednak jest to większa kwota? Możesz podać chociaż orientacyjnie? Co wchodzi w zakres obowiązków, że uważasz, że jest to tak ciężka praca?

Ania Nowy wpis

Polecam prace jako opiekun w firmie Panie bardzo miłe Wszystko można się dogadać Płacą zawsze na czas a czsdro nawet szybciej Polecam !!!

Stefek Nowy wpis
@Ania

I do Mielca w miejscu zamieszkania podopiecznych chcą też zatrudniać. Kwotę wymieniono na 27, złotych, jak przypuszczam, bo mało precyzyjne to ogłoszenie. Może Pani wie, czy to stawka godzinowa netto, czy brutto, i na jaką umowę zatrudniają?

Magdalena

Pracuje u nich na stanowisko pracownik biurowy. Jestem bardzo zadowolona. Praca jest bardzo ciekawa i rozwijająca.Polecam

@Magdalena

Co takiego jest niby ciekawego i rozwijającego? Wydzwanianie jak w call center czy liczenie godzin opiekunkom?

Xxx Nowy wpis
@Magdalena

Zgadzam się z powyższą opinia Już chwkle temu pracowałam ale bardzo mi się podobała różnorodność projektów i atmosfera

Emila Nowy wpis
@Xxx

Mogę wiedzieć dlaczego w takim razie zrezygnowałaś?;) A zarobki jakbyś oceniła? Co do tych projektów, tez super byłoby dowiedzieć się czegoś więcej, bo jednak różne opinie się tu czyta. Może to zależy od człowieka w sumie, czy dany projekt mu podpasuje? Jak pracownicy są do nich przydzielani? Firma kieruje czymś przy wyborze?

Xenia

Czesław
@Xenia

Ale z czym tak Cię potraktowali? Coś nie tak z obiecanymi warunkami pracy? Wspomniałaś o niskich wypłatach. Jest minimalna czy można zarobić więcej?

Zdziwiony
@Xenia

A ja pracuję i jestem zadowolony. Nikt mnie nie okłamał dlatego ja akurat polecam. Najlepiej przyjść i przekonać się samemu, a podpisując umowę z określoną stawką chyba wiadomo jakiego wynagrodzenia można się spodziewać. Dziwią takie komentarze, chociaż teraz to wszystkiego się można spodziewać po ludziach.

Maciej
@Zdziwiony

Czyli to co na umowie to też w realnych warunkach. Powiesz na jaką stawkę masz na umowie? Chętnie bym się dowiedział na jakim poziomie są zarobki. Czy to może tajemnica firmowa?

@Zdziwiony

Jak przeglądam oferty tych firm to mnie trzęsie. Ludzie to nie Afryka za tak ciezką pracę ..nie przy kompie !!tylko chorym człowieku takie grosze płacić.Wstyd chańba

Lata temu bo jeszcze w 2012 szukali native speakerów. Obecnie też można taką pracę znaleźć? pomyślałam, że zapytam, bo ogłoszenia nadal wiszą. Tylko do treści nie można się dostać. Jeśli tak to w jaki sposób jest naliczane wynagrodzenie? Prowizja?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w CE Lingua?

hfcyyb

nie

Tak są spotkania integracyjne oraz wyjazdy. Organizowane są kilka razy w roku.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w CE Lingua?

@pracodawca

Tragedia, same pretensje i roszczenia. Ludzie rezygnują w pracy biurze już po kilku dniach

@pracodawca

NIE POLECAM!!! Praca w biurze to istna parodia, która odbywa się z całkowitym brakiem szacunku dla współpracowników! Praca polega na dzwonieniu do osób, które ogłaszają się na portalu opiekaseniora.pl lub korepetycje.pl, więc wykonuje się po kilkadziesiąt telefonów jak w call center oferując pracę przy, na przykład osobie, która ma porażenie czterokończynowe oferując opiekunce najniższa krajowa za godzinę! Pani (usunięte przez administratora)traktuje swoich pracowników z kompletnym brakiem szacunku, oczekując rozwiązywania problemów, które są niezależne od pracownika.(usunięte przez administratora) Chłodna, nieprzyjemna bardzo formalna atmosfera, w której tragicznie się pracuje. Najlepszym przykładem jak fatalnie się tam pracuje jest fakt, że jest tam ogromna rotacja pracowników, którzy rezygnują nawet po kilku dniach... a to wszystko za najniższa krajową, umowę zlecenia z miesięcznym okresem wypowiedzenia(usunięte przez administratora) Duży zakres obowiązków, z którym zostaje się samemu, zupełny brak przeszkolenia i chęci pomocy, jedynie pretensje i roszczenia. (usunięte przez administratora)

Jan

Pracowałem u nich przy projekcie unijnym. Serdecznie polecam prace. Czekam na kolejne oferty od nich

@Jan

Długo trwał ten projekt? Zapewnili, że możesz przyjść gdy będą kolejne czy raczej trzeba przejść przez nową rekrutację? Jaką umowe dają na czas trwania projektu?

K.

Pracowałem u nich na stanowisku pracownika biurowego. Niestety sytuacja życiowa zmusiła mnie do rezygnacji z pracy. Udało mi się z nimi dogadać bez problemu i rozwiązać umowę za porozumieniem stron. Oczywiście za przepracowane godziny otrzymałem wynagrodzenie. Dlatego polecam ich i liczę że kiedyś będę miał szanse jeszcze u nich pracować.

Wiktoria

W styczniu szkoła poszukiwała logopedów do Trójmiasta. Czy w Krakowie są czasem nabory dla certyfikowanych logopedów? Jakie warunki finansowe można otrzymać? Firma często szkoli, korzystając z ofert zewnętrznych certyfikatorów?

Odpowiadam
@Wiktoria

Tak są nabory, pracowałam u nich w zeszłym roku w Krakowie. Dużo placówek do wyboru. Minusem są godziny pracy, dużo zajęć prowadziłam rano. Ale oczywiście są też wyjątki. Raczej jest to elastycznie do dogadania się. O szkolenia nie pytałam, nie miałam takiej potrzeby. Myślę, że warto zadzwonić i się o wszystko dopytać bezpośrednio w biurze.

Lidzia
@Odpowiadam

Dlaczego minusem są godziny pracy? Możesz tak mniej więcej je przedstawić? Rozwiń swoją wypowiedź. Piszesz coś o zajęciach z rana... Ja na przykład lubię pracować rano, więc dla mnie to nie byłby problem.

Pracuje u nich jako opiekunka w Zgierzu. Polecam bardzo wszystkim.

Ja też
@Anna

Ja też pracuje w tym projekcie. Może nawet się znamy :) Też polecam !!! Cudowni ludzie i całe szczęście że są te projekty.

Magdalena

Pracowałam u nich jako opiekunka na śląsku. Zawsze wypłaty na czas. Przyjeżdżali co miesiąc żeby odebrać dokumenty i porozmawiać z nami. Liczę na pracę u nich.

Katarzyna Katarzyna

Firma oferuje możliwość pracy dodatkowej co jest ogromnym plusem dla osób szukających "czegoś" żeby sobie dorobić. Dużo lokalizacji do wyboru. Bezproblemowy kontakt z przełożoną. Jesrem bardzo zadowolona.

Jarek

Pracuje w firmie jako lektor od 5 lat. Elastyczny grafik który można dopasować do swojej pracy. Podsumowując pracodawca godny polecenia.

Pracowałem u nich przy projekcie. Polecam firmę. Płacą na czas. Polecam

Halina

Byłam na rozmowie i szczerze jestem bardzo miło zaskoczona gdyż szczegółowo opowiedziano mi jak wyglądają obowiązki w firmie jaki rodzaj umowy itd. Liczę na to że dobrze wypadłam na rozmowie i do mnie zadzwonią

Monia

Szczerze polecam pracę w firmie Ce Lingua. Elastyczny grafik dzięki czemu można spokojnie pracować będą studentem. Wypłaty na czas.

Byłam

Byłam zaproszona na rozmowę na stanowisko biurowe a następnie na dzień próbny. Tak jak ktoś już wcześniej opisał, do wypełnienia formularze i mało informacji na temat warunków pracy a powierzone zadania na dniu próbnym na takim sprzęcie, że nie dało się posprawdzac podstawowych i formacji. Ogólnie poza sympatycznymi paniami, firma nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Zero konkretów odnośnie wykonywanych zadań jak i na temat wynagrodzenia (uważam, że to jednak istotną kwestią dla osoby ubiegającej się o pracę) . Opisane tu negatywne komentarze są według mnie jak najbardziej prawdziwe. A reszta jest pisana przez jedną z tych przesympatycznych pań z biura. Ogólnie nie polecam, bo jaśniejsze warunki pracy są przedstawiane na rozmowie do zwykłego sklepu. Naprawdę strata czasu.

Kamil
@Byłam

Hmm ale to po dniu próbnym sama zrezygnowałaś, czy to firma nie dała Ci dalej szansy na zatrudnienie? Podczas rozmowy rekrutacyjnej sprawdzali jakoś Twoje umiejętności, czy mają taką zasadę, że każdy dostaje dzień próbny niezależnie od tego, jak na takiej rozmowie wypadnie?

Byłam
@Kamil

Rozmowa to były głównie pytania - gdzie widzisz się za 5 lat itd. Myślę, że każdego zapraszają na dzień próbny, bo równocześnie ze mną była jeszcze jedna dziewczyna. Głównym problemem jest brak jakikolwiek informacji co kończy się wykonaniem czyjejś pracy i odesłaniem do domu. Potem trzeba czekać na feedback, mimo zapewnień, że będzie do końca dnia to się przesuwa. Zero informacji chociażby o możliwym wynagrodzeniu, o tym czy faktycznie są zainteresowani twoją osobą itp

Polecem

Polecam pracę Ja i koleżanka jesteśmy zadowolone Miłe podpieczne Można spokojnie pracować

Zostaw merytoryczną opinię o CE Lingua - Kraków

• Jak się pracuje w CE Lingua?

Zobacz opinie na temat firmy CE Lingua tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CE Lingua?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 21 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CE Lingua?

Kandydaci do pracy w CE Lingua napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CE Lingua