opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

SAMASZ

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.6/5

Na podstawie 665 ocen
Opinie(1797)
Dodaj opinię

Opinie(1797)

Dodaj opinię
Logo
  • SaMASZ dziś
  • .
  • Oferta
  • .
  • Serwis SaMASZ
  • .
  • Sprzedaż części zamiennych
  • .
  • Kariera
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

SaMASZ dziś

Oferta

Serwis SaMASZ

Sprzedaż części zamiennych

Kariera

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Białystok
  • Łomża
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Zabłudów
  • Kucharówka
  • Zagruszany Kucharówka
  • Gnieciuki
  • Kowalowce
  • Dobrzyniówka
  • Rafałówka
  • Solniki
  • Ochremowicze
  • Ostrówki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Zabłudów
  4. /
  5. Opinie o SAMASZ

Opinie

Opinie o SAMASZ Zabłudów

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • …
    • 22

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o SAMASZ!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ..............

    04.03.2017 02:17

    Inne

    trzeba poprostu do inspekci pracy zadzwonic i podwalic . jak czlowiek moze pracowac 12 dni ciaglej pracy po 8 godz niech mi to szulc wytlumaczy tu . to jest lamanie praw pracownika
    ReviewUserIcon
    nick

    03.03.2017 20:47

    Inne

    I prosimy o aneksy do umow, ze pracujemy w soboty na dwie zmiany wpisujac sie na wykreslona liste obecnosci. Pic podparty artykulem kodeksu podobno prawnego...
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    03.03.2017 17:18

    Inne

    Dzisiaj między 1 a 2 zmianą "starszy" mistrz zmianowy (nie bede pisal nazwiska bo i tak wszyscy wiedza o kogo chodzi) rzucil do nas tekst :" ja wam przypominam o sobocie na 2 zmiany i po 8 godzin. I rozmawialem z szefem ze kto nie bedzie chodzil to z bazowej stawki bedzie rozliczany. " Mowiac w prost wyraz takich slow oznacza : albo chodzicie w soboty albo wam utniemy wyplaty. W gruncie rzeczy chcialbym wiedziec czy rzeczywiscie szef w ogule o tym wie. Bo jesli tak to taka osoba, ktora zawsze stala murem za rodzina i pracownikiem, popiera zastraszanie przez majstra swoich podwladnych? Tak samo jak dla kolegi urodzilo sie dziecko i majster nocna zmiane wprowadzil. W sobote stalismy na przerwie a kolega zazartowal ze on nie moze na noc bo male dziecko ma, to w/w powiedzial ze szef kazal tych co podanie z prosba o zwolnienie z nocnej zmiany zloza od razu do zwolnienia. Ci ktorzy mowia ze jest taka tzw zakladka na stronie pt: "wypowiedzenie" zastanowcie sie co piszecie :( jak sie nie podoba to wypad) bo kto na was zarobi jak ludzie faktycznie zaczna sie zwalniac. Sami przyjdziecie na montarz, spawalnie czy srutownice zapierniczac? A jeszcze stawki, pracuje juz 6 lat i powiem szczerze ze na okresie probnym (przy stawce 12 zł) zarabialem dokladnie tyle samo co teraz. Mowicie ze dostalismy podwyzki a czasy nam ucieliscie na wyrob detali. Wiec kogo probujecie zrobic w bambuko? Przyjdzie mlody do roboty, majster da mu stawke a po paru miesiacach mlody ma stawke taka sama jak stary i juz wprawiony pracownik? A jak przychodzi co do czego to staremu sie robic nie chce bo z jakiej paki taka stawka? A wy sie dziwicie ze ludzie narzekaja? Mamy na co to narzekamy. Lubie i chce (poki co) tu pracowac. Ale za uczciwie wykonana prace to i uczciwie powinno sie placic.
    ReviewUserIcon
    Grabmasz

    22.02.2017 08:23

    Inne

    A jak egzaminy. Bedzie ciekawie.
    ReviewUserIcon
    Gej

    16.02.2017 13:37

    Inne

    Renatko Kocham Cię :-* zostaw małego!!!
    ReviewUserIcon
    Gorgosko

    13.02.2017 05:15

    Inne

    mam pytanie na Trawiastej tez wchodzą jakieś egzaminy na kategorie i podzial nowych stawek ?
    ReviewUserIcon
    xxx

    10.02.2017 19:08

    Inne

    ochrona slabo sie spisuje co do torby innych sprawdza a ja nie . wiadomo co ona tam wynosi??????? chyba pora czasami ja przeszukac tego nieroba.
    ReviewUserIcon
    gfhj

    09.02.2017 18:22

    Inne

    szlyszalem zeby nie wlasciciel to by juz dawno torba poleciala .
    ReviewUserIcon
    Smakosz

    09.02.2017 16:58

    Inne

    Ostatnio jakoś jedzenie się poprawiło. Przypadek? Może ktoś jednak czyta te komentarze ?
    ReviewUserIcon
    Super men

    01.02.2017 18:36

    Inne

    A z tym małym spawaczem co jej do (usunięte przez administratora) siega to sa wszedzie w szatni razem na kuchni razem w kiblu razem jak by domu nie mieli za co oni biora pobory.a my musimy naginac na takich!!!
    ReviewUserIcon
    Super men

    01.02.2017 16:44

    Inne

    A co do pracy w. Samaszu to ja uwazam ze najlepsza fucha jest na kuchni zupę przywiozą gotową talerze pozmywa zmywarka smieci sie nie wynosi bo za daleko herbaty nie nalewa bo za gorąca termosow nie ciąga bo za cięzkie okien sie nie myje bo za zimno albo za gorąco własciwie to nic sie nie robi tylko ploty sie zbiera przy kawce.A wypłata wpływa !!!A na dodadetek tam brygadzistka co do datki bierze nie wiadomo za co chyba za kiblowe randki ze spawaczem obibok jeden.Nawet ubran przepisowych nie nosi taki przykład daje bo boi się ze jej urodzie zaszkodzi he he jak to mowią torbie nic nie zaszkodzi.Niewiem jaki trzeba miec chody zeby jeszcze ja tu trzymali albo dobrze z ucha strzela a nich spojrzy na siebie co w torbach wynosi
    ReviewUserIcon
    Stary knur

    31.01.2017 13:59

    Inne

    zatrudniają masę ludzi, myślą, że sezonowcy podołają robocie, i co śmieszniejsze, pojadą do tej wiochy pracować. Ciekawe który się na to zgodzi. Zamiast zlikwidować współczynnik i ustalić gołą stawkę za godzinę i SCISLE tego przestrzegać, to zatrudniacie murzynów na sezon i ich w chu**a robicie potem i zwalniacie. A nawet jak teraz nie zrobicie to i tak się zwolnią jak zobaczą z czym to się je + zje**ny dojazd. Kiedys jak ludzie mogli zarobić po 4 tysiące i więcej to je**li po 12 godzin i nikt ich prosić nie musiał żeby zostać w sobotę. Bo wtedy był szacunek, wtedy były $$. No ale Ci z góry pewnie mysla, że lepiej zatrudnić nowego, tracić czas na nauke wszystkiego, mimo że nie wiadomo czy się zwolni, niż zadbać o starego pracownika. Ja osobiscie jak zobaczę że w nowym zakładzie nic się nie zmieni i dalej będziecie podchodzić do ludzi jak do psów to wolę pare stówek mniej zarobić i pójsc gdzies bliżej pracować i przynajmniej być szanowany przez ludzi którzy zatrudnieni zostali bo cos umieli a nie że mieli "plecy" i będąć kilkanascie lat robakiem w firmie, po awansie na majstra znęcają się na zwykłych pracownikach (czasem nie specjalnie, po prostu oni tacy już są)
    ReviewUserIcon
    JUREK

    28.01.2017 20:21

    Inne

    Jak widać tam spawacze maja od 15-22zł/h Netto ,a u nas 17-21zł/h ale Brutto plus wsólczynnik który jest albo go nima Amba Fatima. Podobno maszyny maja tańsze, jakość gorsza od naszej, ale jakoś stać ich na dobre stawki dla pracownika!!! Bo Firma to pracownik, a dobry pracownik to zarobiony pracownik. $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    JUREK

    28.01.2017 19:48

    Inne

    Siemacie ludzie. Wejdźcie na opinie "Pronaru Narew" i przeczytajcie wpisy z dnia 25.01.2017r. Chyba opłaci się dla spawaczy poświecić 15min więcej na dojazd. XD Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    pracownik

    19.01.2017 22:32

    Inne

    e nie ma co się przejmować. jak już trafimy na prowincję to na 1000% większość poświęci 15 min jazdy dłużej i do Pronaru pojedzie. Lepiej płacą dla fachowców, lepsze warunki. Kto poszedł tam nie narzeka no i co najważniejsze praca jest cały rok w pełnym wymiarze
    ReviewUserIcon
    Ziomek poziomek

    13.01.2017 00:39

    Inne

    A z ciekawości poświęciłem jakąś godzinę na przeczytanie kilku stron wypocin pieprxonych narzekaczy, obibokow i seriously idiotów... Samasz to dobra firma. Nie pasuje-wypad. Nie psujcie zycia innym pracownikom, którym zależy na pracy, by pracować na własne nazwisko czy zdobywać doświadczenie w zawodzie. Kupcie sobie spawarkę, tokarkę, prasę, frezarke i napieprzajcie na swoim, na swoją markę i na swoje życie. Zobaczycie jaki to piękne nie dostac od klienta za wykonaną pracę pieniędzy a w domu żona i dzieci na utrzymaniu... Wtedy będziecie błagać MOSCI PANIE ANTONI ZATRUDNIJ BO KONAM Z GLODU I JA I ZONA.... I KREDYTA WZIOL JA NA CHALUPE... Brzydzę się takimi osobnikami co by tylko kradli, kombinowali, brali, oszukiwali i narzekali na wszystko co nie pasuje. Miejsce dla takich jak wy jest biała chata na Wiejskiej. Tam znajdziecie sobie kolezkow, którzy szybko was wydymaja i spuszcza w klozecie. Jest takie piękne pismo o nagłówku WYPOWIEDZENIE. Serdecznie zachęcam do skorzystania z możliwości i mocy takiego pisma- o wtedy na pewno nie będziecie narzekać ani na wspolpracownikow, ani na wypłaty ani na inne niedogodności jak automat. Mam nadzieję, że takich narzekajacych kanalii nie spotkam na nowej hali a system lean manufacturing z powodzeniem będzie wprowadzany dalej i w pełni usprawni pracę. Wierzę też, że wypocinami z tego forum dxielicie wspólnie z małżonkami, dziećmi i znajomymi- muszą być z Was dumni, że w internecie jesteście TACY ODWAZNI :) Na koniec puenta: nie kąsa się reki, która Cię karmi. A teraz dobranoc.
    ReviewUserIcon
    blable

    13.01.2017 13:53

    Inne

    widać że napisał to jakiś ziomal jacka może damian może "zgarniacz"?o jakim systemie wy mówicie? o takim co to nie ma jak zmierzyć bo jak zmierzyć jak nie ma części?non stop wypycha się a potem wpycha na hale niekompletne maszyny, albo rozbiera si ę kompletne żeby zrobić inna kompletną to ma być ten system stosowany na zachodzie i innych firmach?nie rozśmieszajcie trzeżwo patrzących ludzi bo poza wycieczkami to cały zakład się śmieje z tego ci co znają realia wiedzą co i jak no ale ci co tak dumnie wprowadzają tego całego lina to tylko tablica linie itp. a może najpierw zacząć od magazynów, zaopatrzenia i planowania bo szarym ludziom też nie jest dośmiechu wypychać a potem wpychać niekompletne maszyny na halę.a może pomożecie jesli wam na papierach tak ładnie to wychodzi?i niedziwne że napisałeś że cię karmi bo siedzieć w ciepłym przed laptopem i patrzeć jak i kto wykresy porobił? a tak swoją droga a może zrobię anonimowo spis wszystkich pracowników biurowych co w ciągu dnia siedzą na fb i na meesengerze? co ty na to?napewno prezes się tym zainteresuje?
    ReviewUserIcon
    Obiektywnie

    13.01.2017 19:00

    Inne

    Po 1. Jeżeli jesteś z biura czy z wyższych sfer niż pracownik fizyczny zakładu, to NIE MASZ PRAWA do wypowiadania się w taki sposób na ten temat, robotę możesz znać teoretycznie, a warunki pracy to nie jest to co widzisz 15 minut w ciągu 8 godzin dnia pracy (jak się przejdziesz po hali) 2. No tak najlepiej stwierdzić, jak się nie podoba to wypie******, ale nie jest bardziej inteligentnie i racjonalnie (zakładam żeś inteligentny człowiek po pisowni, chociaż zdolność rozumowania to leży, więc nie jestem pewien) pracować dalej i wg TWOJEGO Leana, poprawiać warunki pracy, aby każdemu żyło się lepiej i pracowało? W ogóle co to za tekst, jak się nie podoba to do widzenia, fakt że taka firma znalazłaby następnego ciołka na moje stanowisko bez problemowo, ale czy to każdemu się opłaci? Koszt szkolenie nowego pracownika na stanowisku wymagającym umiejętności nie jest mały, może minąć parę miesięcy zanim spawacz który wcześniej łączył blaszki w małej firmie, zacznie spawać jakieś solidniejsze detale, kto zapłaci za jego bezproduktywność? Ty? No więc nie lepiej delikatnie zadbać o starego pracownika, zamiast inwestować w nowego, który nie wiadomo czy po paru latach nie będzie mówił tego samego?? Gratulacje logicznego myślenia, to widać że twoja firma splajtowała z takim głupawym myśleniem. Jak to klient nie zapłaci? Wiesz co to jest umowa o dzieło? Albo robienie na biało? 3. Co do "odwagi", słusznie kolega powiedział post wyżej, ciekawe czy biuro jest takie odważne powiedzieć ile czasu bezproduktywnego spędzają przed biurkiem, faktycznie praca (oczywiście nie zawsze tutaj podkreślam) może być z pół dnia, a druga połowa to pierdzenie w stołek (trochę wiem). No ale jak już się ma korzyść z tego, to już się takim odważnym nie jest, żeby narzekać na to że się oszukuje własną firmę. 4. Narzekanie. Możesz sobie myśleć o nas jak o malkontentach, ale raczej to zwykli Ci "robole" NAJLEPIEJ jakie są warunki pracy. Gdyby ludzie od początku pracy zawsze na wszystko przytakiwali, wszystko im by pasowało w każdym stopniu, to na świecie nic by się nie zmieniło, to przez to że człowiek się buntuje, kombinuje jest rozwój i postęp technologiczny, inaczej dalej byśmy byli w średniowieczu zarządzanym przez oligarchów lub tyranów (rewolucja francuska). To tak tylko powiedział do inteligentnego odbiorcy, jeśli natomiast jesteś głąbem, to mam dla Ciebie inne argumenty: -> Z koniem się nie kopie
    ReviewUserIcon
    bałwan śniegowy

    28.12.2016 16:33

    Inne

    Do kolegów arystokratów z błękitnym podniebieniem !!!! Niektórzy koledzy z firmy chyba nie mają innych zajęć w domu tylko narzekają na tym forum. To smutne ze nie realizujecie się rodzinnie. Współczuję Wam Panowie i waszym rodzinom. Może warto spędzać czas na czymś pożytecznym i kreatywnym a w pracy zając się pracą .
    ReviewUserIcon
    Żuk

    27.12.2016 11:44

    Inne

    Niektóre kundle to by chciały tylko objąć sie przy automacie z kawą i kraść część i nic nie robić ...dobre wam że japoniec wprowadza zmiany. ..to nie komuna ze się nic nie robiło obiboki jedne! !!
    ReviewUserIcon
    Słavi

    27.12.2016 10:57

    Inne

    Podpisuje sie pod dddd. Tylko leniom nic nie pasuje i głupoty piszą. Jedzenie, wynagrodznie i świadczenia wszystkie mamy a w dzisiejszych czasach o to nie łatwo... Jedzenie jest w porzadku a jak ktoś ma królewskie podnieniebienie niech nie je...
    ReviewUserIcon
    dddd

    27.12.2016 10:52

    Inne

    Co za śmierdziele i nieroby z was...! Dupe w troki i do roboty a nie narzekać na wszystko w koło. Ja pracuje w samaszu już wiele lat. Nie będę się podpisywać bo debile z was i donosiciele jeden na drugiego. I to od momentu jak firma zaczeła takich jełopów jak wy zadtruniac. Wystarczy się przejść i zobaczyć jak pracują te gęby co najwięcej tu plują jadem. Jedzenie jest w porządku - mi zupy smakują. Nie można oczekiwać ze jak w hotelu bedziecie rzreć tumany jedne. Pracowałem kiedyś w firmie, która pracownikom załatwiała jedzwenie które smakowało jak z proszku a tu k...wa macie normalne żarcie, każdy kto w domu gotuje albo którego stara gotuje to pozna to. Szef mógły wam nic nie dawać docencie to a jak nie to spier....lać za granice. Tam wasze ryje nakarmią.., trocinami. Bo Polaków tak się traktuje jak gorszy sort. Żarcie w samaszu jest od vardzo dawna z tej samej firmy i dopiero takim posrańcom jak wam się nie podoba. Krew człowiek zalewa jak patrzy na wasza prace i narzekania na wszystko. Do roboty k...rwa a siać zamęt w internecie!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Nicj

    21.04.2017 09:17

    Inne

    Pracowałem trochę w tej firmie i oceniam że jest to jedna z lepszych firm tego typu w mieście. Jak wszędzie znajdą si (usunięte przez administratora) i rzeczywiście prawda, że ci co najwięcej gadają to robią najmniej. Mam cały czas kontakt z kilkoma fajnymi ludźmi z Samaszu, przyjmują alkoholików, nierobow, ze średniowiecza, takim nigdy nie będzie dobrze. Polska... Podlasie szczególnie...
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w SAMASZ?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - SAMASZ

    Trawiasta 15 15-161 Zabłudów

    NIP:9661592976

    KRS:0000011382

    https://samasz.pl/
    Branże: Maszyny rolnicze

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    25.12.2016 08:31

    Inne

    Witam,pracowałem w Samaszu parę lat i co do osoby Pana Ż....to nie mogę zle powiedzieć,on ma taki charakter i styl bycia i nie ma co go równać do kolcownika, kto pracuje tam dłużej i to czyta to wie o co chodzi,dlaczego nie jest nadal majstrem i jak ludzi traktował-prosty cham spod sklepu tak w skrócie można go określić,a co do jedzenia to czasami człowiek się zastanawiał czy to zjeść zwłaszcza chodzi o zupy,trzeba żeby właściciel tego przybytku co gotuje przyjechał kiedy i tego spróbował.Firma Samasz ma swoje plusy i minusy,póki tam będzie rządził dyrektor z japonii to nie będzie tam dobrze a jego innowacje to zaprowadzą kiedyś tą firmę do upadku,bo trzeba brać przykłady z normalnych firm żeby usprawniać technologię a nie porywać się z motyką na księżyc jeśli chodzi o system lean.Pracuje obecnie jako spawacz w niemieckiej firmie tam nie ma współczynnika i okradania ludzi a firma istnieje dużo dłużej jak samasz i nikt tu leana nie wprowadza bo nie ma potrzeby,Życzę wszystkim Wesołych Świąt-może kiedyś Samasz wróci do starych czasów i normalnych wypłat.Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    wieśniak

    23.12.2016 18:22

    Inne

    A ja mam prośbę do autora piszącego na Piotka Żukowskiego, żeby zdjął sobie z głowy majtki swojego faceta bo zapach moczu i kału źle na ciebie wpływa. Weź prysznic, ochłoń. Żukowski jaki jest każdy widzi, prosty chłop, ale jakoś nagan za dużo nie wypisał, za dużo ludzi nie zwolnił, montaże jakoś działają. Czym cie kolec tak ujał, że go wspomninasz? Codziennymi jobami, groźbami czy może swoją pałką którą w Dodgu chętnie przyjmowałeś w obie dziury?
    ReviewUserIcon
    re

    23.12.2016 18:50

    Inne

    Oj kolego jezeli pierwsze co do glowy ci przyszlo jest wachanie meskich majtek to musisz miec konkretnie nasrane w swojej glowce chyba najwyzsza pora isc sie leczyc....
    ReviewUserIcon
    gabryś

    08.01.2017 19:13

    Inne

    Kolec przynajmniej się znał na robocie. Jak go zapytałeś zawsze odpowiadał, jak zgłaszałeś, że czegoś nie ma to zawsze załatwiał.
    ReviewUserIcon
    jessica

    23.12.2016 18:00

    Inne

    Jak wam jedzenie nie smakuje to zawsze mozecie je oddac dla tej grubej swini z dyskowej piotrkowi zukowskienu on wszystko wpi...oli i nawet wam nie podziekuje.
    ReviewUserIcon
    FAjfus

    22.12.2016 20:51

    Inne

    Potwierdzone info, zupy to szajs, połowa ludzi albo nie dojada do końca i zostawia te kartofle, które wyrzucają do kosza nasze panie, albo w ogóle nie biorą zup. Kolega raz znalazł Robala w zupie, sądzę, że nie tylko on jeden. Co do "wkładek" to kotlet, schabowy, bigos, naleśnik, pieczeń w formie wędliny, i inne rzadko spotykane rzeczy są w porządku, najgorszy chłam to te wędliny różnego rodzaju, czy mortadela, kiełbasy, Komentarz użytkownika "Mr" w pełni się zgadzam, dobre to byłoby rozwiązanie wywiesić menu na cały tydzień, to żaden problem, bo oni wiedzą co będzie każdego dnia dawane. I to prawda że nikt nie wymaga jedzenia z restauracji albo z baru, ale jednak jest czasem PRZEPAŚĆ, między różnymi daniami, jedne można byłoby zjeść 5 porcji takie smaczne, a drugiego nawet nie przełkniesz. Już lepiej byłoby oddać po prostu ludziom kasę do wypłaty i niech sobie sami kupują czy robią kanapki, albo Zorganizowanie obiadów jak w pronarze że się wykupuje karnet i dopłaca się za "normalne" jedzenie 5 zł więcej, pewnie na takie rewolucje to już za późno, ale mam nadzieje, że prezes zastosuje taki pomysł już w nowym miejscu pracy. DOdatkowo powiem, że przydałby się jakis sensowniejszy automat, bo szczerze mówiąc to dzieci i młodzież w szkołach mają lepszy wybór. Pomijając fakt że w automacie do gorących napojów i batoników NON stop cos się psuje (kubka nie wydaje i leje bez, wciąga pieniądze, w ogóle nie leje kawy itd)to z wyboru 8 czy tam 10 guzików, to działają tylko kawy różnego rodzaju, po co jest reszta w takim razie ? A automat na kanapki to wisi plakietka "zmiana asortymentu" od ponad roku chyba, chociaż połowy rzeczy tam nie ma, a zmieniano cokolwiek tam własnie może z rok temu. To tyle na temat jedzenia Prosiłbym innych o "polajkowanie" wpisu użytkownika Mr, to może pan prezes weźmie sobie do serca opinie, która tak naprawde nie jest opinią tylko kilku "wybrednych" ludzi
    ReviewUserIcon
    Mr

    21.12.2016 20:05

    Inne

    Panie Prezesie stosunki międzyludzkie to istotna kwestia w życiu, także te z sąsiadami. Jednak Pana sąsiad przywożąc "jedzenie" na stołówkę to całkowity brak szacunku do Pana i do nas. Proszę przyjżeć się tej kwestii. My oczywiście nie wymagamy jedzenia na pozomie restauracji czy baru, ale żeby to co jemy było chociaż godne człowieka. Góra raz w tygodniu mamy coś co nadaję sie do jedzenia, pozostałe 4 dni na 100% sanepid by nie nawał tego żywnością. Przykład do chociażby tęczowa makrela lub woda z samymi kartoflami - imitacja zupy. Czy ten człowiek przywożąc jedzenie mógłby wywiesić kartkę co zamierza przywieźc kolejnego dnia, żebyśmy na wszelki wypadek wzięli swoje jedzenie i nie byli głodni? To chyba nie problem. Ten człowiek bierze od Pana ciężkie pieniądze, a to co przywozi są to najczęściej zwykłe odpady kuchenne, ewentualnie produkty przeterminowane które zdobył za darmo (przykład makreli). Delikatnie mówiąc jest nieuczciwe wobec Pana. Już lepiej żeby nic nie przywoził, ewentualnie lepiej dopłacic z 4-5 zł dziennie i zjeść normalny posiłek tak jak np. w Pronarze. Prosimy o interwencję. Poza tym paskudnym "jedzeniem" nie narzekam na ta firmę, chociażby dlatego, że pracuje u człowieka który doszedł do wszystkiego sam, własną pracą i uczciwie
    ReviewUserIcon
    Zdzisiek Bomba

    27.12.2016 15:47

    Inne

    jkgfd + dddd + Słavi = Kacper + Gienek + rych. Chłopie pomijając, to że piszesz o tym samym, z trzech różnych kont, robisz te same błędy ortograficzne, interpunkcyjne i literackie (i Ty nazywasz ludzi jełopami?), to mógłbyś chociaż dla niepoznaki, (jeżeli chcesz dalej udawać, że piszesz jako 3 osoby) pisać z większym opóźnieniem, a nie post co 5 minut, bo nawet nie czytając twoich żałosnych wypocin, po dacie wpisu posta, każdy człowiek z IQ wyższym od krowy stwierdzi, że jak tutaj posty się pojawiają, 1 czasem, 3 na dzień, to w ciągu 15 minut 3 na raz, to jest coś nie tak. Domyślam się że twoja znajomość gramatyki, jest na tyle wysoka co zdolność rozumowania i oszukiwania. Nie wiem kim jesteś, ale powiem Ci jedno, najwięcej gadają ("weź się do roboty" i innego tego typu żałosne teksty, które nie wnoszą w ogóle nic do tematu, po co tak pie**zyć? Może akurat Ci ludzie są pracowici, ale chcą poprawić swoje warunki pracy?) Ci co właśnie nie robią nic, czyli prawdopodobnie Ty. Forum te jest po to żeby wyrazić własną opinię, lepiej mówić co jest źle, żeby ktoś zwrócił na to uwagę i podjął, lub nie, jakieś racjonalne kroki, jeżeli chciałbym poprawiać warunki pracy. Bo prawdziwy niewdzięcznik to by po prostu podpierdzielił do sanepidu firmę, czy inspekcji pracy, i wtedy było przej**ne, a że ludzie tutaj wylewają swoje żale, to znaczy że jest chyba jakiś problem który trzeba rozwiązać , albo przynajmniej zauważyć Ale co może zrozumieć jakaś świnia oderwana z koryta, który by prawdopodobnie je*ał za 8 zł za godzinę i jadłby chleb z popiołem a na koniec by powiedział " i tak wszyscy skończymy na cmentarzu, to po co żyć lepiej niż pies?
    ReviewUserIcon
    giyul

    28.12.2016 07:03

    Inne

    Ździchu- Nic dodać, nic ująć, trafiłeś w 10. Ten autor z powyższych postów wyraźnie ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem i ze skleceniem paru zdań a mimo to pracuje w Samaszu. Chwała za to Panu Antoniemu, że zatrudnia ludzi przymykając oko na stan zdrowia psychicznego. Jeśli wodę z kartoflami, i jakieś papki on nazywa "smacznym jedzeniem" to ja współczuje jego rodzinie, że musi się męczyć z takim ignorantem. Nikt wyżej nie napisał, że źle mu się pracuje, że miga się od roboty i spędza 8 godzin przy automacie. Nikt nie krytykował pracodawcy za warunki jakie tu są, wręcz przeciwnie, były w miarę pozytywne opinie. Odnośnie jedzenia to szczera prawda i bardziej chyba ludziom chodziło o zrwócenie uwagi, że dostawca tego badziewia wprost oszukuje Stolarskiego biorąc kase za jedzenie a przywożac odpady. Już minał rok od czasu wprowadzenia Leanu, a o ile pamiętam fundamentem tego systemu są pracownicy- to w takim razie dlaczego nikt nie posłucha roboli i nie wywiesi kartki z "menu" na kolejny dzień ? Przecież czytacie te komentarze.
    ReviewUserIcon
    never ever

    21.12.2016 11:13

    Inne

    Hahahah i żukowskiemu trzeba jeszcze 10 razy dzień dobry z daleka mówić bo jak raz się nie ukłonisz to masz pojechane przy byle okazji. I broń Boże nie zadawać piotrusiowi żadnych pytań dotyczących maszyn bo cała hala usłyszy "to ty tego nie wiesz???", "ile czasu tu pracujesz?" "masz za wysoką stawkę?". Poza kilkoma lizusami wielu miło wspomina Janka Kolca.
    ReviewUserIcon
    bolec

    20.12.2016 18:10

    Inne

    PŻ powinno zbiczować się murzyńskim qtasem po twarzy wtedy może by się uspokoił bo tak żadnego szacunku do pracowników -innych ludzi to on nie ma
    ReviewUserIcon
    digidi

    09.12.2016 17:00

    Inne

    Praca w samaszu moze byc tylko zeby normalnych przelozonych zatrudniali np. U mnie na zmiane jest dobry przyklad niedorobionego pajaca to piotr zukowski cham i prostak nic nie wie i ciagle drze jape co to wogle za czlowiek skad tacy ludzie od pluga oderwani sie biora ?? Ten czlowiek ma zerowy poziom kultury osobistej normalnie odezwac sie nie umie przez takich ludzi jak ten cymbal mam zle zdanie o zarzadzie firmy bo skoro w biurze toleruja u majstra brak kultury to sami tak musza sie zachowywac.....
    ReviewUserIcon
    Radzio

    12.12.2016 10:01

    Inne

    Zgadzam sie z tym co napisales ten czlowiek to zwykla swinia oderwana od koryta cham i prostak takich jak on powinno sie w szambie topic akurat musze pracowac na zmianie z zukowskim i wiem co mowie...jak wczesniej na naszej zmianie byl stasiek to bylo dobrze przynajmniej normalnie dogadac sie mozna bylo czego nie mozna powiedziec o tej grubej swini
    ReviewUserIcon
    kaczor

    13.12.2016 07:44

    Inne

    Hehe nareszcie ktos to napisal ze piotrek zukowski to zwykly cham z wisoki takich jak on to trzeba tepic bo za grosz szacunku do ludzi nie ma
    ReviewUserIcon
    fdghjkl

    25.11.2016 12:20

    Inne

    jak zaplacisz to dojedziesz chyba jasne . ma byc cos tam z firmy ale trzeba bedzie placic
    ReviewUserIcon
    ktoś

    17.11.2016 13:54

    Inne

    ciekawy jestem ilu chłopaków odejdzie z firmy po przeniesieniu się na wioskę .czas myśleć jak ich zatrzymać bo miejscowymi to wy dziury kadrowej nie załatacie .
    ReviewUserIcon
    pryszczaty

    21.11.2016 17:00

    Inne

    kto będzie chciał to będzie pracował w nowym zakładzie.. ja sie nie boje bo napewno szef zorganizuje dojazdy do nowej siedziby. mam madzieje tylko ze taką butlę wkońcu wypier....ą z pracy. smutne to i złe chodzi bo sie plecy skończyły. ile to dziewczyń tak kobieta wykończyła -az strach pomysleć. pisa na nia a i tak z tego nic nie robi i dale pani foch.. nawetcześc czy dzieńdobry nie powie. Psychol wykancza psychicznie
    ReviewUserIcon
    plump

    15.11.2016 15:58

    Inne

    racja. miał byc urlop za dzień niepracujący między swiętami. jak ktos chodził w sobote to za miast urlopu nie zaplacili mu setek.. to jest kradzież i rozbój w biały dzień. puzniej się nie dziwcie że ludzie nie chcą po godzinach robić.... co za skur...synstwo... panie w kadrach robia z nami co chca
    ReviewUserIcon
    dfgthj

    11.11.2016 11:17

    Inne

    zapomniales dodac ze okradli ludzi za 31 pazdziernik mogli wstawic urlopy ale pojechali po setkach za soboty ..............
    ReviewUserIcon
    Buczo

    11.11.2016 07:37

    Inne

    No to mamy już połowę listopada, gdzieś za miesiąć dostaniemy po 888 zł na otarcie łez, natomiast szogun i spółka dostaną po parę złotych premii, co by na nowy dom starczyło. A co nie nalezy się? Produkcja idzie pełną parą. Nie ma obecnie opóźnień produkcji, dostawy są zawsze na czas, przestojów nie ma, robole chodzą uśmiechnięci, sami sobie pracę organizują, malarnia w końcu działa jak należy. Krótko mówiąc wszystko ze sobą współgra i chodzi jak w zegarku. Niestety szef nie zdaje sobie sprawy co się dzieję w jego firmie. Nie ogarnia tego bo zakład tak się rozrósł, że się po prostu nie da. Musiałby tu być 24h na dobę. Synowie, oprócz Jacka- szkoda gadać, niektórych na produkcji nie widziałem ani razu przez 8 lat - o czymś to świadczy. Prawda jest taka,że gdyby prezes wiedział chociaż o 1/4 tego co robi szogun, adolf i majstrowie po cichu, za jego plecami; ile kasy dziennie idzie w błoto to wy wszyscy już w Białymstoku pracy byście nie znaleźli. Adolf - o czym wy się dzień w dzień naradzacie? Dlaczego non stop brakuje detali? Dlaczego nie potraficz zorganizować na czas dostawy przekładni, ocynku, sworzni itd..? Może ktoś jest uwiązany cichą umawą z dostawcą w zamian za jakieś profity? Jak to jest? Może sie odniesiesz? Dlaczego jeśli brakuje np. śrub to nie wyślesz człowieka po śruby do sklepu, tylko czekamy 2,3 dni aż dostawca przywieźie? Dlaczego karacie ludzi za palenie fajek a nagradzacie tych wszystkich mącicieli potężnymi premiami? Prezesie przyjrzyj się tym praktykom.
    ReviewUserIcon
    dsfghj

    07.11.2016 12:32

    Inne

    jak niby ma wyjsc jak firme stawiaja na wiosce. spulczynnik jest zalezny od biura jak nam nalicza tak wyjdzie .
    ReviewUserIcon
    nickelodeon

    05.11.2016 03:45

    Inne

    off-e chyba tu trzeba czekać aż montaż coś złoży by ten kosmiczny współczynnik wyszedł .... wiec lepiej spokojnie pracować bo i tak nie wyjdzie, maszyn za mało czy coś tam....albo lenie na 1 pracują
    ReviewUserIcon
    blob

    28.10.2016 17:44

    Inne

    Po co sprzątać jak można poplotkować i nie robić nic. sprzątaczki to firma w firmie.
    ReviewUserIcon
    Pędzel w farbie

    03.11.2016 18:54

    Inne

    NA Wosie też?
    ReviewUserIcon
    @ @

    16.12.2016 17:47

    Inne

    Na WOS to sprzątaczki robią swoją robotę i to bardzo dobrze.
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.10.2016 15:50

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    metalik

    14.10.2016 02:04

    Inne

    masz deklu net to poczytaj. Jest przecież ta strona, strona oficjalna samaszu, gogle. widać ze się nadajesz na jełopa w samaszu.
    ReviewUserIcon
    Leci2

    15.10.2016 13:31

    Inne

    sam jesteś jełop i dekiel. w samaszu sie pracuje i sie zarabia.. kasiora taka ze hoho i do tego micha jest
    ReviewUserIcon
    brzydki

    06.10.2016 18:31

    Inne

    ja się pytam gdzie ochrona kiedy torba ciąga towar do domu.. Torba robi co chce i rozsiewa nieprawdziwe ploty po firmie. to szkodnik jakich mało. psychiczna. do tego leń jakich mało..
    ReviewUserIcon
    @@@

    01.02.2017 17:32

    Inne

    Nie ma dla torby ochrony wynosi i wynosić bedzie mam nadzieję że w końcu ktoś przejrzy na oczy i zobaczy co ona wyprawia.Szkoda że dziewczyny tak jej się boją i nic nie powiedzą.
    ReviewUserIcon
    pracuś

    05.10.2016 12:06

    Inne

    w Narwi
    ReviewUserIcon
    ,.,.,.

    03.10.2016 20:01

    Inne

    torba to torba niesiona albo 2 z pracy przez torbe . ochrona nie ma prawa jej przeszukac. wielka przewodniczaca stolowki. kiedys lazienke zamykala na gorze bo wchodza rece myja i brudza mowila haha. chodzi i sprzata jak chce przeciez podwladne ma co za nia tyraja. ciekawo jak pani adeli nie bedzie juz w firmie to co zrobi bo nikt jej nie lubi
    ReviewUserIcon
    Super Men

    20.10.2016 18:52

    Inne

    Wszystkie dziewczyny sa zastraszone i usmiechaja sie do niej z przymusu bo boja sie o prace bo do kablowania jest pierwsza
    ReviewUserIcon
    Super Men

    20.10.2016 19:08

    Inne

    I chyba tylko tutaj sprzątaczki wydaja posilki w brudnych ubraniach w ktorych przed chwila sprzątaly publiczne toalety a fuuuu o zgrozo gdzie jest sanepid!

    Zostaw merytoryczną opinię o SAMASZ

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.