Opinie o New Art Autoryzowany Przedstawiciel Regionalny PTK CENTERTEL w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy New Art Autoryzowany Przedstawiciel Regionalny PTK CENTERTEL. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w New Art Autoryzowany Przedstawiciel Regionalny PTK CENTERTEL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New Art Autoryzowany Przedstawiciel Regionalny PTK CENTERTEL w Kraków

Michał Nowy wpis

Dlaczego piszecie ze firma porażka ?

anka Nowy wpis

ale musisz miec doswiadczenie w obsłudze telefonicznej klienta czy przyjmują wszystkich jak leci? Ja mam dsowiadczenie.

new-art Nowy wpis

firma porazka, zarobki mizerota a i kasa Cie obciazaja

roksi Nowy wpis

Co to znaczy, że pensja tych , którzy wyrabiali plan, była taka sama jak tych , którzy planu nie wyrabiali? To znaczy, ze chyba system zarządzania firmą jest kiepski. Czy dobrze zrozumiałam, ze nawet jak nie realizuje się planu to nadal ma sie zagwarantowaną pracę i dostaje się pensję? A może firma daje pracownikom kilka szans na poprawę i z tego to wynika?

Firma New Art Autoryzowany Przedstawiciel Regionalny PTK CENTERTEL poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Menadżer Menadżerka ds. Sprzedaży (KAM)
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
adamek

Witam, poszukuję obecnie pracy i trochę myślałem o New Art, myslicie, że to dobry pomysł? Czy oni przyjmują osoby z niewielkim bagażem doświadczenia, czy jednak trzeba już dużo umieć? Akurat doświadczenia za bardzo nie posiadam, także szukam firmy, gdzie będzie sporo szkoleń i nauczę się czegoś, jest tak tutaj?

Sprzedawca lux

Magdo nie mydl oczu ludzią . Prawda jest taka, że wypłaty są na czas ale mizerota "ich" nie zna granic ! Fikcyjne braki w kasie to standard aby "urwac" cos ze smiesznej wyplaty. ODRADZAM STANOWCZO

@Sprzedawca lux

... a czyimi miałyby być i wiarygodność ? Dobry i uczciwy pracodawca raczej nie musi sie tlumaczyc a tym bardziej rozstawac z pracownikami !!!

kierownik

Szanowne kolezanki i koledzy ! Niestety prezentowane opinie są tylko opiniami tych którzy juz nie pracują. Zanim się więc uwierzy w czyjąś opinię należy sobie wiec zadac pytanie co było powodem jej napisania? Otóż w 99% przypadków osoby które się tak "zawiodły" to te które nie dały sobie "rady" w tej pracy - z różnych powodów - ale najczęściej tylko dlatego że nie były zaangażowane że nie chciały się uczyć i myślały ze beda brac kase za "przychodzenie do pracy". Drugą grupę forumowiczów stanowia Ci zwolnieni przez pracodawcę, najczęściej z tych samych, powyżej juz wymienionych powodów plus bumelowicze, kombinatorzy i inne niebieskie ptaki.Jak sie nie chce w pracy nic robic to najlepiej znależć winnego w zarządaniu i firmie - "jak ryba nie potrafi pływac to woda za rzadka" :) Co do wynagrodzeń - Ci którzy sa zangażowani, którzy przychodzą żeby pracować, i rozwijać się, nie narzekają... pensja jest na czas na koncie, zgodnie z UMOWĄ... nawet dla tych osób tych którzy nic nie zrobili żeby na siebie zarobić i szczują na tym forum. Zapraszamy wszystkich którzy chca uczciwie zarobić na swoją pensję, szczególnie tych którzy chcą się rozwijac , uczyć i przez to zarabiac lepiej i łatwiej w nowoczesnej i dynamicznej firmie i takim samym zespole ludzi - sprobujcie sami a nie kierujcie się wątpliwym zdaniem "niezadowolonych". Natomiast tym którzy chca tylko być "słupami" narzekającymi na swój los - z góry dziękujemy - nie przychodźcie, nie zależy nam na Was - tym sposobem ułatwicie nam życie i pracę. Pozdrawiam.

@kierownik

Czy twoj malzonek pracujac w markecie budowlanym musi sie tlumaczyc z pracy i firmy ? Nie ! bo ma uczciwego pracodawce !!!

@kierownik

Moja opinia jest taka jak zdecydowanej większości. Co miesiąc wyrabiałam plany z dużą górką i wypłaty cały czas oscylowała wokół tej samej kwoty, pensja niewiele różniła się od pensji osób nie wyrabiających planu. Poza tym, nie znam nikogo kto zostałby zwolniony - wszyscy przed nami, my, i wiele osób po nas, sami odeszli. Teraz jak czytam komentarze jest jeszcze gorzej. Odradzam

jak coś chętnie opowiem jak tam wyglada praca...(usunięte przez administratora) na każdym kroku.... nie radze tam isc...zmuszaja zeby ludzie rejestrowali sie w urzedzie pracy i maja pracownika za free

loko

bez komentarza firma

@loko

dokłądnie tak ja zakończyłamz nimi współprace i nie chcą mi wypłacic wynagrodzenia premii za sprzdaz za sierpien i wrzesien ten mały łysawcy dyrektorek powiedział ze moze po 12 miesiacach dostane a właściciel jak zadzwoniłam do niego zachował sie jak wiesniak i powiedział ze nic mi nie da...(usunięte przez administratora)

?

no szansa jest- taka sama jak wygranej w lotto:)

Ewelina

... też tam pracowałam i wszystkie powyższe opinie to prawda. Kadra oszukuje na każdym kroku :( Nie dosc, ze na wynagrodzeniu to jeszcze kaza oddawac za fikcyjne braki :( ... odradzam !

Ciekawy to jest "zarząd" tej firemecki :) Kasują od Centertela grubą kasę a płacą pracownikom min :( ... hanysy w (usunięte przez administratora) Pasowałoby żeby Centertel im zabrał możliwość firmowania bo ludzi wieśniaki zawsze znajdą do tyrki .

gosc

miałem kiedys podobną sytuację dokłądnie w tym salonie , tyle że był jeszcze jakiś gość w garniturku taki malutki lekko łysawy w brudnych butach i siedział w kącie obserwujac ludzi ,nie wiem czy pilnował żeby ktoś czegoś nie ukradł ale czułem się jak pod obserwacją i jeszcze jakieś dziwne znaki dawał pracownikom za moimi plecami ,zero wychowania .Po innych komentarzach to doszedłem do wniosku ze to musiał być ktoś ze wsi Bieruń udający biznesmena .

Jaka wina Orange ? ... Proste wyliczenie : Orange płaci wieśniakowi z Bierunia kilkadziesiąt % za umowę z klientem a konsultant, który się napracuje dostaje / dostawał śmieszne grosze :( A teraz tak "kombinują" , że nie ma prowizji tylko tzw premia uznaniowa !!! (usunięte przez administratora)( jak mnie nie stać na prowadzenie biznesu to tego nie czynię )

denis

Niestety wina jest po stronie Orange ( dążenie do maksymalizacji zysków ) jak i partnera ( tu akurat brak wszelakich kompetencji - nastawienie na prowizje a nie na klienta ) Znam parę osób nawet kiedyś tam pracowali i było ok ale widać Orange wyszło z założenia, że każdy student się na da za min uposażenia i takie są tego efekty

Ostatnio byłem w tym salonie zarejestrować numer. Za nim mnie obsłużono musiałem czekać chyba z 15 minut aż Pani skończy pisać bardzo ważnego maila jak to ujęła, druga Pani w tym momencie ścierała kurze, czułem się tam jak głupek. Później o mały włos nie podpisałem umowy aktywacyjnej bo Pani źle zrozumiała. Jak już wszystko się wyjaśniło to nagle miała problem z systemem... w trakcie obsługi Pani pyta czy mam Internet Stacjonarny, mówię że nie i cisza... zacząłem się zastanawiać czy to ja mam zachęcać ją do rozmowy czy ona mnie.... na końcu Pani odesłała mnie do salonu w Bonarce twierdząc, że mają inny system. Zupełny brak kompetencji... Nie wnikam jaki tam jest pracodawca i jak źle maja pracownicy - nie mój problem... ale niestety to przekłada się na klientów. Jak komuś się mało płaci to pewnie z tego powodu bierze się osoby mało doświadczone... Sam jestem szefem firmy, rzeczywiście biorę do niektórych działów osoby z nie wielkim doświadczeniem, nie wymagające za dużo i dzięki temu ani ja ani oni nie maja nikomu za złe, oczywiście są to działy których praca nie ma nic wspólnego z kontaktem z klientem, zwłaszcza tym bezpośrednim, ale ludzie zlitujmy się... jak można do branży czy działów gdzie kontakt bezpośredni z klientem stoi na pierwszym miejscu, brać osoby bez doświadczenia? nie wiem kto stoi za tym wszystkim, ale na pewno slaby przedsiębiorca z brakiem wyobraźni spisujący swój salon na straty. Po tej sytuacji zastanawiałem się nad złożeniem skargi do odpowiednich osób, oczywiście nie na pracownika - to nie jego wina, lecz na osobę która jest odpowiedzialna za wszelkiego rodzaju szkolenia, które powinna przejść przed rozpoczęciem pracy. pozdrawiam

Magda - 2013-05-11 05:27:35 Nie jestem w stanie to wytłumaczyć :( ...Nigdy nie "odwiedzajcie" tego pracodawcy/usługodawcy !!! Podrabia podpisy a i pracownikom płaci najmniej jak to możliwe !

Magda

Nie jestem w stanie to wytłumaczyć :( ...

Wiśnia

To fakt, pracowałam u niego. Kasy brak wiecznie ! Premie śmieszne a odpowiedzialność gruba !... śmieszne wytyczne - śmieszna firma ( chyba za szkolenie realizowane przez PTK Centertel ) chcą kasę od Ciebie !!! (usunięte przez administratora)

gornik

podobno pseudo kadra zarządzająca jest po technikum górniczym i to nie każdy z maturą ale nie ma się co dziwić- wzięli się za taki interes bo kopalnie pozamykane i nie mieli roboty w swoim wyuczonym zawodzie.

Zostaw merytoryczną opinię o New Art Autoryzowany Przedstawiciel Regionalny PTK CENTERTEL - Kraków

New Art Autoryzowany Przedstawiciel Regionalny PTK CENTERTEL
1.8/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Bojszowska 23
    43-150 Kraków