Opinie o Lico Mix w Szówsko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lico Mix. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Lico Mix o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów gipsowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lico Mix w Szówsko

Tak

Czy warto w tej firmie składać cv i jak tam wygląnda prac i płaca chodzi o pracę na produkcji w szówsku. I czy chemi która tam jest jest szkodliwa dla zdrowia.

Krzysztof
@Tak

Też chciałem zasięgnąć opinii innych lub dowiedzieć się czegoś z ofert pracy, ale na tę chwilę firma nie opublikowała żadnych ogłoszeń. Myślę, że zawsze warto jest wysłać swoje CV i wybrać się na rozmowę rekrutacyjną, to nie jest jednoznaczne z podjęciem pracy. Najlepiej by było gdyby odpowiedział jakiś pracownik i napisał czy opłaca się składać swoje CV.

HJH

Nie !!!!!

Odradzam
@Krzysztof

Nie opłaca się, daruj sobie

stary
@Tak

Nie warto w Biedronce na kasie więcej zarobisz

Paulina

No po trzech latach to ta rada raczej mu nic już nie da. Ciekawe czy spróbował? A Ty czemu twierdzisz, że nie warto?

Byly Nowy wpis
@Tak

Jak nie umrzesz od chemia na produkcji , to na pewno z głodu przy takich zarobkach ????

Paulina Nowy wpis
@Byly

Nie pisałeś tego trochę na wyrost? Chyba, że serio ktoś miał jakieś większe skutki uboczne przez pracę tutaj, było tak?

dddd Nowy wpis
@Paulina

Jak ktoś lubi pracować za minimalną krajową to super praca .

Tymon

Jaką macie atmosferę w pracy? Czy warto aplikować?

miro
@Tymon

Wystarczy ze siedzisz cicho, przytakujesz nawet jeśli tzw dyrektor ma racji i masz super atmosferę . powiedz jeszcze dyrektorowi że kogoś tak doświadczonego i inteligentnego ,takiego jak on to nie spotkałeś w innych firmach. Aha jego pomysły są super Morawiecki to pikuś przy nim

Katarzyna
@miro

Za takie miłe teksty do dyrektora to można liczyć tylko na dobrą atmosferę, czy też na jakieś dodatki finansowe lub benefity typu ubezpieczenie zdrowotne prywatne?

Lolo
@Katarzyna

Jakie profity ?????? Pracuj za minimum. Opieka zdrowotna jak sobie zapłacisz :)

Wanda
@Lolo

Ale no NFZ chyba jest opłacony normalnie, tak?

nul
@Tymon

szkoda pisać :)

@Lolo

A ogólnie jak szefostwo reaguje, gdy ktoś pyta o podwyżkę?

lol
@Ewa

Hahahahha zapytaj to zobaczysz ......czary mary ,nie teraz nie mamy 200 zł bo to koszta itp . i pytanie od dyrekcji przecież dobrze zarabiacie (ps min krajowa)

Paulina Nowy wpis
@lol

Bo to koszta? No chyba nieważne ile zawsze pracownik kosztem przecież dla nich będzie co to wgl za tłumaczenie dziwne.xd A tak z ciekawości to wiadomo ile oni zarabiają tak w sumie?

Kamil

Czy trzeba mieć zdana mature żeby się dostać na produkcje ?

były
@Kamil

Wystarczy że będziesz pracował po 10-11 g dziennie z minimum krajowe i będziesz super pracownikiem

I co?

Nie widać firmy. Tylko zgliszcza.

Robson
@I co?

Co masz na mysli?

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. administracyjno - biurowych w firmie Lico Mix odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Obserwuję tę stronę od dłuższego czasu. Nawet chciałem aplikować, choć prowadzę już działalność w budowlance od 12 lat. Ale sądząc po rotacji handlowców nic to dobrego nie wróży. Jednego znam bardzo dobrze, szkoda ze tam już nie pracuje. Pozdrawiam go serdecznie i dziękuję za włożony trud jaki włożył na budowanie na rynku tej marki. Gdyby jeszcze pracował to sukces gwarantowany. Wcześniej robił to doskonale. Widać coś nie gra w zarządzie, skoro handlowców zmieniają jak rękawiczki. Szkoda, takim działaniem Firma nigdy nie zdobędzie zaufania wśród klientów. Pozdrawiam Klient z okolic Wrocławia

Success
@ja

Dobrze, że nie aplikowałeś- zyskałeś swój cenny czas

Stary
@ja

Człowieku daj sobie spokój za marna kasę i bałagan szkoda zdrowia i nerwów są setki innych miejsc pracy gdzie można zarobić a nie pracować dla dziadów

Epizod
@Stary

Mocne słowa ale prawdziwe. Gównażeria i (usunięte przez administratora)

Historia

Dla aplikującego na PH w Nowej Rzeczywistości: - dostaniesz auto powypadkowe i w 4 twoje bezpieczeństwo - podstawę jak w biedronce (stary prawdę napisał) - będziesz orał i po godzinach wypełniał tabelki, na 300zl premii, prowizja śmieszna brutto od obrotu netto , albo i nic- zależy na ile się wypocisz i czy wyrobisz plan -Twoim przełożonym będzie Ten, co nic nie sprzedał, przeszkolony przez autorytet sprzedający rajtuzy i gwoździe - będziesz sprzedawał duplikat wszystkiego co jest już na rynku (czytaj: czyli nic) bo 'chemik nic innowacyjnego nie wymyślił -ale powinieneś być zadowolony bo kasę płacą na czas:)

@Historia

Zgadzam się w 100 %

Wykonawca

Polecam .Firma ok bardzo dobre produkty. Od niedawna współpracuje z Lico i jestem bardzo zadowolony.

BS system

Jestem właścicielem hurtowni na Opolszczyźnie. Niedawno odwiedził moją firmę PH z Lico Mix-a. Rozumie że ciężko jest aktualnie o dobrego fachowca ale wskazana jest chociaż minimalna wiedza o produktach które się sprzedaje. Pomijając ten szczegół . Nie wymagam aby ktoś przychodził na umówione spotkanie w garniturze i pod krawatem ale wizyta w krótkich spodenkach ……no jakieś minimum dobrego smaku nie zaszkodzi ......w myśl zasady ” jak cię widzą tak cię piszą „

AW Silesia

Jako byly pracownik...niestety/sprawy osobiste/ normalna firna wlasciciel "swoj chlop" Polska firma jakosc super/szczegilnie tynki/ a wiem co pisze!!!Szkoda ze tylko dziala mocno lokalnie czytaj wolumen sprzedazy podkarpacie,lubelskie .Zycze tej firmie wszystkiego najlepszego!Wspierajmy polskie firmy!!!!!!

kuba
@AW Silesia

nie tylko te województwa Śląsk , Opolskie,Dolnośląskie,Małopolski ,Łódzkie itd ,

Agata

@Tymon a możesz opisać atmosferę pracy jaka panuje w lico mix? Czy w kontekście możliwości rozwoju oraz dodatkowych benefitów oceniasz tego pracodawce pozytywnie? Orientujesz się czy na ten moment poszukują pracowników?

Agata

@znam temat, z jakiej wypowiadasz się perspektywy? Jesteś pracownikiem lico mix? Jeśli tak, to napisz proszę coś więcej na temat tego pracodawcy. Na stronie internetowej firmy nie widziałam żadnych aktualnych ofert pracy, ale może niedawno zakończyły się jakieś ciekawe rekrutacje lub ktoś z pracowników wie coś na temat nowych, nieopublikowanych jeszcze ofert?

znam temat

ta firma to płotka na polskim wielkim rynku chemii budowlanej i nie ma żadnych szans na większy rozwój na tym rynku, rynek zbyt ciężki dla tak małych firm lokalnych, które chcą działać na rynku całego kraju, takie firmy albo z czasem upadają albo są kupowane przez większych graczy i konsolidowane w dużej i bogatej grupie firm

Magda

Z moich informacji wynika, że Lico mix to bardzo dobry pracodawca. Czy z tego powodu nie piszecie na forum?

pah

@damiano mam co do tych praktyk duże wątpliwości :/ gdyby faktycznie tak było, to moim zdaniem już by wystawiali oferty, przeciez to tez zajmie czas nim kogoś znajdą. A w sumie wakacje są lada miesiąc, więc gdyby mieli szukać to by juz to zrobili...

killer

moze juz jebneli z hukiem?

pączek

ja do pytań kolegi wyżej @jaaaak dorzucę jeszcze swoje, bo ja to chciałbym wiedzieć czy teraz mają jakieś wolne miejsce u siebie? no i czego oczekują od nowych pracowników? I proszę jeśli ktoś wie na temat firmy cokolwiek to niech powie. Pewnie jest tu trochę osób które miały do czynienia z lico mixem.

Wojtek K.

Ceny klejów rzeczywiście są wysokie, ale cała reszta, zwłaszcza teraz tynk siloksanowy jest ok i myślę, że ten produkt zrobi furorę i jest jak najbardziej sprzedawalny...

cennik

zajefajne mają ceny, zwykły klej do styro po prawie 20 zł netto, kto to karwa kupi? chyba chory na umyśle hehe

znawca rynku

niezły ten kierowniczek buahaha

były

dobra firma , pieniądze też w miarę, tylko produkty drogie i ciężko się przebić .

Zostaw merytoryczną opinię o Lico Mix - Szówsko

• Jak się pracuje w Lico Mix?

Zobacz opinie na temat firmy Lico Mix tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Lico Mix
3.6/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Jana Pawła Ii 4
    38-404 Szówsko