OSK Sales

Sosnowiec

OSK Sales

Opinie o OSK Sales

olimp...

To typowa jednoosobowa "firma - kogucik". Miano "lejwody" i "po trupach do celu" doskonale pasuje do jej właściciela. Przestrzegam wszystkich, a w szczególności młode matki chcące dorobić parę groszy na utrzymanie siebie i dzieci przed tym nieuczciwym "człowiekiem". W listopadzie minie rok, kiedy zaczęłam pracować - z jakąkolwiek umową o pracę byłam "zbywana" z dnia na dzień a należnych mi pieniąźków nie otrzymałam do tej pory. Kochane mamy i inni poszukujący pracy: szerokim łukiem omijajcie tą firmę z p.[usunięte przez moderatora] na czele.

Zostaw opinię o OSK Sales - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OSK Sales