Opinie o Kopeć Joanna Salon Fryzjerski Joanna Damsko-Męski w Będzino

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kopeć Joanna Salon Fryzjerski Joanna Damsko-Męski, oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kopeć Joanna Salon Fryzjerski Joanna Damsko-Męski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kopeć Joanna Salon Fryzjerski Joanna Damsko-Męski w Będzino

Magda Nowy wpis

Cześć, jakie macie szkolenia w tym salonie fryzjerskim? Macie teraz duże zapotrzebowanie na pracowników mimo pandemii?

Administrator Nowy wpis

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w Salon Fryzjerski'' JOANNA'? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

@g@ Nowy wpis

Korzystam z usług salonu od kilku ładnych lat, jeszcze nie zdarzyło mi się wyjść niezadowoloną, włosy układają się spod Pani Asi nożyczek rewelacyjnie, zero problemów z układaniem....polecam. Pogadać też można, wymiana życiowych doświadczeń wskazana....

Kamusia Nowy wpis

Do Pani Asi chodzę od ponad 3 lat i jestem mega zadowolona! Fryzjer z pasją i talentem w dłoniach!!! Z krótkiego krzywego boba po poprzedniej "pani stylistce", Pani Asia doprowadzila moje wlosy do ładu i składu! Nożyczki w dłoniach Pani Asi działają cuda! W koncu mam piekne i dlugie wlosy! Farby które sa dostepne w salonie dają cudowny efekt, nie palą włosów i ich nie osłabiają.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Kopeć Joanna Salon Fryzjerski Joanna Damsko-Męski.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

oliii

Do p. Joanny chodzę regularnie już od 6 lat. Przedtem chodziłam od fryzjera do fryzjera i żaden nie zrobił mi takiej fryzury, jak chciałam, mało z tego byłam zawsze niezadowolona! Do salonu JOANNA trafiłam z polecenia dwóch różnych, nieznających się osób! Jestem bardzo zadowolona z usług: farbowania, obcinania, a przede wszystkim z fryzury, która wychodzi spod rąk pani Joanny! Ceny są zbyt niskie, jak na jakość wykonywanych usług i jakość używanych materiałów! Gorąco polecam!!!!!! :) Nie zgadzam się z opinią no coment!!!

Oki:))

Do pani Joanny chodzę już długo i zawsze jestem zadowolona I to nie prawda,ponieważ są osoby,które chcą sobie pogadać i poplotkować.Moim zdaniem zawsze panuje tam fajny humor:) Pozdrawiam.

A aaa

Popieram opinie poprzedniej osoby, nikt idąc do fryzjera nie ma ochoty wysłuchiwać o problemach. W dodatku fryzjerka ma duże mniemanie o sobie chodź to nie pokrywa się z prawdą daleko do perfekcji...a ceny za wysokie

onna

Do Pani Joanny chodzę już od wielu lat; farbowanie, obcinanie, zapuszczanie, znowu obcinanie na krótko - i zawsze wychodzę zadowolona. Włosy ładnie się po cięciu układają, nic nie odstaje. Używane kosmetyki uważam za bardzo dobre; zarówno farby, jak i środki używane do stylizacji fryzury. A cała reszta, wymieniona przez osobę poprzednią? Cóż, taki urok, który w niczym nie przeszkadza, aby wyjść świetnie obciętą i zadowoloną :)

no coment

Moja znajoma tam pracowała,niestety totalne dno,farby za 15 zł a ceny z kosmosu,które nijak niestety mają się do jakości. Właścicielka non stop zmęczona i gada o swoich urojonych chorobach ,także jak ktoś chce stracić pieniądze i nabawić się hipochondrii to zapraszam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kopeć Joanna Salon Fryzjerski Joanna Damsko-Męski - Będzino

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kopeć Joanna Salon Fryzjerski Joanna Damsko-Męski
4.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jarzębinowa 6B