Opinie o Kopeć Joanna Salon Fryzjerski Joanna Damsko-Męski w Będzino

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kopeć Joanna Salon Fryzjerski Joanna Damsko-Męski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kopeć Joanna Salon Fryzjerski Joanna Damsko-Męski o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kopeć Joanna Salon Fryzjerski Joanna Damsko-Męski w Będzino

Ula Nowy wpis

Od chwili gdy trafiłam do Asi ...tj około 20 lat chodzę tylko do niej. Może ze dwa razy zdarzyło mi się isc do kogoś innego ale zawsze tego pożałowałam Włosy zawsze obcięte perfekcyjnie i dopieszczone, świetnie się układają nawet jak odrosną..Umówiona wizyta, mycie włosów, odżywka, strzyżenie na mokro potem na sucho , prostowanie i ewentualne poprawki. Nic na czas i nic na odczep się... zawsze profesjonalnie.. bardzo polecam ❤️

Magda Nowy wpis

Cześć, jakie macie szkolenia w tym salonie fryzjerskim? Macie teraz duże zapotrzebowanie na pracowników mimo pandemii?

@g@ Nowy wpis

Korzystam z usług salonu od kilku ładnych lat, jeszcze nie zdarzyło mi się wyjść niezadowoloną, włosy układają się spod Pani Asi nożyczek rewelacyjnie, zero problemów z układaniem....polecam. Pogadać też można, wymiana życiowych doświadczeń wskazana....

Kamusia Nowy wpis

Do Pani Asi chodzę od ponad 3 lat i jestem mega zadowolona! Fryzjer z pasją i talentem w dłoniach!!! Z krótkiego krzywego boba po poprzedniej "pani stylistce", Pani Asia doprowadzila moje wlosy do ładu i składu! Nożyczki w dłoniach Pani Asi działają cuda! W koncu mam piekne i dlugie wlosy! Farby które sa dostepne w salonie dają cudowny efekt, nie palą włosów i ich nie osłabiają.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Kopeć Joanna Salon Fryzjerski Joanna Damsko-Męski.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
oliii

Do p. Joanny chodzę regularnie już od 6 lat. Przedtem chodziłam od fryzjera do fryzjera i żaden nie zrobił mi takiej fryzury, jak chciałam, mało z tego byłam zawsze niezadowolona! Do salonu JOANNA trafiłam z polecenia dwóch różnych, nieznających się osób! Jestem bardzo zadowolona z usług: farbowania, obcinania, a przede wszystkim z fryzury, która wychodzi spod rąk pani Joanny! Ceny są zbyt niskie, jak na jakość wykonywanych usług i jakość używanych materiałów! Gorąco polecam!!!!!! :) Nie zgadzam się z opinią no coment!!!

Oki:))

Do pani Joanny chodzę już długo i zawsze jestem zadowolona I to nie prawda,ponieważ są osoby,które chcą sobie pogadać i poplotkować.Moim zdaniem zawsze panuje tam fajny humor:) Pozdrawiam.

A aaa

Popieram opinie poprzedniej osoby, nikt idąc do fryzjera nie ma ochoty wysłuchiwać o problemach. W dodatku fryzjerka ma duże mniemanie o sobie chodź to nie pokrywa się z prawdą daleko do perfekcji...a ceny za wysokie

onna

Do Pani Joanny chodzę już od wielu lat; farbowanie, obcinanie, zapuszczanie, znowu obcinanie na krótko - i zawsze wychodzę zadowolona. Włosy ładnie się po cięciu układają, nic nie odstaje. Używane kosmetyki uważam za bardzo dobre; zarówno farby, jak i środki używane do stylizacji fryzury. A cała reszta, wymieniona przez osobę poprzednią? Cóż, taki urok, który w niczym nie przeszkadza, aby wyjść świetnie obciętą i zadowoloną :)

no coment

Moja znajoma tam pracowała,niestety totalne dno,farby za 15 zł a ceny z kosmosu,które nijak niestety mają się do jakości. Właścicielka non stop zmęczona i gada o swoich urojonych chorobach ,także jak ktoś chce stracić pieniądze i nabawić się hipochondrii to zapraszam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kopeć Joanna Salon Fryzjerski Joanna Damsko-Męski - Będzino

Kopeć Joanna Salon Fryzjerski Joanna Damsko-Męski
4.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Jarzębinowa 6B
    42-500 Będzino