Opinie o Wielowski sp.j. w Przęsocin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wielowski sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wielowski sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wielowski sp.j. w Przęsocin

Fabek Nowy wpis

Szczegółowo opisywano sposób bycia jednego z właścicieli choć jedynie z punktu widzenia kandydata. Ale może jest to typ człowieka który zyskuje w miarę poznania? Da się z nim na dłuższą metę współpracować jeśli jeszcze się udziela?

Malpek Nowy wpis

Opinie są jeszcze pod szyldem Kingi. To już przeszlosc.Byłam/ byłem, z dwa miesiące temu na rozmowie w sprawie pracy, opieka nad zwierzętami. Folwark Podkowa. Ogłoszenie w sprawie pracy nie mówiło nic konkretnego. Wywnioskowałem że może chodzić o zoo. Byłam na rozmowie w sprawie pracy. W gęstej chmurze dymu papierosowego, rozmawiałam z panem wielowskim( małe litery specjalnie) Gdzieś czytałem że on już dawno na emeryturze i go nie ma, jest! ???? na rozmowę poszłam z sercem na ramieniu bo kocham zwierzęta a wiem że zwierzęta w tym zoo mają się "źle", stwierdziłem że może dam radę wyleczyć tę epidemie. Okazało się że chodzi o konie i ciężka fizyczna zapierdalanke. Wystarczyło w ogłoszeniu konkretnie napisać o co chodzi, wtedy pan wielowski zaoszczędził by wiele swojego cennego czasu.. no ale nic... Była to najbardziej poniżająca i uwłaczajaca rozmowa w sprawie pracy jakiej doświadczyłem. Człowiek o wyjątkowo odrażającym sposobie bycia, apodyktyczny. Nie wolno nic powiedzieć! Nie wolno przerywać!! Jakaś starsza wyniosła pani siedziała obok i z wyzszością przysłuchiwała się całej rozmowie nie przedstawiła się, szef także jej nie przedstawił. Trochę jak za PRL na przesłuchaniu.. w tle jakaś młoda dziewczyna za biurkiem, chyba tak samo zażenowana jak ja... Można by duzo jeszcze opowiedzieć ale generalnie jak najdalej polecam się trzymać od tak toksycznych ludzi i co za tym idzie toksycznego biznesu.

Hello Nowy wpis
@Malpek

Wszystko się zgadza. Też kontaktowałem się wtedy z tym człowiekiem w sprawie tego ogłoszenia. Zwierzęta to moja pasja i od razu oczy mi się zaświeciły. Zostałem zaproszony na „rozmowę” na konkretny, wybrany przez niego dzień. Spytałem, czy możemy umówić się w innym terminie, a w odpowiedzi usłyszałem tylko „NIE! CHCE PAN PRACOWAĆ, TO PRZYJDZIE PAN WTEDY KIEDY JA CHCE”. Od razu się rozłączyłem. Szok.

Nick Nowy wpis

Cześć! Swoje pytanie kieruję do pracowników ostatniego czasu. Czy warto pracować w tym miejscu jako opiekun zwierząt? Czy zwierzęta mają dobre warunki?

Pracujesz w firmie Wielowski sp.j. na B2B? Czy Twoim zdaniem to się opłaca?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Wielowski sp.j.? Czy kandydat na stanowisko OPIEKUN ZWIERZĄT powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
nick

Firma ma dwóch właścicieli - syna i ojca i to tego drugiego dotyczą negatywne opinie. Jest chamski i arogancki, bez szacunku dla drugiej osoby, współpraca z nim to koszmar. Dziwię się że jeszcze nie skończył w sądzie oskarżony o (usunięte przez administratora) Powinien sobie już odpuścic i iśc na emeryturę. Co do syna - jest w porzadku.

Sabcia

Ostrzegam!!!! Przed tym właścicielem jest chamski i (usunięte przez administratora) klientów. Zanim zamieszkacie w tym hotelu radzę dobrze obejrzeć pokój czy nie jest uszkodzony, dlaczego to mówię oskarży was o dewastację i kradzież.

Agata

@anonymous, według Wikipedii mobbing to "obraźliwe zachowanie poprzez mściwe, okrutne, złośliwe lub upokarzające usiłowanie zaszkodzenia jednostce lub grupie pracowników". Czy rzeczywiście takie działania miały miejsce w firmie Wielowski? Możesz podać więcej informacji o takiej sytuacji? Jakie warunki pracy oferuje pracodawca? Co sądzicie o wysokości oferowanych zarobków?

(usunięte przez administratora)to perfidny człowiek. Mobbing!

górek

zwracając uwagę na to, że firma ma hotel, stajnię, restaurację i całą resztę.. To chyba mało tu nie zarobisz @marian. :) ciekaw jestem czy mają wielu klientów zainteresowanych, zwłaszcza, że sporo ostatnio się takich miejsc otwiera

hahaha

ecl

Praca jak praca, trzeba robić swoje, starania będą docenione, a wtopy zauważone i rozliczone. Jest fajna atmosfera, którą tworzy cały zespół, warto tu pracować, bo można się dużo nauczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Wielowski sp.j. - Przęsocin

• Jak się pracuje w Wielowski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Wielowski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Wielowski sp.j.
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Wierzbowa 37-39
    72-010 Przęsocin