3W Maszyny Budowlane Sp z o.o.

Tarnobrzeg

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 50 ocen.

Opinie o 3W Maszyny Budowlane Sp z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 3W Maszyny Budowlane Sp z o.o.

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

Firma poszukuje obecnie pracowników serwisujących maszyny budowlane, czy ktoś z odwiedzających forum aplikował lub był już na rozmowie? Trzeba posiadać doświadczenie na podobnym stanowisku? Dajcie znać, od dawna nikt nie zamieścił nowego postu z pewnością użytkownicy są zainteresowani jak wygląda zatrudnienie w 3W Maszyny Budowlane.

no nie?
użytkownik zarejestrowany

No jak nie planują @gizmo jak właśnie szukają do siebie mechanika maszyn budowlanych. Dziwne, że mają takie niewielkie wymagania, bo prawo jazdy kat B, dyspozycyjność i znajomość obsługi komputera to nie jest wcale dużo.

Zorientowany

Chciwość właścicieli ta sama,dlatego firma od 5 lat bez zmian.

Szukasz pracy?

pyrek
użytkownik zarejestrowany

@Jan zamiast czekać to naprawdę polecam Ci po prostu skontaktować się z firmą 3W maszyny budowlane chociażby mailowo czy telefonicznie i dopytać się o interesujace kwestie, bo to trochę chyba nie dopowiedzialne żeby tyle czekać wiedząc że pod koniec miesiąca zostaje isę bez pracy, oczywiście moim zdaniem i powodzenia Ci życze

jan
użytkownik zarejestrowany

Nikt nie pracuje tu obecnie? Czekam już niemal trzy tygodnie na informacje, pod koniec miesiąca rozstaję się z moją obecną firmą i będe bez pracy. Napiszcie chociaż, że polecacie tutaj pracę, czy też odradzacie. W ogóle trudno się tutaj dostać, może rekrutacje są tak ciężkie, że mało kto przechodzi dalej?

Paweł

[usunięte przez moderatora] Firma to dno, i jeżeli ktoś popracuje w niej dłużej niż rok czasu, to wie że jest tam jedna wielka fałszywa populacja...(nie wszyscy ale większość). mechanicy górą...a kto tu mowi o bezrobociu, jezeli nie pracujesz w tej firmie to juz masz byc na bezrobociu...smieszne.

anonim

Widzę, że więcej osób zapoznało się z polityką firmy 3W... niż można było przypuszczać....hehehe

anonim

firma faktycznie nieciekawa, "prezes" zgodny z opisem ludzi powyżej, historia powstania firmy też się zgadza, z 3W jest już tylko jedno... ale Bielsko rządzi się swoimi prawami, super atmosfera, tam pracować to przyjemność, którą miałem jakiś czas temu...

Fakir

Wydaje mi się, że większość z nas zna się nawzajem, bo 3W jest jak TP SA - łączy ludzi :)

:))

riki - tiki, kiedy tam pracowałaś? może się znamy :D

riki-tiki
@:)) 22.08.2010, 16:17
riki - tiki, kiedy tam pracowałaś? może się znamy :D

pracowałam w warszawie na przełomie 2009/2010

Fakir

Pewnie, że wysyłaj CV ale od razu szukaj nowej pracy, bo albo [usunięte przez moderatora] Cię po miesiącu albo sam/a będziesz uciekać jak najszybciej...Powodzenia :)

Poszukiwacz

Mam zamiar wysłać CV do 3W ale opinie widzę nie najlepsze. Czy ktoś z Was tam naprawdę pracował...bo z tego co czytam to widze że nikt

zozin

Wyzyskiwacze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Tyko na dział części za 1500zł-ale i tak robota nie pewna jak deszcz w lecie

riki_tiki

odeszlam z 3w bo choc praca z chlopakami w dziale czesci i z serwisu ukladala mi sie super, poprostu nie moglam dluzej patrzec [usunięte przez moderatora], pracowalam pół roku a on nawet ze mna nie gadal...[usunięte przez moderatora]... nie polecam

fffffff

3W..odradzam wszystkim. Szukają [usunięte przez moderatora] do roboty..i oczekują od Ciebie [usunięte przez moderatora] wyników ? Za co? za 1500 zł ???

mikol

a na jakim stanowisku pracujesz?

llll

a jak tu mają być dobre opinie skoro dodaja je osoby ktore byly za cienkie zeby sie utrzymac w pracy albo zeby sie do niej dostac. zal mi was, a mi praca pasuje.

żaba

widzę, że jak narazie nie ma żadnej pozytywnej opinii na temat pracy w 3W....

abedi

Potwierdzam.Lepiej isć do roboty za 1500 do fabryki bo szkoda nerwów

xxx

[usunięte przez moderatora] i tyle.Tylko młodych chłopaczkow ci wezma bo takiemu to obiecasz gory lodowe i działa

Zostaw opinię o 3W Maszyny Budowlane Sp z o.o. - Tarnobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 3W Maszyny Budowlane Sp z o.o.