3W Maszyny Budowlane Sp z o.o.

Opinie o 3W Maszyny Budowlane Sp z o.o.

budowlaniec

(usunięte przez administratora) nie martw się

edzio

Jedna wielka porażka. A tym ludziom pchają najgorszy złom z całej europy podpicowany -a pużniej są problemy i sie czepiają że nie naprawiliśmy.Nie polecam

Zostaw opinię o 3W Maszyny Budowlane Sp z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 3W Maszyny Budowlane Sp z o.o.