Stadler

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Stadler

Jagna

Było jakies obmacywanie? I ma byc sprawa w sądzie?

Reichsführer-SS

Kto teraz jest prezesem stadlera?

Woziwoda
@Reichsführer-SS

Napoleonek?

vidi

Pierwsze co bym zrobił w Stadlerze to zniósłbym ten bezsensowny rygor, pracownicy i tak są rozliczani z czasu czegokolwiek by nie robili to po co karać tych co potrafią szybko i efektywnie pracować że nie mogą nawet iść sobie kości rozprostować na kawe lub fajka tylko siedzą po kątach, pstrykają w telefonie i udają zajętych pracą? W miejscu w którym obecnie pracuje tak jest, każdy rozliczany jest z wyników i efektów pracy, nikogo nie interesuje ile wypaliło się fajek w międzyczasie, jeżeli ktoś się wyrabia z robotą to może i 2 paczki wypalić nikogo to nie interesuje, ważne żeby było zrobione,a zrobić nie jest łatwo bo normy są wyżyłowane dużo bardziej niż w Stadlerze. I jaki jest efekt? Każdy pracuje jak najefektywniej się da żeby tylko naciułać sobie trochę czasu dla siebie, dzięki temu mimo że praca bywa ciężka to atmosfera jest dużo lepsza, ludzie nie chodzą tacy zestresowani, współpraca między działami się układa bo ludzie mają czas i chęć z sobą rozmawiać, a firma ma opinie bogatej i dobrze zarządzanej. Nie ma przez to żadnego chaosu tak jak niektórzy to sobie wyobrażają, palarnie mamy totalnie na uboczu, nawet kamera tam nie wisi, kierownicy tam wogóle nie chodzą i wcale nie ma tam tłumów , nie tak jak w Stadlerze że przeszklone przystanki w takim miejscu żeby kierownicy ze wszystkich pięter widzieli kto się urwał zajarać, a automaty z kawą stoją w łatwodostępnym dla wszystkich miejscu, nie trzeba wrzucać monet bo firma finansuje to pracownikom i co? I nic, wcale nie ma tam tłumów i klubów dyskusyjnych, a pracownik przynajmniej ma tą świadomość że jest traktowany jak normalny człowiek a nie jak leser i (usunięte przez administratora) którego trzeba na każdym kroku pilnować. Gdyby wprowadzono w tym zakładzie taką kulturę pracy to byłoby to o wiele lepsze miejsce. No i wiadomo, zarobki w góre i porządek z parkingiem albo likwidacja parkingowego podziału na rase panów i podludzi i byłoby cacy ale nie wiem czy znajdzie się kiedykolwiek śmiałek który zdobędzie się na tak radykalne przesunięcie warunków pracy w tej firmie ze wschodu na zachód. Mimo tego co napisałem zakład oceniam dobrze, w środku czysto, ciepło, miło, praca ciekawa, różnorodna, zakład porządnie wyposaża pracownika we wszystko co mu potrzebne, nie robią tego na odpiernicz tylko dają na prawdę dobre narzędzia i zapewniają fajne warunki pracy, brakuje tylko radyjka żeby sobie grało i byłoby spoko. Załogę oceniam dobrze, ludzie z produkcji są w większości pomocni i serdeczni, wiele osób zapewne mi nie przytaknie ale kadre zarządzającą oceniam również pozytywnie a miałem coś do załatwienia z każdym od team liderów po samego dyrektora, często chodziło o pierdoły i nigdy nikt mnie nie zignorował, zawsze spotykałem się ze zrozumieniem i wsparciem więc nie będę na siłe na kimś wieszał psów tylko dlatego żeby przypodobać się niezadowolonej większości tu komentujących bo na serio dobrze mi się w tym zakładzie i z tymi ludźmi pracowało. Uprzedzając pytania zmieniłem pracę bo po prostu znalazłem coś lepszego pod względem zarobków jak i perspektywy, rozstałem się ze Stadlerem w dobrym klimacie i nie wykluczam powrotu kiedyś, a wam życzę jak najlepiej bo zakład ma duży potencjał pod bycie dobrym miejscem pracy do którego ludziom chce się przychodzić i oby to nastąpiło prędzej niż później.

100 % racji ma ten wpis kolesiostwo i nic wiecej

Monter Instalacji Elektrycznych

Bardzo sympatyczna rozmowa, trochę żartów dla rozluźnienia atmosfery. Nie czułem się bardzo skrępowany, ale i tak nie obyło się bez trzęsących się rąk i stresu. Zaskoczeniem było wykonywanie zadań praktycznych, ocenianych przez kobietę czego się nie spodziewałem. Duża ilość przekazanych informacji na temat funkcjonowania firmy. Rozmowę oceniam pozytywnie

więcej praktyki niż teorii

Flower

Jak ktoś ma problemy z evm lub mk to zapraszam do mnie. A nie tylko bezimienni piszecie na mnie. Troche odwagi i godności.

odwaga i godnosc
@Flower

Bylo kilku takich co Ci powiedzialo co mysli, wszyscy ponad 10 lat w firmie i wszystkich zwolniles, tylko jeden Ci uciekl do innego dzialu a podobno dalej go męczysz ze chlopak wyglada jak po udarze przed tym monitorkiem, z Toba sie nie da rozmawiac. Dlatego ludzie tu pisza i tego im nie zabronisz Panie Flower. Moze w koncu sie ktos wezmie za Ciebie.

Zgadzam sie
@Flower

Proponuje namierzyć tych ‚odwaznych’ twardzieli tylko w sieci

@Zgadzam sie

Odezwał sie odważny twardziel anonim. Czepiacie się o to że nikt się nie przedstawia, a robicie to samo, co za hipokryzja. Po to są takie portale, aby uzyskać anonimową opinię. Z tego co czytam to te negatywne opinie jednak mają pokrycie. Kogo Ty straszysz tym namierzaniem? Taką politykę prowadzicie rownież w firmie? Jeżeli tak to współczuję pracujacym tam ludziom, ponieważ już tutaj nie pozwalacie im wyrazic swojej opini. Tak źle znosicie krytykę? Nie daj Boże ten flower i ten od namierzania aby sie znajdowali w HR lub na stopniu menagerskim bo z takim podejściem to "strach" do Was iść. A jak już mnie namierzysz to co mi zrobisz?

Silver
@odwaga i godnosc

Masz na myśli Karola?

Speedy

Od niedawna tu pracuję. Firma totalnie pokręcona. Facet na topie to jakiś przedszkolak. Cały czas próbuje zrozumieć podstawy księgowości a w tym matematyki. Dziw bierze, bo gość ma doktorat. Nie polecam i już szukam nowej pracy. To nie jest firma szwajcarska tylko (usunięte przez administratora) stworzony przez dr No ????

Nie ośmieszaj się
@Speedy

Ile jeszcze napiszesz obelżywych komentarzy pod różnymi nickami?? To takie dziecinne, żałosne i polskie. Większość osób pracujących w Stadlerze to w porządku ludzie,nie wrzucaj do jednego wora u nie obrażaj ludzi- to karalne tak na forum, powiedz w oczy co masz do kogoś a nie bohater w sieci

Dokładnie
@Nie ośmieszaj się

Żale proszę wylewać prosto w oczy ludziom,tutaj to już się nie da czytać.ilez można?to już nudne.a i jeszcze jedno - o tym człowieku ,który plotkuje zle to świadczy a nie o tym,którego odgadujecie

Yaga

Nie lubię udawaczy. Wyczuwam ich na odległość. Tomasz i spółka to właśnie tacy pozerzy. Słabi na maksa. Zmieńcie firmę i dajcie popracować normalnym ludziom. Kompleksy leczcie u gozdzikowej. Yaga idzie.

Inga

Rozmowa kwalifikacyjna na niskim poziomie. Mimo deklaracji, że po zakończeniu rekrutacji zostanie przekazana informacja odnośnie wyników to jednak brak informacji. Szkoda czasu nawet na rozmowę kwalifikacyjną....

Kandydatka
@Inga

A czy można zapytac na jakie stanowisko?

@Inga

A z kim była ta rozmowa? Z kimś z HR czy inną osobą z konkretnego działu? W sumie to bez różnicy :)

uczestnik rekrutacji
@Inga

Zgadzam się z powyższą opinią. Zero jakichkolwiek standartów HR - mimo zapewnień brak informacji zwrotnej. Brak poszanowania dla klienta zewnętrznego, którym również jest przyszły pracownik. Słabo to wygląda.....

uczestnik rekrutacji
@uczestnik rekrutacji

powinno być standardów, ale w tym przypadku może być z błędem

Kwestią do poruszenia jest przenoszenie swoich problemów na pracowników i współpracowników. Niechęć do pomocy, (usunięte przez administratora) docinki i zastraszanie jest na porządku dziennym na niektórych działach (EVM). Czas się tym zająć.

Sztuka Mięsa

Dyrektor zarządzający bez doświadczenia. Dużo mówi i czeka, aż samo sie pozmienia. Nie polecam pracy, bo nie jest to osoba kontaktowa i dodatkowo mocno ograniczona.

Sztuka Mięsa

Odradzam pracę w tzw. zarządzaniu projektami. Osoby tam pracujące nie mają pojęcia o kierowaniu projektami. Brak doświadczenia, umiejętności i rozumu. Wszyscy tam uważają, że są najlepsi. Odradzam! Atmosfera toksyczna!

@Sztuka Mięsa

Zgadzam się

zainteresowa

Czy jest osoba która pracuje/pracowała może coś powiedzieć na temat pracy i jak to wygląda w realu ?? do pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Siedlcach przy montażu pojazdów szynowych oraz w podległych magazynach na terenie Siedlec. NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! Praca na pełen etat. WYNAGRODZENIE UZALEŻNIONE OD STANOWISKA. PŁACIMY NAJWIĘCEJ!

@zainteresowa

Jest to oferta pracy do firmy zewnętrznej świadczącej usługi dla Stadlera. Z mojego doświadczenia warto spróbować. Zarobki i warunki pracy często są lepsze niż w samym Stadlerze.

Georg

Daj sobie spokój z firmą zewnętrzną. To co się teraz wyprawia to jest tragedia

Zainteresowany.
@Georg

Co takiego teraz się wyprawia? Rozwiń temat. Nie wstydź się.

Sztuka Mięsa

Zarządzanie tą firmą to jeden wielki przypadek. Kadra nie ma żadnej strategii na przyszłość. Kolejne odejścia z kadry zarządzającej już zaplanowane.

Sztuka Mięsa

O stanie firmy może świadczyć odejście dyrektora finansowego. To kolejna osoba na tym stanowisku w kilku ostatnich latach. Potrzebne jest ok. 1rok, aby sie zorientować o co chodzi. Tak tez było i w tym przypadku.

zużyty

Bulwersującą jest kwestia parkingu. Zrozumiałe ze max 50miejsc pod biurowcem jest dla kadry 1, osób często przemieszczających się w trakcie pracy. Ale na parkingu kolejne "zagrody" dla kop, oraz PRACOWNIC BUROWYCH?! I dopiero 3ci sort, czyli klasa robotnicza, co jest totalnym znieważeniem

Biurwa
@zużyty

Zgadzam się, że parking nie powinien być tylko dla pracowników biurowych, ale też dla produkcyjnych, ale powinien być podział 50/50. Połowa parkingu dla biura, połowa dla produkcji. Kto pierwszy ten lepszy i z produkcji i z biura.

Nowy oficer geniek
@zużyty

Jaka wypłata taki parking. Tyle w temacie. (usunięte przez administratora) nie gadać.

Elka
@zużyty

Moze najwyzszy czas zainteresowac pip i sad pracy nierownym traktowaniem w zatrudnieniu i powszechnym ostatnio mobingiem w tej firmie. Firma niestety jest bardzo daleka od szwajcarskich standartow w zatrudnieniu. Zasady przypominaja folwark wlasny jednego pana . Niekompetentni, niedoksztalceni liderzy ktorzy jedyna metoda zarzadzania jaka znaja to zastraszanie i tzw grozenie paluszkiem karcerem na koncowym.. GDZIE JE ST FIRMA KTORA STWORZYLI SZWAJCARZY.. Nie polecam pracy tutaj fatalna atmosfera i niskie wynagrodzenia

Ptasiunio
@zużyty

Bo biurowiec to buce i buraki. W latach 80 dostawali punkt za pochodzenie idąc na studia. A tych co przyznawali im te punkty ja bym teraz smagał batem. Bo teraz są takie efekty!

Załamany

Pracodawca nie dotrzymał przeslanego harmonogramu wynagrodzenia. Wynagrodzenia na czas to jedyne co było w tej firmie pewne. Pracuje na produkcji za marne grosze jest 23.12 proszę mi powiedzieć kiedy i za co mam zrobić zakupy dla rodziny na święta ...

zniesmaczomy
@Załamany

masz rację to samo czuję i jestem rozczarowany postawą kadry nr 1 zarządzającej, która ma nas w d....ie i dla której jesteśmy nic nie znaczącymi robolami do zarabiania na ich wysokie pensje i premie. A premie przyznają sobie dwukrotnie wyższe niż nasze dwuletnie pensje brutto.

monter
@Załamany

To samo poczułem

Arbait macht frei

Większość produkcji to Szwajcaria i norwegi tam mają lepsze warunki W celi niż wy w domach za to co oni mówią ja panu płacę

obserwator

Bylem, jestem i zapewne jeszcze będę pracownikiem. Rownego traktowania to nigdzie nie ma. Za to jest ciężka, czasami bezsensowna, praca aby pokazac że probujemy dotrzymać nierealnych terminów. Warto zwrócić uwage na wzajemne relacje w pracy. Nie przenośny stresu z poziomu kadry 1 na "ludzi krecacych śruby".

Będą

Premie będą?

Brawo związki!

Wywalczyliscie podwyżki, to dzięki wam!

Tak
@Brawo związki!

Prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Stadler - Siedlce

• Jak się pracuje w Stadler?

Zobacz opinie na temat firmy Stadler tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stadler?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 11 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stadler?

Kandydaci do pracy w Stadler napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stadler