Opinie o Unipol Wschód w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Unipol Wschód. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Unipol Wschód o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unipol Wschód w Lublin

karol

poszkodowany - 2013-03-03 12:03:27 jeśli chodzi o p.żywara jest właścicielem paru firm i posiada wille w Motyczu (największa willa w tej okolicy) z działką 5ha przy drodze na Nałęczów. jego żona posiada 200 szt. psów rasy kaukaskiej (jeździła po nie specjalnie na kaukaz) posiada również z tego co wiem od kolegi który kiedys pracował u żywara w latach 2000 działkę w Nałęczowie 5ha, jest właścicielem dużej kamienicy w Lublinie na ulicy Rybna 5. Ma układy z Panem (usunięte przez administratora) który jest w rządzie RP. Z tego co wiem pan żywar jest nie do ruszenia. Tą informację przekazuję wszystkim ludziom którzy też tak jak ja zostali poszkodowani przez firmę Unipol Wschódpropaganda sukcesu. W przyrodzie już tak jest że na każdego znajdzie się jakiś bat. To tylko się tak wydaje że jakieś zywary i dutki mogą robić ludzi w jelenia. Wszystko do czasu.(usunięte przez administratora). Miejsce tych ludzi jest w celi.

poszkodowany

jeśli chodzi o p.(usunięte przez administratora)jest właścicielem paru firm i posiada wille w Motyczu (największa willa w tej okolicy) z działką 5ha przy drodze na Nałęczów. jego żona posiada 200 szt. psów rasy kaukaskiej (jeździła po nie specjalnie na kaukaz) posiada również z tego co wiem od kolegi który kiedys pracował u żywara w latach 2000 działkę w Nałęczowie 5ha, jest właścicielem dużej kamienicy w Lublinie na ulicy Rybna 5. Ma układy z Panem (usunięte przez administratora) który jest w rządzie RP. Z tego co wiem pan żywar jest nie do ruszenia. Tą informację przekazuję wszystkim ludziom którzy też tak jak ja zostali poszkodowani przez firmę Unipol Wschód

libratum

tak jak mowilam opłata bedzie % płatna po uzyskaniu przez Państwa roszczenia. O rzedzie wysokości sa informowane osoby, ktore sie do nas zgłosza bezpośrednio. Jeśli ktos z Panów jeszcze by chciał dołączyc to bardzo proszę o szybką decyzję bo już siedziemy i przygotowywujemy pozew. Jeśli moe prosić to jutro proszę o weszelki kontakt za pośrednictwem meila. Odpisze jak tylko bedzie to możliwe j.rostankowska@libratum.pl

karol

Mirus - 2013-03-01 20:52:11 witam jak mogli te dziady przysłać pity 11 jak oni się ze mną nie rozliczyli to jawne przestępstwo w biały dzień może ktoś na to odpowiepoliczone masz za najniższą krajową. Umowy niemieckie nie istnieją to jest tylko fikcja do mamienia jeleni. Już pisałem, że zarobek w firmach dutka to 1000Euro na 3 miesiące. Jak tyle dostałeś to jesteś wg. tej grupy przestępczej szczęśliwy bo tu cytat z grubej : " to ile oni chcieli by zarabiać ?".

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Unipol Wschód? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mirus

darex

BOMBA - 2013-03-01 14:00:55 Libratum - 2013-02-26 20:22:21 Witam Panów Bardzo bym prosiła ,zeby do piatku/soboty osoby zainteresowane przesłały dokumenty potiwerdzjace zatrudnienie w Unipolu plus wyliczenie jaka jest wg nich zaległosc. Narazie mam siedem osob a to stanowczo za mało. Chcemy złożyc pozew zbiorowy a jeśli kwota roszczenia bedzie spora to moze nawet wniosek o upadłośc. Chodzi o bardzo szybkie uzyskanie nakazów zapłaty . Jeśli ktos ma listy obecnosci to sa one podstawa do naliczenia godzin rowniez. Proszę wszystkie dokumenty przesyłac na adres j.rostankowska@libratum.pl W przyszłym tygodniu bedziemy liczyc i wysyłac umowy zlecenie i pełnomocnictwo do osob, ktore sie z nami skontaktowały. Joanna RostankowskaWitam Pania. Mam pytanie - jezeli Unipol jest mi winien 10600,- zl - ile bede musial zaplacic za umowe zlecenie i pelnomocnictwo dla Pani????Bardzo prosze o odpowiedz jaka kwota wchodzi w gre ,tak w przyblizeniu i kiedy bede musial oplacic ta umowe zlecenie?Kolego niżej Ci podaję e-mail i telefon do Pani(usunięte przez administratora)to napisz albo zadzwoń i się zapytaj a nie bezpośrednio na forum Pit otrzymałem zaniżony jak ch...ra j.rostankowska@libratum.pl tel 796-660-062 Pozdrawiam

Wiesiek

Nie wiem jak można wiązać Andrex z Unipolem to 2 różne firmy. Może Mostostal też jest związany z Unipolem ?

BOMBA

Libratum

Panowie jeśli wg Was Pity sa zle to tez prosimy o informacje meilowa W chwili obecnej jesteśmy na etapie liczenia i przygotowywania pozwu. W przyszłym tygodniu do osob, ktore sie do nas zglosily wyslemy umowy zlecenie Libratum

Jimi

Pit to są kpiny ,to co wysłali to śmiechu warte ! Z nimi niema ,co się cackać wysyłać windykatorów wschodnich, i basta ! niech uruchomią żelaska na te grube pupy spasione za nasze pieniądze .

Jimi

Pani (usunięte przez administratora) proszę oddać nam uczciwie zarobione przez nas pieniądze naszych rodzin ! I to jak najszybciej , firma " Ihor" ma już namiary a nasza cierpliwość się kończy.,chyba niechce Pani odwiedzin tych windykatorów. Pozdrawiam ! Z poważaniem !

staszek

a co z pitami? dostal juz ktos?

ula wawszczak

gość - 2013-02-28 21:44:26 andrex firemka zięcia jerzego dudka to samo co unidex i unipol wschódkolego (usunięte przez administratora) niedaleko krakowskiego przedmiescia (wieniawa).

olek

gość - 2013-02-28 21:44:26 andrex firemka (usunięte przez administratora) to samo co unidex i unipol wschódmusiałeś strasznie długo nad tym pracować rewelacja tygodnia

gość

andrex firemka (usunięte przez administratora)to samo co unidex i unipol wschód

Mirus

kolego zarabiaj $ w domu co za głupoty wypisujesz walnji się w muzgownice co jest trotem wypchana

olek

karol - 2013-02-27 11:04:30 daro - 2013-02-27 10:48:43 karol - 2013-02-27 10:20:41 kazik - 2013-02-27 10:12:09 zosia - 2013-02-27 09:32:44 Do olka kapusia z unipolu. Pracował na bmw i potem w regensburgu bo budowa bmw się zakończyła i wszyscy zjechali. Za takie pieniądze jak ci płaci(usunięte przez administratora) to byś może coś lepszego napisał. I nie wklejaj tego gówna surf itd bo nikt tego nie będzie używał. Szkoda tylko że masz swoje lata i do tej pory nie nauczyłeś się porządnie pracować. odczep się od olka ty nierobie olek ma racje jak bys potrafił coś zrobic to byś dalej robił u czerwinskiego a waldek cie popedził potrzebowali ludzi do regensburga to cie tam wywiezli CZERWINSKI WYWALIŁ CIE NA ZBITY PYSK ZAPAMIETAJ TO RAZ NA ZAWSZEA kto tego waldiego popędził ? Człowiek się kompletnie nie nadawał na kierownika budowy. Darcie ryja to za mało , tu potrzebne są kwalifikacje. Widać, że(usunięte przez administratora) wypuszcza swoich krewnych na forum. Dla was to też już koniec nie macie co pisać , cała ta wasza mafia to już padła i nikt nie będzie na was pracował. Czerw to też żaden autorytet budowlany, chyba tylko dla ciebie bo niejedną flaszkę z nim wypiłeś w czasie "pracy".(usunięte przez administratora)NIKT NIE POWINIEN MÓWIĆ KIEROWNIKU BO TUMAN LEDWO PODSTAWÓKE SKONCZYŁ NIE POSIADA ZADNYCH UPRAWNIEN BUDOWLANYCH NIE MOZE NAWET BYC MAJSTREM A DO TEJ PORY JEST NA BUDOWIE W NIEMCZECH TY (usunięte przez administratora) CZYTAJ UWAZNIE BO NIKT NIE PISAŁ OWYPEDZENIU (usunięte przez administratora)POZDRAWIAMPopędził w formie finansowo. Ten człowiek nie potrafi nic sklecić aby budowa przynosiła jakieś pieniądze. W unipolu tego człowieka tolerują płacą mu więc jest pracuje i jest ok a ludie którzy sie postawili którzy nie dostają pieniędzy to teraz dostają tylko pisma od kancelari z jasnej

karol

daro - 2013-02-27 10:48:43 karol - 2013-02-27 10:20:41 kazik - 2013-02-27 10:12:09 zosia - 2013-02-27 09:32:44 Do olka kapusia z unipolu. Pracował na bmw i potem w regensburgu bo budowa bmw się zakończyła i wszyscy zjechali. Za takie pieniądze jak ci płaci(usunięte przez administratora)to byś może coś lepszego napisał.(usunięte przez administratora). Szkoda tylko że masz swoje lata i do tej pory nie nauczyłeś się porządnie pracować. odczep się od(usunięte przez administratora)WYWALIŁ CIE NA ZBITY PYSK ZAPAMIETAJ TO RAZ NA ZAWSZEA kto tego waldiego popędził ? Człowiek się kompletnie nie nadawał na kierownika budowy. Darcie ryja to za mało , tu potrzebne są kwalifikacje. Widać, że(usunięte przez administratora)puszcza swoich krewnych na forum. Dla was to też już koniec nie macie co pisać , cała ta wasza mafia to już padła i nikt nie będzie na was pracował. Czerw to też żaden autorytet budowlany, chyba tylko dla ciebie bo niejedną flaszkę z nim wypiłeś w czasie "pracy".(usunięte przez administratora)NIKT NIE POWINIEN MÓWIĆ KIEROWNIKU BO TUMAN LEDWO PODSTAWÓKE SKONCZYŁ NIE POSIADA ZADNYCH UPRAWNIEN BUDOWLANYCH NIE MOZE NAWET BYC MAJSTREM A DO TEJ PORY JEST NA BUDOWIE W NIEMCZECH TY KAROLU CZYTAJ UWAZNIE BO NIKT NIE PISAŁ OWYPEDZENIU WALDKA POZDRAWIAMPopędził w formie finansowo. Ten człowiek nie potrafi nic sklecić aby budowa przynosiła jakieś pieniądze.

daro

karol - 2013-02-27 10:20:41 kazik - 2013-02-27 10:12:09 zosia - 2013-02-27 09:32:44 Do olka kapusia z unipolu. Pracował na bmw i potem w regensburgu bo budowa bmw się zakończyła i wszyscy zjechali. Za takie pieniądze jak ci płaci dudek to byś może coś lepszego napisał. I nie wklejaj tego gówna surf itd bo nikt tego nie będzie używał. Szkoda tylko że masz swoje lata i do tej pory nie nauczyłeś się porządnie pracować. odczep się od olka ty nierobie (usunięte przez administratora) ma racje jak bys potrafił coś zrobic to byś dalej robił u czerwinskiego a waldek cie popedził potrzebowali ludzi do regensburga to cie tam wywiezli(usunięte przez administratora)WYWALIŁ CIE NA ZBITY PYSK ZAPAMIETAJ TO RAZ NA ZAWSZE

Libratum

Ktorys z Panów mówił mi w poniedziałek ,ze posiada takie listy dlatego sie o nie pytam. Oczywiście,ze jeśli macie Państwo notatki ile przepracowaliście też mogą sie przydać. Do chwili obecnej Unipol nie zgłosił upadłości. Monitorujemy sprawe na bieżaco ale trzeba szybko uzyskć te nakazy zapłaty . Libratum

Zostaw merytoryczną opinię o Unipol Wschód - Lublin

• Jak się pracuje w Unipol Wschód?

Zobacz opinie na temat firmy Unipol Wschód tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unipol Wschód?

Unipol Wschód