Opinie o Unipol Wschód w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Unipol Wschód. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Unipol Wschód o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unipol Wschód w Lublin

xxx

witam.mogę wam powiedzieć że w zeszłym tygodniu byłem wzywany na policje w sprawie unipolu bo prokuratura w lublinie prowadzi śledztwo.byłem wzywany bo jako pierwszy złożyłem przeciwko unipolowi zawiadomienie do prokuratury o przekręcie jaki zrobili.Banda z unipolu twierdzi że pracownicy pracowali normalnie 8 godzin codziennie a że zostawali po godzinach to tylko dlatego że naprawiali usterki które zrobili.Pracownicy unipolu mieli usterki codziennie gdy pracowali od 7 do 19 w monachium a nawet dłużej jak betonowanie było i w każdą sobote.To kpina normalna.Banda z unipolu wypiera się jakoby były na budowie w monachium 3 listy obecności,i twierdzi przed prokuraturą że w świadectwach pracy mamy artykuły 52 bo nas połapali pijanych na budowie.Połapali nas na budowie pijanych gdzie budowa była zamknięta,była ochrona niemieccy pracownicy i niemieccy kierownicy w tym Stefan.Skoro nas połapali pijanych to niemiecka ochrona z bmw musi mieć wpisy na portierni w książce i skoro nas połapali to jakim cudem do dnia dzisiejszego mamy przepustki w domu umożliwiające wejście na teren bmw.Chwytają się różnych sposobów ale to ma krótkie nogi.Tam nie powinien odpowiadać tylko wawszczak i żywar ale całym mózgiem operacji był jerzy dudek i to on odbierał pieniądze z niemiec i to każdy widział z racowników i to go nazywali prezesem.Wawszczakowa i żywar to byli pionki na papierze a to on plan wymyślił i zrealizował począwszy od unidexu. Chciałbym wam także dodać że w pod koniec maja dostałem drugie wezwanie z wydziału przestępstw gospodarczych bo złożyłem zawiadomienie o oszustwach jakich się dopuścili w zusie i urzędzie skarbowym.Na wszystko są dokumenty. Trochę to wszystko trwało ale po mału zaczyna się coś ruszać i mam nadzieje że te oszuści pójdą na boso a ludzie odzyskają swoje ciężko wyrobione pieniądze na które pracowali po 12 godzin dziennie i każdą sobote od 7 do 15. Ja najbardziej będę dążył do ukarania mózgu czyli dudka bo to on wywoził z klebla po 200 tysięcy euro co dwa tygodnie za robote ludzi i to on większość tych pieniędzy przejoł.Takiej wawszczakowej i innym żywarom był wstanie płacić po 20 tysięcy złotych miesięcznie za to zeby siedzieli na stołkach i grali w gierki na komputerze a im to pasowało bo gdzie lepszą robote za te pieniądze by znależli.A reszte chapał on bo myslał że wszystko rozejdzie się po kościach jak z unidexem. Co wyjdzie w sprawie urzedu skarbowego i zusu poinformuje was pod koniec tygodnia po wszystkim.pozdrawiam

jendrek71.71

Chciałbym poinformowac iż dostałem już wezwanie do Sądu W-wie na pażdziernik na rozprawę o zapłate zaległego wynagrodzenia , a Lubelski SR milczy chyba było to do przeczucia że tak będzie a co do kasy w spółce zoo za długi firmy odpowiada prezes swoim majątkiem osobistym miałem taką spółkę więc wiem gorsze będzie ustalenie który z nich ma zapłacic bo się zmieniali a najgorsze że w trakcie krachu był prokurent czyli żywar co utrudni dojście kto ma odpowiadać pozatym unipol należu przez udziały do innej spółki czyli można ciągnąć od niej kasę jestem optymistą i żadna zbiorówka i nie była potrzebna wystarczył internet jak coś będę wiedział więcej dam znać

Kranfahrer

A dlaczego nie miałbym ironizować? Mam biadolić razem z Wami? Na obecną chwilę zalegają mi ponad 4,5 tys euro plus odsetki i wiem, że nie zobaczę z tego ani centa. Zrobiłem co mogłem, czyli oddałem pełnomocnictwo prawnikowi, niech on się z nimi szarpie. Opisałem wcześniej dość dokładnie jak uzyskać świadectwo pracy, ale najwidoczniej niektórzy mają problemy z czytaniem. A jeśli chodzi o adres ich biura (mieszczącego się w prywatnym mieszkaniu swoją drogą), to można na necie bez trudu odnaleźć. Ale dla mniej ogarniętych podaję: Warszawa 01-022 ,Józefa Bellottiego 5/87. Meil: unipol@unipol.biz.pl Pozdrawiam.

xxx

skromny - 2013-05-09 13:04:30 panowie proszę was o jakiś nr kontaktowy lub adres tego syfu , ponieważ niby jestem na urlopie bezpłatnym..telefonów nie odbierają a mi potrzebne świadectwo pracy ponieważ chcę pracować w normalnej firmie .. proszę pomóżcie mi ... skoro jestes na urlopie bezpłatnym to nie dostaniesz świadectwa pracy. musisz się zwolnić, albo oni ciebie. urlp chociaz bezpłatny jest w ramach stosunku pracy. adres znajdziesz w internecie mieszczą się teraz w warszawie, uliicy nie pamietam.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Unipol Wschód? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
skromny

TUS

dawno nie spotkałem tak złodziejskiej firmy. oszukują wszystkich i na wszystkim. jak najdalej od nich.

piter

czekalem 2 miesiace na rozliczeniu jest ze z urlopowego niemcy przekazali z moich pieniedzy do unipolu 299 euro nawet z tego oszusci maja kase

karol

[usunięte przez administratora] ma tego już dość. Dmucha na zimne , bo jak wiadomo dzisiaj Polska składa się tylko z oszustów. Wygrywa ten kto prędzej oszuka drugiego. Nie jest też patronem pozytywnym firemki Unipol. Został oszukany przez tą firemkę dwukrotnie. Jeżeli jakaś firma podejmuje działania mające na celu odzyskanie należności to [usunięte przez administratora] oczekuje w tym zakresie jakiś gwarancji lub wytłumaczenia sprawy. Samo podesłanie umowy do podpisania, gdzie króluje język prawniczy nie stawia podpisującego w pozycji bezpiecznej. My nie jesteśmy prawnikami tylko robolami. Znamy się na waleniu młotkiem w zamki , cięciu na pile itp.

Wojtek

Witam. Ja chciałem się wypowiedzieć na temat tej firmy windykacyjnej z Pruszcza gd. Wysłałem do nich kwity na temat kwot jakie zalega mi UNIPOL i otrzymałem mailem od nich umowę i pełnomocnictwo. dałem do przejrzenia znajomemu prawnikowi i do umowy nie ma żadnych zastrzeżeń. Natomiast problem jest z pełnomocnictwem, bo udziela się firmie zbyt duży zakres pełnomocnictwa, co może (oczywiście nie musi) skończyć się dodatkowymi kłopotami. Poniżej cytat z maila jaki otrzymałem od znajomego prawnika: "Umowa nie jest zła. Jedynym wynagrodzeniem jest tzw. succes fee czyli za odzyskaną kwotę. Jednak pełnomocnictwo jest zdecydowanie zbyt szerokie. Uważam, że pełnomocnictwo może dotyczyć wyłącznie prowadzenia działań windykacyjnych oraz prowadzenia negocjacji bez prawa dysponowania prawem wynikającym z tej wierzytelności. Nie udzielałbym pełnomocnictwa do odbioru jakichkolwiek pieniędzy czy też zrzeczenia się roszczenia itp. Ponadto ten Pan (Paweł K. właściciel) nie jest prawnikiem, a zatem nie może być Twoim pełnomocnikiem w sprawach sądowych. Proponuję, żeby pełnomocnictwo brzmiało tak, że udzielasz pełnomocnictwa w zakresie prowadzenia negocjacji z dłużnikiem oraz podejmowania wszelkich dopuszczalnych polskim prawem działań windykacyjnych." Dla mnie to wystarczy, żeby nie ryzykować, dlatego ja rezygnuję z usług Libratum. W przyszłym tygodniu jestem umówiony na rozmowę z prawnikiem i zobaczymy co ciekawego wymyśli.

stach

My nie jestesmy w biurze tylko baranie na budowie a jak ktos mowi ze sie zwolnil po miesiacu to znaczy ze zostal wywalony bo my od ponad roku siedzimyi glupot nie sluchamy. zanim sie zatrudnisz to wszystkie warunki znasz i jak ci nie odpowiada to nie nic nie podpisujesz i finisz.a firma nie krzak bo jest 200 osób i jakos nikt sie nie zwalnia i maja duzo zleceń. calo zime robilismy i robimy. w [usunięte przez administratora] to pracowal ten kto tak szkaluje firme albo wylecial za wode my na budowach tez mamy komputery i czytamy wpisu unipolowcow i szkoda nam was bylo ale za te bzdury to ni[usunięte przez administratora]

Janusz

Firma Andrex jest bardzo stabilna i nie ma żadnego związku z Unipolem to autorski projekt naszego szefa. W tej chwili takiej firmy naprade nie sposób nie polecić. Szef jest ok firma jest ok kasa jest ok Andrex ok !

stasio

Ludzie co wy za k.........glupoty piszecie. Przeszło nas do andrexu z 10 osób z unidexu i nie zalujemy i nie jestesmy zadnymi pociotkami. kasa jest taka jak bylo mowiona na poczatku i na czas, guzik nam to obchodzi cy to[usunięte przez administratora] tez sa takie same. nie piszcie o firmach gdzie nie robiliscie. jak[usunięte przez administratora] nie chca przyjmowac pracownikow z unipolu to sa zli. a szef jest ok i[usunięte przez administratora] nas obchodzi jaki on duzy i co umiedla pracownikow jest ok.dajcie spokoj firmie bo ktos wam nogi z d..py wyrwie jak bedziecie opluwac nasza robote. nam jest ok i [usunięte przez administratora] sie raz na zawsze.

Kierownik E

Panowie Ja też zostałem Oszukany[usunięte przez administratora].Firma Unipol dostaje pieniądze za ETAPY budowy a Nam płaci dopiero za godziny pracy.I to co zostaje to jest zysk firmy po odliczeniu kosztów.Może być tez tak że Etap budowy ma usterki wtedy odlicza się pieniążki ale po naprawie odzyskuje się kase.A i jeszcze jedno Niemcy są na tyle uczciwi że dbają nawet o to żeby polski pracownik miał wynagrodzenie. Napewno pamiętacie jak podpisywaliście dokument w którym bylo napisane (po niemiecku) że stawka za waszą roboczogodzinę wynosi 8,40Euro tylko nikt z was nie dostal kopi.A po co macie mieć dowody?? Pieniążki za Etapy są ustalone w kosztorysach budowy. Fakt jest taki: Firma UNIPOL ZA WYKONANĄ PRACE OTRZYMAŁA KASĘ, MOZE NIE WSZYSTKO kilka procet zostało na gwarancję czy za jakieś usterki Ale napewno dostała około 90% i ma te pieniądze, a MY zostaliśmy oszukani.A teraz jakieś śmieszne pisma wysyłają i piszą że NIEMCY nie płacą.[usunięte przez administratora] POZDRAWIAM.

prawnik

Z tego co mi powiedzieli w Unipolu to te pienądze nie trafią do nich tylko oni podają wykaz zaległych wynagrodzen i nasze konta bankowe, a klebl ma te pieniadze przelac na nasze konta. A firmaa niemiecka musi zachować minimalna stawkę wynagrodzenia dla pracowników podwykonawcy bo inaczej sama może otrzymać bardzo wysokie kary.prowadziłem działalnośc w niemczech to wiem.Wydaje mi się ze Unipol tu nic nie moze zamieszać Pozdrawiam.

grupa

ludzie nie znacie firm a piszecie o nich głupoty. czy pracowaliscie w andrexie ze piszecie głupoty my odeszlismy z unidexu i dziekujemy bogu ze tak zrobilismy. my wiemy ze ta firma zostala ograna przez firme tescia na gruba kase i co zong dalej dziala i placi pracownikom i kazdemu pomoze jak ma problemy. ludzie nie piszcie bredni niedlugo wszystkie firmy budowlane okaza sie dudka i beda z nim zwiazane. troche rozsadku

roman

PANOWIE BUDOWLAŃCY Z DALEKA OD Sp. z o.o !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Firma założona jako Sp. z o.o. ma owszem zabezpieczenie finansowe ale gdy zglosi upadlosc to zazwyczaj wklad ktory jest w spolce nie wystarczy na uregulowanie wszystkich dlugow. Zazwyczaj banki, ubezpieczenia spoleczne, oraz skarbowka zawinie wszystko a nam szaraczka ktory robili nie dostanie sie nic. Ostrzegam wszystkich nie cieszcie sie za wczesnie popatrzcie jak firma funkcjonuje bo jak zaczyna cos utykac to najlepiej sie wycofac tymbardziej ze wyplaty nie sa koncem miesiaca tylko dopiero 10 każdego miesiąca. czyli możesz robić 2 miesiące za friko. Pozdrawiam

darex

Koledzy mam prośbę podajcie mi stronę na której będę mógł pobrać formularz ULAK albo któryś z was mógłby mi przesłać na moja pocztę (usunięte przez administratora) bo dostałem z Soka-Bau z powrotem dokumenty stwierdzające że źle wypełniłem a formularza nie dołączyli Pozdrawiam i dzięki za przesłanie

Libratum

Panowie w dniu dzisiejszym wysyłamy do Państwa umowy zlecenie i pełnomocnictwa. Bardzo prosimy o pilne odesłanie ich do nas. Libratum

Libratum

Panowie nie podpisujcie tego co wysyła Unipol. Nasz prawnik analizuje te dokumenty Libratum

libratum

Panowie czy Wy dostajecie od Unipolu cos co dotyczy wypłaty Waszych pieniedzy od niemców ? Czy możecie mi to przesłac na meila ? Liratum Joanna Rostankowska j.rostankowska@libratum.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Unipol Wschód - Lublin

• Jak się pracuje w Unipol Wschód?

Zobacz opinie na temat firmy Unipol Wschód tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unipol Wschód?

Unipol Wschód