Opinie o AKRA Polska w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie AKRA Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AKRA Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AKRA Polska w Kraków

Robert

Jakie są benefity w Akra i czy jest możliwość pracy zdalnej?

@Robert

Praca zdalna jest jak najbardziej możliwa, a jeśli chodzi o benefity to oferujemy m.in. pakiet sportowy i medyczny, indywidualny pakiet szkoleniowy, naukę języka angielskiego, system poleceń pracowniczych oraz służbowe auto.

Dev
@Robert

w biurze w Krakowie jest nawet wynajęty masażysta lol :D no i stół do ping ponga w chillout room :)

Yenrab

Pracowałem tam i powiem tak klimacik sztos, ale tak jak ktoś powiedział, że szefo jak polityk gada. Masakra gość jest niepoważny, bo strasznie ciężko o kaske i ogółem dialog nieprzyjemny - jedyna opcja na podwyżke to powiedzieć, że chcesz się zwolnić po świeżym zatwierdzeniu na projekt... no chyba że liczysz na te śmieszne podwyżki typu 200-400 zł na rok :D

Ciekawski
@Yenrab

Yenrab daj znać czy w obecnej firmie dostajesz podwyżki jakie sobie wymarzyles. Może jednak warto się przenieść do stolicy.

Szefo
@Yenrab

Panie kolego, czuję się wywołany do tablicy (a rzadko tutaj zaglądam :) ). Z ciekawości sprawdziłem, w ostatnim roku Twojej pracy na same podwyżki zostało przeznaczone 468 kPLN brutto (z pominięciem nowych pracowników i zarządu, żeby nie było! Nadal, ładna suma). Kryterium podziału jest niezmienne, zaangażowanie w pracy i rozwój umiejętności. Osobiście ręczę, że każda złotówka z tej puli trafiła w ręce kolegów, którzy na to w pełni zasługiwali. 1. Z czasu spędzonego w AKRA zapamiętaj, że do pracy trzeba się przykładać! 2. Na Twoim przykładzie mocno poprawiono w firmie współpracę one-on-one. Dziękuję! 3. Nie mam nic do ukrycia i byłby ze mnie kiepski polityk :D.

Jaki jest okres rozliczeniowy w AKRA Polska? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

AKRA

Dzień dobry, osoby zatrudnione na umowę o pracę otrzymują wypłaty do 5-go dnia każdego miesiąca za miesiąc poprzedni.

Jaka atmosfera jest między działami w AKRA Polska?

AKRA

Zawsze staramy się dbać o bardzo dobrą atmosferę w naszych oddziałach. Czas pandemii może nie sprzyja kontaktom na żywo, jednak połączenia video są na porządku dziennym :)

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w AKRA Polska?

Justyna

W AKRA Polska mamy 3 etapy rekrutacji. Pierwszy to rozmowa telefoniczna podczas, której zbieramy informacje o doświadczeniu i oczekiwaniach kandydata - chcemy się lepiej poznać. Drugi etap to rozmowa z Tech Leadem danej technologii, na której sprawdzamy umiejętności techniczne. Na ostatnim etapie spotykamy się w większym 3 osobowym gronie. Zaczynamy od live codingu, a kończymy administracyjnymi sprawami.

@Justyna

Czy w trakcie procesu rekrutacyjnego do pracy w firmie AKRA Polska występują sytuację w trakcie, których potencjalny pracownik jest odpowiednio weryfikowany pod względem umiejętności? Strasznie mnie to ciekawi, więc może czegoś od Was się dowiem?

Justyna
@Marek

Tak, umiejętności są weryfikowane od 2 etapu rekrutacji czyli od rozmowy 1on1 z osobą techniczną. Jeśli przebiegnie ona pozytywnie to 3 etap zaczyna się od live codingu - nie ma się jednak czego bać. Po prostu chcemy zobaczyć Twój kod oraz w jaki sposób podchodzisz do stawianych przed Tobą problemów :)

developer

Jestem juniorem, pracuję już chwile, mam się od kogo uczyć, dojeżdżam dobry kawałek do pracy ale dostałem samochód służbowy. Na moim etapie kariery nigdzie nie mogłem liczyć na chociaż podobne warunki jak tutaj. EOT

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w AKRA Polska?

Bywalec

TAK, ludzie w Akrze na pewno widzą taki wpływ. W realu bywało lepiej i gorzej. Osobiście najgorzej mi było pracować z wypalonymi kolegami, to była masakra jakaś (żeby nie było! życzę im jak najlepiej!). Teraz sam się zacząłem angażować, bywa że muszę ostro powalczyć o swoje :) ale są efekty. Tylko mnie nie komentować od karierowicza! :)

@Bywalec

Rozwiniesz swoją myśli o tym, że teraz musisz walczyć o swoje? I o tych efektach? Bo dość tajemniczo to przedstawiasz.

Iza

Jest dużo świetnych benefitów z tego co widzę ! Chyba warto aplikować ?

Były
@Iza

Nie warto. Praktycznie nie da się dostać podwyżki. Szef jest mistrzem w mówieniu tak, że na końcu i tak nie wiadomo co powiedział. Zupełnie jak polityk. Nie wzbudza zaufania. Najlepiej niech się jeszcze szczerze wypowiedzą inni byli pracownicy.

@Były

Z tego co wiem podwyżki są i będą (gdyby tak nie było pewnie firma by nie istniała;) wiadomo rodzaj i wielkość podwyżki zależy od wielu czynników, w tym od indywidualnych umiejętności pracownika. Wszystko jest omawiana na regularnych spotkaniach ewaluacyjnych :)

@Iza

Warto, warto :)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w AKRA Polska?

Magdalena

W AKRA Polska organizujemy co jakiś czas stanowiska stażowe. Ostatnie zatrudnienia odbyły się na przełomie czerwca-września. Będziemy informować na naszej stronie i fb o ewentualnych przyszłych rekrutacjach.

Amator

Jak to jest piszą na stronie z ofertami ze maja 50 pracowników (usunięte przez administratora) a na ich firmowej maja połowe tego:) nie ma to jak wiarygodne informacje

Iwona

@Angelika to dobrze, że można liczyć na sporo benefitów w firmie AKRA Polska. A czy powiesz coś o warunkach pracy? Co najbardziej Ci się podoba pracując tutaj? Czy ktoś podzieli się informacjami na temat pracy w firmie?

Prog
@Iwona

Angelica już tu dawno nie pracuje :) zresztą jak gro wielu innych osób

@Prog

Być może imię pracownicy i nick danej osoby były wynikiem przypadku? Wybór nicku jest dowolny zatem jest to wysoce prawdopodobne. Jak rozumiem, Ty jesteś pracownikiem AKRA Polska? Jeśli tak, możesz powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w firmie?

Amator

Taka cisza to pewnie efekt dobrej pracy. Patrząc na benefity w firmie to jest super!!!

Iwona

Pracujesz w AKRA Polska? Podziel się informacjami na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity/możliwości rozwoju można liczyć?

Angelika
@Iwona

Opis benefitów w AKRA Polska: - Nauka języka angielskiego i niemieckiego w wybranej szkole językowej (dofinansowanie w 50%) - Karta Multisport (dofinansowanie w 50%) - Bogaty pakiet LuxMed (dofinansowanie w 50%) - Możliwość posiadania samochodu firmowego - Budżet roczny do wykorzystania na szkolenia - Okolicznościowe prezenty (z okazji ślubu czy narodzin dziecka) - Bilety do kina na urodziny - Jedzenie w poniedzialki - Wyjścia firmowe na miasto, wyjazdy w góry - Biblioteczka AKROWA (kupujemy książki w celu doszkalania umiejętności) - Pełne zaplecze kuchenne

Tadeusz

JanuszSoft i tyle...

kylie

Możliwość rozwoju jak i dobra atmosfera to dobry znak @pini, a skoro tak jest to opłaca się zatrudnienie u nich.

Bartek (3,5 roku w Akra Polska)

Apropo przymusu pisania pozytywnych opini przez pracowników, otóż przymusu nie ma :) W tym momencie sam z ciekawości przeglądam opinie. Pracuje się dobrze, to prawda że podejście do pracownika jest super. Mamy prostą płaską strukturę w firmie, jest szef i cala reszta, nie ma kierowników itp. Co do płac do podejście bardzo indywidualne, chodź podstawowa drabinka rozwoju jest jasna, przejrzysta i dostępna dla wszystkich. Zawsze możesz iśc do szefa i pogadać co masz zrobić żeby zarabiać więcej. Projekty zdarzają się różnie, miałem kilka słabych, obecnie jestem Tech Leadem w zespole tworzącym projekt w oparciu o Rails i Angular i jest super :) Względem lat ubiegłych projekty duuużo lepsze. Benefity są tak jak pisała Angelika, multisport opieka medyczna dużo wyjść służbowych i wyjazdów integracyjnych, oczywiście firma stawia. Ludzie w pracy się lubią po prostu, jeżeli ktoś nie pasuje to długo nie popracuje, atmosfera w pracy to jedna z najlepszych cech Akra Polska.

mongo

Jakiś czas temu szef miał problemy z ogarnięciem niesfornych(niedojrzałych) pracowników. Przez to atmosfera była niefajna. Teraz powinno być już ok.

Angelika

Witam, jako pracownik AKRY Polskiej chciałabym rozwiać wszystkie wątpliwości. Oferujemy dowolną formę współpracy, mamy elastyczny czas pracy, oferujemy lekcje języków (angielski, niemiecki), mamy bardzo fajną atmosferę w pracy i jeszcze wiele, wiele innych...zawsze możecie nas odwiedzić i zobaczyć na własne oczy - ZAPRASZAMY :) Aktualne oferty: Rails Developer, Front-end Developer i iOS Developer.

daro

Ja akurat uzyskałem odpowiedz, jednak nie taką jak chciałem. Odpowiedzieli, że nie posiadają aktualnie projektu do którego mogli by mnie dopasować. W ogłoszeniach szukają doświadczonych dev'ów więc po co zapraszali mnie z mniejszym, mogli na starcie powiedzieć, że jestem za słaby. Na rozmowie opowiadali o fajnych benefitach, jednak nie miałem okazji sprawdzić ile jest w tym prawdy.

prawie

Dzieki za odpowiedz. Przeczytaj prosze jednak jeszcze raz dokladnie ostatnie zdanie, ktore napisalem.

Zostaw merytoryczną opinię o AKRA Polska - Kraków

• Jak się pracuje w AKRA Polska?

Zobacz opinie na temat firmy AKRA Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AKRA Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AKRA Polska?

Kandydaci do pracy w AKRA Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AKRA Polska
2.4/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Kalwaryjska 69
    30-504 Kraków