Opinie o Elita Meble w Sztum

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Elita Meble. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elita Meble o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elita Meble w Sztum

Pedro

Witam, właśnie widzę,żę szukają kierownika produkcji, może ktoś powiedzieć co się stało ?

@Pedro

został zajechany psychicznie jak reszta kierowników próbuj Ty będziesz następny do odstrzalu jak obejmiesz te stanowisko .każdego złamią każdego

@pracownik

Napisz co takiego dzieje się w Elita Meble, że Twoim zdaniem ciężko tam wytrzymać? Czy jest coś o czym powinien kandydat wiedzieć, mam nadzieję, że napiszesz.

Thom
@Agata

Na jakim stanowisku? Odpuść sobie prace w Biurze. Długo tam nie wytrzymasz

Izabela B.

Witam wszystkich czytałam opinie innych powiem tak że pracowałam tam 4 miesiące bo sama musiałam odejść z powodu wyprowadzki że sztumu. Moja opinia o tej firmie jest inna niż opinie innych bardzo sobie chwale pracę w Elicie I kierownika mojej produkcji oraz przełożonego Pana Krzysztofa. Większość osób ktorych tam poznalam dużo mnie nauczyli osoby z którymi pracowałam chce im podziękować. Pani Justynie oraz Krysi, Asi , nie pamiętam imienia czwartej osoby ale też jej dziekuje. I Pani Sandra. Pozdrawiam cała firmę.????????????

@Izabela B.

Hej, widzę, że Twój post jest w miarę aktualny. Napisz mi proszę na jakiej umowie byłaś zatrudniona w Elicie Meble i czy wypłata była zawsze na czas i zgodna z wartością zawartą w umowie?

Agata

Widzę, że Elita Meble szuka Pracownika Produkcji: https://elitameble.pl/o-firmie/#career. Byłabym wdzięczna za informacje na temat możliwości zarobkowych na tym stanowisku, ewentualnych benefitów i nadgodzin - czy są.

Dawid

Macie jakieś szkolenia ale poza terenem firmy ?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Posprzedażowej w firmie Elita Meble? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Szukam pracy, ale nie na produkcji. Ciężko się dostać do biura? Nie mam znajomych z ich biura, a słyszałem że często ludzie tam się dostają po znajomości. Jakie macie zdanie na ten temat? Jest sens się starać?

Młody
@Zainteresowany

Nie polecam Ci. Jeżeli trafisz do działu obsługi klienta to będą cię gnoić i równać z ziemią. Zwłaszcza takie dwie kolezaneczki, które wymyślają bajki. Elita to dla mnie naszczescie czas przeszły. Jest rotacja bo nikt z nimi nie wytrzymuje psychicznie. A i zarobki takie sobie.... No chyba że się kokegujesz z kim trzeba

Karol

A macie zniżki pracownicze ?

@anonim a czym się zajmujesz?

Nie wiem po co te hejty.... Firma ma swoją normę to logiczne, że trzeba ją wyrobić. Brakuje prawdopodobnie rąk do pracy - A dlaczego? Bo większość oczekuje Bóg wie czego i po nawet paru dniach się zwalniają. Strach ma wielkie oczy, ale wszystko do ogarnięcia. Ja polecam, wszystkiego trzeba spróbować.

@Anonim

Skoro firma wymaga wykonania danej normy to powinna pracownikom do tej pracy zapewnić podstawowe narzędzia i materiały do produkcji, a w Elicie jest z tym wielki problem. Żenada. Na wszystkim cięcia kosztów. Najlepiej mają tylko Ci którzy siedza z palcem wiadomo gdzie u przełożonego. Nie polecam nikomu kto się szanuje i chce coś w zyciu osiągnąć.

Doś. Prac.
@Anonim

Najwyraźniej chyba długo tam nie pracujesz że tak piszesz ..Bo ja pracowałem na różnych działach i wiem jakie stosują mechanizmy wykorzystując swoje stanowiska . (usunięte przez administratora)Ale wszystko się ukrywa bo lepiej ukarać pracowników niż wziąć odpowiedzialność za siebie i swoje słowa na swoim stanowisku . bo pracownik duzo nie straci a na stanowisku to już tak. Ciekawe co byś zrobił jak być dostał polecenie wykonania zadania które łamie przepis a nie wykonania polecenia został być zabraną premie lub naganę . Widziałem jak się wykorzystuje stanowisko by ukryć prawdę i oczernić pracownika . Od razu powiedzą ci ze nie spełniasz norm zakładu a m-c wczesniej się za sami cię chwalili bo sami dostać premię czy nagrodę. Mógłbym książkie napisać jak ludzie na różnych stanowiskach wykorzystują swoje stanowiska by wyjść na swoje. Byle uniknąć odpowiedzialności. Lepiej zastanowić się co się piszę i pisać prawdę . Nawet historia z osobami niepołnosprawnością. Przepisy stosują tam tak jak jest dobrze dla nich a nie pracowników. O reszcie już nie będę tu pisał bo aż szkoda . Ten kto powie prawdę to już jest na celowniku i szuka się sposobu jak ukarać dosadnymi przepisami. Jak ktoś chcę tam pracować to ma prawo ale niech ma stalowe zdrowie i całą resztę.

Można napisać krótko, ale niestety się nie da. Atmosfera pracy sama w sobie nie jest zła, pracując w swoim składzie. Narzekać już można na Pana prezesa P. Jest to osoba, która nie tylko nie ma oleju w głowie, ale także nie ma szacunku i serca dla ludzi, a sam szacunku oczekuje. Zwalnia ludzi, bo ma takie 'widzimisie'. Telefony, broń Boże. A jak ktoś Ci umiera to nie odbieraj, bo Pan P. cię wyleje, człowiek umierający poczeka aż wrócisz z pracy. Do toalety człowiek jak pójdzie to wychodząc, już czeka ktoś ze stanowiska wyżej i liczy ile to się w toalecie przebywa. Każdy robi dosłownie jak pies, a na koniec miesiąca szanowny Pan prezes wymyśli coś, żeby zabrać te marne 10%. A niech nie daj Boże ktoś wyrazi swoje zdanie, to Pan P. jest tak urażony, że chodzi i rozpowiada, że nikt nie ma do niego szacunku. Człowiek dostaje taki szacunek na jaki sobie zasłużył. Chyba, że ktoś trzyma paluszek w czterech literach prezesa to ma lepiej. I premia normalna i podwyżka mile widziana, nawet jak ktoś jest katem dla osób z niższego stanowiska, to prezes nie słyszy skarg na taką osobę, on rzekomo nie widzi problemu. Według mnie, dopóki nie zmieni się prezes to firma nie ma żadnej przyszłości. Bo narzeka, że nikt nie przychodzi do pracy, a co chwilę kogoś zwalnia za byle (usunięte przez administratora) za przeproszeniem. GORĄCO NIE POLECAM ;)

marek

sprostujmy Pan P a dokładnie Rafał.P. to nie prezes tylko dyrektor zakładu Maximus i do prezesa dużo mu brakuje.

na pewno zwalania samych najlepszych bo pan Prezes chce puścić firmę z torbami

@marek

a tobie pewnie dużo do niego :D

@marek

Widzę, że znasz dobrze firmę i osoby na stanowiskach kierowniczych. Przypominam Ci, że na publicznym forum Gowork.pl nie można podawać danych osobowych innych osób, nawet jeśli są to tylko inicjały, po których mogą być rozpoznani. Czy mógłbyś dodać jak zatrudnienie wygląda z Twojego punktu widzenia i czy jesteś z niego zadowolony?

marek
@pracownik

nie chciał byś takiego dyrektora

Jak szefostwo w Elita Meble? Spoko traktują ludzi?

Są tragiczni. Potrafią przyjść i zgasić światło na stanowisku pracy z powodu przekroczenia limitu energii.

nik

prezes jest ok ale Pan Bogdan M psuje całą firmę, dopóki on tam będzie dyrektorem nie polecam nikomu.

Ryszard

Złożyłem cv czy to dobra firma ta Elita

Maxsimus kadra kierownicza i majstrowie żądają niemożliwego za nic mają zwykłych pracowników A to my pracujemy na ich chleb niech o tym pamiętają zanim palną coś nieodpowiedniego

BOLO

Poczekamy na lepszy monet bezwładności ;)

Ryszard

Rozumiem, że targety w firmie są wysoko ustawione. Czy w związku z tym jeśli wyniki są dobre można liczyć na premie lub inne benefity?

Młoda

Taka prawda

Młoda

Nie polecam tam pracować, wyzysk za grosze.

Filip

Firmy mają problem z zatrudnieniem kogoś bo nie ma ludzi dlatego proponują dodatkowe pieniądze i co w tym złego?

Koza

Dlaczego administrator usuwa prawdę jednak maja cos za uszami zmiencie kierownika na dziale spedycji przecież ten chłop nie wie co się dzieje na magazynie nawet nie zna swoich magazynierow zrobił sobie pachołka lidera któremu oczy od kompa wysiadly i zleca prace które on powinien wykonywać to robia pseldo organizatorzy

@Koza

Wiesz co Koza , jest to zwykły hejt , myślę ,że nie masz jaj , Każdy może pisać co chce będąc anonimem , podaj swoje imię i nazwisko niech ludzie z magazynu poznają Ktoś TY , bo są podzielone zdania. ja na przykład rozwiązałem umowę za porozumieniem stron i za ich zgodą i nie mam nic do nich. Ktury szef jest idealny ?? a czy ty Koza jesteś takim wzorem??

Koza

Wykorzystują pracowników i nic więcej wiecznie malo się dla nich robi nawet w niedziele przekupuje się pracowników 300zl żeby przyszli do pracy bo trzeba gonić wynik a na koniec i tak utna premie i nie widać tych pieniędzy(usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Stworzyć normalne warunki pracy za Hitlera było lepiej

???

Przełożeni potrafią poniżyć i upokorzyć podwładnych, ciężka atmosfera między ludźmi. Każdy donosi na każdego, bo na to pozwala szefostwo. Ryba psuje się od głowy!

Reksio

Atmosfera straszna... oddział zamknięty w szpitalu psychiatrycznym to przy Maximusie bajka.. Ludzie przychodzą i odchodzą, a dlaczego? Bo nikt normalny i na poziomie długo tam nie wytrzyma. A szanowny Pan Dyrektor...to jakaś kpina.. jak nie należysz do grupy ulubieńców vel. lizusów nie ma co liczyć na podwyżkę czy godne wynagrodzenie. Nie mówiąc już o tym, że grupa "wybrańców" ma zupełnie inne prawa pracownicze od pozostałych zwyczajnych pracowników. Pamiętajcie, że to właśnie my - pracownicy fizyczni pracujemy na wypłaty wszystkich na górze!

???
@Reksio

To prawda, tylko Ci do donoszą i skarżą dostają dodatkową kasę,a obowiązków raczej nie mają więcej. Jednym słowem kolesiostwo. Dramat!

Mateusz

Po paru miesiącach pracy mogę coś powiedzieć ... niekompetentni brygadziści, brak podstawowych narzędzi, ... firma ma mega potencjał bo praca jest przyjemna do czasu gdy nie trzeba rozmawiac z przełożonym i wykonywać jego bezmyślnych poleceń. PRACA OK - PRZEŁOŻENI ŻENADA. Moje sugestie dla Elita Meble: Zmienić brygadzistow i kierowników Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Najlepiej mają Ci którzy chodzą donosic na innych, wokół sami kłamcy.. zaczalbym od zmiany tego

Bella
@Mateusz

Hej. A ile zarabia ta kierowniczka że tak wszystkich ustawia i czy ma pojęcie o robocie?

@Bella

Ile dokładnie zarabia ciężko powiedzieć, na pewno kilka stowek wiecej ale najgorsze ze nie mają pojęcia o robocie a rozkazuja innym.

Piotr61
@Mateusz

Witaj Mateusz.Właśnie myślę wysłać cv , jaka jest twoja rada ?Warto ?

@Piotr61

Spróbować możesz, zawsze możesz się zwolnić jeśli Ci się nie podoba, ja ogólnie nie byłem zadowolony

@Piotr61

Jeśli będziesz siedział z ręką po same łokcie w (usunięte przez administratora) to będziesz miał dobrze, ale inaczej masz przerąbane jak tylko powiesz prawdę i co myslisz

Stolarka

Firma z pseudo marzeniami ludzi obwiniają a sami się idealizują. Moje sugestie dla Elita Meble: Zmienić sposób myślenia

Zostaw merytoryczną opinię o Elita Meble - Sztum

• Jak się pracuje w Elita Meble?

Zobacz opinie na temat firmy Elita Meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elita Meble?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elita Meble