Opinie o Meble łazienkowe elita (Elita Meble) w Sztum

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Elita Meble. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elita Meble o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elita Meble w Sztum

Łukasz Zając

Witam czytelników, tak długo na to czekałem tak długo sie zbierałem do tego. Byłem liderem lini montażowej w firmie Maximus Trading.z dniem dzisiejszym dostałem dwutygodniowe wypowiedzenie, ze względu na to że nie mam szacunku do przełożonych. Owszem krzyczalem czasem bo ode mnie wymagano normy itp. Ale dzisiaj powiedziałem im tam prawdę ze zmuszają ludzi do pracy po godzinach ZA DARMO żeby poprawiali swoje błędy, pomimo tego że na umowie nie ma odpowiedzialnosci materialnej.brygadzisci to zrozumieli ale Pani kierowniczce to tak bardzo nie odpowiadało ze mówię prawdę i nie pozwolę żeby moi ludzie robili ZA DARMO ze musiała iść do dyrektora a ten uznał że nie mam szacunku i się rozstalismy hahaha.to co sie tam wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie. Szczerze NIE POLECAM TAM PRACY.otworzyli produkcję na siłę!!!! sami sie zebrać do kupy nie potrafią a od ludzi wymagają cudów, co tydzień zmieniają coś dotyczące produkcji, z ludzi robią idiotow a najlepsze jest to że premi dawali do 8% z zasadniczej pensji wychodziło to nawet jakieś 60 zl. Nie wierzycie idźcie spróbujcie własnych sił. Ludzie sami chcą uciekać stamtąd bo czują się jak na psychiatrii. Nie wierzycie idźcie spróbujcie własnych sił. Pozdro

Dumny cały Maximus
@Łukasz Zając

Brawo w końcu ktoś prawdę napisał

Pozdrawiam :)
@Łukasz Zając

Wszystkich zainteresowanych odsyłam do Rozdziału XI Regulaminu Pracy, z którym to każdy z pracowników jest zapoznawany PRZED podjęciem pracy.

pomoc prawna
@Łukasz Zając

A jak nazywa się kierowniczka.

Aga
@pomoc prawna

Pani Grażyna do nikogo nie ma szacunku,zmusza ludzi do pracy po 12 godzin a jak odmówisz to dostajesz najpierw upomnienie a później to już nagana,dla tej kobiety nic się nie liczy a zapomniała jak wyleciała z pracy za mobbing no oczywiście po znajomości została przyjęta do Maximusa

Maximus
@Aga

Dla P. (usunięte przez administratora)nie możesz zachorować Ty nie może zachorować dziecko ale ona owszem. Zero szacunku do pracownika. Jak są nadgodziny to masz być i koniec w przeciwnym razie konsekwencje będą wyciągane. Wiele takich przypadków bylo. Jeżeli już ktoś się jej nie spodoba to tak dlugo będzie szukała aż znajdzie tak zwanego ,,haka,, aby pozbyć się swojej ofiary z uśmiechem na twarzy :) więc jak ktoś chce spokojnej pracy bez strachu o posadę to nie polecam :)

Agnieszka

@Kortando, bardzo ważne informacje zamieściłeś w swoim komentarzu i na pewno pomogą one niejednej osobie w podjęciu decyzji o aplikowaniu do tej firmy. Ale gdybyś zechciał dodać jeszcze kilka słów na temat atmosfery panującej w zakładzie i relacjach pomiędzy pracownikami, to obraz Elita Meble byłby zwyczajnie pełny i nie wymagałby już żadnej oprawy.

Kortando
@Agnieszka

Aga pytasz o atmosferę w pracy - a kto ją tworzy? Sami pracownicy, więc sami sobie są winni jak nie potrafią się dogadać. Są ludzie na zmianach lub działach gdzie jest ok, a są takie gdzie ludzie tylko d..pe obrabiają i narzekają. Atmosferę tworzymy my sami. Ile ludzi tyle charakterów. Wszystko w tym temacie.

Wiola

Pan dyrektor jest nieodpowiednim czlowiekiem aby piastowac to stanowisko. Atmosfera pracy do niczego. Za to monitoring ma opanowany do perfekcji. Jest wiele ciekawszych firm w ktorych mozna sie realizowac. Ogolnie firma ciekawa ma potencjal tylko cos z tym zarzadzaniem jest nie tak. Tak czy inaczej nie polecam

tak to prawda atmosfera jest tam okropna oszukuja nas z premiami kaza robic za darmo a dyrektor niema szacunku do pracownika i nie traktuje ludzi dobrze jesli chodzi o podwyszki to daje tylko swoim ulubiencom i lizusom a takich jest tam wielu a szczegulnie na organizacji nie polecam tak pracy

zadowolony
@anonymous

ludzie, nikt nie każe robić za darmo! jak się popełni błąd to trzeba zostać po pracy i poprawić - proste. dlaczego ktoś ma płacić za źle wykonaną pracę? a z podwyzkami jak wszedzie, trzeba sobie po prostu jakos załużyć; nie lepiej pojsc do szefa i porozmawiac o podwyzce zamiast wypisywac glupoty tutaj?

Stary pracownik
@zadowolony

Dokładne, zgadzam się z Tobą.

Awatar

????????????????????

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Posprzedażowej w firmie Elita Meble? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Awatar

Szkoda wypowiedzi ???? a jeden Pan to chyba z tych przybocznych. I wiem co piszę. Wiem tyle że mogło by być tornado info????⏳

Agnieszka

@Wilku, co oznacza stwierdzenie "chodzić jak robot"? Jak opisałbyś zasady pracy w Elita Meble? Czy pracodawca stwarza warunki rozwoju zawodowego dla pracowników?

@Agnieszka

Nie masz prawa miec swojego zdania, a jezeli je wyrazisz to i tak nie jest brane pod uwage. Masz chodzić i robic tak jak kaze szef produkcji. Atmosfera jest do (usunięte przez administratora) jedno wielkie plotkarstwo, wiekszosc ludzi donosi nawer na to ile razy wychodzisz WC. Najlepiej maja ci co wchodza w (usunięte przez administratora) szefowi produkcji, i maja znajomosci w Elicie. Reszta jest nikim. Rozwoj zawodowy w Elicie?? Wolne zarty, ludzie po studiach zapieprzaja na liniach BEZ ZADNYCH perspektyw.no chyba ze masz znajomosci to ci sie uda.do tego nawet Prezez nie ma nic do powiedzenia tylko o wszystkim szef produkcji decyduje. Dla mnie dno i porazka w tej firmie

Jaką macie atmosferę w pracy? Czy można w firmie godziwie zarobić? Może coś podpowiecie?

@Zainteresowany

Zapomnij szybciej cię załatwia masz chodzić jak robot i nie masz prawa głosu

Wilku

Elita to kpina szef produkcji ma pracowników za nic jak mu w (usunięte przez administratora) nie wchodzisz to masz lipe panoszy się i ma więcej do powiedzenia niż prezes, brak szacunku do ludzi i nie polecam tej firmy chyba że jesteś sprzedawczykiem a świat jest mały Pan G jest nic nie wart. Szkoda czasu.

pracownicy maximusa dostali polecenie od przelozonych zeby skorzystac z toalety to musza isc do majstra i zapytac sie czy moga sie zalatwic co moze tak nie bylo to dopiero kpina jak w przedszkolu /prose majstra moge do toalety bo sie z siusiam he he tak jest zapraszamy do pracy w tej firmie przekonacie sie ze to przedszkole a nie powarzny zaklad

Stary pracownik
@anonymous

Nie wszyscy musieli się tak spowiadać, tu się nie zgodzę.. Oczywiście Majstrowie powiedzieli o Tym nie jednokrotnie na zebraniach, ale wiadomo kogo się tyczył,o. Pracowaliśmy tam wszyscy na takich samych warunkach. Ale za opierda... się i opuszczając swoje przyznane miejsce pracy było niedopuszczalne.. Jeżeli sie ma robale to się szlaja po całym zakłacie i (usunięte przez administratora) a inne osiołki muszą wykonywać podwójną robotę, za kogoś kto się tak naprawdę nie nadawał do danej pracy. Bo raczej nie dorósł do odpowiedzialności jaką jest podjęcie pracy na produkcji ..

Kortando

Teraz w firmie wszyscy na umowe o prace sa zatrudniani. Nie ma umow smieciowych i pracownikow tymczasowych. Zarobki takie same jakie mozna zarobic w okolicy - w innych zakladach produkcyjnych. Rozmawialem ze znajomymi i maja tyle samo a tu chociaz jeszcze za nadgodziny placa. Pracy duzo ale gdzie teraz sie pracuje. Nikt nie chce dac nic za darmo. Warunki socjal spoko tylko przelozeni czasami wiedza mniej niz pracownicy i nie sluchaja ludzi. Slyszalem ze nabory prowadzone sa na biezaco. I jakas kasa za polecenie pracownika. Moze ktos chetny?

Grzegorz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Mmmmmmmm

Szkoda czasu na pracę w tej firmie, zarobki bardzo złe, w dodatku jak trafisz dział montażu to można tam do głowy dostać, człowiek pod ciągła obserwacja, praca w ciągłym stresie.

Janek

Osoba która chce się rozwijać z całą pewnością będzie mogła robić to w firmie!!

Arni

Omijaj ta firme. Szkoda Twojego czasu. Szukaj firmy w ktorej mozna sie rozwijac

Agnieszka

Zauważyłam na stronie firmy Elita Meble (pod adresem http://www.elitameble.pl/kontakt/) nabór na stanowiska informatyczne. Jak wygląda praca od tej strony u tego pracodawcy? Czy macie jakieś rady jak się przygotować do rekrutacji? Czy oferty są godne aplikowania? To informacje, które są istotne w przypadku rekrutacji.

AN

Firma dużo, traci na tym że dyrektorem jest ten kto jest facet niema wizji na rozwój firmy. Nie dawno mieliśmy super kierownika ale cóż z tego szybko się zorientował łco i jak podobno mega gość nie taka firmę stawiał na nogi

Kiedyś pracownik

Witam wszystkich. Na wstępie muszę podkreślić iż pracowałem nie tak dawno w Elicie no jli jak to ktoś już napisał są plusy, oraz minusy pracy tam. Zacznę więc o d tych pozytywów. Wypłaty zawsze na czas, atmosfera z mojego punktu widzenia świetna, na pęsię i ogólny stan zakładu pracują wszyscy od pracownika fizycznego po samego prezesa. Widzę że piszący opinie to w wiekszości pracownicy fizyczni, ale i ci umysłowi też miodu nie mają czego na pierwszy żut oka nie widzć. Ale kontynułując plusy to umowa o pracę, jest jak najbardziej osiągalna. Ok a teraz minusy. Napewno pęsje nie są wysokie i czesto opierają sie na najniższej krajowej z możliwością otrzymania premi do 10%. Taki system premiowania napewno nie jest motywacyjny bo pracownik w zasadzie nie ma o co walczyć, tymbardziej że żadko takowa jest w pełni przyznawana. Nadgodziny to też farsa. Pracując przez miesiąc ponad godziny w tym i soboty na wypłace okazało się że nie dostałem premii co skutkowało tym że nie zarobiłem nic ekstra. Próba dowiedzenia się o powody braku premii można usłyszeć od swojego brygadzisty że on ci przyznał ja ale dyrektor opcioł. Wiec okazuje się że to dyrektor decyduje o wysokości premii i to prawdopodobnie na zasadzie '' za dużo zarobił to premia mu się nie nalerzy'' System awansu jak i podwyżki w zasadzie nie istnieje. To znaczy niby jest ale co należy zrobić by go dostać?? Brak jasnego, żadnego systemu awansów a pamietam że takowy był zapowiadany. Zmuszanie ludzi do pracy często za darmo w myśl zasady "trzeba coś zrobić dla firmy " . minusów jest znacznie wiecej. A jeszcze jeden w zasadzie naj większy to brak szacunku kierownictwa do pracowników, tym ta firma najbardziej przegrywa. Podsumowanie jest takie. Pracować trzeba zawsze ale tak jak najwyższe mnie dla ctwo tak i fizyczny pracownik chcą zarobić, czuć się szanowani, Bo inaczej ta firma nigdy nie będzie miała oddanych pracowników dbających o nią i identyfikujących się z zakładem.

MP

czy ktoś wie, jak pracuje marketing w Elicie? ile ludzi tam pracuje? jaka jest atmosfera? Szukam pracy w okolicy i może złożyłabym CV... z góry dziękuję.

mlody_mm

Pracował ktoś z was na magazynie?Pod władzą szanownej pani lider W.? Widzieliście jaka jest różnica pomiędzy kontaktami z pracownikami a tymi z pracownicami? Dziwi mnie tylko, że kierownictwo nic z tym nie robi..lepiej udawać, że nmic strasznego się nie dzieje..ale z drugiej strony jest to szansa dla nowych pracowników płci męskiej na burzliwy awans.,,więc teraz nic tylko brać się za zdobywanie szczytów kariery..żywy dowód awansu dzięki bliskim kontaktom z panią W chodzi po elicie..

MM
@mlody_mm

Pracuje na magazynie pod włądzą sz. Pani lider W. i nie zauważyłem kolego tego o czym mowisz. Elita elitą to jest maximus.

aurelia
@MM

Cześć. Jestem dosyć nową osobą pracującą na magazynie, i potwierdzam słowa młody_mm. Mam oczy i widzę co się dzieje. Pani kierownik przynosi sprawy prywatne do pracy i pokazuje jaka potrafi być każdemu jednemu. Mi się wcale nie uśmiecha jak ktoś wyzywa moich kolegów/koleżanki z pracy od brudasów itd, kiedy ona sama do czyścioszków nie należy. To w jaki sposób traktuje młodych chłopaczków woła o pomstę do nieba..jest to obrzydliwe i nieetyczne. A pan MM to należy chyba do starszych pracowników, którzy nie załapują się na zainteresowanie ze strony pani W, albo jeden z tych którzy żyją sobię nieco lepiej :)

zadowolony

Ludzie, ci co chcą pracować to pracują i nikt ich nie zmusza do tego . Firma płaci jak należy, ubezpiecza na zleceniu i nawet sugeruja zeby dobrowolna chorobowa opłacać i mieć prawo do płatnego L4. Teraz na zleceniu robisz krótko. Uczysz się i jak jest ok to dostajesz umowę o pracę. Skoro jest tam zle to czemu wracaja ci ktorzy sami sie zwolnili bo gdzie indziej mialo byc lepiej? To jest zaklad produkcyjny wiec nie licz na prace od poniedziałku do piatku od 7 do 15-tej. Jak co źle to idź do Fobosu lub Jabila. Tam jest dopiero jazda. Mam doswiadczenie i wiem co mowie.

MasterC
@zadowolony

Porównujesz Jabil do Fobosu? Dwie firmy, które dzielą lata świetlne?

Zostaw merytoryczną opinię o Elita Meble - Sztum

• Jak się pracuje w Elita Meble?

Zobacz opinie na temat firmy Elita Meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elita Meble?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elita Meble