Opinie o OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski w Ostróda

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski w Ostróda

do Mateusza

Możesz pisać co chcesz...tak naprawdę każdy ma swoje zdanie na temat szefów i tego nie zmienisz...ci ludzie dają nam pracę i dla nas SA super..a co ty z nimi miałeś to zachowaj dla siebie... skoro się uważasz za takiego dobrego to nie wywlekaj bo to nic ci nie da tylko z szarpie nerwy wszystkim do okoła

PRACOWNIK

Widzę że zabolał komentarz Mateusza od obserwatora daj spokój moim szefom .To uczciwi i dobrzy ludzie . Może żeczywiśćie przeczytaj 8 przykazanie zanim coś znowu wypocisz

znajomi (liczba mnoga)
@PRACOWNIK

Poważna firma hmmm chyba Kolego z zaścianków nie wiesz co to znaczy poważna firma:)Poważna firma w branży odzieżowej to m.in zara, reserved a nie jakiś Cayman (gdzie trzeba się przeciskać pomiędzy stojakami). Mamy kilka rad dla wszelkich dysmózgów próbujących zrewolucjonizować język polski: są setki publikacji na tematy językowe, program telewizyjny, telefon zaufania, pod którym anonimowo można zadać dowolne pytanie dot. języka; są słowniki ortograficzne, a w ostateczności korektor w Wordzie:) Zajmijmy się oceną Twojej wypowiedzi (chociaż nie wątpię, iż na lekcjach w klasztorze uczyli Cię poprawnej polszczyzny). -więcej pokory- uważasz, że chłopak jest pokorny:)(czyli dobrze, bo wie co to pokora) Jak chciałeś by "zaczął być pokorny" (np. uważasz , że nie jest) powinieneś użyć stwierdzenia "naucz się pokory" -siusiumajtek -słowo przestarzałe i w rodzaju męskim odmienia się jako "siusiumajtku" -"różnicę znaczenia pomiędzy "- niestylistyczne sformułowanie, słowo "pomiędzy" nie powinno tu występować -"tu masz definicję- zwroty"- a gdzie źródło z którego pochodzą definicje? Frazeologizmy (związki frazeologiczne) to utarte w języku połączenia wyrazowe odtwarzane w całości. Związki frazeologiczne dzielimy m.in ze względu na stałość formy czy ze względów formalnych (usunięte przez administratora) Zatem skąd wiesz co miał na myśli wypowiadający się , może chciał użyć frazeologizmu jednokształtnego?! - „W mojej ocenie byłeś mniej niż przeciętnym studentem” –wypowiedz z dnia 2015-03-15 21:00:16 - „W mojej ocenie jestem AKTUALNIE studentem” - 2015-03-15 21:57:01 - jest to odpowiedź na Twoje stwierdzenie "byłeś"- niepoprawnie zastosowałeś czas ponieważ jest on ciągle studentem o czym Cię informuje w wypowiedzi z dnia 15.03.15 - absorbować to znaczy m.in. też „zajmować kogoś” ,” zajmować komuś czas” ,” zaprzątać całkowicie czyjąś myśl”- czyli chodziło zapewne o to by nie absorbować czyt. nie zajmować komuś czasu, nie zajmować kogoś swoja złości. Tu potrafię zrozumieć nieumiejętność zrozumienia przenośni z wykorzystaniem związku fonetycznego. - „I jeszcze jedno zanim”, „A Oni prowadzą” –nie zaczyna się zdań od samogłosek np. „I”, „E” czy „A”. Przed słowem „zanim” powinien być przecinek. - „ty”- Piszemy z wielkiej litery tzn. „TY” - „zatrudnia sporo osób”- nie używa się słowa sporo (nie potwierdzona ilość) , powinieneś napisać ile np. „która zatrudnia 100 pracowników” - „kilka ładnych lat” - poprawna wersja sformułowania „ przez ładne parę lat” -„ a ty śmiesz oceniać czy Oni potrafią zarządzać”- poprawnie brzmi „a Ty śmiesz poddawać ocenie ich zarządzanie firmą” W swoim poście przedstawiłeś kilka nieprawidłowości: - „mieszkasz u mamusi na garnuszku” – a skąd o tym wiesz, byłeś w środku? - „w wieku 25 lat”- wiek także został podany niepoprawnie -„wstyd”- z tego co mi wiadomo wg danych statystycznych W Polsce aż 41 proc. w wieku 25-34 lat wciąż mieszka z rodzicami (swoja drogą ciekawe gdzie Ty mieszkasz? U teściów co mieszkanie Ci kupili, czy w wynajętym mieszkaniu-zapraszamy do ujawnienia tej nurtującej nas kwestii) - „no i jesteś lektorem” uff jedna poprawna informacja –czyżby wyczuwalna była nutka zazdrości ?bo z innych powodów byś o tym nie wspominał - „byłeś pracownikiem miesiąca”- tu też masz błędne dane. Reasumując. Twoja wypowiedz została napisana językiem niezrozumiałym lub budzącym wątpliwości, co do intencji - wypowiedzi zaburzające poprawną komunikację. Zaniżasz poziom dyskusji Forum poprzez pisanie postów odbiegających znacząco od tematu głównego, wypowiedzi, które w swej treści mogą burzyć porządek i relacje. Dodatkowo wyjawiasz publicznie niepoprawne informacje nt. jednej osoby, która przedstawiła swoje zdanie w pewnej sprawie. Żyjemy w wolnym kraju i każdy z nas ma prawo oceniać, wypowiadać się o danej firmie, instytucji. Ale obrażanie użytkowników wyrażających swoje zdanie oraz osób trzecich jest już czymś wulgarnym. Dodam na zakończenie „gdybyś miał jaja” i był pewny tego co piszesz –byś podpisał się pod swoim postem, a nie zakrywał się maską niczym kopciuszek na balu :)Tak to już jest jak się jest tchórzem… :) i czepiającym się dyslektykiem Polecam jakiś kurs „poprawnej polszczyzny”:):):)i pozyskania zniżki na „wazelinę”:)

pracownica

A CO CIEBIE TAK BOLI, ŻE TAK BARDZO CHCESZ OCZERNIĆ MOICH SZEFÓW....ZAZDROŚĆ PRZEZ CIEBIE PRZEMAWIA CHŁOPAKU....IDŹ SPAĆ LEPIEJ BO..NIECH CI MAMA ZROBI BUTELKE Z MLEKIEM I IDŹ SPAĆ NIE PISZ JUŻ WIĘCEJ, BO NIKT NIE CHCE TEGO CZYTAĆ.IDŹ SIĘ ŻALIĆ GDZIE INDZIEJ.MIŁYCH SNÓW.★★★

MAŁA

Jak się cieszę wróciła macieżyńskiego moja ulubiona pani

Sprzedawca

Rozmowa przebiegła bardzo miło, nie było żadnych dziwnych pytań. Pani pytała tylko o doświadczenie w podobnej pracy i ogólnie zadawała pytania raczej tylko związane z CV. Przedstawiła jak wygląda praca i zarobki. Całość trwała ok 20 min.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
do mateuszka przyszlego dziennikarza

Czytając te twoje wypociny mogę stwierdzić że twoja polszczyzna nie przynosi zaszczytu twoim wykładowcom :). Starałeś się że używać różnych mądrych zwrotów, ale mam wrażenie że nie do końca znasz ich znaczenie i wyszedł bełkot. W mojej ocenie byłeś mniej niż przeciętnym studentem i dlatego realizujesz się w innej branży :)

@do mateuszka przyszlego dziennikarza

Już po Twoim nicku wiem że jesteś z Ostródy. Wiem więcej jesteś mało spostrzegawcza/y. W mojej ocenie jestem AKTUALNIE studentem, a obecna praca jest zdobyciem cennego doświadczenia. Używam słów których nie znam? Zapraszam do dyskusji na żywo w końcu mnie znasz i wiesz więcej niż ja. Podpisz się oficjalnie w kolejnym poście!

do mateuszka przyszlego dziennikarza
@Mateusz W.

Więcej pokory siusiumajtku. Powinieneś znać różnicę znaczenia pomiędzy słowo a zwrot ( tu masz definicję -Zwroty – podstawowym członem jest w nich czasownik, który można odmieniać w zależności od użycia; np. robić (robią, robiły) dobrą minę do złej gry; zbić z pantałyku.) A teraz kilka twoich błędów: W mojej ocenie jestem AKTUALNIE studentem - to jesteś studentem, czy tylko oceniasz że nim jesteś ? Nie chce tym postem absorbować swojej złości - absorbować to pochłaniać, zaprzątać całkowicie czyjąś myśl, uwagę, czas; zajmować kogoś - czyli to co napisałeś jest bez sensu. Powinno być : Nie chce tym postem okazywać (uzewnętrzać) swojej złości I jeszcze jedno zanim zaczniesz oceniać szefostwo Caymana zastanów co ty w swoim życiu osiągnąłeś do tej pory : mieszkasz u mamusi na garnuszku, w wieku 25 lat to wstyd :) no i jesteś lektorem i może byłeś pracownikiem miesiąca w Neonecie - chociaż wątpie :). A Oni prowadzą poważną firmą która zatrudnia sporo osób i istnieje juz kilka ładnych lat ciągle się rozwijając, a ty śmiesz oceniać czy Oni potrafią zarządzać - wolne żarty kolego.

sara

Jestem tu drugi raz i uważąm, że te forum to jeden wielki żart w którym prawie nikt nie podpisuję się. zbędne anonimowe forum w którym każdy może podszyć się pod kogoś i wypisywać prawdę lub bzdury Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. pozdrawiam

magda

Piszecie że najniższa i premiaa czego można spodziewać po naszym mieście wszędzie płacą w sklepach to samo . Powinnismy się cieszy i byc wdziędzni za pracę przynajmiej wszystkie składki są opłacane i wypłata na czas

OBSERWATOR

HA HA PRZYSZŁY DZIENNIKASZ A PISZE TAKIE BZDURY OCZYWISCIE NIE SPRAWDZONE . CZEGO UCZA CIĘ W TEJ SZKOLE ŻEBY COŚ NAPISAC TO TRZEBA TO SPRAWDZIC A WIADOMOSCI Z LÓŻKOWEJ KOCHANKI NIE POTWIERDZAJA SIE A JEŚLI CHODZI O SPRZATANE TO NAWET DO TEGO SIĘ NIE NADAJE . PODARUJ SOBIE TEN FAŁSZ OSOBA KTÓRA SŁÓŻY I JEST TAK BLISKO BOGA TAK OCZERNIA UCZCIWYCH LUDZI DROGI LEKTORZE TY I TWOJA DZIEWCZYNA NIE ZNACIE 10 PRZYKAZAŃ BOSKICH PRZECZYTAJ SOBIE 7 I 8 TO SIE TYCZY WAS OBOJGA

@OBSERWATOR

Ten komentarz jest najlepszy. "Obserwator" chcesz ze mną rozmawiać proszę podejdź do mnie lub przynajmniej się podpisz oficjalnie! Chcesz mnie pouczać jak się piszę, jaki jestem słabym dziennikarzem, chodź nim nie jestem w ogóle, tak Ty jesteś najlepszy!!! .... zwłaszcza w słowie"dziennikasz". Kolego zapraszam na kurs polskiego! Takiego napisanego postu przez taką ofermę losu dawno już nie czytałem, pouczasz mnie o kościele? a byłeś tam chociaż raz? Boga i religii w takie tematy nie mieszam, jeżeli "Ty" chcesz, śmiało, ale pamiętaj kiedyś Ty będziesz Go potrzebował.

kajka
@OBSERWATOR

ohoho! widzę ktoś ma problem z językiem polskim;-) Podstawówka się kłania i zarówno lekcje z języka polskiego i religii! Jak tak mówisz o 8 przykazaniu bożym, to czemu sam się do niego nie stosujesz. A i każdy komentarz się podpisuje -to też podstawowa zasada. p.s. nie pisze się tak długich zdań i to jeszcze wielkimi literami:)

Moja opinia jest bardzoooo negatywna , mialam stycznosc pracowacw tej firmie i jestem niezadowolona , nie wiem jak mozna robic komus pod gorke , zwlaszcza jesli chodzi o jedna osobe ktora jest niezlym donosicielem , duzo pracy w caymanie , jak na taki duzy sklep jedna osoba na sklepie... Czlowiek nie wie co ma robic , pani Iwonka na poczatku wydawala sie bardzo zyczliwym czlowiekiem , ale z czasem zmienilam zdanie ... Nie polecam , mala stawka , duza liczba godzin , a co najgorsze spotkalam sie z szantazem..

zyczliwy

taka moja przestroga proszę uważać na Baśkę to gumowe ucho Anki .. ,a kto się przyjażni z baśką wszyscy wiemy .. Pozdrawiam szefostwo

do mateusza

Ktoś cie chyba kiedyś krzywdzil co odbija się teraz w twoim zyciu...idz do psychologa się wyrZalic...a może zazdroscisz komuś ze cos w życiu osiagnal ciężką praca a ty możesz tylko u niej sprzatac...skoro ta bliska ci osoba jest taka mądra to dlaczego nie stać ja na lepsza robotę jak sprzątanie u innych...niech rozkreci swój interes może...pozdrowienia dla pani I. proszę się nie przejmowac

@do mateusza

Gratuluje pisowni! :) "wyrzalić" . Nie zazdroszczę osiągnięć. Uwierz ,że ja w życiu więcej osiągnąłem , niż skłócenie rodzinne, przejęcie firmy i nie umiejętne zarządzanie ją.

kajka
@do mateusza

kupowanie ubrań na rynku w Warszawie;) i podpinanie ich pod swoją markę???! uhuhu niesamowicie ciężka praca:) No chyba że botoksowanie sobie ust nazywasz ciężką praca!

pracownica

Co wy ludzie wypisujecie.....nikt nie jest idealem...spojrzcie na siebie jacy wy jesteście jako pracownicy.czy tak wszystko robicie idealnie? a dopiero później oceniajcie innych...każdy ma różne doświadczenia....ja pracuje w tej firmie 2 lata i póki co mam dobre zdanie...może to zależy tez od tego jacy wy jesteście dla kogoś to dziala w 2 strony...a tak wogole gorsze dni ma chyba każdy z nas...nie wierze ,ze wy codziennie uśmiechnieci....najlepiej się widzi u kogoś ja wiem....

byla pracownica

Czesc. Pracowałam w tej firmie krótko.Ale nie trzeba długo aby wiedzieć jak jest. Nasz sklep był nowo otwarty jak się zatrudnilam.lecz szybko odeszlam , znalazłam nową pracę ,lepiej płatna. Ta wzięłam tylko po to aby mieć ciągłość jakiegokolwiek dochodu. Szefowa żyje w swoim świecie , myśli że najniższa krajowa + mała premia wystarczy.to nie te czasy... Zachowanie tej pani I wszyscy znają. Te oczy... Dobrze ktoś z was napisał. Nie polecam tu pracy. Opinni Mateusza mówi wszystko. Ja akurat nie sprzatalam u niej. Ale pod reszta podpisuje się. Ci ludzie nie potrafią zarządzać firmą.widać że są z łapanki i odrobili się fartem...

ble ble

zawarcie nowej umowy o pracę to nie zawarcie związku małżeńskiego - pracodawca nie jest zobowiązany trzymać pracownika "póki śmierć ich nie rozłaczy". A tak z innej kwestji- utrzymanie jednego pracownika kosztuje pracodawcę ok 2500 zł miesięcznie. Więc nidz dziwnego że ten chce dobrze inwestować swoje pieniądze. Sorry ale zwolnienia się zdążają a szefostwo ma prawo grymasić jeśli nie spełniane są ich oczekiwania. SORRY ALE TAKI MAMY KLIMAT. TRZEBA ROZEWIE

anka28

urlop macierzyński chyba nie służył tej Pani jednak, bo była bardzo roztargniona jak byłam tam w sklepie. Tak czy siak współczuje wszystkim pracującym tam dziewczynom (tym które sa, były i będą). Maja tam niesamowitą ..orkę i zapi...l!Jedna dziewczyna na zmianie w takim sklepie przy takim ruchu- powinien ktoś tam wysłać kontrolę by sprawdzono warunki pracy tych dziewczyn.

szczęśliwa

moja tez ............ ulubiona Pani sprzedawczyni

Ola

Znów zacznę robić z przyjemnością zakupy w sklepie w Ostródzie - wróciła z urlopu macierzyńskiego moja ulubiona sprzedawczyni :)

zawiedziona

Co się dzieje w sklepie Ostródzie co chwile są zmiany w obsłudze i niestety muszę stwierdzić że na gorsze,szkoda bo do sprzedawcy człowiek się przyzwyczaja,zwłaszcza jak jest fajna.

klientka łukta

Robiłam ostatnio zakupy w Ostródzie w sklepie Cayman I bardzo jestem niezadowolona z obsługi. Pani ekspedientka przez cały czas mego bycia w sklepie rozmawiała z koleżanką, nie zwracając na mnie uwagi.Gdy śmiałam zapytać o inny rozmiar odburknęła mi od niechenia, że zaraz sprawdzi. I pomimo fajnych rzeczy które tam miałam zamiar zakupić - odechciało mi sie robić zakupów. Bo widocznie niektórzy nie przychodzą do pracy- pracować a załatwiać prywtane rzeczy.Nie polecam.

TATEK

TAK JAK TY CZYLI GRUBA STARA I ZAWISNA A MOŻE ZAWISTNY?

@TATEK

...wystarczy,że obrażalskie panie z Grudziądza wiedzą jak wyglądam:)....

Zostaw merytoryczną opinię o OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski - Ostróda

• Jak się pracuje w OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski?

Zobacz opinie na temat firmy OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski?

Kandydaci do pracy w OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski