Opinie o MM Group w Bydgoszcz

witam

Do tej (usunięte przez administratora)wyslalem moje wypowiedzenia ale oba wrocily bo zmienili adresy. Jak wyslalem na nowe to tez nie odebrali i poczta wrocila wiec wysle je na adres biura rachunkowego pani (usunięte przez administratora)bo to ona zajmuje sie papierami mm i gg a miesci sie w Lakie 67, 88-320 Strzelno

nnnnnnn

Problem a tym, że agencje te są fikcyjne i nie ma tam pracowników którzy by wystawiali świadectwa. Przecież wszystkie sprawy tych agencji załatwiały kadrowe sw.pl.Zobaczcie w krs kto jest /był prezesem sw.pl, mm work i gg work. Ta sama osoba. Więc niech nie ściemniają, że nie mają nic wspólnego.

fv

oni mowia ze nie maja nic z tym wspolnego i do agencji wie ktos moze gdzie sie zwrocic do pip czy sadu? a wogole ktos ze skladow dostał swiadectwa z tym smiesznych agencji?

nnnnnnn

Ze świadectwami trzeba cisnąć tych ze składów węgla (kadrowe). Niech nie ściemniają , że nie mają z agencjami nic wspólnego.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
nmn

ma ktos info od tej wzietek? wyslala wypowiedzenia , a co ze swiadectwami pracy (usunięte przez administratora)

hhh

No i to tylko Cię interesuje, reszta to problem zusu

@hhh

Teraz to może i zusu. Twój/nasz się zacznie jak przyjdzie do wyliczenia emerytury..... A jak z wypłatą? Ma ktoś jakieś info?

bbbbbbbbbb

zielony oznacza tylko tyle, że jesteś zgłoszony do ubezpieczenia a nie , że są za ciebie odprowadzane składki.

petr

Wiecie ze sw nie oplaca waszych składek w zusie.

madry
@petr

a skad taka informacja??? ja bylem u lekarza i w sysytemie EWUS normalnie mam kolor zielony- czyli wszystko opłacane...

krs

Ryś mogłbyś wysłać szczegóły tej, że sprawy lub napisać na czym stoisz ? naldo221@gmail.com

wysoce kaloryczny

No i niestety stało się. 10 minął a wynagrodzenia jak nie było tak nie ma. Ciekawe co teraz wymyślą? Znowu ktoś im zablokował konta? Może krasnoludki? Jutro idzie zawiadomienie do prokuratury i to nie tylko na brak wynagrodzenia ale i na kilka innych spraw. Centrala wie co ma za uszami..... Rozumiem, że nikt wczoraj kasy nie dostał?

witam

Hej Rys!!! Podam Ci moj numer tela, zadzwon prosze i powiesz jak bylo na sprawie, ja tez wyslalem papiery dopu w bydgoszczy i czekam. Moj nr to (usunięte przez administratora). Dzieki, czekam

@witam

sorry ale nie mam zastrzeżonego nr tel, chcesz to daj maila

pepe

banda idiotow i jak ktos to wczesniej stwierdzil "turbodebili", niemacie co ze soba zrobic to piszecie debilizmy na forach. jestescie takie cwaniaki to wyp...ierp...dalac na kuroniuwe wszyscy madrzy anonimowo, kazdy siedzi na umowie z SW bo dostaje pieniadze z freeko. ale jakby poloczek sie nie odezwal to bylby chory... banda nierobow i nieudacznikow liczacych na kogos na tym forum. powodzenia wszytkim zycze na zarobku na czyszczeniu kibli niemcom. ktos dal wam dbra robote to bylo "si" a jak panstwo wasze pokrzyzowalo im plany to juz jest zle. podziekowac za wasza sytuacje RP a nie SW

jeje
@pepe

Po pierwsze to drugi miesiąc z rzędu nie dostałem w terminie wynagrodzenia. po drugie ty obwiniasz Państwo? Państwo kazało właścicielowi, i paru innym osobom łamać prawo? nikt nikogo nie zmusza do bycia przestępcą.

@jeje

sam sobie odpowiedziales, ze "w terminie" czyli kaska na koncie za nicnierobienie jest...

nnnnnnnn
@pepe

I tu się mylisz. Za październik dalej ani grosza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Za wrzesień 2 tygodnie po terminie.... Kadry nieosiągalne, nikt nie odbiera.

były
@pepe

Co ty gamoniu biurowy za bzdury wypisujesz

dsd

Ja sie dowiedzialem ze wyplaty wyszly i teraz tylko bank musi przelac

?

Mógłbyś co nie co napisać jak to wygladało? Rozumiem że byłeś w roli świadka? Zasądzili wypłatę pieniędzy na Twoją korzyść i wydali Ci świadectwo pracy (sąd) i przeciwko komu miałeś tą sprawę? Czy lepiej nie tracić pieniędzy na podróże i wysłać usprawiedliwienie do sądu?

@?

podaj mi maila to Ci wyślę szczegoly mojej sprawy

@Ryś

Cześć. poczta851@wp.pl

bedi
@Ryś

masz mojego maial michal.bednarz1988@gazeta.pl opisz mi szczególy sprawy. bo tez czekam na sprawe ktora odbedzie sie w grudniu i chce wiedziec jak to wszystko wyglada. Z gory dzieki. pozdro

?

Miał ktoś już sprawę w sądzie przeciwko MM lub GG na której był fizycznie?

@?

Tak ja miałem

gb

macie numer do kadr czemu nie dzwonicie!!!!!!

skandal
@gb

Człowieku a myślisz, że da się tam dodzwonić, że ktoś odbiera? U mnie też kasy brak. tym razem 2 tygodnie czekać nie będę. W środę składam zawiadomienie do prokuratury.

no ja tez jeszcze nie dostałem

dd

Dużo osób jeszcze nie dostało, więc nadal czekamy...

specjalnie selekcjonowany

Nie żartuje na temat pieniędzy. Przepracowałem październik a wynagrodzenia jeszcze nie dostałem.

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group