Opinie o Radko SW Sp. z o.o. w Oświęcim

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Radko SW Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Radko SW Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radko SW Sp. z o.o. w Oświęcim

zzz

wchodziłem na tą strone ale nie moge nic znaleść o co chodzi

kosa

jak się mu nic nie zrobi to będzie się śmiał. [usunięte przez moderatora]zrozumie tylko jak w ryj dostanie. inne gadki świadczą tylko o tym że jesteśmy słabi. popatrzcie jak[usunięte przez moderatora]się rozwija, a my nie mamy kasy: http://www.goldenline.pl/dariusz-[usunięte przez moderatora]

xxx

ta firma to już kalectwo dziadują jak mogą ale to już nie długo któryś z nich będzie siedział jak nie obaj chyba że uciekną za granice np do Australji bo pan [usunięte przez moderatora]tam już był i maja takie plany a że nadal są doskonałymi kumplami to pewnie razem pojadą z rodzinami

zzz

i jeszcze pewnie u niego robią masakra innych ludzi podejrzewali o złodziejstwo a zaufani ludzie[usunięte przez moderatora] jak pan [usunięte przez moderatora]takich ludzi trzyma u siebie to ta nowa firma długo nie pociągnie tragedia

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Radko SW Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Oświęcim
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Oświęcim
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
xxx

podobno dużo znależi i pan [usunięte przez moderatora]nadstawił [usunięte przez moderatora] za pana [usunięte przez moderatora] ale czy to prawda to nie wiem a co z tymi co na radomsku[usunięte przez moderatora]li? ponieśli jakieś konsekwencje?

zzz

nie wiecie co jest z tymi pracownikami co w domu mieli sprzet i pan [usunięte przez moderatora] tam w padł jak to sie zakączyło

rob

Ciekawe co z fimą, czy jeszcze mają jakieś prace, czy już nie?

julian

Jestem niedoszłym pracownikiem ale widzę ze maszyny zabrały banki i tak ; Agencja Millennium 44-218 Rybnik,\"KREATOR\" Sp. z o.o. Kraków Wozidło agregaty ;Plac wystawowy;Daleszyce k.Kielc:CIEZAROWKI.PL ul. Powstańców 127 Kraków koparki Doosan ;Plac wystawowy ul. Długa 7 43-188 Orzesze Woszczyce (przy drodze DK 81 Katowice Wisła) naczepy.nie widzę nigdzie spycharek.

krystian

kolego daj ten adres na zaborze do[usunięte przez moderatora]

Wiem ze się wyprowadził od ludzi z Krk ,zdobęde nowy adres..

On juz tam nie mieszka.Z tego co wiem wyprowadził się do Katowic

zzz

na pewno nie na niego jest

zzzz

kasa i tak nie jest narazie do odzyskania bo spółka nie ma juz zadnego majątku a panu[usunięte przez moderatora] na tym nie zależy takie jest nasze polskie prawo że tacy ludzie są bezkarni

brawo

tak pracują nadal u pana[usunięte przez moderatora] i masz rację żę to rodzina,a powiem jeszcze tyle że kto chce złożyć jeszcze pozew do sądu to niech się śpieszy bo maja ogłaszać upadłość

S*O*P*O*

to dom nie tylko [usunięte przez moderatora].ale także[usunięte przez moderatora] najwięksi Majstrowie Radko ...[usunięte przez moderatora] chyba , przynajmniej tak się zazwyczaj chwalili na budowach ...Podobno pracowali później u [usunięte przez moderatora].. Ciekawe czy pracują. ktoś morze odpowie

brawo

dobrze zrobił niech dowiedzą się kto ich okradał,a to są właśnie ci którzy nakradli najwięcej chłopa zwolnili za wywrotkę kamienia co była warta 300zł a ci co na kradli na kilkaset zł dalej pracują bo to ludzie zaufani pana prezesa,jestem ciekawy co zrobili z gościem który na Radomsku sprzedał samochód kamienia czy pospółki bo to jest nagrane i puszczone w eter.ale myślę że nic mu nie zrobią bo jego córka też pracuje w biurze i jak by można było zwolnić za coś takiego jej tatusia, banda i tyle.Jeszcze jedno nie wiedziałem gdzie mieszkają panowie guzy teraz wiem i nie sądzę że w firmie jest żle skoro obaj mieszkają w jednym domu pracują w jednym biurze ,a pod domem stoją dwa samochody służbowe to jest paranoja !!!!!!!!!

a

to są ci ludzie zaufani a zwłaszcza dla pana[usunięte przez moderatora] oni pilnowali innych a sami wywozili powinni ich zamknąć

biskup

Ja słyszałem że pan prezes[usunięte przez moderatora].był u pana [usunięte przez moderatora].oczywiście z obstawą policji i coś mu tam znależli,ale dokładnie nie wiem co to było.

brawo

no cóż mógł znależć,domyśl się

były

Możesz pisac jasniej co znalazł

Zostaw merytoryczną opinię o Radko SW Sp. z o.o. - Oświęcim

Radko SW Sp. z o.o.