Radko Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Radosław Kozioł

Przeciszów

Opinie o Radko Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Radosław Kozioł

tresor

Radko Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Radosław Kozioł to rzeczywiście solidna firma ktora jest nieźle postrzegana w okolicy. Nieźle jak na branże w której działają ,a w której naprawdę nie jest łatwo sobie poradzić. W każdym razie powodzenia

szczery

Pracowałem u radko kilka lat temu było fajnie jak w rodzinie było nas kilka osób głównie były wyjazdy do ogrodu i później drobne prace brukarskie była praca Radek płacił zawsze w terminie i cieszyła praca i do póki nie zjawił się tzw.drugi prezes było super i jakby nie apetyt na spółki i zły klimat myślę że do dziś bym tam pracował jak i dużo kolegów i to fachowców którzy odeszli.Pozdrawiam Pphu radko

vvvok

szczera prawda tak samo odpowiada za to wszystko co się stało i nie ucięknie od odpowiedzialności i jak mysli ze ta nowa firma odrodzi sie na nowo to sie myli ludzie beda pamiętac co zrobili

opinia

Pan (usunięte przez administratora) zrezygnował z spólki za która byl odpowiedzialny która nie miała spójności finansowje i została eksmitowana z robót . Drodzy czytelnicy pomimo iz uwazacie ze to dobra osoba równiez bierze odpowiedzialnośc za spółke , bo tez pod umowami sie podpisywał i liczył sie z konsenkwencjami , a gdy sie paliło pod tyłkiem postanowił umyć recei utworzyć nową firme na osobe która sami wiecie. tyle moich widomości na dzień dzisiejszy . ktos Ma pytania na miare normalnej inteligencji zapraszam do forum i podzielności swoich mysli

vvv

taki jest dobry i sumienny jak grunt pod nogami sie palił to zrezygnował z spółki zostawił ludzi którzy mu pomagali [pracowników] jest tak samo winny jak pan (usunięte przez administratora) ja nie polecam

on

No właśnie był, ale już od dawna nie jest prezesem w tamtej firmie, a PPHU prowadzi od kilkunastu lat i jest to jedna z najlepszych firm w branży ogrodniczo - brukarskiej. Dobra atmosfera w pracy i dobry płatnik

xxx

to był drugi prezes firmy radko z;o;o

Zostaw opinię o Radko Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Radosław Kozioł - Przeciszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radko Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Radosław Kozioł