Opinie o Radko Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Radosław Kozioł w Przeciszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Radko Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Radosław Kozioł. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Radko Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Radosław Kozioł o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radko Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Radosław Kozioł w Przeciszów

Wiesława Nowy wpis

Proszę Pana, domyślam się że nikt tego na Policję nie zgłasza że są tak traktowani bo jest dużo starszych pracowników i boją się o pracę . Jeśli widział Pan takie sytuacje natychmiast powinien Pan poinformować odpowiednie instytucję. Od kilku dni prowadzę rozeznanie na temat firmy Radko iż chciałam zlecić budowę ogrodu. Po różnych opiniach i to od wielu lat są złe opinie o traktowaniu pracowników i naprawdę zastanawiam się o zmianie firmy na inną choć wiem że ogrody robią piękne.Pozdrawiam Pracowników

Tomasz Nowy wpis

Witam serdecznie ,jak że mnie nie dziwią te opinie o złej atmosferze .Pracujemy w znanym parku rozrywki gdzie pracę wykonuję firma Radko. Brygadzista w firmie Radko jeździ po pracownikach okrutnie wyzwiska drwiny mało tego byłem świadkiem ja brygadzista szarpał jednego z swoich pracowników a a trzeci pracownik ich rozdzielał,pan był w wieku około 60lat wyzywając go od cwe... (usunięte przez administratora) Itd Tego poprostu nie da się opisać ,mało tego ten pan pseudo Alex brygadzista ubliża innym pracownikom z innych firm despota i furiat. Dziwię się że 21 wieku to możliwe i że szefostwo na to pozwala. Proponuję brygadxiscie wizytę u psychologa lub psychiatry.. Dziwię się również pracownika że nie zgłoszą faktu ubliżania bicia do prokuratury chyba że są tak zastraszeni że się boją. Jesto nie normalna sytuacja. Ja osobiście proponuję pracownią nagłośnić sprawę póki nikomu krzywda się nie stała.

Ewelina Nowy wpis

To smutne że macie takie opinie odnośnie atmosfery, bo w sumie szef wydaje się być w porządku. Dziwne że nie widzi tego co wyprawiają pracownicy. Ktoś wie z czego to wynika?

Jolanta Nowy wpis

Piszecie o fatalnej atmosferze za którą w dużej mierze odpowiadają pracownicy o długoletnim stażu. Czują się bezkarni, ponieważ szef zawsze przyznaje im rację. Czy w takiej sytuacji rotacja w firmie jest bardzo wysoka? Czy ktoś nowy ma szansę na pozostanie w niej na dłużej i zdobycie awansu?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Radko Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Radosław Kozioł? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Mazeg38

Firma solidna. Jednak P.brygadzistka (Basia) za bardzo się wymądrza. Nic nie robi tylko każdemu rozkazuje. Chyba nie tylko klienci tak sądzą.

Ukr.28

Tak to firma solidna! Pan Radek fajny gościu. Szkoda że nie widzi tego co sie dzieje i jak jedna osoba może mieć wpływ na całą ekipe

@Ukr.28

Widzi i doskonale wie jakie są "spiny" w brygadach. Ale jak to powiedział. "on zawsze będzie stał za starym pracownikiem" w tej firmie nie liczy się człowiek który coś wie, dobrze robi chce robić i jest w tym dobry. Tylko starz który wygrywa. Starzy pracownicy czują się bezkarni i to właśnie niszczy tą firmę. Bo nowi pracownicy często są strasznie szykanowani na początku i po prostu mają dość takiej atmosfery i odchodzą. Bo kto by chciał pracować w firmie w której przychodzisz do pracy i jesteś "(usunięte przez administratora)bo coś zrobiłeś źle!

Firma Radko a dokładniej Corsin. To owszem ludzie znający się na robocie (nie wszyscy) ale przede wszystkim to ludzie fałszywi umiejący szydzić i drwić z innych. Jest grono ludzi w tej firmie które są "nietykalne" i to właśnie te osoby zaliczają się do grona tych toksycznych. Z kolei ambitni pracownicy uczciwi wobec Prezesa i chcący tylko pracować często są gnębieni. Szczerze i z czystym sumieniem omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Prezes najlepszy szef jakiego miałem. Ale pracownicy nauczą cie tylko tego czego mnie. Podejrzliwości i nienawiści do drugiego człowieka!!!

Asss

Dobra firma , lecz bardzo nie mila atmosfera.. przez nie ktore osoby ktore wyzej sraja niz du*pe maja .. I sciemniaja caly czas I dobrze jest bo mysla, ze ktos bedzie robil na nich . Pozdrowienia dla pani Barbary ktora uwaza sie za nie wiadomo kogo ???? .. bo robilo sie robote za nich , a oni bajlando .. a co najlepsze to jeszcze jakies wymyslone skargi do Prezesa ? Zalosne, mam nadzieje, ze Prezes to przeczyta I ukroci w koncu troche ta pania bo za dlugi lancuch chyba ma I kazdy o tym wie ale sie nic nie odzywa bo I tak nawymysla I wyjdzie na jej .. szkoda bardzo , ze tak jest , dlatego ludzie odchodza a za tym idzie opinia :) bo inne brygady super ,kazdy wie co ma robic I robi .. a nie chodzi I robi niepotrzebne zamieszanie co spowalnia robote ... Sa w tej firmie bardziej ambitne osoby na to stanowisko...

Wanda
@Asss

Może starajmy się nie wymieniać konkretnych pracowników Radko z imienia. Rozumiem, że nie odpowiadała Ci atmosfera w firmie. A jakie są plusy tej pracy?

tresor

Radko Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Radosław Kozioł to rzeczywiście solidna firma ktora jest nieźle postrzegana w okolicy. Nieźle jak na branże w której działają ,a w której naprawdę nie jest łatwo sobie poradzić. W każdym razie powodzenia

szczery

Pracowałem u radko kilka lat temu było fajnie jak w rodzinie było nas kilka osób głównie były wyjazdy do ogrodu i później drobne prace brukarskie była praca Radek płacił zawsze w terminie i cieszyła praca i do póki nie zjawił się tzw.drugi prezes było super i jakby nie apetyt na spółki i zły klimat myślę że do dziś bym tam pracował jak i dużo kolegów i to fachowców którzy odeszli.Pozdrawiam Pphu radko

vvvok

szczera prawda tak samo odpowiada za to wszystko co się stało i nie ucięknie od odpowiedzialności i jak mysli ze ta nowa firma odrodzi sie na nowo to sie myli ludzie beda pamiętac co zrobili

opinia

Pan (usunięte przez administratora) zrezygnował z spólki za która byl odpowiedzialny która nie miała spójności finansowje i została eksmitowana z robót . Drodzy czytelnicy pomimo iz uwazacie ze to dobra osoba równiez bierze odpowiedzialnośc za spółke , bo tez pod umowami sie podpisywał i liczył sie z konsenkwencjami , a gdy sie paliło pod tyłkiem postanowił umyć recei utworzyć nową firme na osobe która sami wiecie. tyle moich widomości na dzień dzisiejszy . ktos Ma pytania na miare normalnej inteligencji zapraszam do forum i podzielności swoich mysli

vvv

taki jest dobry i sumienny jak grunt pod nogami sie palił to zrezygnował z spółki zostawił ludzi którzy mu pomagali [pracowników] jest tak samo winny jak pan (usunięte przez administratora) ja nie polecam

on

No właśnie był, ale już od dawna nie jest prezesem w tamtej firmie, a PPHU prowadzi od kilkunastu lat i jest to jedna z najlepszych firm w branży ogrodniczo - brukarskiej. Dobra atmosfera w pracy i dobry płatnik

xxx

to był drugi prezes firmy radko z;o;o

Zostaw merytoryczną opinię o Radko Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Radosław Kozioł - Przeciszów

• Jak się pracuje w Radko Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Radosław Kozioł?

Zobacz opinie na temat firmy Radko Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Radosław Kozioł tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Radko Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Radosław Kozioł