Opinie o etam.pl - ETAM POLAND sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Etam Poland Sp zoo. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Etam Poland Sp zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Etam Poland Sp zoo w Warszawa

xd

Praca sama w sobie jest przyjemna, natomiast jeżeli chodzi o kierownictwo to jedna wielka porażka! Kierowniczka nie ma ani grama szacunku do pracowników, liczą się tylko jej potrzeby i to ona jest najważniejsza. Zarobki na umowe zlecenie to 23.50zl na lipiec 2023, plus premia za wyniki sprzedażowe która NIE ZAWSZE JEST PRZYZNAWANA PRZEZ WIDZI MI SIĘ KIEROWNICZKI. Jest to istotne gdyż sama nie dostałam premii, dlatego że się zwolniłam i kierowniczka uważa że to sprawiedliwe XD cóż.. ostrzegam też przed tym, że jeżeli klientka założy majtki nie na bieliznę tylko na "goły (usunięte przez administratora) majtki są przepierane i dalej można je zakupić ;') łamanie kodeksu pracy to norma, praca 10,5 godz? typowa sobota. Dodam, że kierowniczka opowiada przy klientach o swoich prywatnych i łóżkowych sprawach oraz z pracownic robi niekompetentne i po prostu głupie... o szkoleniu także można zapomnieć, wszystkiego nauczysz się sama metodą prób i błędów za które odpowiadasz Ty bo przecież to nie wina kierowniczki że nie umiesz (mimo braku jakiegokolwiek przeszkolenia). nie polecam nikomu

Xd
@XD 2

Również nie polecam, pracujesz na 1/4 etatu a na koniec wychodzi ze robisz codziennie po 8/10h. Jak kierownik wyjezdza szkolisz nowe osoby i jesteś odpowiedzialna za sklep i wszystko dodam że nikt cie nie przeszkolił wiec nie wiesz co masz robić i wszystkiego przez cały okres pracy uczyłaś się sama. Rozmowy o prywacie są codziennością tak jak gnojenie cie za każdą wykonywaną czynność bo Królowa sprzedaży robi to wszystko lepiej. Praca sama w sobie cudowna ekstra kontakt z klientkami fajne produkty i fajny czas w pracy ale nie z kierowniczka na zmianie :)

Amelia Nowy wpis

Hejka. ;) widziałam wcześniej, że coś problemach z praca na cały etat pisaliście a teraz normalnie w ogłoszeniu dla Etam galaxy jest on podkreślony nawet w tytule. Zaszły po prostu jakieś większe zmiany? A finansowo jak to teraz wygląda?

xd Nowy wpis

XD 2 Nowy wpis
@xd

Trzeba też dodać że komentowanie życia prywatnego pracownika również jest codziennością dla kierowniczki. Rozmowy na temat pracy i opinie kierownika są przeprowadzane na środku sklepu przy klientach co jest upokarzające. Ciągła krytyka, tylko kierownika jest KRÓLEM. Serdecznie odradzam tam pracy młodym, ambitnym ludziom ponieważ czeka ich tylko jeden wielki zawód

Xd Nowy wpis
@XD 2

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

Cześć, znalazłam tutaj to, czego szukałam, czyli informacje o tym, czy jest umowa o pracę czy zlecenie, ale nie widzę nic o zarobkach jeszcze. Ktoś może podać aktualną wysokość wynagrodzenia, jaką proponują kandydatom?

Była pracownica
@Anna

Pracowałam na umowę zlecenie- najniższa krajowa- na dzień dzisiejszy jest to 22,8…

Sprzedawca

Rekrutację przeprowadzał kierownik sklepu. Pytania jak na większości rozmów do takiej pracy w stylu: co Cię motywuje?, wady/zalety, podaj pięć argumentów sprzedażowych okazanego produktu, itp.

Bronisław

Jakiś czas temu można się tu było załapać na praktykę albo staż. Teraz nie widziałem żadnych ofert. Wiadomo czy to przejściowa sytuacja i na wakacje będzie można się przyjąć i podszkolić się w zawodzie? Takich stażystów czasem zostawiają na stałe w pracy?

Mnóstwo pracy i obowiązków, zarobki takie sobie (raczej minimalna krajowa lub niewiele powyżej). Są premie świąteczne, małe dofinansowanie do wakacji i pakiet medyczny. Ogromne wymagania co do dyspozycyjności, Góra uważa, że wszystko się robi w 2 minuty i zawala zadaniami. Premie od utargu przy realizacji budżetu - budżety niestety wysokie, zależy w jakim mieście, ale niewiele sklepów realizuje. Dają umowę o pracę, ale raczej nie na cały etat.

XYZ.

Pracowałam w tej firmie pare miesięcy. Pracowałam w mieście innym niż Warszawa, natomiast praca tam to była zwykła pomyłka. Kierowniczka sklepu zupełnie nie patrzyła na potrzeby pracowników. Najważniejsze dla niej było jedynie to, aby ona miała wolne w weekendy a inni mogli się prosić w nieskończoność o wolne dni. W sklepie występował jeden wolny weekend w miesiącu, oczywiście kierownika i zastępcę to nie dotyczyło. Kierowniczka miała w nosie czy ktoś ma egzaminy czy też inne obowiązki lub plany, gdy jej coś nie pasowało nie brała niczyjego zdania pod uwagę, a gdy ktoś powiedział jej co myśli to kończyło się to zwolnieniem. Z całego serca nie polecam w kwestii kultury i funkcjonowania całego sklepu, w szczególności gdy ktoś ma również inne życie prócz pracy w sklepie.

Damian
@XYZ.

Współczuj jeśli tak było. A wysokość wypłaty była okej?

Klik
@Damian

Co uważasz za oke j?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Etam Poland Sp zoo? Chętnie zatrudniają?

Margo

Tak, chętnie zatrudniani są studenci dzienni i zaoczni. Praca jest super dla studenta, bo grafik jest elastyczny i można dopasować do zajęć na uczelni :)

Wanda
@Margo

O, to super :) To praca pewnie na umowę zlecenie, czy nie?

@Wanda

@Wanda czasem chwile na początku. Niestety teraz umowa zlecenie nie może mieć charakteru pracy stałej, czyli nie może być wykonywana ciągle przez jakiś określony czas, więc teraz więcej jest jednak umów o pracę.

Honorata
@Margo

Tak? A to kiedy z tym zleceniem się tak pozmieniało? To co teraz studenci wszędzie ze zlecenia będą na uop przechodzić?

Kolorek

Chyba tylko studentom opłaca się tam pracować, stawki śmieszne a wymagania ogromne, jak masz silny charakter i nie dasz sobie wejść na głowę to spoko. Jak trafisz na dobrego kierownika, to regionalna będzie próbowała wjechać Ci na psychikę. Ogólnie masz robić więcej, lepiej ale nawet przy świetnych wynikach nie dostaniesz premii, bo nie ale wymagania tylko rosną. Perspektywy rozwoju? Ha jak masz kontakty albo pracujesz przynajmniej 5 lat za najniższą krajową i odwalasz robotę za kierownika. Etam jako marka spoko, klientki przemiłe i to tyle jeśli chodzi o pozytywy

Natalia
@Kolorek

A jakie te wymagania do premii? Nie ma szans ich wyrobić, jakieś z kosmosu? :D

Krystyna

Myślę nad aplikowaniem na Kierownika Sklepu w Jankach. Czy ktoś z osób tam zatrudnionych mógłby się wypowiedzieć na temat atmosfery w zespole? Jest coś co chcielibyście zmienić, lub coś, co Wam się bardzo podoba w zasadach funkcjonowania sklepu? Chcę należycie przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej, każda z Waszych opinii, będzie dla mnie bardzo cenna.

@Krystyna

I jak? Aplikowałaś? Jak oceniasz proces rekrutacji?

Zuzanna

Firma Etam Poland poszukuje obecnie osoby pełniącej funkcję kierownika sklepu marki Undiz. Oferta niestety nie zawiera warunków zatrudnienia na tym stanowisku. Czy wśród Was znajduje się ktoś, kto orientuje się w tej kwestii? Na jakie warunki może liczyć osoba zainteresowana kierowaniem sklepu Undiz? Jak wygląda system premiowy i pakiet benefitów pozapłacowych?

Gosia
@Zuzanna

Dołączam się do pytania - ile można oczekiwać na start? I czy praca jest w systemie zmianowym?

Ulka
@Gosia

Na pewno zatrudniają w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie w zależności od preferencji konkretnej osoby. Wiadomo... studenci wybiorą zlecenie. Tak przynajmniej było na stanowisku sprzedawcy.

Igor
@Ulka

A praca jest w systemie zmianowym czy nie?

Igor
@Zuzanna

Zuzka, a ile zarabia taki kierownik sklepu?

Rafał
@Zuzanna

Witam. Czy wiadomo juz cos na temat zmian na tym stanowisku ??

@Rafał

Czy w dalszym ciągu szukasz pracy w charakterze kierownika sklepu? Jeśli tak, firma Etam Polska uruchomiła rekrutacje na między innymi to stanowisko. Podpowiem, że lokalizacja sklepu to Bielsko-Biała. Dla przyszłego pracownika firma oferuje pakiet szkoleń, atrakcyjne warunki finansowe oraz dużą samodzielność działania. Jeżeli zdecydujesz się aplikować do Etam Polska, koniecznie napisz nam o tym na forum.

@Ulka

A jak wyglądały zmiany? Ilu godzinne? Czy podział był sprawiedliwy? Domyślam się, że inną sprzedaż sklep osiąga wieczorem a inną rano- byłaś zadowolona? Poleciłabyś tego pracodawcę?

M

Pracuję w innym mieście niż Warszawa i jestem bardzo zadowolona. Atmosfera jest dobra, wynagrodzenie i benefity pozapłacowe również. Pracy jest dużo, A nawet bardzo dużo, ale dzięki temu czas w pracy płynie szybciej. Wiadomo, że ludzie nie nadający się do pracy będą pisać negatywne komentarze.

@M

A jesteś zadowolona z wynagrodzenia? Mam też pytanie dotyczące szkoleń, kursów, spotkań z projektantami bądź regionalnymi- czy istnieją?

...

Sklep Etam w Galerii Mokotów - porażka, kierowniczka totalnie nie nadająca się na to stanowisko, fałszywa, brak umiejętności zarządzania zespołem, brak zwykłej ludzkiej przyzwoitości przy podejmowaniu decyzji, zwolnienia bez słowa, faworyzowanie koleżanek, mam nadzieje Klaudio, ze dotrze do ciebie prawda, fałszywość masz wymalowana na twarzy. W wyniku koronawirusa cała firma zwalniała teamy bez słowa, bo koszta, natomiast jak pracownicy przynosili kolosalne zyski to ciagle było mało, brak pomocy w kwestii postojowego, BRAK UMOWY przez pewien okres zatrudnienia, bo „kadry nie mają czasu”(również brak kontaktu z kadrami w trakcie epidemii, albo zwykle kłamstwo wcześniej wymienionej kierowniczki), opóźnienia z wypłata w jednym miesiącu(oczywiście pieniądze które wpłynęły bez należytych odsetek, ich kwota może nie była duża - ale w zaistniałej sytuacji należą jak psu buda), zwieńczone słowami, iż pracownicy są przyzwyczajeni do wcześniejszych wypłat i muszą sobie poczekac(na pieniądze, które wypracowali? No zdecydowanie) Niby ogromna firma mająca tyle sklepów na każdym kontynencie, a niczym się nie różni od pseudo przedsiębiorców wyzyskujących pracowników, skoro nawet ustawowych obowiązków nie są w stanie zrealizować terminowo.

@...

Hej, a mogłabyś powiedzieć jak długo tam pracowałaś? Zastanawiam się również, czy oferują jakiś system premiowy dla pracowników? Jeśli tak , mogłabyś zdradzić na jakich zasadach taki system funkcjonuje?

Karol

@... Niezbyt zachęcająco to brzmi, jakie są stosunki między pracownikami? Jest solidarnie czy raczej są jakieś nieprzyjemne podziały?

Daria

@M. Można założyć własną firmę i pozwolić pracownikom żeby robili co chcą. Dla mnie dobra firma tylko tzreba chcieć pracować.

M.

W salonie w którym pracowałam stosowano regularnie upokarzanie pracowników. Kierowniczka totalnie nie nadająca się na to stanowisko, pokazywała na każdym kroku jak personel nie zna się na sprzedaży. Zakaz jakichkolwiek rozmów na sklepie, nie docenianie pracownika, wykonywanie większości pracy za kierowniczkę,która przypisywała sobie zasługi, zakładanie nierealnych planów sprzedażowych.Codziennie zbiera się ochrzan za niewykonany plan,czujesz się jak w korpo,stawka za godzinę tak śmieszna,że nawet wstyd napisać.W salonie w którym pracowałam zwolnili się wszyscy pracownicy. A to tylko namiastka tego,co się działo.Szkoda marnować zdrowia na pracę tam.

E.Rudnicka

Chciałabym ,aby jednostka nadzorcza przyjrzała się oddziałowi w Promenadzie.Ta placówka od dawna nie wypada korzystnie na tle innych chociażby w Arkadii.Wczoraj wybrałam sobie spodnie flanelowe, w kratę -bielizna nocna widniała na nich kartka z przeceną 50% Panie chciały za nie 89.90 Wytłumaczyłam , że nawet w zestawach nie kosztowały 180 zł.Usłyszałam tylko ,,jak Pani nie chce niech nie kupuje" , a więc nie kupiłam jak również paru innych rzeczy na które miałam ochotę. Dodam , że w innych placówkach te same 59.90.O co tutaj chodzi , czyżby manko w kasie ?

Elżbieta

Super sklep Lubię atmosferę w Etam Poland Sp zoo za: Miłe panie

Zuzanna

Możliwa współpraca z Etam Poland Sp zoo to nie tylko praca w salonie. Aktualnie poszukiwany jest kandydat na stanowisko księgowego w tej firmie. Pracodawca oczekuje od przyszłego pracownika minimum trzyletniego doświadczenia na podobnym stanowisku. W zamian oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i m.in. możliwość rozwoju zawodowego. Zamierzacie aplikować?

Zuzanna

Pracujesz w Etam Poland? Chętnie usłyszymy jak wyglądają warunki pracy w firmie.

Król

Zastanawiam się jak to jest z tą pracą w Warszawie, bo nagle wszystkie ogłoszenia zniknęły, czyżby dostali etaty?

Zostaw merytoryczną opinię o Etam Poland Sp zoo - Warszawa

• Jak się pracuje w Etam Poland Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Etam Poland Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Etam Poland Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Etam Poland Sp zoo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Etam Poland Sp zoo
2.1/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Nowogrodzka 50
    00-695 Warszawa