EURO AGD

Bielsko-Biała

EURO AGD

Opinie o EURO AGD

byłyeurowiec

PRZESTRZEGAM!! Praca w EURO AGD? hmmm trudno to nazwać pracą, biorąc pod uwagę stosunek zarobków do nakładu pracy i odpowiedzialności jest to zwykły [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Każdemu kto aplikuje do EURO, polecam wpierw aplikować np. do HESTII - praca będzie lżejsza, a zarobki zapewne większe. Dlaczego akurat do Hestii? - bo w euro jesteś właśnie agentem hestii i sprzedajesz ich ubezpieczenia, ale o zgrozo nie dostajesz za to prowizji...Jeżeli myślisz, że w euro będziesz sprzdawał tv, lapki czy agd i za wysoką sprzedaż towarów będziesz doceniony to jesteś w dużym błędzie. Tutaj musisz sprzedać przede wszystkim ubezpieczenie, jeśli nie sprzedaż ubezpieczenia to lepiej dla ciebie żebyś też nie sprzedał produktu (oczywiście pseudokierownikowi się to nie spodoba, bo on ma kaske za pkt, które są też za "golasy" a ty z golasów nie masz nic). Pracując w dowolnym towarzystiwe ubezpieczeniowym będziesz miał premię prowizyjną za sprzedaż ubezpieczenia, a w euro nawet jeśli bedziesz sprzedawał 20 ubezpieczen dziennie, a pod koniec miecha ci nie pójdzie o złapiesz klika golasów to całe twoje wysiłki na marne, bo pieniążków z tego nie dostaniesz - sprytny system firmy ona zarabia a ty nie :), a to czy się na to godzisz zależy od ciebie. Dla pracownika jest to najgorsza firma w branży, w mixie, mediamarkt, media expert nie ma takich patologii. Jeżeli jesteś desperatem i potrzebujesz doświadczenia w sprzedaży aby miec co wpisać do CV, a nikt inny nie chce cie zatrudnić to wtedy jedynie powinieneś zgodzić się na pracę w tym bagnie, chociaż moim zdaniem nie warto i tak. Ja poszedłem do tej pracy bo moją pasją były nowoczesne technologie, nowości sprzętowe itp...sądziłem, że będą się zatem dobrze realizował w w takim sklepie...no cóż...tutaj liczy się żeby wcisnąć jakiemuś jeleniowi kabelek za 100zł (taki sam jak te za 16zł) niż tv czy lapka za 5 czy 15 tys. zł. PATOLOGIA I TYLE. NIKOMU W MIARĘ INTELIGENTEMU I BYSTREMU NIE POLECAM TEJ FIRMY, SZKODA CZASU BO PO MIESIĄCU I TAK ZREZYGNUJESZ WIDZĄC TE DEWIACJE TAM PANUJĄCE.

Zostaw opinię o EURO AGD - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO AGD