Opinie o TS Logistic w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TS Logistic. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TS Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TS Logistic w Rzeszów

Ja mam podobnie jak poprzednik ale nie zastanawiam się nad inną nazwą firmy lecz adresem. czy ta ma coś wspólnego z tą z Gdyni z Makuszyńskiego? Chciałem to zweryfikować, bo (usunięte przez administratora) jako spedytor szukam, nie mam pojęcia tylko czy są oni teraz zatrudniani?

Rafał Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Firma to nie przypadkiem TB logistics? A nie TS?

Czy w TS Logistic poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Przemek Nowy wpis

Ale przecież w KRS nie ma żadnych informacji o ogłoszeniu upadłości.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie TS Logistic? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Arek

Znalazłem w internecie informacje, że firma ogłosiła upadłość. Czy to jest fakt?

byly pracownik
@Arek

Firma nie dziala juz od stycznia.

Firma niegodna zaufania. NIE POLECAM

Franciszek
@Andrzej

Określenie, którego użyłeś w swoim wpisie jest stosunkowo ogólne i może być krzywdzące dla firmy. Może warto podać konkretne argumenty. W ten sposób przekonasz do swojej opinii pozostałe osoby. W innym przypadku opinia może zostać odczytana jako pomówienie. Dlaczego uważasz, że firma jest niegodna zaufania?

stefan
@Andrzej

czy to prawda że dzisiaj ogłosili kapitulację ?

Bonifacy
@stefan

Coś w tym jest.

Waldi

Widać, że firma się rozwija a to dobrze, prawda??

Graba
@Waldi

Po czym to wnioskujesz? Zaintrygowałeś mnie!!!

Franciszek

Od jakiegoś czasu nikt nie wypowiadał się w sposób merytoryczny o tym jakim pracodawcą jest TS Logistic. Czy jest ktoś obecnie zatrudniony, kto mógłby opowiedzieć coś o tej firmie? Jak wam się obecnie pracuje? Nie znalazłem żadnych ogłoszeń o pracę w internecie, ale może wiecie coś o obecnie prowadzonych naborach. Zechcecie się podzielić takimi informacjami?

złodziejaszek
@Franciszek

Haha gdzie jest ten komentarz o blaszaku ? Usunięto, no bo przecież teraz TSL ma super nową siedzibę . Nie polecam.

Jan

Na jakiej podstawie odmówili płatności?

Mio

Wiesz co, w logistyce nie tak może ciężko jak mówisz, ale wiadomo, że jest różnie dzisiaj i jeszcze idą wakacje

lolo

Znajomy u nich robi , i jest zadowolony kasa jak wszędzie ale ekipa jest ok i niema wyścigu szczurów jak w molochach , Mają magazyny gdzieś na rudnej i to nowe budynki , widząc po ilości aut jakie mijam to chyba nieźle idą do przodu

nowa

Witam! idę na drugą rozmowę do TS LOGISTIC w sprawie pracy na stanowisko spedytora. czy ktoś mógłby wyrazić swoją opinie odnośnie pracy biurowej w tej firmie?? czy są uczciwi? byłabym bardzo wdzięczna. pozdrawiam

zero

byłem na rozmowie pełen profesjonalizm

Prac
@zero

Ja tez i nie zgadzam sie z Twoja opinia. Rozmowa przeprowadzona bardzo nie profesjonalnie, pozostawia niesmak.

Prac
@zero

Ja tez i nie zgadzam sie z Twoja opinia. Rozmowa przeprowadzona bardzo nie profesjonalnie, pozostawia niestety niesmak.

Hellmann

Stanowczo odradzam....Kilka dni po kilka godzin i cisza..Jeśli lubisz poruszać się po małym magazynie....Ale za to z Dziurami (dosłownie) łatanymi zaprawą to polecam.....Szkoda czasu! [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o TS Logistic - Rzeszów

TS Logistic
2.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 948
    36-002 Rzeszów