Netgrzegal-Epers Grzegorz Galewski

Kraków

Netgrzegal-Epers Grzegorz Galewski

Opinie o Netgrzegal-Epers Grzegorz Galewski

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

arek

Uwaga na NetGrzegal proponują umowę o pracę na bardzo dogodnych warunkach na okres próbny 3 miesięcy w charakterze Telepracownika dodawanie ogłoszeń w umowie robią zapis że wynagrodzenie będzie wypłacone po pełnym przepracowanym miesiącu i po dwóch tygodniach pracy przysyłają pocztą rozwiązanie umowy w trybie natychmiastowym bez podania żadnej przyczyny (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Netgrzegal-Epers Grzegorz Galewski - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netgrzegal-Epers Grzegorz Galewski