Opinie o PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O. w Rzeszów

kris

anonim - jesli szukasz agencji ktora cie nie wystawi i bedzie sie rowniez toba interesowac po wyjezdzie to sie nawet nie zastanawiaj. Podaj im tylko numer kontaktowy jak wyjedziesz bo ja mialem tak ze dwa tygodnie sie nie mogli do mnie dodzwonic :)

...

A na jakie stanowisko się starasz? Ja z swojej strony moge zapewnic ze agencja jest uczciwa. Jezdziłem od nich juz dwa razy do niemiec i było ok. To jak sie dogadujesz na miejscu z szefem to juz zalezy od ciebie. Z tego co wiem to w niemczech oni ci tylko wskazuja miejsce zatrudnienia a pracujesz dla niemca. Dodam ze jest to pierwsza agencja z ktora mam do czynienia ( a mialem juz w zyciu przygody z paroma) ktora nie prbowala zdzierac ze mnie zadnych pieniedzy. Jak masz jakies watlipowsci to najlepiej idz do biura i porozmawiaj z nimi osobiscie

?

anonim-to chyba pytanie do pracowników agencji a nie na forum. Większość ludzi którzy się wypowiadają na forach (zwłaszcza na gołorku) wylewa tylko swoje żale. Podpytaj w biurze lub osobę która cie rekrutuje. Z pewnością nie jest tak że znają każdego pracodawcę osobiście. Pewnie zabezpieczają się tak samo jak w twoim przypadku, czyli stosowną umową.

?

Jeżeli boisz się podpisać umowę i jechać za granicę to nie podpisuj. Może po prostu powinnaś zostać w domu. Agencje są od tego żeby zabezpieczyć stosunek pracy za granicą. Chyba tego nie rozumiesz...

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Księgowa/Księgowy.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
malutka25

Witam wybieram się do pracy z tej agencji i zastanawiam sie czy podpisac umowe. Boję się ze trafię gdzies gdzie będą wykorzystywać, nie szanować pracownika.

?

Znajdz Agencje ktorej sie nie zdaża :)

Kinga

Oferty które otrzymywałam różniły się w zależności od doświadczenia i poziomu języka. Nie wiem jak w innych agencjach bo korzystałam dotychczas tylko z dwóch. W tej drugiej nawet nie sprawdzali mi języka tyko chcieli od razu podpisywać umowę. Wybrałam pws i nie narzekam...

Hannia

Z zakwaterowaniem różnie bywa. Jak będziesz miała problem ( pracodawcy lubią czasem kombinować) to dzwoń do agencji to myślę że ci pomogą. Ja miałam inne warunki niż mi obiecywane i okazało się ze szef hotelu chciał zaoszczedzic na pokoju dla mnie. Po tel z biura tłumaczył się ze to tylko tak na chwile miało byc i zmienil pokój. Ja jestem od nich drugi raz i jest ok.

gość

Potwierdzam powyższe komentarze. Miła obsługa i ciekawe oferty. Starają się o jak najlepsze warunki. Polecam

los polakos

Witam, w skrocie mowiac, wszystko w jak najlepszym porzadku, umowa z firma klarowna, na miejscu wszystko ustala sie z pracodawca (pws zdradza oczywiscie wysokosc wynagrodzenia i wsyzskto wczesniej). jak najbardziej polecam, jeszcze raz podkreslam, wszsystko jak najbardziej w porzadku, wszystko co mialem w umowie, zgodne jest z rzeczywistoscia. nie ma co narzekac na wlasny koszt dojazdu, sa to na prawde niewielkie pieniadze, w niemczech rowniez, za 400km podroz po samych niemczech zapalacilem 29euro za pociag (bahn.de -angebotsberatung- die sparpreise der bahn) na prawde za smieszne pieniadze mozna podrozowac. agenci firmy na prawde dbaja o pracownika. firma godna polecenia!

mala

Korzystałam z pomocy Agencji dwa razy. Pierwszy wyjazd i miejsce pracy rewelacja!! Miłe szefostwo w hotelu, kierownicy normalni ludzie, sama praca też w porządku i bez najmniejszych zastrzeżeń. Za drugim razem było podobnie. Nie wiem, może mam szczęście, że tak trafiłam ale naprawdę ze swojej strony mogę powiedzieć same dobre rzeczy. Właśnie jestem w trakcie organizacji trzeciego wyjazdu z tej agencji i mam nadzieję że pojadę od nich jeszcze nie raz.

natallie

Hej, Ja jadę od nich już drugi raz. Naprawdę polecam! Obsługa w biurze bardzo miła. Panie starają się pomóc w każdej sprawie, po powtórnym zgłoszeniu od razu przedstawiły mi oferte.

agajaga

Ja wraca za tydzień do Polski, na tle moich dotychczasowych wyjazdów ten mogę spokojnie uznać za udany. W porównaniu z innymi agencjami widać od razu że nie mają cię za normalnego człowieka a nie niewolnika. Pozdrawiam

kinia

U mnie bylo troche komplikacji, pracodawca nie chcial za bardzo wywiazac sie z umowy. Zadzwonilam do agencji a oni o dziwo nie olali sprawy tylko wszytko zalatwili. Pracuje juz 3 miesiac i jak na razie wszystko ok

Zadowolona

Pracowałam już przez kilka agencji pracy tymczasowej i dopiero teraz trafiłam na profesjonalistów w osobie właściciela oraz pracowników-super. Polecam gorąco i bez zastrzeżeń firmę PWS jako rzetelnego pracodawcę.

aga

pracuje w niemczech przez agencje od maja. Jak na razie wszystko ok, wyplaty na czas, hotel 4* nie mozna narzekać. W biurze mili ludzie zawsze staraja sie pomoc, wytlumaczyc. Polecam

Siaba

Nastąpiła pomyłka. Po dokładnym sprawdzeniu Firmy PWS Rzeszów i prześledzeniu umowy okazuje się,że Firma jest kompetentna.I nie ma obaw. Z tego względu chciałabym w tym miejscu wystosować przeprosiny w stosunku do tej Firmy i przeprosić za napisane pomówienia.

lucja12

Czy ktoś pracował z tą firmą ??? Jakie wrażenia ,oceny ?

Zostaw merytoryczną opinię o PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O. - Rzeszów

PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.
3.5/5 Na podstawie 120 ocen.

PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.