opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

ProLicht Reklama

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.9/5

Na podstawie 57 ocen
Opinie(117)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(117)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Fakty i liczby
  • .
  • Historia
  • .
  • Realizacje
  • .
  • Możliwości rozwoju
  • .
  • Usługi
  • .
  • Praca
  • .
  • Jak rekrutujemy?

O nas

Fakty i liczby

Historia

Realizacje

Możliwości rozwoju

Usługi

Praca

Jak rekrutujemy?

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Ozimek
  • Nowa Schodnia
  • Schodnia
  • Schodnia Nowa
  • Antoniów
  • Krasiejów
  • Krzyżowa Dolina
  • Pustków
  • Jedlice
  • Szczedrzyk
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Ozimek
  4. /
  5. Opinie o ProLicht Reklama

Opinie

Opinie o ProLicht Reklama Ozimek

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o ProLicht Reklama!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Karol

    30.10.2022 21:31

    Kandydat

    Jestem zainteresowany jedną z ofert pracy czy mogę prosić o opinie aktualnych pracowników?
    Company logo
    ProLicht Reklama

    02.11.2022 19:01

    Pracodawca

    Witaj, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem rekrutacyjnym, który udzieli wszelkich odpowiedzi na każdy temat. Zachęcamy również do wizyty na naszym Facebooku i Instagramie celem lepszego poznania życia w naszej firmie. Pozdrawiamy Zespół Prolicht Reklama.
    ReviewUserIcon
    Plastiiiiiikkkkkkk

    25.10.2022 13:02

    Pracownik

    Całkiem całkiem. Trochę brygadziści się zachowują jak by mieli okres co dwa dni ale tak to w porządku. Nie można oceniać firmy poprzez jej pracowników bo cała reszta jest ok.
    ReviewUserIcon
    DjWontroba

    25.09.2022 13:15

    Pracownik

    Ale jazda była wczoraj, dobra impreza jedzenie za fri procenty za fri mega co roku jak zwykle niezawiodlem sie. Ale tu prozba do szefostwa CZENSCIEJ tak na odstresowanie. pzdr.
    ReviewUserIcon
    Praca

    11.09.2022 18:02

    Kandydat

    Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się o pracodawcy? Ktoś pracował? Jakie zarobki? Jaka atmosfera? Opinie dość przedawnione, czy jest lepiej?
    Company logo
    ProLicht Reklama

    16.09.2022 06:22

    Pracodawca

    Dziękujemy za Twoją opinię. Jeśli przychodząc do pracy oczekujesz czegoś innego niż "praca(...)" to zapraszamy do dyrekcji w celu omówienia obowiązków. Na pewno dojdziemy do porozumienia gdzie wszystkie strony będą zadowolone z rezultatu. Pozdrawiamy. Zespół Prolicht Reklama.
    Company logo
    ProLicht Reklama

    23.09.2022 09:52

    Pracodawca

    Witaj Ryzy, dziękujemy za Twoją opinię, pozwól, że wyjaśnię kilka kwestii, które być może błędnie zostały odebrane. Premie te były za osiągnięcie celów produkcyjnych - jeśli nie są osiągane nie są niestety wypłacane kwestia chorobowego była jednym z kryteriów do spełnienia natomiast sprzedaż posiada miano głównego. Przykro nam, że jesteś niezadowolony z decyzji mamy nadzieję, że dzięki pracy zespołowej to się wszystko zmieni. Chcielibyśmy by każdy pracownik był zadowolony ze swojej pracy ale to działa na zasadzie wymiany. Mamy nadzieję, że wyjaśniliśmy wszystko i dojdziemy do porozumienia dzięki współpracy. Pozdrawiamy. Zespół Prolicht Reklama.
    ReviewUserIcon
    Landrynka

    20.09.2022 23:24

    Pracownik

    A ja jestem zadowolona z pracy. Czasem jest ciężko czasem lżej ale gdzie tak nie ma? A za darmo nic się nie dostanie no chyba, że 500+ :) Czasem wkurzają mnie niektórzy faceci ale jak kto z domu wyniesie tak potem ma. Ogólnie firma całkiem całkiem. No może jak by podnieśli nam wypłaty bo karzeł nam inflacje zrobił to było by jeszcze lepiej a co się dzieje w kraju pracodawcy winić nie można.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    19.09.2022 14:49

    Były pracownik

    Bardzo fajne firemka niestety musiałem odejść ze względu na zmianę miejsca zamieszkania bardzo szkoda.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    02.09.2022 13:04

    Inne

    Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ProLicht Reklama?
    Company logo
    ProLicht Reklama

    05.09.2022 09:24

    Pracodawca

    Witam. Dziękujemy za zapytanie, już śpieszę z odpowiedzią: Brak doświadczenia nie stanowi żadnego problemu, każda osoba może zostać przyuczona do aplikowanego stanowiska. Wielu z naszych pracowników dziś są specjalistami w swojej dziedzinie mimo, że nie wszyscy zatrudniając się w naszej firmie posiadali odpowiednie umiejętności. Zapraszamy do aplikowania i rozmowy wstępne. Pozdrawiamy Zespół Prolicht Reklama
    ReviewUserIcon
    Anna

    02.09.2022 06:49

    Inne

    Widzę, że kilka lat temu nie było szkoleń. Jak jest teraz? Coś się zmieniło? Ktoś może rozmawiał z szefostwem na ten temat?
    Company logo
    ProLicht Reklama

    05.09.2022 09:13

    Pracodawca

    Witam. Dziękujemy za zainteresowanie, postaram się odpowiedzieć na Pani pytanie: Kwestia szkoleń w głównej mierze zależy od stanowiska na jakim się pracuje oraz od posiadanych już umiejętności. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie dla osób ambitnych. Pozdrawiamy Zespół Prolicht Reklama

    Kontakt - ProLicht Reklama

    Dworcowa 1 46-040 Ozimek

    NIP:7541012314

    KRS:0000057700

    https://prolicht.com/pl/
    Branże: Instalacje elektryczne

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    24.06.2021 16:28

    Pracownik

    Przeżyjemy :) aktualne są dostawcy sprawiedliwości ? :P
    ReviewUserIcon
    Włodek

    27.11.2020 09:21

    Pracownik

    Jeśli on to współczuje tyle finansowej pracy nad lepszym. A firmę polecam :P jako (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    md

    04.09.2020 14:59

    Były pracownik

    Nie polecam absolutnie nikomu, cały czas praca pod presją brygadzistów z wykształceniem podstawowym, nawet kiedy jest mało zleceń trzeba udawać zarobionego, w innym przypadku od razu będziesz miał wizytę kierownika/brygadzisty.
    ReviewUserIcon
    Vogo

    20.10.2020 16:19

    Były pracownik

    Ten majster co sie perfumuje wcpickerem jrst po podstawowce niepolecam tez
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    07.09.2020 16:58

    Inne

    Czy firma ProLicht Reklama w całości finansuje szkolenia dla pracowników?
    ReviewUserIcon
    p

    08.09.2020 13:18

    Były pracownik

    Jakie szkolenia? Tam nie ma żadnych szkoleń, masz biegać 8 godzin + nadgodziny i siedzieć cicho.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    29.05.2020 16:42

    Inne

    Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w ProLicht Reklama. Czy taka w ogóle w niej istnieje?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    21.06.2020 13:49

    Inne

    Szansa rozwoju zależy od posiadanej wiedzy i kwalifikacji. W części administracyjnej jak nabardziej mozliwa. W części produkcyjnej raczej mniej, inna sprawa że trzon kadry pracowników produkcyjnych to sprawdzeni fachowcy - więc cieżko mówić o jakimkolwiek awansie. Ale na pewno mozna zdobyć nowe umiejętności i doświadczenie - ale jest to uzależnione gdzie i na kogo się trafi. I od własnych chęci oczywiście.
    ReviewUserIcon
    Szlifierz

    27.03.2018 18:11

    Inne

    Firma porażka lata jakiś pijany rudi i wyzywa czuć to perfumami nie Wiem czy je pije albo żeby nie było czuć alkoholu
    ReviewUserIcon
    Zept

    14.12.2019 17:51

    Inne

    Porażka to mało powiedziane ten majster to by się nadawał do obory A nie do pracy z ludzmi
    ReviewUserIcon
    Administrator

    08.05.2018 09:50

    Inne

    Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w ProLicht Reklama mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?
    ReviewUserIcon
    Baro

    21.12.2018 00:57

    Inne

    Zapytaj dwóch chleb. Z szlifierni oni wiedzą jak zarobić A nie narobić się w sobote
    ReviewUserIcon
    Anonim

    26.05.2016 13:11

    Inne

    Ta umowa na 5 lat nie jest taka stabilna,moga zwolnic po miesiacu jak nie bedzie roboty ;)
    ReviewUserIcon
    nowy

    22.01.2016 22:58

    Inne

    Ja pracuje od paru mieięcy i zarabiam(usunięte przez administratora)złotych na ręke,umowa na 5 lat,

    Zostaw merytoryczną opinię o ProLicht Reklama

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.