ProLicht Reklama

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ProLicht Reklama

DjWontroba Nowy wpis

Ale jazda była wczoraj, dobra impreza jedzenie za fri procenty za fri mega co roku jak zwykle niezawiodlem sie. Ale tu prozba do szefostwa CZENSCIEJ tak na odstresowanie. pzdr.

Praca
Kandydat

Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się o pracodawcy? Ktoś pracował? Jakie zarobki? Jaka atmosfera? Opinie dość przedawnione, czy jest lepiej?

@Praca

Witaj, dziękujemy za zainteresowanie. Postaram się nieco zbliżyć temat. W zakładce oferty pracy znajdują się obecne stanowiska, na które w chwili obecnej rekrutujemy, i w zależności od stanowiska oferujemy przedziały wynagrodzenia. By dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt bezpośredni gdyż na wysokość wynagrodzenia składa się wiele czynników chociażby to jakim stanowiskiem państwo są zainteresowani. Ogólna atmosfera jest na poziomie bardzo dobrym staramy się polepszać warunki z roku na rok by nasi pracownicy byli zadowoleni z pracy w naszej firmie. Jesteśmy otwarci na wszelkie zapytania. Staramy się być firmą rodzinna mimo korporacyjnego systemu. Doceniamy ciężką pracę i lojalność. Oferujemy pracę stałą w pełnym wymiarze a wynagrodzenia nigdy nie były spóźnione jak to dziś wiele przedsiębiorstw ma w zwyczaju. Zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy. Zespół Prolicht Reklama.

Ryzy
@Praca

Nie jest lepiej, jest praca praca praca

@Ryzy

Dziękujemy za Twoją opinię. Jeśli przychodząc do pracy oczekujesz czegoś innego niż "praca(...)" to zapraszamy do dyrekcji w celu omówienia obowiązków. Na pewno dojdziemy do porozumienia gdzie wszystkie strony będą zadowolone z rezultatu. Pozdrawiamy. Zespół Prolicht Reklama.

Ryzy Nowy wpis
@ProLicht Reklama

Jest różnica między pracą a charowka, gdzie brygadzistą lub kierownik patrzy na ręce przez 8 godz. Nie wspominając o wielkim bracie (kamery) który ciągle patrzy. I obyś robił więcej i więcej,, bo to musi jechać,, jak to mówią przełożeni. Firma słabo dba o swoich pracowników, dlatego ciągle ich poszukuje. Przykład :Dyrektor obiecuje premie jeśli się nie idzie na zwolnienie lekarskie i owszem premie dał w jednym miesiącu a w następnych czterech to pomimo tego że człowiek nie chorował tylko uczciwie pracował to premii nie było - powód :słaba sprzedaż itp. Szeregowego pracownika nie interesuje sprzedaż, od tego by sprzedaż była jak największą macie zatrudnionych specjalistów i to ich obwiniajcie za słabą sprzedaż a nie zwykłego pracownika. Szanowna dyrekcjo, zacznijcie dbać o swoich pracowników bo macie w swojej firmie grupę naprawdę dobrych specjalistów i przykro patrzeć jak z dnia na dzień jest ich coraz mniej

Nowy wpis

@Ryzy

Witaj Ryzy, dziękujemy za Twoją opinię, pozwól, że wyjaśnię kilka kwestii, które być może błędnie zostały odebrane. Premie te były za osiągnięcie celów produkcyjnych - jeśli nie są osiągane nie są niestety wypłacane kwestia chorobowego była jednym z kryteriów do spełnienia natomiast sprzedaż posiada miano głównego. Przykro nam, że jesteś niezadowolony z decyzji mamy nadzieję, że dzięki pracy zespołowej to się wszystko zmieni. Chcielibyśmy by każdy pracownik był zadowolony ze swojej pracy ale to działa na zasadzie wymiany. Mamy nadzieję, że wyjaśniliśmy wszystko i dojdziemy do porozumienia dzięki współpracy. Pozdrawiamy. Zespół Prolicht Reklama.

Landrynka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

A ja jestem zadowolona z pracy. Czasem jest ciężko czasem lżej ale gdzie tak nie ma? A za darmo nic się nie dostanie no chyba, że 500+ :) Czasem wkurzają mnie niektórzy faceci ale jak kto z domu wyniesie tak potem ma. Ogólnie firma całkiem całkiem. No może jak by podnieśli nam wypłaty bo karzeł nam inflacje zrobił to było by jeszcze lepiej a co się dzieje w kraju pracodawcy winić nie można.

Bardzo fajne firemka niestety musiałem odejść ze względu na zmianę miejsca zamieszkania bardzo szkoda.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ProLicht Reklama?

@Pytanie

Witam. Dziękujemy za zapytanie, już śpieszę z odpowiedzią: Brak doświadczenia nie stanowi żadnego problemu, każda osoba może zostać przyuczona do aplikowanego stanowiska. Wielu z naszych pracowników dziś są specjalistami w swojej dziedzinie mimo, że nie wszyscy zatrudniając się w naszej firmie posiadali odpowiednie umiejętności. Zapraszamy do aplikowania i rozmowy wstępne. Pozdrawiamy Zespół Prolicht Reklama

Anna

Widzę, że kilka lat temu nie było szkoleń. Jak jest teraz? Coś się zmieniło? Ktoś może rozmawiał z szefostwem na ten temat?

@Anna

Witam. Dziękujemy za zainteresowanie, postaram się odpowiedzieć na Pani pytanie: Kwestia szkoleń w głównej mierze zależy od stanowiska na jakim się pracuje oraz od posiadanych już umiejętności. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie dla osób ambitnych. Pozdrawiamy Zespół Prolicht Reklama

Ewelina

Przeżyjemy :) aktualne są dostawcy sprawiedliwości ? :P

Jakie narzędzia pracy zapewnia ProLicht Reklama? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Włodek

Jeśli on to współczuje tyle finansowej pracy nad lepszym. A firmę polecam :P jako (usunięte przez administratora)

md

Nie polecam absolutnie nikomu, cały czas praca pod presją brygadzistów z wykształceniem podstawowym, nawet kiedy jest mało zleceń trzeba udawać zarobionego, w innym przypadku od razu będziesz miał wizytę kierownika/brygadzisty.

Vogo
@md

Ten majster co sie perfumuje wcpickerem jrst po podstawowce niepolecam tez

Czy firma ProLicht Reklama w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

p
@Pytanie

Jakie szkolenia? Tam nie ma żadnych szkoleń, masz biegać 8 godzin + nadgodziny i siedzieć cicho.

Wojtek

@norbi dlaczego nerwicy?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w ProLicht Reklama. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

@Pytanie

Szansa rozwoju zależy od posiadanej wiedzy i kwalifikacji. W części administracyjnej jak nabardziej mozliwa. W części produkcyjnej raczej mniej, inna sprawa że trzon kadry pracowników produkcyjnych to sprawdzeni fachowcy - więc cieżko mówić o jakimkolwiek awansie. Ale na pewno mozna zdobyć nowe umiejętności i doświadczenie - ale jest to uzależnione gdzie i na kogo się trafi. I od własnych chęci oczywiście.

Szlifierz

Firma porażka lata jakiś pijany rudi i wyzywa czuć to perfumami nie Wiem czy je pije albo żeby nie było czuć alkoholu

Zept
@Szlifierz

Porażka to mało powiedziane ten majster to by się nadawał do obory A nie do pracy z ludzmi

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w ProLicht Reklama mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

Baro
@Administrator

Zapytaj dwóch chleb. Z szlifierni oni wiedzą jak zarobić A nie narobić się w sobote

Tomasz

Nie jesteście zbyt aktywni na forum. Jakiś powód jest tego?

Stach

Czy firma prosperuje normalnie?

Anonim

Ta umowa na 5 lat nie jest taka stabilna,moga zwolnic po miesiacu jak nie bedzie roboty ;)

nowy

Ja pracuje od paru mieięcy i zarabiam(usunięte przez administratora)złotych na ręke,umowa na 5 lat,

Zostaw merytoryczną opinię o ProLicht Reklama - Ozimek

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ProLicht Reklama?

Zobacz opinie na temat firmy ProLicht Reklama tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ProLicht Reklama?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ProLicht Reklama?

Kandydaci do pracy w ProLicht Reklama napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ProLicht Reklama