Opinie o Renault Zdunek w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Renault Zdunek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Renault Zdunek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Renault Zdunek w Gdańsk

Renault Megane 3

Witam. Dzisiaj odebrałem swoje auto z lakierni Zdunek Renault na Mialkim Szlaku. Faktycznie element został pomalowany w miarę dobrze ale po powrocie do domu zobaczyłem że mam porysowany tylny zderzak. Wróciłem do lakierni wyjaśnić sprawę. Faktycznie jak oddawali auto do lakierowania to samochód był brudny ale tych rys na 100% nie było. Pan z szyderczym uśmiechem na twarzy stwierdził że na zdjęciach nic nie widać więc nie będą poczuwać się do odpowiedzialności. Ponadto jak kiedyś malował tam tylny błotnik to panowie połamane mi zatrzask klapki lampy tylnej i nawet się nie przyznali.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w renault zdunek o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

GDA

he jakoś tak fajnie nie jest pracownicy (Mechanicy)kablują się nawzajem do kierownika a kierownik wybiera tych co najlepiej kablują i biorą ich pod skrzydło a resztę pracowników olewają i czepiają się

Niko
@GDA

To racja. Kabluje W.P. w Gdyni.

Lidia

@Gutek rozumiem, że miałeś okazję pracować w firmie renault zdunek, czy mógłbyś opowiedzieć nam w kilku zdaniach jak wygląda kwestia warunków zatrudnienia oraz atmosfery? Może posiadasz również informacje na temat aktualnych rekrutacji w tej firmie? Daj znać, każda wypowiedź, zawierająca merytoryczną treść będzie cenna.

Gutek

Może trzeba przyłożyć się do pracy a kierownik z pewnością doceni to!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Renault Zdunek? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Jacek

Słyszałem, że Renault Zdunek to bardzo dobry pracodawca. Widzę po lekturze opinii, że jesteście również zadowoleni z pracy!!!

Lidia

@Eryczkowicz - a na jakim stanowisku pracowałeś? Czy możesz opisać warunki zatrudnienia, jakie były gwarantowane przez Renault Zdunek? Rozumiem, pracodawca dopuszczał elastyczne godziny pracy? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Eryczkowicz

Na dobrą piątkę z plusem mogę ocenić tą firmę. Pracowałem tu przez jakiś czas w czasie szkoły. Byli pomocni i szli mi na rękę.

moski90

Szefa mam spoko. Fajna praca i masa kumpli :)

Albowski

Praca tu nie jest ciężka. Można za dobre pieniądze mieć spokojną pracę.

Lena

Najlepsza praca, jaka do tej pory mi się trafiła. Mogę się tu rozwijać i czuć jak człowiek w odpowiednim miejscu i czasie:) W dziale HR naprawdę jest masa roboty i fajni ludzie.

Anita Kałuska

Nie ma tu problemów z urlopami i np. macierzyńskim. Doskonale rozumieją potrzeby pracowników. Nie trzeba się prosić, o to co się po prostu należy.

Michal30

To była zdecydowanie najlepsza firma w jakiej do tej pory pracowałem. Trafiłem do niej zaraz po studiach. Teraz zmieniłem pracę, bo wyjechałem na drugi koniec Polski. Nie zamienił bym jednak tego okresu życia na nic innego - świetne czasy!

Sara Damion

Marudy zawsze się znajdą w każdej firmie. Jak ktoś chce narzekać to i tak będzie. Ja jestem tu od paru lat i nigdy nie miałam uwag. Nie rozumiem skąd jakieś złe opinie. Praca ciekawa i dobrze płatna - przynajmniej w moim dziale.

Agnesowicz

Jeśli ktoś faktycznie chce się realizować w tej branży, to na pewno się tutaj odnajdzie. Stwarzają warunki do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Pieniądze też nie są złe. Idzie się dogadać. Wystarczy chcieć pracować.

Karol

O to ja też się wypowiem. Firma obecnie jest okej. Nie wiem jak było kiedyś. Teraz pieniądze są na czas.

AdamS.

Na pracodawcę zawsze można ponarzekać, jak się nie chce pracować. Mi się akurat tu dobrze pracuje i nigdzie się nie wybieram. Znam osoby, które mają podobne zdanie, co ja.

Lidia

@dizz - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia na stanowisku Specjalisty ds. sprzedaży samochodów? Jak wygląda kwestia wynagrodzenia? Jakie benefity są zapewniane prze pracodawcę?

ktos

zarobki ok ale zależy to od warunków zatrudnienia na jakie sie umówisz soboty niestety pracujace, wszystkie dni pomiedzy dniami swiatecznymi niestety też , jesli nie jestes odporny na stres to nie polecam , niestety to wina również rozkapryszonych Klientów a co lepsze auto jak wiadomo to wieksze fochy, wysokich standardow dbania o Klienta parcia na wynij jakość, firma szybko sie rozwija rosnie , takze nie ma problemów z wypłata na czas , trzeba dużo pracować by dobrze zarabiac chyba jak wszedzie , plus jest jeden wiecej efektywniej pracujesz wiecej zyskujesz , nie jest łatwo - a jest gdzieś łatwo, zatrudniaja na umowe lub dział gosp.

k200

Praca jak to praca, u Zdunka jest jej dużo. Na niektórych stanowiskach jest jej aż za dużo, jak dla jednej osoby. Trzeba się naczekać miesiącami, aż zatrudnią osobę do pomocy. Kadra kierownicza jest w miarę ok, mogło być gorzej. W ogłoszeniach mówi się o możliwości rozwoju, jednak jest to bardzo znikoma szansa, chyba że kogoś zwolnią i szukają osoby od zaraz. Na atmosferę pomiędzy pracownikami nie można narzekać. Ludzie są przyjaźni nastawieni do siebie. Dużym minusem jest płacenie ludziom "pod stołem", za nadgodzinny nie płacą i te soboty tzw. "dla prezesa", to jest największy minus dla firmy. Też dużo się obiecuje, ale gdy przychodzi co do czego to się nagle o tym zapomina. Ogólnie rzec biorąc praca nie jest najgorsza, jeśli ktoś szuka to warto spróbować. Najlepiej na samym początku walczyć o to, żeby wszystko było na piśmie.

zorro

hmmm niezadowolony ...:( nie doceniają ludzi ambitnych z potencjałem a szkoda ... dla nich....powodzenia

przykre ale prawdziwe
@zorro

zgodzę się w 100% obecnie tam pracuje i uważam że, jeśli ktoś jest odrobinę lepszy albo chce się wykazać i ma świetne pomysły i ponadto chce pracować to szuka się na niego haka by się go pozbyć. Szkoda mi niektórych osób. No cóż źle wybrana kadra kierownicza jeśli przyjaźnisz się z tym albo tamtym masz lepiej a jeśli się nie wkupisz w łaski to jesteś śmieciem.

dizz
@przykre ale prawdziwe

Pracowalem tam....rzeczywiscie jest tak jak mówisz. Cale szczescie juz tam nie pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Renault Zdunek - Gdańsk

• Jak się pracuje w Renault Zdunek?

Zobacz opinie na temat firmy Renault Zdunek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Renault Zdunek?

Renault Zdunek