Opinie o CRL Sp. z o.o.

Julita

@Wspominająca, @Zadowolona czyli uczycie się o firmie czy o swoim stanowisku? @Zadowolona ile dostałaś czasu na naukę? Ciężko było sę tego nauczyć? Jak wspomina @Wspominająca można mieć poprawkę. Czyli materiał musi być ciężki. Możecie zdradzić coś więcej o tym egzaminie? Jak wygląda? Pomogłoby to chętnym do pracy w CRL Sp. z o.o.

Julita

@Tomek na jakie stanowisko aplikowałeś w firmie CRL? Czy podczas rekrutacji zgłosiłeś, że w ogłoszeniu nie była konieczna obsługa tego programu? Może warto było próbować porozmawiać, czy po zatrudnieniu można liczyć na doszkolenie w tym kierunku? Aktualnie poszukują specjalistę ds. Obsługi Klienta, może ktoś chciałby powiedzieć coś więcej na temat tego stanowiska w firmie CRL? Będzie to przydatne dla wszystkich aplikujących.

Wspominająca
@Julita 04.08.2017 09:49

Najpierw dostajesz stos dokumentów do nauczenia się,mówisz przeczytać książkę,napisać referat i go przedstawić przed publicznością w pracy,potem od czasu do czasu jakieś praktyki przy komputerze i znowu stos dokumentów a i potem sprawdziany z tych dokumentów,jak złe zaliczyć to masz jedna poprawkę a potem do odstrzału!!!!

Zadowolona
@Wspominająca 09.08.2017 20:59

Ja zostałam przyjęta na inne stanowisko. Przed podpisaniem umowy zostałam poinformowana że będę musiała się uczyć i będę sprawdzana z postępów w jej zdobywaniu. Dali mi dużo czasu który rzetelnie poświęciłam nauce. Zdałam i dostałam kolejną umowę. Z czasem awansowałam , dostałam bardziej odpowiedzialną pracę oczywiście wraz z nią podwyżkę. Mnie bardzo spodobało się że ktoś jasno określił czego i na kiedy mam się nauczyć. Umówmy się, ja uczyłam się a oni mi jeszcze za to płacili. Polecam firmę ale jak ktoś wcześniej napisał nie płacą minimum lecz w zamian wymagają.

kottler

Genialne są te nowe opinie o firmie- pamietam jednak jak wygladaly kiedys, ajjj to sie dzialo w komentarzach! :) Zalujcie ze nie ma nigdzie screenów.

tomek

Bardzo wymagająca firma, tylko szkoda że nie napisali o wszystkich wymaganiach w ofercie pracy, zaoszczędzili by czas ludziom. chcieliby aby obsługiwano super ich program konstrukcyjny a tak naprawdę , pisza mile widziana obsuga tego programu, mile widziana??

Gosc

Zakwalifikowalem się do drugiego etapu na stanowisko serwisanta. Powiedzcie proszę coś więcej o firmie. Czy warto ? Jakie zarobki, obowiązki , atmosfera w pracy? Jakie auto służbowe?

Gosc

Dziękuję za odpowiedź, coś więcej ? Zgadzam się, pierwsza rozmowa była bardzo miła. Coś więcej o stanowisku, warunkach płacowych, i samej pracy ?

Petitka

Plus za możliwość ustalenia godziny spotkania dogodnej dla obu stron. Do rozmowy nalezy się przygotować, przypomnieć sobie tytuły ostatnio przeczytanych książek z zakresu obowiązków i zabrać certyfikaty ze szkolen. Bardzo przyjemna i sympatyczna pani kadrowa.

Petitka

Gosc

Witam. Aplikowalem na stanowisko serwisant. Jestem juz po pierwszej rozmowie z kadrowa i jakaś panią dyrektor. Czy jest ktoś kto może mi coś wiecej powiedzieć o firmie, jaka atmosfera w firmie, jakie warunki płacowe, jakie auto służbowe? Teren mojej pracy obejmowały kilka województw. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Gosc

Witam. Aplikowalem na stanowisko serwisanta. Jestem po pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej z kadrową i jakas Panią dyrektor. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś więcej nt. Tego stanowiska? Jaka atmosfera, jakie warunki, jakie auto i zarobki. Wszystko co wiecie. Prace mialbym miec na terenie kilku wojewodztw. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Gosc

Witam. Aplikowalem na stanowisko serwisanta. Jestem już po pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej z kadrową i jakąś Panią dyrektor. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś więcej o stanowisku? Jaka atmosfera pracy, jakie auto służbowe, jakie zarobki, podstawa Plus premia? Jakie są możliwości zarobienia premii. Ogólnie wszystko co wiecie ☺ pracę miałbym mieć na terenie kilku województw. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Lusis

Sul, rozwin proszę co masz na myśli że ludzie sie zatrudniają cały czas. To znaczy że taka jest rotacja czy firma tak bardzo się rozwija?

Suł

Tak, ludzie się zatrudniają do nich cały czas, nie jest to problem

Bogusława

W mojej ocenie coś jest nie tak skoro ciągle szukają pracowników....to trochę dziwna sprawa spotkałam się z tym ogłoszeniem już kilkukrotnie. Jeśli jest tak dobrze to czemu jest tak źle i ciągle szukają? @potrencjalna popieram to co mówisz atmosfera ma wielkie znaczenie ciekawe czy w CRL jest , skoro jest ciągłe poszukiwanie i rotowanie pracowniakami bo tak to rozumiem. Skoro by były super warunki to by ciągle tak poszukiwali?

Nowozatrudniona
@Bogusława 17.10.2016 15:33

Niestety ale mają wysokie wymagania co do zaangażowania,nauki , robią po szkoleniach sprawdziany wiedzy. Monitorują rozwój. Łatwiej się dostać niż utrzymać ale zdecydowanie warto. Jak ktoś chce się rozwijać to będzie zadowolony. Z leniwymi szybko się rozstają. Dużo wymagają ale też bardzo dobrze płacą. Nawet na produkcji najniższa jest podstawą i od tego premie za wyniki. Zdecydowanie polecam. Wszystko na umowę o pracę

lewckisezerp

jak sie postarasz to pewnie tak

potencjalna

Z tego co można przeczytać wyżej CRL jawi się jako solidna firma, oferująca wiele pracownikowi ale i wymagająca dużo. Mam tylko nadzieję, że to nie jedna z tych firm, w których wysokie wymagania oznaczają mobbing i terror psychiczny. Bo zdarzają się firmy w których właściciele są megalomanami i cholerykami i wyżywają się na pracownikach traktując ich jak przedmioty. Ale na szczęście tutaj chyba tak nie jest bo nikt o tym nie pisze. Poprzednicy pisali o tym, że jeśli się dużo osiąga to odpowiednio się zarabia. To mogłoby świadczyć że w firmie są przyjęte jasne i klarowne systemy premiowania, co nie wszędzie jest regułą bo w Polsce niektórzy menedżerowie nadal stosują bezmyślnie coś co nazywa się powszechnie „premią uznaniową” która nie tylko jest sprzeczna logicznie, ale również demotywuje pracowników którzy pracują tylko po to by „błysnąć” przed premiowaniem. Oby tu tak nie było bo to jest bez sensu. Niewiele wspomniano o atmosferze, a to dla mnie na przykład (i dla ogromnej rzeszy ludzi) bardzo istotny czynnik. W tak poukładanej firmie to chyba nie trzeba się o to martwić. Bo przecież zdarzają się firmy, w których panuje atmosfera donosicielstwa i ogólnie pojęty lęk przed humorami pracodawcy, gdzie człowiek człowiekowi wilkiem. Ba, bywają nawet firmy gdzie szef wtrąca się w życie prywatne pracowników i to co robią po pracy, byle tylko się nie kolegowali za mocno. Tak się zastanawiam nad tym wszystkim, bo mam złe doświadczenia u poprzednich pracodawców a chciałam aplikować.

Zdziwiona

Ja od roku widzę to ogłoszenie tylko zmienia się jakieś słowo w nazwie, na stanowisko na stronie OLX...musisz głębiej poszukać jeśli jesteś aż tak zainteresowana...Ale czy warto???

Były

Witam. Super szkoła życia. Doświadczenia niezapomniane. Mimo rozstania super wspominam. Wiele się nauczyłem. (usunięte przez administratora) dzięki Miałeś rację: zapamiętam Cię do końca życia. Pozdrawiam

zdziwiona

widać, zę z firmą jest coś nie tak, skoro od kilku miesięcy szukają osoby na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta...chyba wymagania mają z kosmosu!!!

Siostra

To zatrudnij się tam i nie zaśmiecaj forum

Brat

Kolego i po co ta złośliwość? W ogłoszeniu na Wielkopolskę możesz sobie przeczytać. Ja właśnie aplikuję

zainteresowany

Witam Ile zarabia specjalista ds. obsługi klienta, jaki jest socjal ?? Bardzo proszę o informację...

zainteresowany

witam Napiszcie proszę ile zarabia specjalista ds. obsługi klienta, jaki jest socjal, premie???????????????

zainteresowany

Podpowiedzcie prosze jakie są zarobki na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Klienta??? Jaka umowa, jaki socjal?

hmmm

jest to praca stacjonarna czy typowy przedstawiciel handlowy? Z tego co piszesz rozumiem, że przedstawiciele handlowi pozyskują kientów, a Specjalista ds. obsługi klienta ?? bardzo mi zależy aby szerzej opisać pracę na tym stanowisku. brdzo głęboko zastanawiam się czy aplikować. Firma wydaje się byćw porządku...

hmmm

czy ktoś z Was może mi napisać na czym polega praca na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Klienta ??

grzegorz

Często zaglądam na stronę Firmy CRL . Mialem przyjemność tam pracować i mam bardzo mile wspomnienia.Jak w każdej pracy trzeba coś z siebie dać ale zawsze było to doceniane. Nigdy nie narzekałem na zarobki i rozumiem takich ludzi z takim negatywnym nastawieniem do firmy która wzgledem pracownika wywiązywała zawsze na czas i w stu procentach, nie rozuiem tego z niesmaczenia do Firmy i ludzi tam pracujących. Pracując teraz w innym miejscu i patrząc na inne sprawy to CRL to bardzo porządna Firma. Pozdrawiam cały zespół i życzę dalszych sukcesów.

ala

Witam, czy ktoś był dwa tyg temu na rozmowie kwalifikacyjnej? Mieli się odezwać z jakimikolwiek informacjami, jak to u Was wygląda?

Dobry

Masz nieaktualne informacje. Teraz są rekrutacje na wyższe stanowiska. Niektórzy nie dają rady a innym idzie.Teraz szukają nie tylko potencjału ale faktycznych umiejętności.Pandami jeźdżą tylko Ci KAM -owie którzy nie rozwinęli się. Obecnie czekają wypasione Fabie

Podstawa

Cześć. Mówisz 4000 netto? Pzdr

bai

na co zwrócić uwage na rozmowie na PH? w ogłoszeniu było napisane że zarobki powyzej 4000 zł brutto to podstawa? premia + podstawa? Rekrutują aktualnie w 12 lokalizacjach w Polsce na PH jest to spowodowane rozwojem czy zwolnieniami?

ja
@bai 12.10.2015 20:00

Kompetencje sprzedażowe i postawa#zaangażowanie, prawie(?) każdy to wie, 4 tys. to min. podstawa do tego możliwa zacna prowizja ! Warto spróbować swoich sił.

Aga84

Powiem szczerze,ze pierwszy raz słyszę o tej firmie, również spróbuję nie mam takiego grona znajomych dzięki tej stronce dowiedziałam się więc powodzenia życzę również Ani.

aden

No właśnie dla mnie sytuacja jest niejednoznaczna. Nie mam nic wspólnego z firmą, ale znajomy wspominał mi o jakiejś rekrutacji do nich, chociaż finalnie i tak nic nie znalazłem. Tak trafiłem na to forum i ciężko wypośrodkować jakoś te opinie bo raz są takie raz są takie. A chciałbym mieć pewność gdzie trafię.

Dzinni

I po co kłamać, jak każdy przeciętny człowiek, który miał z nimi styczność jest w stanie powiedzieć zupełnie co innego??

Hassing

Hmmm, ścierają się tutaj widać jakieś 2 światy - jedni same ochy i achy na firmę puszczają a drudzy wylali by wiadro pomyj. Zastanwiam się czy te osoby mówią o tej samej firmie i czy w ogóle pracowali tam, bo nie chce mi się wierzyć, że każdy mozę mieć AŻ TAK różne zdanie o firmie. Trochę to przeczy temu co słyszałem od środowiska.

gg

super firma super pracodawca, no po prostu same superlatywy

karolo

A tak zupełnie poza rekrutacją, pracą i tymi podobnymi - korzystał ktos może z odzieży roboczej i ochronnej która można wyporzyczyć w CRL ? jak opinie i wrażenia. Przejrzałem troche w necie o nich i nikt nie narzeka ale też z chęcią jeszcze posłucham. No i czy w Radomiu i nich poza wyporzyczeniem i serwisem jest możliwość zakupy takiej odzieży czy tylko wypożyczalnia wchodzi w grę.

Kandydat

Jestem zadowolony z przebiegu spotkania rekrytacyjnego.nie chcieli świadectw ukończenia kursów tylko dopytywano mnie z wiedzy na ten temat i jak ją wykorzystuję w praktyce.Spotkanie różniło się od innych profesjonalizmem.oczekuję niecierpliwie wyników

zasko

DO zdziwionej - z całym szacunkiem dla Twego doświadczenia i mega korpo... , w której pracowałaś ale to ja się dziwię się że ktoś może się dziwić z podstaw. To, że rekruter sprawdza zaangażowanie Kandydata pytając czy zapoznał się ze stroną internetową, branżą, konkurencją – podstawa ! Za to zdecydowana większość „gwiazd sprzedaży ” bardzo skrupulatnie zapozna się z anonimowymi wypocinami :))) bo tu znajdą obiektywną opinię – HE? Z tego co wiem to CRL nie płaci najniższej krajowej dla PH, zapewnia bogaty pakiet szkoleń itd.... Ludzie zastanówcie się co piszecie bo to świadczy głównie o WAS!!!

///

Moja wypowiedź odnosi się do postu, który został wykasowany przez moderatora.

///

He he he. Joby to dostajesz w każdej firmie. A to niewykonane plany, a to nie sprzedajesz promocji i z tysiąca innych powodów. Żadna nowość. Tylko kwestia tego, czy jesteś nowy i bierzesz to do siebie, czy jesteś starym wyjadaczem i spływa to po tobie, bo jak cię wkur... to idziesz gdzie indziej.

Zdziwiona

Odpadłąm na pierwszej rozmowie rekrutacyjnej, bywa. Dziwi mnie, bo mam spore doswiadczenie jako PH i RMS, mam na to referencje, pracowałam w mega korporacji, mam dyplomy ze szkolen z negocjacji itp. I nie dziwi mnie fakt,ze odpadłam, bo z tym sie liczy kazdy, ale , ze po rozmowie, a owszem. Aaaaa nie znalam konkyrencji firmy i nie obejrzalam filmiku na stronie, wiec moze dlatego. Wychodze z zalozenia, ze zatrudniajacy "kupuje" pracownika, wiec dobrze by bylo tez probowac sie " sprzedac" jako pracodawca. Ale toakich jest niewielu ;-) Dziwna firma, wymagaja referencji, robia asessment, testy,a z drugiej strony niewiele, bardzo niewiele.

maxi caz

CRL deklaruje, iż będzie stale podnosić kwalifikacje i wykształcenie pracowników rozumiejąc ich właściwe zaangażowanie za podstawowe dla sprawnego działania Zintegrowanego Systemu Zarządzania. Najwyższą jakość osiągają dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii obsługiwanych przez odpowiednio wykwalifikowany personel oraz spełnienie wymagań prawnych.

Misiek

Ale musisz przyznać, że praca w oparciu o WDG jest mniej korzystna dla pracownika niż umowa o pracę (z wiadomych względów które zostały wykasowane)i jestem ciekaw czy jest to rekompensowane dobrym wynagrodzeniem :)

kolo
@Misiek 30.11.2014 16:38

a mnie ta forma WDG dużo bardziej odpowiada.Mogę więcej porobić i nie mam bzdurnego ograniczenia nadgodzin 150 rocznie.mogę zawsze wrócić do domu jak załatwię swoje sprawy a nie spać przymusowo po drodze,bo przekroczyłem lim it czasu .Samochody do 3,5 tony.Polecam

Misiek

Widziałem dzisiaj ogłoszenie na kierowcę i troszkę mnie zaszokowało gdyż napisano że na własną działalność gospodarcza. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam by od zwykłego kierowcy wymagano WDG? Może ktoś to potwierdzić? I jeśli to prawda, to jakie warunki finansowe? Wystarczy na pokrycie WDG i jeszcze z chleb ze smalcem wystarczy? :)

ty
@Misiek 27.11.2014 20:27

MIŚKU jeszcze bardziej się zdziwisz jak się dowiesz że w CRL na tych zasadach pracują kierowcy od 5 i więcej lat, co więcej wydają się być zadowoleni, czego dowodem jest ich staż. Jeszcze jedno, to nie są „zwykli” kierowcy jak to ująłeś - ale ludzi którzy są bardzo pracowici, odpowiedzialni, potrafią załatwić ważne sprawy z klientami, krótko mówiąc chłopaki trzymają poziom i to nie tylko moja opinia ale głównie naszych Klientów. Pytałeś o warunki finansowe w/w fakty mówią same za siebie więc spoko :))

zakupowiec

Ukazało się ogłoszenie do działu zakupów. Powiecie coś więcej o pracy w dziale? Głównie import, czy zakupy krajowe? Jak atmosfera? Współpracownicy? Pieniądze?

fox
@zakupowiec 11.09.2014 21:37

z tego co można było zauważyć po kilku poprzednich opiniach to CRL nie cieszy się najlepszą opinią... przynajmniej jeżeli chodzi o ich byłych pracowników, którzy myślę, że głównie wypowiadają się w ten negatywny sposób o firmie.(usunięte przez administratora)

m;)

Ktoś kiedyś powiedział „ludzka zawiść jest miarą Twojej wielkości” bo zazdrość nie pozwala zapomnieć. Pozdr. dla ...

obcy

Chyba ktoś wyczyścił opinie o tej firmie, gdyż jak zaglądałem na tą stronę 2 lata temu to były całkiem inne.

ja

Do galik. Przecież jesteś pracownikiem CRL-u to chyba wiesz najlepiej jakie są "szczegóły" tej pracy.

jarek

Dlaczego ogłoszenie (oferta pracy) z czerwca jest umieszczona pomiędzy komentarzami z kwietnia ? -)).

Zostaw opinię o CRL Sp. z o.o. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CRL Sp. z o.o.