Opinie o Elektrotechnik Bednarek w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Elektrotechnik Bednarek. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elektrotechnik Bednarek o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektrotechnik Bednarek w Lubliniec

Chciałem podzielić się pewną historią. Kiedyś pracowałem na wyjazdach u Pana Bednarka. Jeździliśmy do Niemiec do pracy, głównie robiliśmy elektrykę w szkołach itd. Praca była na czarno. Do dziś żałuję że zgodziłem się na ten wyjazd. Prawie żaden pracownik nie zobaczył wypłaty po tym dwu miesięcznym wyjeździe. Tylko koledzy bednarka zostali wynagrodzeni. Mieszkaliśmy w samochodach w lesie albo w niby wynajętym motelu. Po dwóch tygodniach okazało się że Bednarek nie zapłacił i trzeba było uciekać. Bednarek zmuszał mnie do picia alkoholu wyśmiewając moją abstynencję, byłem bity i poniżany. Inni pracownicy też byli nękani i okradani. Na moich oczach koledzy Pana b kopali i podtapiali jednego z pracowników. Każdy musiał oddac pieniądze żeby ocalić zęby. Taka to była praca u tego człowieka. Jeśli pan b uważa że to pomówienia to możemy spotkać się w sądzie. Po latach jestem na takim etapie życia gdzie nie muszę się bać bo też mnie stać na dobrego adwokata. A jak boi się pan b sprawiedliwości to chociaż chciałbym usłyszeć przepraszam.

Wielkopolanin

Jestem wstanie uwierzyć w to co Pan pisze, miałem styczność z tym człowiekiem faktury nie opłacone do dziś, oczywiście widnieje w KRD. Nikomu nie życzę współpracy z tą pseudo firmą, powinien Pan założyć sprawę.

Elżbieta Nowy wpis

Jeśli to wszystko to na tak poważne i nie dostaliście za to wypłaty to chyba jakieś przegięcie lekkie. Tylko ja chyba całkowicie nie rozumiem tego całego zachowania, co to miało w ogóle wnieść? Aż ciekawa jestem czy ktokolwiek się co do tego odniesie o ile to prawda

Pracownik Nowy wpis
@Elżbieta

Też jestem ciekaw, to sprawa sprzed lat.

wirus Nowy wpis

Nie ma już dziś takiego portalu ,,opinie info.pl,,Dawid tam był opisany w calej okazałości,bezwzględny drań ,narkotyki,skurwienie,skurwisyństwo .Czemu nikt się nie zajmie tym (usunięte przez administratora)

Wielkopolanin Nowy wpis

Prawdziwy Ireneusz Widerski

Dawid ten się śmieje co się śmieje ostatni ,to że podajesz się za mnie i za połowe osób dodawających opinie na twojej stronie jest karalne,pomysły o tym że ktoś tym twoim klijentom proponował prace zamiast ciebie to śmiech ,to oni szukają kontaktów bo mają dość twojej rozdwojonej jaźni i problemów non stop .Wszystkim zastanawiących się zatrudnić u tego Pana ,,Czeska działalność gospodarcza,, radze przemyśleć czy wasza sytuacja materialna jest taka by tak mocno ryzykować .Przykładem jest pracownik pracujący dla Krauze z trzema pracownikami który na święta 2015 bożonarodzeniowe zjechał z niemiec bez grosza ,do dziś chodzi po sądach a Dawid tylko zmienił działalność z Iwony na siebie i zarejestrował w czechach, długi zostawił Iwonie a intercyza nie pozwala komornikom zciągać długów z Dawida

Ole
@Prawdziwy Ireneusz Widerski

Znam sprawe i to prawda. Też pracowałem w Krause. Gość wisi dziesiatki tysiecy zł zaslaniajac sie byłą żoną. Tragedia

Elżbieta
@Ole

No to spora ta żona musi być, że się nią tak skutecznie zasłania. ;p W sumie to do dziś sytuacja jest niezmienna odnośnie tej poruszonej kwestii?

Znawca

I jeszcze zapomnieliście dodać, że po tym jak spieprzyliście wszystko co sie dało, poszliście do klientów, żeby złożyć własną ofertę i was wyśmiali he he

@Znawca

Czubie co piszesz .Poszukaj dobrego psychiatry

Krzysiek.

aaaaa 0% POPARCIA!!! Nawet żona na ciebie nie zagłosowała???? No nie wierzę, Widerski, ty to gość jesteś! :-)

@Krzysiek.

Dzęki

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Skladacz szaf

4ty miesiac pracuje i ani razu zadnego spoznienia z kasa. Szkoda ze praca jest daleko od domu ale to wszedzie tak samo. Ja zostaje w ETB!

taki tam
@Skladacz szaf

no to moi na miejscu w koło komina mają lepiej coś słabo się cenisz

Prawda

P. Dawid jest nierzetelny , bardzo duże problemy z opłacaniem faktur, płaci na raty. Tragedia

Szczery

Nie polecam współpracy z Nimi. Obiecują zupełnie co innego niż wychodzi w rzeczywistości.

Jack

Absolutnie nie polecam wdpolpracy z nimi!

Krzysztof
@Jack

Dlaczego nie polecasz z nimi współpracy? Twój wpis aktualnie jest dla mnie mało zrozumiały, dlatego też może sprecyzujesz go i napiszesz coś więcej? Chcę dobrze zrozumieć Twoją opinię.

Olgierd

Powiedzcie jaka umowę proponują na początek i czy później się zmienia?

Henryk

Bardzo fajna firma, dobrze się pracuje choć z dala od domu, polecam!!

On

Ktoś pracuje na na umowę o pracę? Ile godzin miesięcznie i co ile zjazdy?

Karol

Firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca. Czy to jest powód, że tak mało piszecie o pracy?

I W

JEDNEGO NIE ROZUMIE walka o sądy i Prokuratóre w Polsce nadal trwa i na razie dno ma opiekę ale to się zmieni .Chociaż słyszałem że nie Polską tylko Niemiecką

Patryk

Podpowiedzcie czy potrzebują pracowników? Jakieś info o rekrutacji?

Jacek

Podpowiedzcie coś jak się pracuje, widzę bardzo zróżnicowane opinie.

WIR

Leon 23.02.2018 13:59 Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Nie rozumiem waszych pretensji. pomocna (0) odpowiedz CHYBA NA KSIĘŻYCU

Leon

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Nie rozumiem waszych pretensji.

Arek

Czy ktoś te opinie sprawdza?? Niezależnie od tego jak jest, jedna ze stron powinna siedzieć w więzieniu.

Obcy

Pierdzielenie. z tego co tu czytam, to facet powinien siedzieć i nie mieć nic, straszycie sądami, zbiorowymi pozwami i gówno z tego wychodzi, więc chyba nie macie racji i chcecie tylko komuś uprzykrzyć życie, bo was wylał z roboty...na pewno za nieróbstwo. Wydaje mi się, że to pisze zgraja jakichś sfrustrowanych hejterów.

Krzysztof

Adrian, ja pracuję już 2 lata. O co chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Elektrotechnik Bednarek - Lubliniec

• Jak się pracuje w Elektrotechnik Bednarek?

Zobacz opinie na temat firmy Elektrotechnik Bednarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elektrotechnik Bednarek?

Kandydaci do pracy w Elektrotechnik Bednarek napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elektrotechnik Bednarek
3.6/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Stawowa 8
    42-772 Lubliniec