3 Dodaj opinię
3 60 38 5 1

Opinie o El-Mar S.C. Danuta Tokarz Marek Tokarz

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Czy jest możliwość w El-Mar S.C. Danuta Tokarz Marek Tokarz pracy na część etatu?

Zainteresowany Nowy wpis

Pytanie do pracowników El-Mar: ile można zarobić na rękę pracując w biurze firmy np przy kosztorysowaniu lub projektowaniu?

Dominika Nowy wpis

Korzystając z okazji, że w ostatnim czasie zauważyłam opublikowaną na stronie firmy El-Mar S.C. Danuta Tokarz Marek Tokarz oferty pracy chciałabym Was o nich poinformować. Wolne są stanowiska pracy na ELEKTROMONTERA i OPERATORA KOPARKI http://www.el-mar.pl/praca/ Jacyś chętni do pracy są wśród Was?

Dominika Nowy wpis

@Nieznanyy wszystko jest zrozumiałe, że ktoś ma prawo być zdenerwowany. Ale użycie słowa obóz, znając jego konotacje jest nie na miejscu i podchodzi pod łamanie regulaminu forum: http://www.gowork.pl/regulamin.

Nieznanyy

Nie polecam pracy w tym obozie ,wymagają wszystkiego a płacą wiadomo jak ... najbardziej denerwujaca jest heh sekretarka .

Tak6Nie
Klient

Z pewnością podejście właściciela. Bardzo drobnostkowy, zwraca uwagę nawet na najmniejsze szczegóły - przede wszystkim doradza rozwiązania. Pracownicy wykonują pracę "czysto" i w szybkim tempie. Do tego są dobrze wyposażeni sprzętowo. Polecam raz jeszcze

Tak3Nie
dete kt.yw.

a co konkretnie o tej kwestii jakościowej możesz powiedzieć i co twoim zdaniem konkretnie świadczy o tej jakości?

Klient

Pod względem wykonawczym (jakościowym) - firma godna polecenia

Duże T

Polecam - dobry pracodawca

Obiektywny

Normalnie jestem zatrudniony na umowę o pracę na cały etat,

obiektywny

przy normie nie więcej niż 2200 na rękę.

obiektywny

całkiem dobry pracodawca jak na realia lublinieckie

Na tak

Mimo, że pracowałam u nich dość krótko (ze względu na konieczność zmiany miejsca zamieszkania), to uważam że EL-MAR jest dobrym pracodawcą. Spokojnie mogę polecić go innym - dobra atmosfera pracy

A.K.

Mce -prosta logika - EL-MAR, to firma, która pozyskuje inwestycje albo poprzez przetargi - albo poprzez kontrakty prywatne. Jak nachapią się zbyt dużo - to mamy do czynienia z sezonowym przemiałem i nerwówką na budowie, jak zaś jest zbyt mało - to nerwówkę mają w biurze "bo słupki spadają". Jest sezon - zarobisz dobrze - bo pracujesz długo, delegacje, diety etc., nie ma sezonu - wszyscy wiemy czym to skutkuje.

kot

Niestety EL-MAR zamiast iść do przodu idzie do tyłu. (usunięte przez administratora) Wielki potencjał..ale ludzie zarządzający nieodpowiedni i nie dający sobie nic nigdy przegadać!

angor

llba, czyli można rozumieć że wy zarabiacie raptem(usunięte przez administratora) za etat pracy ? Według mnie te pieniądze są kompletnie nie adekwatne do tego co trzeba w firmie wykonywać.

llba

haha, taa 2,5 tysiąca.. (usunięte przez administratora) Takie pieniądze są tam do osiągnięcia, ale tylko jeśli pracujesz minimum 10h dziennie, a jaka to sztuka siedzieć tyle czasu w robocie, aby mieć "normalną wypłatę" bo co to jest w dzisiejszych czasach (usunięte przez administratora) o podwyżce nie masz co nawet marzyć, zaczarują Cię na początku..a potem jak Ci się nie podoba to możesz sobie iść. (usunięte przez administratora)

pox

ala, raczej nie zdarza się aby pracownicy otrzymywali dodatkowe benefity. Słyszałem, że zarobki średnie to i tak jakieś (usunięte przez administratora) tysiąca złotych i mała szansa na podwyżkę

ala

w takim razie nie ma szans na dpostanie podwyzki czy w zaman jej sa jakies inne benefity,socjal,paczki finansowane? a jezeli mozna wiedziec to w jakim przedziale waha sie pensja

Jeszcze jestem.

powodzenia na rozmowie już wielu próbowało i nawet ludzie odeszli od nas ze stażem po 5/6 czy nawet więcej lat bo szkoda było kilka złotych na podwyżkę, żeby zrobić kwotę taką jaką teraz daje się wszędzie indziej na wejściu.

ttt

to kurcze trochę słabo, jeśli faktycznie jest tak jak piszesz... natomiast myślę, że to może kwestia jakiś rozmów, poproszenia o zwiększenie wypłaty? hm?

Jeszcze jestem.

Raczej, zapomnij..że więcej dostaniesz. U nas w firmie są osoby co po kilka lat bez zmian pracują za mniejsze kwoty!

nienie

nie nie nie polecam, gruszki na wierzbie, firma, która się przedstawia jako hurtownia jest małym sklepikiem !!!

Monter pierwszej brygady.

Przemiał ludzi jakich mało. Starych nie doceniają i od lat pracują za tą samą stawkę. Wychodzi na to, że lepiej nowego przyjąć niż staremu trochę dołożyć. Już kilku od nas poszło do Tarnowskich Gór !!! Trochę się robót przerobiło to i ludzi się przewinęło.

Tak4Nie

Jeszcze jestem.

Pracuj za tyle ile masz, a o podwyżkę nawet się nie upominaj. Inaczej możesz szukać innej roboty.

była pracownica

(usunięte przez administratora) Pracowałam w tej firmie - i mogę powiedzieć jedno - Pan Marek był najbardziej "ludzkim" szefem, jakiego można mieć. Nie mówię o zarobkach - te zawsze mogłyby być lepsze. Mam na myśli atmosferę, empatię. Szef rozumiejący, że pracownik to po prostu człowiek - na rynku lublinieckim jest taką rzadkością, jak (usunięte przez administratora) A ze czasem powie ostrzej, że czegoś wymaga? Od tego jest szefem, żeby wymagać i egzekwować. (usunięte przez administratora)

Sylwek

A co tamci pracowali bez umowy czy co? Trochę słaba opcja biorąc pod uwagę pozycję jaką el-mar sobie wyrobił przez te lata w Polsce..

kkj

Jest ok

trwający

coś Twoja opinia została zablokowana :P (usunięte przez administratora) Ale co mają powiedzieć Ci, co w ogóle nie mają umowy o pracę, albo mają "śmieciówkę". Patrząc z tej perspektywy to umowa (chociaż z najniższą krajową) i tak jest luksusem. Nie czarujmy się, w dzisiejszych czasach jest to problem krajowy. Podatki gonią podatki i każdy chce od tego uciec... U nas chodzą jakieś słuchy o "restrukturyzacji" firmy, co za tym idzie nie ma pojęcia, ale wydaje mi się, że coś na plus. Widać, że M.T zależy na poprawie "wizerunku" jako takiego. Zobaczymy za parę miesięcy co za tym się kryje...

trwający

(usunięte przez administratora) Odkąd tu pracuję żadnego takiego nie było. Wypłaty uzależnione od godzin pracy - czyli jak wszędzie. Im więcej pracujesz tym więcej zarobisz i odwrotnie. Poprawka jeśli chodzi o liczbę pracowników ja tam naliczyłem się około 26 (z pracownikami z biura i "hurtowni") ale w jakich wymiarach pracują - nie wiem. Z tego co słyszałem rekrutację jakieś są ale szukają typowo elektryków

Zostaw opinię o El-Mar S.C. Danuta Tokarz Marek Tokarz - Lubliniec

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie