Opinie o El-Mar S.C. Danuta Tokarz Marek Tokarz w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie El-Mar S.C. Danuta Tokarz Marek Tokarz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w El-Mar S.C. Danuta Tokarz Marek Tokarz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-Mar S.C. Danuta Tokarz Marek Tokarz w Lubliniec

Jeszcze jestem.

Raczej, zapomnij..że więcej dostaniesz. U nas w firmie są osoby co po kilka lat bez zmian pracują za mniejsze kwoty!

nienie

nie nie nie polecam, gruszki na wierzbie, firma, która się przedstawia jako hurtownia jest małym sklepikiem !!!

Monter pierwszej brygady.

Przemiał ludzi jakich mało. Starych nie doceniają i od lat pracują za tą samą stawkę. Wychodzi na to, że lepiej nowego przyjąć niż staremu trochę dołożyć. Już kilku od nas poszło do Tarnowskich Gór !!! Trochę się robót przerobiło to i ludzi się przewinęło.

Jeszcze jestem.

Pracuj za tyle ile masz, a o podwyżkę nawet się nie upominaj. Inaczej możesz szukać innej roboty.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie El-Mar S.C. Danuta Tokarz Marek Tokarz.
była pracownica

(usunięte przez administratora) Pracowałam w tej firmie - i mogę powiedzieć jedno - Pan Marek był najbardziej "ludzkim" szefem, jakiego można mieć. Nie mówię o zarobkach - te zawsze mogłyby być lepsze. Mam na myśli atmosferę, empatię. Szef rozumiejący, że pracownik to po prostu człowiek - na rynku lublinieckim jest taką rzadkością, jak (usunięte przez administratora) A ze czasem powie ostrzej, że czegoś wymaga? Od tego jest szefem, żeby wymagać i egzekwować. (usunięte przez administratora)

Sylwek

A co tamci pracowali bez umowy czy co? Trochę słaba opcja biorąc pod uwagę pozycję jaką el-mar sobie wyrobił przez te lata w Polsce..

kkj

Jest ok

trwający

coś Twoja opinia została zablokowana :P (usunięte przez administratora) Ale co mają powiedzieć Ci, co w ogóle nie mają umowy o pracę, albo mają "śmieciówkę". Patrząc z tej perspektywy to umowa (chociaż z najniższą krajową) i tak jest luksusem. Nie czarujmy się, w dzisiejszych czasach jest to problem krajowy. Podatki gonią podatki i każdy chce od tego uciec... U nas chodzą jakieś słuchy o "restrukturyzacji" firmy, co za tym idzie nie ma pojęcia, ale wydaje mi się, że coś na plus. Widać, że M.T zależy na poprawie "wizerunku" jako takiego. Zobaczymy za parę miesięcy co za tym się kryje...

trwający

(usunięte przez administratora) Odkąd tu pracuję żadnego takiego nie było. Wypłaty uzależnione od godzin pracy - czyli jak wszędzie. Im więcej pracujesz tym więcej zarobisz i odwrotnie. Poprawka jeśli chodzi o liczbę pracowników ja tam naliczyłem się około 26 (z pracownikami z biura i "hurtowni") ale w jakich wymiarach pracują - nie wiem. Z tego co słyszałem rekrutację jakieś są ale szukają typowo elektryków

jjjj

borowski albo jak mu tam leci, robi tam jeszcze?

trwający

Jak w tej firmie było, tak było nie zaprzeczam. Chciałbym jednak zwrócić uwagę, że od jakiegoś czasu zmieniło się dość sporo. (usunięte przez administratora) (kto się ze mną nie zgadza ten widać pracuje gdzie indziej). Inwestycje - praktycznie cały czas na miejscu - i z tego co zdążyłem zauważyć EL-MAR zgarnął największe inwestycje planowane na ten roku w LC - a jeśli tak to wniosek wysuwa się sam - firma widocznie (usunięte przez administratora) jak to niektórzy oznajmiają (a może specjalnie to robią? nie wiem). Bywają tygodnie ciężkie - że aż w plecach (usunięte przez administratora) , ale. No właśnie, wolę tak niż pracy nie mieć. A nie czarujmy się każdy patrzy "swojego interesu". Szefostwo aby jak najlepiej zarobić w jak najkrótszym czasie a ja - jak by tu zrobić aby zarobić i nie przerobić ;p (tak pół żartem pół serio). Panowie taka kolej rzeczy, kto pracuje w firmie prywatnej gdzie jest inaczej? Każdy patrzy na swój interes i taka jest prawda. Duży plus za poprawy w ostatnim czasie, mam nadzieję, że to się utrzyma a i może popraw jeszcze ciut będzie... zobaczymy co czas pokaże

tobi

Ktoś, weź po uwage, że sa ludzie żyjący na zasiłku albo bez pracy i dla nich takie(usunięte przez administratora) zł to bardzo dużo w El-mar.

michal

Były skąd ty to wszystko wiesz? jestes bylym pracownikiem ??? czyli twoim zdaniem sytuacja w firmie jest kiepska? a na jakiej umowie byles zatrudniony ? szukam info na temat tej firmy bo wlasnie tam aplikuje

A to nie możecie wystawiać negatywnych opinii na temat El-mar jakoś na jego stronie by nie było więcej nie porozumień.

Żol mi tej firmy.

jeden z wielu

mowa do tego który twierdzi że to zła firma

x

...szkoda czasu...

Zostaw merytoryczną opinię o El-Mar S.C. Danuta Tokarz Marek Tokarz - Lubliniec

El-Mar S.C. Danuta Tokarz Marek Tokarz
3.4/5 Na podstawie 60 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042