Sonko

Opinie o Sonko

niezadowolony

Pracowałem tam ale krótko, po niespełna miesiącu zwolniłem się, miałem totalnie dość poniżania za psie pieniądze. Firma delikatnie mówiąć beznadziejna, szkoda nawet opisywać, dajcie sobie spokój.

Lidia Markulak

szukam nowej pracy za niedługo tam idę (usunięte przez administratora) dają 2000 bruto

Lidia Markulak

zarobki w zaleznosci od stanowiska operatorzy maja po wyzej2000 brutto pracownik produkcji 1600 brutto plus premie czterobrygadowka . ja już nie nawidzie tej pracy , jest fe, w almie było lepiej , ale coś za 1600 robie i (usunięte przez administratora)

jan

zarobki minimalne

Jan

kamery to atrapa

operator hali

Praca jak każda inna.chcesz pracować to pracujesz nie to (usunięte przez administratora) .zarobki mogłyby być lepsze.wiadomo..ogólnie nie jest źle...kamerzysta ale się rozpisałeś..trzym sie smoka w krakowie.pozdro

k

Coraz bardziej podoba mi się że są kamery nie będzie debilstwa pijaństwa jak do tej pory jeden sobie robił co chciał a drugi ubolewał z tego powodu

Kamerzysta

Praca jak praca, jak tylko chce ci się uczciwie pracować to spokojnie zaklepiesz tu miejsce. Jak masz pojęcie i zmysł mechaniczny to spokojnie jest szansa, że zostaniesz operatorem. Nie olewaj pracy, a wcześniej czy później pokaże się szansa na zostanie opem. Pracowałem tam 4 lata i wiele się nauczyłem, gdyby nie fakt, że się wyprowadziłem to pewnie jeszcze długo bym tam grzał miejsce, bo kasa jest dobra, atmosfera w brygadzie(przynajmniej mojej - A) była świetna, praca się robiła i nikt ci się nie wtrącał, jeśli było zrobione dobrze. Nie wiem o jakim wyzysku się tu pisze, ale zapewne piszą to osoby, który mają lewe rączki, lub nie chce im się pracować, bo najchętniej to byliby kierownikami na samym wstępie. (usunięte przez administratora) Polecam Sonko, nawet jeśli nic na wstępie nie wiesz o niczym(tak jak ja miałem) to wszystkiego Cię nauczą i spokojnie potem dasz sobie radę sam. Jedna rada dla przyszłych pracowników, nie polecam robienia filmików z procesu produkcyjnego, bo potem są niemiłe konsekwencje. A co do zarobków, (usunięte przez administratora) Tyle tylko powiem, że operator ma spokojne 2k brutto. Pozdrawiam całe sonko. Niech ryż będzie z wami :) (usunięte przez administratora)

aniia

Więcej zarobić może na magazynie może może jak będziesz operatorem może a tak wogule czytam że niezle się dzieje w naszej firmie nawet nie wiedziałem

drakar

W SONKO jest o tyle dobrze ze firma daje tylko umowę o prace.

drakar

Z kasą to jest różnie, w zależności od zajmowanego stanowiska. Mniej niż 1600 zł brutto nie dostaniesz(taka jest najniższa płaca brutto w naszym pięknym kraju).

halina

Tak sie nie dopytuj bo i tak ci nikt nie napisze idz na rozmowe to się dowiesz jakie zarobki ,robota do bani szkoda czasu

feliks

zarobki małe przez agencje więcej zarobisz ,szkoda czasu na tą firmę (usunięte przez administratora)

jan

Chciałbym się dowiedzieć na temat tego jakie w tej chwili są zarobki w Sonko. Takie chociaż orientacyjne podajcie.

aaaaaaaaa

Czyli jak teraz oceniacie Sonko? Jestem umowiony na rozmowe i sam nie wiem czy warto zawracac sobie gitare..

szukający pracy

Angelika - 2011-11-04 10:40:06 Jeśli o mnie chodzi to wiadomo, nigdzie nie ma lekko. Ale nowa praca to spora zmiana w zyciu, jesli ktos szuka pracy na dluzej. Lepiej popytac i omijac ewidentne miny, niz wprowadzac balagan w zycie i sie tlumaczyc nastepnemu pracodawcy, \ witam, a jak wygląda praca w dziale technologii, ilu mają tam technologów? aktualnie poszukuje pracy na takim stanowisku, zastanawiam się czy jest rozwojowo? czy stawiają nowe linie technologiczne? czy warto tam aplikować? poradźcie coś.

Angelika

Jeśli o mnie chodzi to wiadomo, nigdzie nie ma lekko. Ale nowa praca to spora zmiana w zyciu, jesli ktos szuka pracy na dluzej. Lepiej popytac i omijac ewidentne miny, niz wprowadzac balagan w zycie i sie tlumaczyc nastepnemu pracodawcy, "a dlaczego tylko pare miesiecy?"... :) Dziękuję i pozdrawiam.

nigdzie nie jest lekko, ale ten kto teraz dojdzie do Sonko to zrobi to w ciężkim momencie dla firmy, dlatego panuje tam ciśnienie jak na dnie Rowu Mariańskiego

Angelika

Witajcie, a jak tam jest z marketingiem? teraz szukają marketing managera. Duży tam zespół? Kierownictwo? Z opisu stanowiska, to wypada 3 etaty w jednym. Mam dlatego pytanie, czy to dlatego, że dzieja sie rozne rzeczy, ale nie tak czesto, czy faktycznie taki kocioł? Czytalam opinie pracowników produkcji, ale wiem, że czasami warunki biura i produkcji/magazynówbardzo się różnią, choć ta sama firma. No i najważniejsze - można jakiś telewizor kupić za wypłatę? (ktoś wcześniej podal takie porównanie zarobkow). Nie wiem, czy mi sie oplaca cale miasto jezdzić. Dziękuje z góry i pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Sonko - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Sonko?

Zobacz opinie na temat firmy Sonko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sonko?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sonko?

Kandydaci do pracy w Sonko napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sonko