Sonko

Opinie o Sonko

janCwl

żenada haha pasuje jak ulał hasło dbaj o siebie tylko,że wy nie dbacie o pracowników.. usuwanie postów,które głoszą prawdę w niczym nie pomoże zresztą to potwierdza, że czas u was się zatrzymał na bolku :) szczerze niepolecam chyba,że chcesz być niewolnikiem za niecałe 2 tys brutto wypłąta na konto ok 1550zł

car Piotr Groźny

Praca jest ok. Podejście kadry do pracowników jest wzorowe. Praca jak praca , wystrzałów oraz pościgów nie ma ale jest spoko. Zakład czysty bardzo dobrze zorganizowany, ludzie przyjaźni (większość).

aga69

Czy praca w Sonko jest ,,non stop,, ? Czy w Święta pracujecie? Bardzo proszę o odpowiedź jeżeli ktoś wie coś na ten temat. Dziękuję z góry..

L.......

Ha ha jakie bzdury he he

ona

witam kasa trochę mała ale zawsze pierwszy okres jest najgorszy przetrzymasz miesięc poteem rok a potem ile się da nie jest źle o ile wiem nikt nie pije z mistrzami praca jest lekka nie jest zbyt ciężko tylko trzeba się uczyć trochę tego co robią operatorzy ale nie jest źle pracuje trochę i nie nażekam

Luk

To prawda nie dość że tak jest to robisz 8 godzin a inni przeważnie kobiety ,chodzą sobie za pozwoleniem mistrza ciągle na fajkę i wracają po pół albo po godzinie to zwykłe przegięcie jedni pracują po 8 godzin a inni po 6 albo mniej bo większość czasu chodzą sobie z mistrzami na palarnie to skandal ,a nie wspominając o innych rzeczach brak słów

happy

jeśli chcesz zarobić dobrze to nie, jeśli chcesz awansować i rozwijać się -szkolenia itp. - to nie, jeśli szukasz ciepłej posadki za niskie zarobki- to tak

happy

brawo dla poprzedniego szefa produkcji- za awans poza strukturami Sonko. a ci co pod nim kopali niech teraz zazdrość zje :)

A wy wiecie co piszecie na tym forum? Chyba raczej jesteście nie świadomi ile można mieć problemów przez wypisywanie głupot. I jak można zrujnować komuś życie przez wypisywanie takich oszczerstw i bredni. Bo wam nie wyszło to za sobą musicie ciągnąć od razu wszystkim na dno, to jest głupota no ale na tą głupotę już nie ma lekarstwa i lepiej jest komuś za plecami narobić gówna niż mieć na tyle odwagi i stanąć twarzą w twarz i powiedzieć to co się myśli. Widać jacy są z Was tchórze którzy się boją rozmowy w cztery oczy. No ale cóż nic na to nie poradzimy bo na głupotę nie ma rady.

Pinulaaaaa

Nie rozumiem tego co wy chcecie od Mistrza który odszedł ze zmiany(usunięte przez administratora) ??? Chciałabym wiedzieć co on Wam takiego zrobił że go ciągle upokarzacie publicznie. Dziwne bo ja miałam przyjemność pracy z nim i jakoś nie narzekam jest w porządku Mistrzem idzie się z nim na spokojnie dogadać i porozmawiać a że ma twarde zasady na zmianie to chyba atut dla niego bo gdyby pozwolił sobie wejść na głowę to nikt by nie pracował jak powinien. I muszę stwierdzić że mentalność ludzka jest taka że wy wszyscy oceniacie człowieka po tym jak wygląda i po pierwszej rozmowie potraficie oceniać człowieka. A nie wiecie tak naprawdę jaki on jest, potraficie oczernić kogoś za jego plecami i boicie się stanąć twarzą w twarz z nim. A po drugie gdybyście byli fer wobec mistrza który był na zmianie D na pewno mieli byście lepiej i nie narzekalibyście na niego. ta odpowiedź tyczy się Was którzy wypisują głupoty(TEN, (usunięte przez administratora)

TEN

Super jest że tak jest miejmy nadzieje ze nowy mistrz bedzie lepszy

Paula

Słyszałam o tym też i myślę że ludzie się cieszą z jego odejścia

K..........

Słyszałam że mistrz odszedł ze zmiany(usunięte przez administratora),ale pewnie się wszyscy cieszą ,na szczęście nie jest na mojej zmianie pozdrawiam całe Sonko

Anka

Zgadzam się z tym co pisze pracowałam i tak było

MEG12

Wiem że pracownicy piją w pracy z mistrzami ,to chyba coś nie halo!

annii
@MEG12

nikt nie pije z mistrzami

była

Pracowałam i się zwolniłam przez niego... Nie wspominam go ciepło..

ciekawy

Podobno pracował u Was (usunięte przez administratora)..Jak go wspominacie?

R

Jak to jest są kamery brygadziści zabraniają wnosić telefonu na hale,osobiście widzę codziennie prawie jak dziewczyny wywijają telefonem na hali,a brygadzista widząc nie reaguje,więc tą sprawę trzeba zgłosić do kierownika,bo ja nie będe robił z siebie(usunięte przez administratora)kiedy to dziewczyny wędrują z telefonami,więc o co chodzi

normalny
@R

Żal mi Ciebie...........

aga69

Mam pytanie jak pracuje Firma w Święta i dni wolne ustawowo...Wielkanoc Wigilia itd...? Czy Zakład pracuje czy mają wszyscy wolne na PRODUKCJI...?

J...........

Praca ta jest do (usunięte przez administratora) poniżanie za psie pieniądze to prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Sonko - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Sonko?

Zobacz opinie na temat firmy Sonko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sonko?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sonko?

Kandydaci do pracy w Sonko napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sonko