Spawalnik Sp. z o.o.

Opinie o Spawalnik Sp. z o.o.

Beno

Witam. Pracuję od 6 msc jestem zadowolony.

Pietro

Witam,mam pytanie czy firma zatrudnia monterów fotowoltaicznych na wyjazdy zagraniczne?Jak przebiega proces rekrutacji, jaką stawkę na początek oferują dla montera z doświadczeniem.Czy zapewniają ubrania robocze. Jakie są warunki zakwaterowania i jak wygląda wyjazd odnośnie plandemi .Czterech monterów z doświadczeniem szuka pracy.

Wynajmowałem im busa

Przestrzegam przed wynajmowaniem tej firmie busów do przewozu pracowników. Wynajmowałem tej firmie auto przez kilka miesięcy i za każdym razem musiałem prosić się o pieniądze za wystawione faktury. Dopiero straszenie że zabieram samochód odnosiło skutek. Na koniec oddali auto przed upływem terminu najmu bez jakiegokolwiek wypowiedzenia, informacji i do tej pory nie zapłacili ostatniej faktury. Dlatego przestrzegam i nie nabierajcie się na to słodkie obiecywanie bo to bzdury żeby zamydlić oczy.

A jakie są destynacje pracy?

Monter Konstrukcji Stalowych

bez

bez

Lutek

Polecam.

Marcel

@Były pracownik to rozumiem że duże nadgodziny za które ciężko dostać wypłatę?

Były pracownik 2

Zgadzam się z przedmówcą. (usunięte przez administratora). Zero organizacji. Troska o pracownika zerowa.warunki mieszkaniowe katastrofa brak pralek, lodówek, ogrzewania, ciepłej wody raz nie było nawet okna w pokoju w zimę. To dopiero początek. Zabawa zaczyna się gdy przychodzi do płacenia. (usunięte przez administratora) O zwrocie za bilety nie ma co marzyć.(usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem.

@Były pracownik 2

Warunki zakwaterowania, które opisujesz faktycznie mają bardzo niski standard. Czy nie było możliwości, żebyś samodzielnie zapewnił sobie mieszkanie, a firma zwróci koszty? Także kontakt z koordynatorem jest bardzo ważny, więc chętnie dowiem się, czy pomagał załatwiać sprawy na miejscu.

@Michał

Z jakim koordynatorem? Firma za nic nie zwraca i nie płaci już drugi miesiąc pensji za grudzień totalna olewka ludzi mają za nic gdy dzwonisz jeszcze jak łaskawie ktoś odbierze telefon to tak nie ma dziś szefowej ja nic nie wiem.Na jednym mieszkaniu jest niedziela odpoczywamy dzwonek do drzwi otwieram a tu ekipa sprzątająca że mamy pół godziny by opuścić mieszkanie bo jest opłacone tylko do tego dnia po wielu telefonach do administratora zostajemy jeszcze dwa tyg.Mają wszystko gdzieś

Bartolini

Wesołych Świąt Spawaluchy!!!!!!

Opinia ostateczna

Pozdrowienia dla Kierownika Przemka pod którym pracowałem krótki czas, dzięki za miłą atmosferę w pracy i podejście do pracownika. Pozdrawiam i powodzenia. F.

@Opinia ostateczna

Fajnie, że dobrze Ci się pracowało w Spawalnik. Brzmi zachęcająco, tylko nie piszmy imion konkretnych osób. A powiedz, na ile zmian pracowałeś?

Rosssin
@Opinia ostateczna

Witaj Filozof ;),w sumie masz racje z Prz..... em pracowało się ok.Pozdrowienia z Kubania.

Filozof
@Rosssin

Hej ! Wielki rubaszny uśmiechnięty chłop bardzo dobrze go wspominam.

Jakie są warunki zatrudnienia w Spawalnik Sp. z o.o.?

Krzysiek

Witam, więc tak; wykształcenie wyższe techniczne: robotyk, mechatronik, automatyk. Przynajmniej jeden język biegle najlepiej portugalski lub włoski. Nieposzlakowana opinia z poprzednich zakladów pracy, brak nałogów. Projekty głównie w Stanach lub Brazyli. Przemysł lotniczy lub farmaceutyczny. Stawki od 16 do 20€. Transport ubrania narzędzia po stronie firmy. Zapraszamy do składania CV.

Zuzanna

@Strzask, mam nadzieję, że po ponad miesiącu to się zmieniło i na dziś masz już wypłatę za lipiec.Daj proszę znać, jak sytuacja wygląda i czy te opóźnienia to jedyny minus pracy dla Spawalnika. Widzę, że można stale wysyłać CV poprzez ich stronę i nieźle byłoby wiedzieć, czy jest już lepiej: http://www.spawalnik.net/praca.htm

OPINIA OSTATECZNA

Przepracowałem w firmie 3 miesiące na solarach w Hiszpanii, przedstawię swoją opinię - jak pisałem wcześniej praca na solarach to praca w większości w szczerym polu na pełnym słońcu. Temperatury w słońcu wiadomo jakie są… Problemem są osoby które myślą że przyjadą poobijają się i jakoś to będzie a wieczorkiem impreza… - no cóż to się nie raczej nie sprawdzi. Padły opinie o sławetnym Robercie G ale na miły Bóg - człowiek jest Kierownikiem, odpowiada za wykonywanie prac, za pracowników terminarz napięty a tu banda leserów to czego się spodziewacie? - trzebapogonić bo wszyscy z pracy polecą. Dla mnie człowiek zupełnie inny niż widzi go większość, dobry pracownik na właściwym miejscu, potrafi ogarnąć sytuację i ludzi, wiadomo zawsze można coś zrobić lepiej ale nikt nie jest ideałem i każdy się uczy… Jeżeli jesteś dobrym pracownikiem, uczciwym narzekać nie będziesz. Miałem gorszych tyle w temacie. Więcej pisać nie będę bo sam by tego nie chciał… Miałem przyjemność poznać Pana Marka R. - też ktoś wypisał wcześniej jakieś brednie. Dla mnie przesympatyczny fachowiec od którego dużo się nauczyłem, cierpliwy, konsekwentny, pracowity - skarb dla firmy jeżeli firma tego nie wie to podaję na tacy opinię. To w kwestii czołowych ludzi z którymi miałem styczność. Miałem przyjemność poznać właściciela firmy - spędziliśmy ponad 40 min sam na sam. Człowiek inteligentny, na poziomie, z głową do interesów na pewno nie typ który chce cię oszukać na kasie. Co do wypłat - Pieniądze się zgadzają wypłaty czasem z opóźnieniem ale jak wykonawca zapłaci z opóźnieniem podwykonawcy to cóż…nie jest sporo dłużej niż mówią w biurze. co do zakwaterowania - zależy na co trafisz, bywa różnie, mi odpowiadało, pod baldachimem spać nie muszę… Pozdrawiam. F

Spawacz

Potwierdzam to co ostatnio się dzieje to istna porażka. (usunięte przez administratora)

Strzask

Zgłosić się zbieram jutro.

@Spawacz

Widzę, że Ty także uważasz, iż w Spawalnik w ostatnim czasie nie dzieje się najlepiej. Jestem ciekawa, co w tej sytuacji, jak pracownicy firmy, postanowicie ostatecznie zrobić. Może masz już jakiś pomysł? Zgłosisz to?

@Zuzanna

Nie wiem. Zawsze możemy negocjować umowę zlecenie na doradztwo. Pełny dostęp do danych poproszę. Zrobię analizę. Zobaczymy co wyjdzie, podpowiem co zrobić. Imię i nazwisko byłego pracownika koreluje z nikiem.

Witam, widzę że firma poszukuje elektrykow do pracy w Rotterdamie. Mam pytanie czy warto wiązać się z tą firmą? Po ile godzin tygodniowo się pracuje? Wypłaty miesięczne czy tygodniowe? Jak z zaliczkami oraz co ile zjazd do kraju i czy wszystko pokrywa firma? Z góry dziękuję za odpowiedź!

@Zainteresowany

Z godzinami to bywa różnie, najczęściej 12h dziennie. Jednak od pewnego czasu firma miewa często duże opóźnienia w wypłatach, lepiej dobrze się zastanowić przed wyjazdem.

@Zainteresowany

10dziennir i czasami sobota. Późno płacą. Pierwsza wypłata po dwóch miesiącach

Jacek
@Strzask

A po kontrakcie po trzech ????

@Jacek

Jeszcze nie wiem. Liczę na mikołajki albo zajączka.

STrzask

Robota w Hiszpanii jak robota, ludzie jak ludzie. Warunki mieszkalne nie są dobre. Byłem na dwóch mieszkaniach i słuchałem. U mnie ok 6-7osób, ta sama godzina wyjścia i powrotu. Kuchnia mała i ciasna, sedes i wanną z sedesem to czasami mało w czasie p a w kuchni po powrocie istny balet. O pozostałych mieszkaniach mówią podobnie. Wypłata była, jedna w zeszłym miesiącu, po dwóch miesiącach pracy. Za czerwiec było tak 30.07.2019 500€ a po tygodniu reszta zapłaty. 04.09.2019, nie ma nawet pięćset za LIPIEC. Skończyłem kontrakt to "firma" kręci jak może. Sprawdzałem u innych, tak samo. Są kłopoty z zakupem powrotnego biletu z Hiszpanii przez firmę. Trzeba być cierpliwym i spokojnym i nie wierzyć iż bilet po kontrakcie ma pan kupić sobie sam. Prezes oceni czy zwracamy. (usunięte przez administratora)

Najgorsza firma

Nie wiem jak było kiedyś w tej firmie ale teraz to totalna porażka, brak jakiegokolwiek kontaktu z biurem, zarówno w Polsce jak i Hiszpanii upychają ludzi w pokojach 10 osobowych z samymi łóżkami. Warunki są poniżej normy, samemu trzeba opłacić pranie, dostaje się 2 półki w lodowce na 10 osób !!

Bardzo dziękujemy za opinie nawet te złe i zmyślone... Zapraszamy do współpracy: Monterów, Elektryków, Spawaczy, Elektromonterów... POZDRAWIAMY

Buszmen

Nie wiem jaki cel ma komentarz mojego poprzednika? Pracuje z tą firmą już kilka ładnych lat. Jeśli chodzi o opóźnienie wypłaty?? Hahahaha kolego firmy kontraktujące wymagają od podwykonawcy przedstawienia aktualnego stanu wypłat i zaświadczeniu o nie zaleganiu ZUS. Nie ma opcji żebyś nie dostał wypłaty bo: 1. Firma by została zawieszona 2. Firma została by wydalona z kontraktu. Więc: Zostałeś usunięty z pracy za: 1. Picie alkoholu 2. Brak umiejętności 3. Niechęć do pracy 4. Sam zrezygnowałeś. A wypłatę i tak dostałeś. Wielu jedzie i liczy na baseny, wycieczki i pensje po 30€ KOLEGO JEDZIESZ DO PRACY! NIE NA WAKACJE .

Spawacz

Radzę uważać na tą firmę, kłamstwo goni kłamstwo. Wypłaty opóźnione o kilka tygodni, brak kontaktu z biurem. A nawet jak uda się dodzwonić to każdy umywa ręce. Odradzam.

kora
@Spawacz

a gdzie byles bo mam zamiar wybrać się do Hiszpanii jakie tam bywaja warunki mieszkalne .

Boniek
@Spawacz

Pewnie cie (usunięte przez administratora) za chlanie i dostałeś ostatni pensje. Ludzie którzy pracują muszą dostać w terminie wypłatę inaczej by kontraktor rozwiazał kontrakt. NIE KŁAM

spawacz
@Boniek

Nie mierz wszystkich swoją miarą

Witam czy firma szuka elektryków do pracy za granicą ? Jakie stawki, ile godzin się pracuje? Czy mieszkania są za darmo? Jak ze zjazdami do Polski oraz czy przyjmują ludzi bez znajomości języka?

Zostaw merytoryczną opinię o Spawalnik Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Spawalnik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spawalnik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spawalnik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 29 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Spawalnik Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Spawalnik Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Spawalnik Sp. z o.o.