Opinie o KSK Dystrybucja sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KSK Dystrybucja sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w KSK Dystrybucja sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KSK Dystrybucja sp. z o.o. w Katowice

Adam Nowy wpis

Szukam pracy w sprzedaży i zastanawiam się nad złożeniem aplikacji w Sony Centre w Katowicach. Z tego co wiem sklep należy właśnie do tej firmy. Czy jest tu jakiś pracownik który może szczerze napisać: A. Czy wymagany jest już staż w handlu? B. Jaka jest atmosfera? C. Jak układa się szeregowym pracownikom z kierownictwem? D. Czy oprócz Multisportu i opieki medycznej są jakieś premie lub bony na święta? E. Czy będę w stanie jak się przyłożę osiągać regularnie minimum 3200 zł na rękę? Wracam w sierpniu po 3 latach a stałe do PL i mam nadzieję, że załapię się do sklepu w Silesii. Dajcie proszę znać co i jak.

Jolanta Nowy wpis
@Adam

Zgadza się, KSK Dystrybucja to licencjonowany sklep SONY, więc jak najbardziej możesz tutaj dopytywać o pracę. Z tym, że przynajmniej aktualnie nie ma tutaj żadnych ofert dla pracowników, bo nie znalazłam żadnych ofert w Internecie. Może ktoś coś więcej wie, jaka jest aktualnie sytuacja z zatrudnieniem tutaj i ogólnie jak sobie radzą w czasach pandemii?

Gal Anonim Nowy wpis
@Adam

A. Nie jest wymagany, natomiast przydałoby się mieć trochę charyzmy i chęci do nauki. B.W zespole zazwyczaj pozytywna, polecam Pana Pawła przezabawny człowiek bardzo inteligentny. C.Jest okej, da się żyć. D.Jedyne benefity istniejące to zniżka pracownicza. E.Większość zależy od szczęścia gdyż galeria libero nie obfituje w dużą ilość klientów, natomiast da się wyrobić plany,nie zawsze ale się da. Zarobki bez planu na reke ok. 2300 zalezy od godzin i prowizji a z planem zrobionym nawet da się przebić magiczne 3k na ręke. Polecam pracę dla studentów póki brutto=netto.

Mateusz

@orzeł a jak sama atmosfera ?

Orzeł Nowy wpis
@Mateusz

Atmosfera zawsze super. Mieliśmy mega zgrany zespół. Kierownik tylko trochę nazwijmy to śliski. Uważający się za niewiadomo jakiego kołcza a gadający od rzeczy i często działający na wyłączna korzyść firmyy.

Artur

Czy ktoś ma informacje o realnych zarobkach w ich sklepach Sony?

Orzeł
@Artur

Jak ja pracowałem, to podstawa była na poziomie lekko ponad minimalnej. O premiach musieliby się wypowiedzieć obecni pracownicy. Brak pakietów sportowych i tym podobnych...

RadX

Firma najlepsze lata ma za sobą. Aktualnie zarząd jest nieudolny i nie fachowo prowadzi spółkę. Niestety, nałożenie się wielu niekorzystnych sytuacji doprowadziło firmę do stanu poniżej jakichkolwiek oczekiwań. Zarobki kiepskie do odpowiedzialności i wiedzy ludzi tam pracujących. Brak coachingu ze strony przełożonych co negatywnie przekłada się na pracowników. Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie KSK Dystrybucja sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Zostaw merytoryczną opinię o KSK Dystrybucja sp. z o.o. - Katowice

KSK Dystrybucja sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 15 ocen.
  • 11 Listopada 11
    40-387 Katowice

KSK Dystrybucja sp. z o.o.