Opinie o Work In Time w Frechen

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Work In Time. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Work In Time o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work In Time w Frechen

Baranek661

Witam! wlasnie wysłałem swoje cv do oferty pracy przy segregacji smieci napisali mi ze zostałem przyjęty tylko musze wpłacic 180 zł i wysłac ksero DO czy ktos juz im wysłał przelew? czy ktos moze cos pozytywnego o nich napisac? [usunięte przez administratora]

anna1664

witam nie wydaje mi sie zeby to bylo tak pieknie do konca ,a z ta oplata to faktycznie chyba przekret ,robie we Francji od 13-tu lat i nigdy nie placilam za robote,chcialabym naprawde sie dowiedziec czy to lipa czy nie ,napiszcie jezeli ktos wplaci i bedzie mial faktycznie ten wyjazd bo jestem ciekawa.Pozdrawiam

kaska

Też dostałam odpowiedz o takiej pracy z work in time gmbh pośrednik -lenny vogel. Ale po pierwsze-szukam takiego miasta jak napisał KAśln ??????? nie ma takiego miasta w niemczech-to raz nawet niemcy nie piszą KAśln. Po drugie wciąż nas informują w necie różne urzędy -że nie wolno wcześniej nikomu wpłacać pieniędzy za ofertę-bo to oszuści. Wyjeżdzałam kiedys do pracy w pola niemieckie i nic nie płaciłam osobie która nas tam woziła i wszystko organizowal-nawet centa. Obecnie jeżdzę do opieki i też nikomu nie musiałam płacić - na dzień dobry-owszem za drogę jedynie i to w dwie strony -Tyle w temacie-uczciwych firm

Crisu

Witam, ja równiez dostalem propozycje od (usunięte przez administratora), segregacja odpadów. Dane firmy: Agencja: Work InTime GmbH Posrednik/Koordynator: Lenny Vogel Główna siedziba: Niemcy, KĂśln Max-Planck StraĂŸe 39 50858 KĂśln Strona: www.work-intime.de Numer rejestru: HRB 34559 Myslicie, ze to ma rece i nogi? Chca z gory 180 + dokument. Macie jakies sposoby na sprawdzenie wiarygodnosci firmy i posrednika? Pozdrawiam

logo firmy OPIEKUN MEDYCZNY- Atrakcyjne Wynagrodzenie!
Frechen
smartjobs personaldienstleistungen GmbH

To prawda. Bylem pracowalem . Potwierdzam. (usunięte przez administratora).Odradzam.

Jak tam po spotkaniu? był ktoś? możecie opowiedzieć jakie efekty?

niko

Mateusz - 2013-06-05 12:22:42 Witam. Ja rownież wybieram się na sportkanie do opola(mam blisko bo 30 km) 7 czerwca będe ok 12 już w opolu. Otrzymałem od nich całkiem konkretne info odnośnie pracy,ale nic o noclegach,ubepieczeniu czy wynagrodzeniu. Jak ktos chce to możemy sie zgadać w jakaś wieksza ekipę bo ja bede z kuzynem ;)Ja mam ponad 400 km. dlatego myślę nad sensem jazdy taki kawał drogi na samą rozmowę kwalifikacyjną.

Mateusz

niko

ja - 2013-06-03 18:05:39 Ja jestem zainteresowany wyjazdem z podkarpacia. W zasadzie dostałem juz umowe do podpisania jako monter z przewidywanym terminem 17.06 i nie wiem co robic... a jak to u ciebie wyglada??Ja dopiero 6-7 czerwiec mam jechać do Opola na spotkanie rekrutacyjne. A ty byłeś na jakimś spotkaniu czy od razu dali ci umowę? mi wysłali jakieś dokumenty do wypełnienia na spotkanie. Ja mam jechać jako elektromonter też się zastanawiam.....nawet nie wiem jakie warunki oferują i jaką stawkę, czy trzeba jechać swoim autem jak jest z zakwaterowaniem. Czytałem tylko na forach że za hotel trzeba płacić z diety a w weekend ze swoich trzeba płacić i jeździć swoim autem do roboty.

niko

nowy - 2013-05-29 20:20:15 Ja tez na Opole sie wybieram na rozmowe. Nic nie wiem ale mam nadzieje ze bedzie ok. Pzdrjedzie ktoś może z podkarpacia?

niko

endriu - 2013-05-23 18:31:27 witam ja sie zastanawiam czytajac te opinie no ale chyba sie skusze jestem z zabrza pracuje jako poczatkujacy elektryk 4ty miesiacJa się poważnie zastanawiam nad tą agencją bo nie ma zbyt dobrych opinii w sieci. Ja jestem z podkarpackiego i do Opola mam kawałek dlatego chciałbym wiedzieć coś więcej od osób co pracowali może pracują w Niemczech żeby nie jechać na darmo kawał drogi.

endriu

alll

Wybiera się może ktoś 6-7 czerwca do Opola na spotkanie rekrutacyjne?

siwy

dvd i co wyjechałeś ?? jestem ciekaw

dvd

witam co możecie powiedzieć o firmie work in time w Koln mam zacząć prace 18.03.2013

siwy

Siema Dawid razem z kumplem też dostaliśmy oferte na monterów od 18 tylko niewiemy gdzie sie mamy zgłosic

dawid

witam dostałem dziś oferte jako monter na 6 miesięcy jak to wygląda na miejscu i czy ktoś ma ten sam termin 18-03-13r i nie wiem czy wyjechać czy firma jest wypłacalna bo różne są opinie

Baraka123

Mam pytanie czy oni dawają ubiur roboczy jakieśzaliczki na początek jak przyjade do tej firmy ile musze miec kasy na początek i czy tam sam wykonujesz prace czy z jakims polakiem czy w grupie mam obawy i niewiem co robic jak to jest

wicher34

Byłem już dwa razy pod tą firmą i jestem zadowolony mimo niskich zarobków jak na niemieckie warunki ale pełne świadczenia rekompensują tą różnicę. Kasa na czas jak w umowie jeśli ktoś ma pytania chętnie odpowiem (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Work In Time - Frechen

• Jak się pracuje w Work In Time?

Zobacz opinie na temat firmy Work In Time tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work In Time?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 9 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work In Time?

Kandydaci do pracy w Work In Time napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work In Time