Opinie o Work In Time w Frechen

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Work In Time. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Work In Time o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work In Time w Frechen

NiePolecam

placa marnie za Hotel samemu sie placi z diety praktycznie nic nie zostaje za dojazdy nic nie placa, chociasz obiecuje Nie polecam!! tylko wydane pieniadze i nic wiecej. na same dojazdy i za Hotele wdydaje sie wiecej pienidzy niz zarobi sie

work in time GmbH
@NiePolecam

Kolejny analfabeta, i tacy ludzie wlasnie tutaj przyjezdzaja - nie przeczyta umowy a potem biadoli !!!!!

Arni

witam pracowałem w tej firmie z weimar cztery miesiące i jedyne płatnosci to delegacje co tydzień z których musiałem pokryć zakwaterowanie i wyżywienie i oczywiście dojazd własnym autem jak zapytałem o wypłatę to najpierw powiedziano mi że jeszcze nie policzono do końca i dostanę tylko zaliczkę a w następnych miesiącach wymyślono steuer klasse 6 i brak lohn abrechnungów ponieważ ze względu na odległość nie dostawałem papierowych list wypłaty tylko jakąś elektroniczną , .Suma sumarą do dziś czekam na wypłatę której chyba już nie dostanę więc szczerze odraczam każdemu bez wyjątku pracę w tej firmie oraz wszystkich pochodnych a jest ich jeszcze cztery .Tak a"propo to ktoś może a bo nie umie po niemiecku lub nie zna się na robocie więc oświadczam że w sposób komunikatywny po niemiecku i znam sie bardzo dobrze na sfojej pracy i nigdy nie było ze mną problemu a pieniędzy nie wię szczerze odradzam jest całe mnóstwo tego typu firm które w której wszystko jest lepsze.Pozdrawiam Moje sugestie dla Work In Time: Pod żadnym warunkiem nie podejmuj pracy u tych Oszustów Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dziadowska firma

Jerzy

Konkurencja inspiruje do pisania ? Słyszałem bardzo dużo dobrego o firmie!!

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o Work In Time w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Byly sklave

Czlowieku daj sobie spokoj z ta praca odradzam prace w tej firmie(usunięte przez administratora)

logo firmy OPIEKUN MEDYCZNY
Frechen
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
Iwona

@mehmed2018 czy opłatę za zakwaterowanie będziesz ponosił stale, czy może po pierwszym tygodniu będzie to finansowane przez Work In Time lub pracodawcę, u którego będziesz wykonywał swoje obowiązki? Czy Twoja rozmowa rekrutacyjna odbyła się wyłącznie przez telefon i w jej trakcie otrzymałeś zapewnienie zatrudnienia?

mehmed2018

Rozmawiałem przez telefon z pracownikami tej samej firmy Work In Time . Dali mi umowę o pracę i powinno zacząć się w poniedziałek. Miejsce pracy w piątek po południu. Musisz zapłacić za zakwaterowanie na tydzień. Wystarczające pieniądze na żywność i koszty podróży. Jestem zainteresowany instalacją elektryczną domu. Jeśli istnieje kolega, który napisze do mnie.

Iwona

@Prawda nie boli jesteś pracownikiem Work In Time? Możesz opisać jak wygląda obecna sytuacja firmy? Co dzieje się w jej strukturach i jak dba o pracownika? To ważne, aby na wątku pojawiały się wyłączne rzeczowe i merytoryczne spostrzeżenia na temat pracy w Work In Time.

Prawda nie boli

Tak tak.Kolejny "oszukany".Proponuje wziasc sie za prace uczciwie a nie szukac winnych.

DjM

Znam ten temat miałem przyjemność z tym Panem!! Stanowczo odradzam!!

Tom

...pracowałem w Work in time Lipsk...nie polecam tej firmy...na same przejazdy w ciągu 2,5 miesiąca wydalem 800 euro...wysyłają na tydzień lub dwa...jak czegoś potrzebują to dzwonią parę razy dziennie a jak ja czegoś potrzebuje to zbywaja...stawki niskie dlatego dają wyższe diety...mieszkania opłaca się z diet... Gowniane mieszkania wyszukują i drogie...nie polecam...

Uwaga Deejay KLAMIE

Prosze o usuniecie klamliwych komentarzy pod adresem pracownikow firmy p.Aurelii i p.Dariusza!!! Sprawa zostala zgloszona do administratora strony oraz do odpowiednich organow

Mag-man

Pracuje z wit juz od 7 m-cy i bylem raz chory czyli na L4, firma nie robila problemow i mialem staly kontakt z p. Agnieszka. Byc moze potrafie cos wiecej niz tylko psioczyc, dlatego mnie nie zwolnili ;) Ostatnie zlecenie trwa do teraz od 5 miesiecy i chyba firma mnie przejmie jak dogada sie z wit. Osobiscie polecam.

Prawda

szkalowanie dobrego imienia pracownikow firmy bez podstawy jest karalne.Prosze o usuniecie tego postu.

Deejay to troll

Idz juz sobie trollu.pewnie jestes z konkurencji i piszesz bajki

Deejay
@Prawda

Zaznaczam,że wszystkie rozmowy są nagrane jeśli będzie trzeba trzeba wrzucę je tutaj jako ostrzeżenie przed takimi pracownikami!! I informuje,że sprawa już jest u mojego prawnika o czyn z art 190kk!!

Zbychu64

byłem w ajemie spawaczem a teraz w Worku od wrzesnia.mają dobre diety stawka godz ujdzie jeszcze. szwagra też wzieli i jeździmy razem w 2

Maks

To czysta prawda niestety co tydz inne miejsce pracy oddalone o 600 km i maja to gdzies ciagle na walizach brak stalej pracy masakra nie polecam

Dandi
@Maks

Maks,dzięki za poparcie i potwierdzenie jakie panują warunki w tej"niby firmie".Cały czas toczę bój o zaległe pieniądze.Podpierają się jakimiś dziwnymi paragrafami i wewnętrznymi przepisami chcąc udowodnić swoją rację.Nie jestem odosobniony w tej sprawie

Maks
@Dandi

Tak firma zenujaca polscy kordynatorzy i kordynatorki dno zero pomocy piszesz emaile dzwonisz a oni nic nie odpowiadaja jak sie dodzwonisz to tak pieknie bajki opowiadaja az slodko niewiedza gdzie jestes co konkretnie robisz co tydz inne miejsce pracy praca po 3 ,4 dni w tyg i znow zmiana miejsca te ciagle przejazdy to wykancza psychicznie fizycznie maja cie gleboko w (usunięte przez administratora) i tak to wyglada gleboko sie zastanowcie zanim wyjedziecie przez pseldo firme naciagaczy i kretaczy nie nie nie polecam

Misio

(usunięte przez administratora) pracowalem 9 miesiecy bez dnia wolnego porazka nie firma odradzam work in time

Olo

Witam jaką można dostać teraz stawkę jako elektryk w work in time ? i jaką dietę ?

Zespół work InTime
@Olo

Dzień dobry, wysokość stawki i diety zależą od umiejętności i znajomości języka. Prosze przesłać swoje CV, po jego otrzymaniu zadzwoni do Pana rekruter i omówi szczegóły współpracy. Pozdrawiamy Zespół work InTime

zibi
@Olo

Stawka ta sama 10 brutto i 50 euro diety brutto na reke dieta 33 euro.

Mitarbeiter

Praca miała być na długo okazało się że jest na 3 tygodnie. tygodnie nie pełne. o zakończeniu pracy dowiedziałem się w ostatni dzień. pracodawca narzeka na agenta work in time. wiele różnych problemów. stanowczo ODRADZAM!!

zibi
@Mitarbeiter

Dokladnie ostatni dzien pracy i wtedy wszystko mowia Firma Tragedia NIE POLECAM

qbrak

Czy ktoś z Was zna nr (odpowiednik naszego nip) rozliczeniowy dla firmy i czy on jest jednakowy dla wszystkich oddziałów (chodzi o Leipzig) ?

Melania

Wszelkie rozliczenia finansowe z firmą powinny być załatwiane w firmie !. Na forum można napisać o takich sprawach w momencie kiedy mamy już jasność. Teraz nikt nie wie dlaczego tak się stało a pisanie w tym momencie jest oczernianiem dobrej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Work In Time - Frechen

• Jak się pracuje w Work In Time?

Zobacz opinie na temat firmy Work In Time tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work In Time?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 8 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work In Time?

Kandydaci do pracy w Work In Time napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work In Time