Opinie o Work In Time w Frechen

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Work In Time. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Work In Time o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work In Time w Frechen

Kamil

Witam wybieram sie do pracy jako spawacz ktos cos opowie o tej agencji ?

@Kamil

Odradzam pracowałem tam 2 miesiące zlozylem wypowiedzenie przepracowalen tydzień a i tak mnie oszukali na ponad 200 euro pod pretekstem zerwania umowy jak cię nie ma w pracy telefony się urywają a jak dzwonisz z zapytaniem gdzie są zaległe pieniądze nagle nikt po polsku nie mówi banda złodziei tyle w temacie

@Paweł

Czyli pracowales 2 miesiace i przepracowales tydzien - serio ???? Ludzie czytacie swoje wypociny, zanim nacisniecie "magiczny" przycisk ?????

Subiektyw

Pracownik udajesz idiotę czy czytać nie potrafisz chłop napisał że pracował 2 miesiące złożył wypowiedzenie i przepracował na wypowiedzeniu tydzień według umowy jak powinien a mimo to zostało mu zabrane 200€. Świadczy to o twojej nie kompetencji i braku wykształcenia że nie potrafisz czytać tak prostego tekstu ze zrozumieniem. A szczerze jak ja pojadę do pracy i nie daj Boże brakło by mi 200-300 euro marny los tego kto by (usunięte przez administratora) . Ja się nie bawił bym w sprawy Sądowne choć taka sprawa jest z góry wygrana lecz znam równie skuteczne metody odzyskiwania €€€ od takich (usunięte przez administratora) co żerują na krzywdzie innych . I są równie skuteczne . Więc jeśli opinie są prawdziwe co niektórych osób nie jest za kolorowo w tej firmie i nie jest ona godna polecenia . A założę się że pozytywy piszą pracownicy bo kto inny ...

Ślina
@Kamil

Daj sobie z nimi spokój ,(usunięte przez administratora) ,wracamy właśnie w trzech do kraju

Polox

Jeśli jesteś dociekliwy i dyskutujesz z nimi na whatsapie to odsylaja wiadomości w j.niemieckim, pomimo rodziny wystąpili o 6kl.podatkową bo powiedziałem że im odpowiednią opinię na necie wystawie. W piątek dieta jest 14euro( pozostałe dni okolo 50euro) bo sobie wymyślili dzień zjazdowy ,a jak masz do domu z 1000km i nie zjeżdzasz co weekend to ich to nie interesuje i oczywiście przy podpisaniu umowy ani słowa o tym. Jeśli chcesz zaliczke to trzeba zapłacić za przelew 25euro . Uciekać jak najdalej od tej firmy i uważać na inne firmy siostry bo parę ich jest

@Polox

O klasie podatkowej decyduje ostatecznie Finanzamt. Dieta jest ustalana indywidualnie w zaleznosci od kompetencji pracownika. Jesli chodzi o wszystkie regulacje nt. diety i pobieranych oplat sa one zawarte wszytskie w umowie. Za zaliczke pobieramy oplate 20€ nie 25€.

Sergi33
@Polox

Wszystko to prawda ja ze swoich złych doświadczeń dodam, że firma ma firmy córki pod różnymi nazwami, którymi kierują ci sami koordynatorzy np firma. Star! Ogólnie praca przez tą agencję to była trauma, której nigdy nie zapomnę. Mieszkania załatwiali po 20-25eur za dzień proszę sobie policzyć ile to wychodzi miesięcznie, do miejsca pracy miałem nawet 60km bez zwrotów kosztów dojazdu , łącznie firma nie wypłaciła mi kilkaset euro za dojazdy. Reszty już nie będę pisał myślę, że wystarczy.

@Sergi33

I tutaj sie myslisz, i owszem work In Time GmbH Group ma 7 firm ktore mieszcza sie w roznych miastach w DE ale kazdy zarabia na siebie - co oznacza, ze kazdy oddzial ma swojego szefa, dysponentow i rekruterow. Jedni dzialaja lepiej a inni troche gorzej - tak jak w kazdej firmie !!! Kwatery sa miedzy 15-25€/dzien, to jest duzo ???? A po ile bys chcial ???? 5€ ??? Jak chcesz sobie przeliczac to rozsadniej bedzie jak znajdziesz sobie fajna prace w PL i problem bedzie rozwiazany.

Ślina
@Pracodawca

Nie wiem ile chcecie za mieszkanie i czemu piszecie szukaj pracy w pl i po problemie ,to nie ja jestem problemem tylko wy niekompetentni i (usunięte przez administratora) policz sobie 20€x30 dni jest rachunek prosty ,nigdzie nie płaciłem 600€za mieszkanie ,i nie będę płacił ,wracam do mojej ukochanej Finlandii po pandemie a o was muszę jak najszybciej zapomnieć ,nikomu nie polecam aby tam trafił , płaciłem za mieszkanie w Finlandii max 330€na miesiąc i miałem dwa pokoje ,kuchnie ,łazienkę ,i saunę przy zarobku 15€na godz plus 1,15€za druga zmiane.

Nie Polecam, miała być praca dla 4 bez języka. Po przyjeździe pod pracę o 7 rano nie można się z nikim dogadać( dobrze ze jden znał j. wloski) po hwili jeszcze jeden polak podszedł z tej samej agencji o pracę. Po rozmowie w j włoskim dowiedzieliśmy się ze potrzebują 2 pracowników. Ta agencja to PORAŻKA

Yeziek

A kto płaci za hotel? Firma czy pracownik?

logo firmy OPIEKUN/KA MEDYCZNY/A
Frechen
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
Tajemniczy

Witam nie polecam tej firmy byłem w tej firmie i mam teraz problem z odzyskaniem pieniędzy złożyłem wypowiedzenie po 3 tygodniach ta firma to porażka w ogóle nie dbają o pracowników i patrzą tylko jak wykorzystać pracownika i go wykorzystać nie jedźcie do tej firmy dobrze radzę pozdrawiam

Kolo

Witam. Ma ktoś info. na temat prac w WiT jako ślusarz w Jenie, prawdopodobnie praca w ubojnie serwis maszyn. Jakie warunki pracy jaka kasa i kwatera? Jeśli ktoś coś wie to proszę pisać. Pozdrawiam.

PracownikW

Witam , czy jest ktoś kto został (usunięte przez administratora) przez firmę ? Firma nie zapewniła mi pracy , dostałem wypowiedzenie rzekomo z mojej winy bo nie wstawiłem się do pracy , gdzie nie otrzymałem żadnej informacji o nowym adresie , opiekun kazał zjechać do Polski bo nic dla mnie nie mają, nie wypłacono mi za tydzień pracy.

Z całego serca nie polecam tej agencji , pierwsze zatrudniają u kogoś w firmie a potem okazuje się że nie ma pracy w danej firmie, A TO DO NICH należy dogadanie szczegułów związanych z pracą , wymaganiami itp, bo za to pieniądze biorą. Po przyjechaniu na miejsce pracy okazuje się że nie jest w cale tak jak ustalaliśmy. Nie dośc ze straciłem pieniądze na hotel to jeszcze , za dzien który pracowałem nie zostały mi wypłacone żadne pieniądze. Może po prostu miałem pecha ijestem wyjatkiem , ja osobiscie nie Polecam.

Aktualność
Zapraszamy do sprawdzania naszych aktualnych ofert dostępnych w zakładce: Oferty Pracy

Czy Work In Time oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Sa tylko umowy o prace - pelen etat.

Przymus 28

Podzielam opinię "prymusa", jak już Ciebie zwerbują to opowiadają jaki będziesz miał istny raj. A potem schody, narzędzia kup sobie sam, ubranie robocze musisz kupić sam. (usunięte przez administratora) Ich interesują tylko przepracowane godzinny i karta godzin pracy. Spróbuj iść na zwolnienie lekarskie - otrzymujesz zwolnienie ( nie możesz chorować masz zapracować na pensje(usunięte przez administratora)

Anonymus
@Przymus 28

Wedlug prawa, pierwsze 4 tygodnie na zwolnieniu lekarskim placi Krankenkasse- tam musisz wyslac zwolnienie zeby zostalo zaplacone. Jesli jestes na okresie probnym, to wiadomo, ze pracodawca nie bedzie placil za to, ze nie ma cie w pracy- oczywiste!

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Work In Time? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Maxx

Odradzam, nawet nie myśl o tej firmie. Jestem z nimi 2 miesiące i katastrofa. Co tydzień po 500-800 km na swoj koszt i w telefonie tylko łacina.

Jest tylko rozmowa telefoniczna, a cala reszte zalatwia sie przez email - chyba ze ktos mieszka w Kolonii lub Frechen to moze przyjechac do Nas do biura.

@Maxx

Skoro jestes dwa miesiace I robisz (ponoc) 500-800 km co tydzien, to dlaczego dalej tutaj pracujesz ??? Jestes masochista lub nie do konca jest tak jak wypisujesz. I sprawa najwazniejsza, w ktorym oddziale jestes zatrudniony bo kazdy z nich pracuje na swoj „garnuszek“ i nie wiele maja ze soba wspolnego - oprocz nazwy I wlasciciela. Skoro jest tak zle, to nie rozumie dlaczego Firma istnieje ponad 19 lat i dalej dziala w przeciwienstwie do innych firm - no chyba ze Ci ktorzy z nia podpisuja umowy nie sa zbyt normalni, albo jednak nie jest tak zle ;)

Sebastian

Cześć! Wiecie może, czy można znaleźć sobie zakwaterowanie na własną rękę? Z góry dziękuję za informację.

Spawacz
@Sebastian

Sebastian jedziesz może do Niemiec jako spawacz?

@Sebastian

No pewnie ze mozna, jak wczesniej pisalem My szukamy kwatery na "dzien dobry" a co pracownik potem zrobi to juz jego sprawa - tzn albo zostaje na niej lub szuka czegos innego.

Sebastian

Napisz jaki jest standard i koszt mieszkań, które zapewnia firma i czy można liczyć na opiekę koordynatora. Chętnie się tego dowiem.

@Sebastian

Kwatery sa rozne, jak wczasy zamawiane przez internet - fajne i czasami mniej, jezeli trafi sie taka druga to szukamy czegos innego . Co do cen, to zamawiajac przez internet/telefon koszt jest 15-25€/dzien. Jezeli ktos znajdzie cos innego, ale bedac juz jakis czas na miejscu to 300-350€/miesiac.

@Sebastian

Można znaleźć na własną rękę

To kto jest tym zlym wlascicielem, ktory tak cie oszukal ????

krzychu

nie dajcie sie zwiesc za dwa miesiace nie mialem wyplaconych diet obiecano po pierwszej wyplacie ze wyrownaja to przy nastepnej nie bylo tak zwolnilem sie wiec dlaczego nie daja stawki wiekszej nie wracaja reisen kosten

Prymus

Może dla nowo przyjętych to jest "kosmos" jeżeli chodzi o płacę, Ale potem zaczyna się piekiełko, co tydzień nowe miejsce pracy oddalone od 300 do 800 km. I niemasz żadnych zwrotów kosztów przejazdu. Diety pełne od poniedziałku do czwartku, piątek tylko 12 Euro. Na koniec warto poszukać inne firmy, które płacą znacznie lepiej jeżeli chodzi o stawki godzinowo. Nie dajcie się nabrać na lep podczas rozmów stawiajcie swoje warunki.

@Prymus

"Co tydzien nowa praca.." tak to jest prawda, ale tylko w stosunku do "fachowcow" ktorym sie wydaje ze nimi sa i dotego chca stawek o ktorych Niemcy pracujacy u Nas moga marzyc - zawsze "chwila prawdy" jest w 1-szym dniu pracy. Zeby jednak nie stracic pracownika szuka sie nowych zlecen dla tych "fachowcow" i dlatego musza sie przemiescic to tu lub tam. Odnosnie diet (ilez mozna) pisac juz nie mam ochoty, wszystko jest napisane w umowie i to po POLSKU!!!!!!!

Edyta

@Pracownik Dobrze, że dzielicie się swoimi doświadczeniami odnośnie pracy poprzez Work In Time. Mnie natomiast ciekawi, jakie warunki otrzymuje pracownik zatrudniony bezpośrednio w tej firmie? Nie ma tu na forum nic na ten temat. Jeśli zechce mi ktoś odpowiedzieć, będę bardzo wdzięczna.

@Edyta

Edyto, pracownik dostaje Niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony - umowa jest w j. polskim, wiec wszystko (teoretycznie) powinno byc zrozumiale zanim cokolwiek sie podpisze i odesle. Pracownik otrzymuje stawke godzinowa (w zaleznosci od zawodu) brutto - BO TAK W SIE NIEMCZECH PODAJE, oraz diete do nawet 80-90€ netto za kazdy przepracowany dzien. Ma zapewniona kwatere na dzien przyjazdu i pelne namiary do pracy wraz z osoba kontaktowa. Kwestie ubezpieczenia, skladek itp. nie bede tutaj poruszal bo to oczywiste ze wszystko jest odprowadzane. Firma istnieje ponad 19 lat, wiec ma swoja renome a jezeli ktos daje sie skusic na takie lub inne rzeczy przez firmy "Kogucik" to jego sprawa. Pieniadze wyplacane sa w calosci o czasie, wszystkie sprawy dot. pracownikow zalatwiane sa w najszybszy spodob jaki jest mozliwy - dotyczy to oczywiscie normalnych pracownikow ktorzy przyjechali pracowac i nie traktuja tego jako "odpoczynek od zony" i ida po calosci. Coz wiecej mozna napisac ????

Michał M

Pracowałem dla WiT ponad cztery miesiące - obecnie musiałem na trochę zjechać do Polski. Po pierwsze - proszę uważnie czytać umowę. Wszystko jest napisane i niespodzianek nie powinno być. Po drugie - z mojego doświadczenia wynika, że wszystko jest do załatwienia. Zmiana mieszkania, zmiana pracodawcy, urlop, wolne - z odpowiednim wyprzedzeniem wszystko można ogarnąć. Z porównania i z rozmów wynika, że stawki nie są najgorsze natomiast diety są względnie wysokie. Powtarzam - uważne przeczytanie umowy pomaga w późniejszych momentach zwątpienia. Jeśli chodzi o kontakt z Agencją to nie mam żadnych zastrzeżeń. Drogą mailową, WhatsApp lub telefonicznie zawsze ( w godzinach pracy ) można liczyć na odzew. Podejrzewam, że dobrze jest nie dzwonić ze sprawami, w których Agencja nie ma szans pomóc ( słabe obiady w okolicy np ) a raczej z takimi, gdzie ta pomoc faktycznie może być udzielona. Agencja jest niemiecka i większość personelu jest niemieckojęzyczna - dobrze jest znać niemiecki na tyle, żeby z każdą pierdołą nie trzeba było latać do Polaków w Agencji a móc załatwić samemu przez telefon lub mailem. Jeśli są problemy bo sprawa wykracza poza podstawowe tematy - wtedy śmiało mozna prosić o pośrednictwo Polaków zatrudnionych w Agencji. Ci, z którymi miałem styczność to sympatyczni i otwarci na wspieranie pracownika ludzie. Podobne wrażenie odniosłem w kontaktach z Niemcami. To, że przenoszą wynika z różnych czynników - jednak myślę, że też bardziej na rękę jest dłuższa praca w jednym miejscu niż cotygodniowe poszukiwanie nowego miejsca pracy i noclegu. Zaliczki zawsze wypłacane na czas jeśli na czas wysłane były karty pracy. Wypłaty z pełną rozpiską co i jak - zawsze na czas. To była pierwsza moja praca w Niemczech przez Agencję i w porównaniu z wcześniejszymi doświadczeniami jedyne co mogę zrobić to polecać każdemu, kto myśli o wyjeździe DO PRACY. Nie ściemniać przy rozmowie kwalifikacyjnej i w CV - podać faktyczny stopień znajomości niemieckiego, nie bać się kontaktować z Agencją - wydaje mi się, że powinno wszystko grać.

work in time GmbH
@Michał M

W koncu ktos z trzezwym umyslem, psioczyc kazdy potrafi - szczegolnie Ci ktorzy maja problem pisac w ojczystym jezyku. W Polsce tez zanim sie cos podpisze, powinno sie najpierw przeczytac co jest a czego nie ma w umowie - no ale po co ;)

Grand100
@work in time GmbH

(usunięte przez administratora) Pracownik musi zarobić a pracidawca dać zarobić pracownikowi i wszyscy mają być zadowoleni. Ale jak pracodawca już w umowie ma w (usunięte przez administratora) kruczków wiadomo że w (usunięte przez administratora) będzie leciał. Roste zasady. Dieta co tydzień Wypłata raz w miesiący. Mieszkanie załatwia firma dla której pracujesz za free 2500-3000 koła netto na rękę i cześć. A jak nie to wypad za bramę.

Maria
@Grand100

Znalazłeś w swojej umowie jakieś zapisy na Twoją niekorzyść? Na co warto zwrócić uwagę, podpisując z Work In Time umowę? Dziękuję za pomoc.

@Grand100

2500-3000€ Netto i kwatera za darmo - widze ze musisz zarabiscie dobrym fachowcem skoro tak sie cenisz, albo jak polowa wszystkich przyjezdzajacych alkoholikow tak sobie wmowiles. Oplacajac kwatere samemu (lub potracajac z diet) zarobisz te 2,5-3 tys Euro, a jak poszukasz bedac na miejscu sam kwatere to jeszcze wiecej Ci zostanie - tak jak robia to (bedac w mniejszosci) normalni pracownicy. Pozdrawiam

@Maria Nie ma stalej kwoty ktora sie potraca, bo nie posiadamy wlasnych lokali. Wszystko zalezy od cen jakie ustalaja wlasciciele i jakie sa widoczne na ich stronach internetowych. Standard tez jest rozny, wszystko zalezy od uczciwosci i tyle - czasami sa ladne zdjecia, a po przybyciu okazuje sie ze to wieksza "buda" dla psa i wtedy musimy od razu poszukac innej kwatery. Dlatego jezeli ktos przyjedzie w niedziele i (niestety) trafi na taka kwatere, to zawsze sie mowi zeby przenocowal jedna noc i w poniedzialek przy obdzwanianiu wszystkich nowych pracownikow potrzebujemy takiej informacji - a nie , ze pracownik obraca sie na piecie i wraca do PL.

Dariusz

Czy firma daje możliwości, aby osoba zainteresowana pracą za pośrednictwem firmy Work In Time sama mogła znaleźć sobie mieszkanie, gdzie mogłaby je wynająć? Jestem ciekaw, jak to wygląda w rzeczywistości.

@Dariusz

Standardowo My znajdujemy kwatere od niedzieli popoludnia, ale jezeli ktos ma inicjatywe samemu zalatwic sobie kwatere to jak najbardziej - przeciez jest to dla Nas odciazenie :)

Odradzam, pracowałem ,(usunięte przez administratora)zmieniają zasady wcześniej ustalone. Chcesz mie ból głowy, to wyjedź z Work in Time.

Natalia 213

Odradzam pracę w tej firmie pierw chcą 25euro a puzniej 30euro za jeden dzień w mieszkaniu a z dietą to nie prawda że 50euro dzienie za dzień diety jest 12euro tak wychodzi a z czego mieszkanie zapłacić heee (usunięte przez administratora) nic więcej nic nie polecam tej firmie prace

hipopotam
@Natalia 213

Cos takiego jest w umowie.Szczerze powiedziawszy nie wiem o co w tym chodzi.Dzieki temu walki na diecie robia ? : ''Strony łączy umowa o pracę. Zmieniając § 5 punkt 3 strony uzgadniają, że pracodawca od dnia ........ za pierwszy produktywny angaż u klienta po rozpoczęciu umowy o pracę za angaż u klienta: zapłaci zwrot kosztów podróży w wysokości 60,00 EUR za każdy służbowo uwarunkowany i udokumentowany nocleg w miejscu angażu. Warunkiem zwrotu kosztów podróży z tytułu odległości są podatkowe i inne ustawowe uregulowania. W dniach wyjazdu obowiązują kwoty ryczałtowe klasyfikowane według nieobecności w miejscowości rodzinnej wynoszące w chwili obecnej 8 godzin nieobecności w miejscowości rodzinnej 12,00 EUR. Wyżej uregulowany zwrot kosztów pracownika zaspokaja wszystkie powstałe wydatki w ramach jego obowiązków.''

Umweltzone
@hipopotam

Moim zdaniem dodatek jeden lub pare się ma, jeszcze nie wiem o czymś takim żeby pracownik() otrzymał wszystkie jakie bądź i wysokie dodatki może jeszcze z najwyższą stawką jaka może istnieć, każdy był by szczęśliwy, od czegoś coś zależy niestety. Mój wpis będzie trochę nie na temat, trochę inna odpowiedź, u mnie głównie ostatnio chodziło o mieszkanie albo drogie albo bezpłatne było to w różnych regionach lub przejęcie czyichś dodatkowo obowiązków za free ble z jakimś bonusem powinno być, no różnie różnie przeróżnie jest, czas pracy także się pojawi różny no ale nieraz poprostu takie przepisy. W Niemczech jak jest trzeba zapoznać się, niestety poczytać też! o stawkach, składnikach wypłaty, ryczałt itp. W Internecie wystarczy wbić w przeglądarkę hasła (słowa kluczowe) w języku niemieckim każda strona ma tłumacza przetłumaczy (Translator) na polski po kliknięciu/wybraniu tej opcji oczywiście, do czego zmierzam wystarczy wpisać np. arbeit diäten i wyskoczą strony ze wszystkim niemieckie nawet fora, tam można przewinąć przegrzebać do momentu takiego co mamy i co potrzebujemy wiedzieć dodatki do mieszkań, (płaci ponoć pracownik za auta służbowe) dodatki za przejazdy, diety żywnościowe, czas pracy, branża budowlana?. Jakim się jest pracownikiem przez kogo i u kogo gdzie i jak, można mieć wiele mieszkań wiele miejsc pracy dojeżdżać lub nie, landy region wschód czy zachód, za co pracodawca płaci/pokrywa a co nie, co jest opodatkowane, sami musicie zrozumieć i dojść do tego o co w tym chodzi, każda sprawa jest indywidualna jak już większość pisze, swoje sprawy trzeba pilnować i załatwiać, moim zdaniem z kimś kto ma to samo porozmawiać o tym. Jaki jest zapis w umowie tego z reguły się przestrzega, jeżeli czegoś nie ma można upomnieć się o to ale też w należny sposób, się przygotować.

work in time GmbH
@Natalia 213

Za kwatere placi pracownik z diet i nie Naszej firmie, tylko wlascicielowi kwatery - bo nic z tego nie mamy. Beda na miejscu zawsze kazdy moze poszukac kwatery we wlasnym zakresie, ktora jest tansza/lepsza/blizej itd. - nie ma przymusu bycia na tej ktora My znajdujemy !!!!

arnaiter
@work in time GmbH

to płaćcie diety jak sie umawialiscie,w umowie macie ze za pierwszy angaż tyle ze wy zmieniacie pracodawce po tyg.lub 2-ch i automatycznie obcinacie diete,to z czego potem Ci ludzie maja palcic ja za kwatere maja 30-40 euro a diety 20 :)))

Dawidow

Bardzo dobra firma i nie rozumiem tych wpisów. Na forum nie wyjaśni nikt tych "niedopłaconych sum" a opinie można komuś popsuć?

Spawacz
@Dawidow

Przestań bredzić... Widocznie lubisz być okradany

Kamil_BDG

Oszuści UWAGA do dzisiaj nie otrzymałem ostatniej pensji gdy postanowiłem odejść, poprzednia się nie zgadzała o 400 euro. NIE POLECAM chyba ze ktoś lubi robić za darmo!!!!

Wiesiek

(usunięte przez administratora) nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Work In Time - Frechen

• Jak się pracuje w Work In Time?

Zobacz opinie na temat firmy Work In Time tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work In Time?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 8 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work In Time?

Kandydaci do pracy w Work In Time napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work In Time