Opinie o Imbud Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Imbud Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Imbud Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imbud Sp. z o.o. w Suwałki

Miłosz

Polecam

Konin

Wszystko jak należy

Przedstawiciel Handlowy

Prezes mimo napiętego grafika zgodził się na termin rozmowy zaproponowany przeze moją osobę. Sama rozmowa bez niepotrzebnego napięcia, spodziewałem się mocno oficjalnej atmosfery, żadnych testów papier-ołówek czy odsyłania do HR. Człowiek bardzo uprzejmy, ale konkretny.

Standardowe dla branży + poruszono kilka pułapek mogących wystąpić u handlowca i zapytano jak widzę ich rozwiązanie, wysłuchano mnie

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
taka ja

Tylko jedna łazienka, obsługa klienta na górze wymaga wędrówki po schodach. Cała reszta raczej na plus, firma uczciwa, nie ma brudnych zagrywek, zmiana jedna, w sezonie pracujemy dluzej. Wysokość pensji jak w sklepach wielkopowierzchniowych, mam porównanie z **** i *** to samo lub trochę lepiej. Jak ktoś szuka pracy to teraz szukają kierowców HDS. Organizacyjnie są rzeczy wymagające zmian, ale firma warta polecenia.

Radosław

Pracuję przeszło 4 lata i pensja zawsze na czas, kierownictwo na moim dziale bez zastrzeżeń i z kulturą do pracownika.

Ryszard
@Radosław

To dobrze, że można dogadać się z kierownictwem, bo wtedy od razu inaczej się pracuje. Właśnie szukam pracy gdzie nie konfliktowej atmosfery i można spokojnie zająć się swoimi obowiązkami. Warto tu aplikować?

Giczan
@Ryszard

Ja pracuje już 3 rok, normalni ludzie, odzież na magazyn dobra i ciepła, dobra flota, są nowe maszyny i będą kolejne, chętni w tym roku mieli różne szkolenia z wyżywieniem, firmowa wigilia na bogato : ) wleciały premie świąteczne.

Kaśśka
@Giczan

premie świąteczne otrzymali nawet świeżo zatrudnieni w równej wysokości co jest chyba ewenementem w takich Suwałkach

Zatrudniony
@Ryszard

Ryszard jeżeli tego szukasz powinieneś być zadowolony.

Czy w Imbud Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Radek

Jako pracownik pochwalę IMBUD za uczciwość, jest dobrze. Każdy nowy pracownik otrzymuje umowę o pracę, natomiast jaki to obecnie okres i typ umowy to już pytanie do kadr. Ogólnie dobra firma, bez zastrzeżeń.

Grzegorz

każdy pracownik ma umowę

Wrona

Wypłata ok i w terminie. Zatrudnienie moim zdaniem stabilne, konfliktów jako takich brak, ludzie i kierownik normalni. Wynagrodzenie to samo co w J... i brak zmianowosci, praca tylko ranki do 16.

Ola

Polecam

Kupiec
@Ola

Ola dzisiejsze promocje najlepsze ????

Ola
@Kupiec

Wszystkie są dobre : )

Warto?
@Ola

Ola jak się pracuje w imbud?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w imbud?

Pracowałem tu

Mam bardzo pozytywne nastawienie do tej firmy, dobre miejsce pracy.

Giczan
@Pracowałem tu

Potwierdzam, firma ok.

Tomasz L.
@Pracowałem tu

Podpisuję się pod opinią, dobra praca.

Jaa

Nie polecam. Najniższa krajowa (usunięte przez administratora)

Grzegorz
@Jaa

Krzywdząca opinia, wynagrodzenie minimalne tyczy się tylko pracowników niewykwalifikowanych np. stróża. Osoby zatrudnione w charakterze np. sprzedawcy, magazyniera lub kierowcy otrzymują pensję porównywalną lub wyższą w porównaniu z innymi zakładami pracy.

T.SK Bruk Sp. z.o.o.
@Jaa

+1 dla Grzegorza : ) Kupujemy w IMBUD od 7 lat, współpraca wzorowa. Pozdrawiamy!

Artur
@Grzegorz

Co to za podział na "wykwalifikowanych" i "niewykwalifikowanych"? Możesz to wyjaśnić? Na co może liczyć niedoświadczony pracownik, jak ja? Najniższa krajowa?

Czesława
@Artur

Jeżeli ma Pan szkołę kierunkową względem aplikowanego stanowiska to jest Pan osobą wykwalifikowaną, natomiast osoba "świeżo po szkole" jest najczęściej osobą bez doświadczenia.

Jarek
@Artur

Czego was uczą w tej szkole? To chyba oczywiste, że osoby wykształcone i z doświadczeniem zarabiają więcej. Jesteś młody, złóż CV gdzie się da i wybierz najkorzystniejszą ofertę. Powodzenia!

Czy w Imbud Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

RE: Pytanie

Proszę bardziej sprecyzować pytanie, jeżeli pytanie dotyczy ogólnych warunków pracy to jako sprzedawca/handlowiec oceniam na mocną 4 lub nawet 4+, charakteru innych stanowisk nie ocenię bo ich nie znam, natomiast negatywne opinie jak już się pojawią to są raczej jednostkowe.

Dawid B.

Osoba szukająca etatu z perspektywą długiego zatrudnienia powinna być zadowolona, firmę jak i osoby w niej pracujące wspominam pozytywnie.

Ryszard
@Dawid B.

Z twojej wypowiedzi zrozumiałem, że od razu dostaje się umowę na czas nieokreślony jak etat taki stabilny. Jak było tak pozytywnie to napisz czy zarobki też ci się podobały? Ile można było wyciągnąć na rękę? Więcej niż u konkurencji?

Dawid B.
@Ryszard

Długość umowy, w moim przypadku był to 1 rok i po jej zakończeniu propozycja stałego zatrudnienia. Firma działa już z 50 lat więc trudno mówić o bardziej stabilnym pracodawcy. Wysokość wynagrodzenia określiłbym mianem "konkurencyjna", nie niższa jak u innych.

Bardzo dobry sklep

Mariusz

Dobre miejsce pracy, firma ok.

M.

Dobry pracodawca, z przyczyn osobistych byłem zmuszony wyjechać do Niemiec i zrezygnować z pracy w tym miejscu - gdyby nie ten drobny szczegół starał bym się pracować tam nadal. Mam bardzo pozytywne wspomnienia.

Bożena
@M.

Cieszę się, że Twoje wspomnienia z pracy w Imbud są pozytywne. Skoro tak dobrze oceniasz firmę to może napiszesz jakie są plusy z bycia ich pracownikiem i dlaczego warto wysłać swoje CV właśnie do nich? Takie informacje na pewno przydadzą się innym zaglądającym tu na forum osobom.

Marek.
@Bożena

Uczciwość i charakter pracodawcy, podkreślę również dobry i bezproblemowy kontakt z właścicielami.

Pracowałem w tej firmie. Wypłaty na czas, szefostwo bardzo w porządku. Nigdy nie było problemów. Polecam tą firmę jako pracownik i dzisiejszy klient. Pozdrawiam

kamilek

Imbud sam sobie wystawia opinie bo nikt u nich nie chce pracować tylko jacyś patałachy.Naciągają ludzi wykorzystując ich.Wiec drogi Adminie jeśli popierasz nie uczciwych pracodawców to możesz usunąć ten komentarz.

Kawosz

Kupuje w tym sklepie kilka lat i jest ok...atmosfera jako tako z czegos sie posmieje i kawy sie napije...lecz od zawsze bylo slychac jakies machlojki i afery...dlatego jest tak smiesznie :D

kierownik lodowiska

Drogi adminie, skoro tak dzielnie zachęcasz do pisania o atmosferze w pracy która jest tak ważna, z czym się akurat zgadzam, to może zająłbyś się sprawą kilku ostatnich nieuprawnionych wpisów poczynionych prawdopodobnie przez tą samą osobę podszywającą się pod byłych i obecnych pracowników którzy mają się w firmie bardzo dobrze!!!

Dariusz

Proszę o wyjaśnienie tego wpisu i wyjaśnienia sprawy,kto fałszywie podpisuje się moim nazwiskiem i pisze fałszywe opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Imbud Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w Imbud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Imbud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imbud Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Imbud Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Imbud Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Imbud Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 80 ocen.

Imbud Sp. z o.o.