Opinie o Imbud Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Imbud Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Imbud Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imbud Sp. z o.o. w Suwałki

Czy Imbud Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

@Biuro

To dobrze, że można zdecydować, jaką formę wynagrodzenia chce się za te nadgodziny. Takie coś mi odpowiada! Mam jeszcze pytanie, jeśli chodzi o stawkę nadgodzin... Są one lepiej płatne niż normalne godziny pracy? Można liczyć na jakiś dodatek? ;)

K Nowy wpis

Pracuje już 4 miesiąc. Przed podjęciem zatrudnienia szukałem informacji o pracodawcach po Internecie, IMBUD wyróżniał się przewagą opinii pozytywnych i m.in. właśnie tu złożyłem CV - potwierdzam te komentarze, dobre i stabilne zatrudnienie.

P

Tak, szkolenia prowadzą firmy zewnętrzne. Obecnie trwają szkolenia dla grupy handlowców i sprzedawców.

Zofia
@P

A takie szkolenia to są jako forma onboardingu, czy też po to, aby pracownicy mogli awansować i rozwijać się w firmie? Jaki cel mają te kursy od firmy? Można dzięki nim dostać lepszą posadę?

@Zofia

IMBUD jest spółką działającą 50 lat, inwestowali w pracowników już w latach 90 gdy nie było dofinasowań i nie było to modne. Zdarzają się szkolenia obowiązkowe, nieobowiązkowe i w nagrodę lub z inicjatywy pracownika. Pół roku temu otrzymałem środki na szkolenie o które sam wnioskowałem. Rok temu były drony, modelowanie terenu i inne...

Super sprawa. Czy w związku z taka inwestycja w pracownika wymagane jest podpisanie jakiejś umowy lojalnościowej? Niektóre firmy się zabezpieczają w taki właśnie sposób

Jeży

Firma inwestowała w pracowników ???? z umową na ,, gębę '' o papier to się trzeba było postarać bywało że parę lat

Ktoś

Co do kierowców są szkolenia w zakresie odświeżenia wiadomości ale to nie nowość jednak trzeba się liczyć z tym że jak szef zadecyduje w sezonie to nie ma czegoś takiego jak czas pracy kierowców i się robi po 15 godzin a przerwa to 10 minut na śniadanie chociaż chyba różnie

Irena
@Ktoś

Lepiej płacą wtedy, jak się pracuje po 15 godzin dziennie? To jest traktowane jako nadgodziny czy może po prostu jakieś premie w sezonie macie?

@Irena

IMBUD pracuje do 16:00, jeżeli pracujesz po 15:00 to przychodzisz na 07:00, czyli normalnie 8h dziennie.

@Andrzej

inaczej - 07:00 - 15:00 lub 08:00 - 16:00.

ooo
@Andrzej

A zdarzają się czasami nadgodziny? Czy pracuje sie tylko w umówionym wymiarze czasu, ale nic ponadto? A jak już są nadgodziny, to czy płacą za nie odpowiednio?

Biuro
@ooo

Zdarzają się, ale jest to mocno zależnie od stanowiska i dotyczą raczej "górnego pokładu"/pracy papierkowej - jak je rozliczysz to już Twoja wola, możesz mieć za to wolne lub płatne.

@Biuro

Jaki jest wkład kierownictwa Imbud Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Odpowiedź Nowy wpis

Dotrzymywanie słowa, wynagrodzenie zawsze na czas.

Trafiłem na rekrutację na handlowca materiałów budowlanych. Co możecie powiedzieć o procesie zatrudnienia? Długo się czeka na odpowiedź ze strony firmy? Informują o tym, że ktoś jednak nie został wybrany?

Standardowo, wysyłasz lub dostarczasz CV osobiście - przy osobistym dostarczeniu jest szansa, że rozmowa będzie od razu. Jak wysyłasz mailem to czekasz aż oddzwonią - kwestia dnia/kilku dni, nie tygodni. Potwierdzam co napisano wcześniej, rozmowa z Prezesem konkretna - poważna, ale zarazem sympatyczna osoba. Nie posiadam informacji czy pada informacja, że ktoś nie został wybrany - w moim przypadku decyzja o zatrudnieniu padła na rozmowie.

Przedstawiciel Handlowy

Prezes mimo napiętego grafika zgodził się na termin rozmowy zaproponowany przeze moją osobę. Sama rozmowa bez niepotrzebnego napięcia, spodziewałem się mocno oficjalnej atmosfery, żadnych testów papier-ołówek czy odsyłania do HR. Człowiek bardzo uprzejmy, ale konkretny.

Standardowe dla branży + poruszono kilka pułapek mogących wystąpić u handlowca i zapytano jak widzę ich rozwiązanie, wysłuchano mnie

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Jakie są warunki zatrudnienia w Imbud Sp. z o.o.?

Radek

W mojej opinii to samo co u innych, na pewno nie jest gorzej - pracowałem w I** i O**. Pod niektórymi względami jest nawet dużo lepiej, nie ma problemu z wyjściem do toalety, CZYSTEJ I SWIEŻEJ TOALETY !!! jest czysty i pachnący pokój socjalny, jest czajnik, expres do kawy, mikrofala. Praca na jedną zmianę i kilku fajnych ludzi. Dodam, że w I** z głośników przez pół dnia mogła lecieć ta sama melodia co po pewnym czasie prowadziło do frustracji, w IMBUD tego problemu nie ma, muzyka zmienna. Są i minusy, sklep ma piwnicę i piętro, czyli jest trochę schodów (nie jest to np. tylko parter jak w O**).

aaa
@Radek

Czyli warunki pracy w miare ok? A co z warunkami zatrudnienia? Wiesz ile tu płacą na ten moment i przy jakiej formie umowy? Chętnie też się dowiem czy jakis system premiowy jest?

Radek
@aaa

To są pytania do kadr :)))) Napiszę co wiem, warunki opisałem wyżej - TAK JEST OK. Każdy na umowie, pensja zgodna z tym lub większa co w I** i O** - większa bo jest więcej możliwości, możesz sobie przeskoczyć na etat np. kierowca lub na handlowiec, pytanie co umiesz, co chcesz robić i do czego masz uprawnienia. Firma rodzinna a jednak gigant! W takim konkurencyjnym **** (pracowałem) jak... (wycięte)... W IMBUD byłem sprzedawcą z ambicją na handlowca, dziś prowadzę gospodarstwo rolne : ) Pracę tam uważam za wartą polecenia, mam porównanie. Nie wiem co mogę napisać więcej, stabilna dobra praca

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Imbud Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Sprawa indywidulana, możesz odebrać wolne lub dogadać się w zakresie wypłaty.

Artur

A jak są one rozliczane i jak często się zdarzają? Generalnie szukam roboty, co zamyka się w 8 godzinach.

Dobra obsługa, wrócę.

Maciek

Jako klient nie mam żadnych zastrzeżeń. Gdyby ktoś był zainteresowany to na ich profilu pojawiły się nowe oferty pracy, sprzedawca i kierowca C+E HDS. Pozdrawiam.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Imbud Sp. z o.o.?

kierownik lodowiska

szpadel i łopata

na urlopie

Odzież robocza firmowa. Nowa flota, wszystkie ciężarowego są nowe.

@kierownik lodowiska

Czyli co, nie jesteś zadowolony z pracy tu? Czy mi się wydaje? Tak zabrzmiało..

@na urlopie

Jakie nowe tylko stre gruchoty hds a żwirownia dostała parę nowszych sprzętów

@Kierowca

stare gruchoty? ale one są "nowe" w kontekście tego, że nabyli używane czy jak? i w jakim konkretnie stanie są, bo ujmujesz to nieco negatywnie. Są bezpiecznie?

@Kierowca

Żwirowania to może była tam kiedyś, obecnie jest tam betoniarnia i nie kilka aut, tylko cała tamtejsza flota jest na nowych kabinach rocznik 2022. Odbierając praktyki w tegoroczne wakacje widziałem auta IVECO a teraz po ulicach jeżdżą jeszcze nowe MANy w okleinie IMBUD.

Kasjerka

Pensja minimalna plus reszta do ręki. Ciężko wyegzekwować całość wypłaty na konto:(

@Kasjerka

Nie rozumiem jak może być ciężko, żeby móc odebrać swoje pieniądze? Z tym, że na konto chodzi o to, że niepełną minimalną przeleją? Bo to co w kopercie to trudno, żeby przelewali skoro na umowie nie widnieje... A ile tego w zasadzie jest?

Suwalczanin

Czy imbud teraz zatrudnia?

@Suwalczanin

Potrzebują kierowców C lub C + E, pompogruszka, betoniarka, HDS.

Misza
@Suwalczanin

Hey! Szukają również sprzedawcy na sklepie.

Roman
@Suwalczanin

W radiu słyszałem, że betoniarnia imbud szuka osób

Barbara
@Roman

Hej Roman, dzięki za info, brat szuka pracy teraz. A to jakoś niedawno słyszałeś? Myślisz, że można wysyłać CV prosto do siedziby firmy?

@Barbara

Nawet wypadało by wysłać CV. Zaraz rusza sezon budowlany i na pewno będą zatrudniać na różne stanowiska.

Dominika
@Kierowca

To zatrudniają ludzi tylko na sezon, a potem dziękują? Czy można tam zostać na dłużej?

@Dominika

Praca w większości całoroczna, oferty pracy publikują na Facebooku i własnej stronie.

@Suwalczanin

A jak długo trwa rekrutacja, jest tylko jedna rozmowa, czy więcej etapów?

@Elżbieta

U mnie rekrutacja obejmowała przesłanie CV i jedną rozmowę. Pracy dla kierowców jest teraz dużo, ale tu jest praca z codziennym powrotem do domu i są nowe pojazdy, szukają na sklep i kolejnych kierowców.

Dominika
@Kierowca

To spoko brzmi. A daleko jeździsz w ciągu dnia?

Zatrudniają
@Suwalczanin

Obecnie szukają magazyniera i kierowcy HDS kat. C+E.

dobry sklep internetowy

Grzegorz
@Andrzej

Kupiłeś tu coś przez namowę znajomego, czy dowiedziałeś się o sklepie w internecie? I jak z wysyłką?

Amdrzej
@Grzegorz

Z grupy na fb, przesyłka na palecie w cemie agregatu.

Behbud - Henryk

POLECAM

osir

dużo materiałów w dobrej cenie, butla gazu tylko 75zł

buduje

stal i płyta OSB w dobrej cenie, POLECAM

Wysłano z: REALME 8i

Ludzie chwalą.

Nie polecam tego miejsca do pracy , szefowa wiecznie nie zadowolona dużo wymaga mało od siebie daje , zostawanie po pracy , rzucanie opryskliwych słów przez telefon brak szacunku do pracownika, pieniądze nie adekwatne do wykonywanej pracy , zresztą widać często rotację pracowniku kasjerek , sprzedawców, kierowców także coś jest na rzeczy ogólnie tokstyczne miejsce . Nie polecam

Elżbieta

A skoro zostajecie po pracy, to płacą za to?

zadowolony

Branża budowlana ma taką charakterystykę pracy, że zdarza się zostać po godzinach (zwłaszcza w sezonie budowlanym) np. została partia betonu w gruszce i trzeba go zrzucić (bo inaczej zaschnie) lub kierowca dotarł krótko przed zamknięciem i prosi o wyładunek - trzeba współpracować, dbać o sprzęt i mieć świadomość zdarzeń losowych. Wszyscy jesteśmy ludźmi, przysłowiowy kierowca TIR-a również ma rodzinę i dalszy grafik jazdy, można zasunąć bramę punkt 16 i kazać mu czekać do dnia jutrzejszego lub cały weekend albo zostać przysłowiowe 2, 3 kwadranse dłużej i temat spokojnie załatwić. Ja tu widzę problem z podejściem do pracy i wykazania się zrozumieniem zdarzeń losowych. Uwagi względem braku szacunku czy też pracą charytatywnie w IMBUD brzmią dla mnie co najmniej absurdalnie : )

Oczywiście , zostanie po pracy 15min jest zrozumiałe , ale nie cały czas a jeśli tak to powinno być docenianie , a nie wiecznie niezadowolenie ,opryskliwość do pracownika , a w sobie nie zauważenie problemu... Jeśli praca w Imbud jest opisana w samych superlatywach jak wyjaśni mi Pani/Pan ciągła rotację kasjerek, kierowców? Chyba jest coś na rzeczy , bo jeśli pracownik i praca jest zadowalająca pracownik się jej trzyma .

Wysłano z: Samsung Galaxy A52

Jestem między sklepem a magazynem, nie ma tu żadnej rotacji kierowców. Kolejne oferty pracy tyczą się nowych miejsc pracy, tylko tu gdzie jestem zapotrzebowanie z początkiem roku wzrosło o 3 kolejne auta i pojawiają się nowe osoby. Kasjerki podobnie, urlopy macierzyńskie. Pracuje parę ładnych lat, czepiasz się byle czego.

To prawda. Szefowa ma wiecznie problem. Płaci grosze.Omijać szerokim łukiem

Wasil

Ja tam chętnie zatrudnię się w IMBUD, zatrudniają teraz?

Irena

Jakie grosze płaci? Możesz tak mniej-więcej określić? Syn chciałby dojeżdżać z Sejn do pracy, to jeszcze trzeba doliczyć na te paliwo. Musimy wiedzieć czy się opłaci.

Hey! Nie słuchajcie tych bzdur, PUP dał mi skierowanie na rozmowę o pracę kasjerki i jestem już po. Zamieniłam kilka zdań z dziewczynami z kas, dużo dziewczyn rzeczywiście jest na macierzyńskim, stawka okazuje się lepsza od lokalnej spożywki a kasjerka jest kasjerką i nie ustawia towaru na sklepie i nie ciąga paleciaka między regałami, nie ma również problemów z wyjściem do toalety, ogólnie totalne zaskoczenie po paru latach spędzonych na kasie w asortymencie spożywczym

Kierowca

Dobra hurtownia i dobra flota samochodowa.

Umberto

Jakie ok jak ceny podwyzszyli w kosmos a o rabacie to zapomnij.Humor to niewszystko tu chodzi o interesy.Kupuje bo blisko ale przerzucam sie na importex,pozatym raz na drzwi czekalem ponad miesiac a afery to tez slyszalem.

Baudolino

#stopnienawisci

Materiały budowlane wszędzie drożeją

Roman
@Umberto

Dużo materiałów jest najtańsze w imbud, ale to by mieli drzwi na sklepie to nigdy nie widziałem może dlatego czekałeś tak długo

Miłosz

Ok, 5/5.

Zostaw merytoryczną opinię o Imbud Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w Imbud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Imbud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imbud Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Imbud Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Imbud Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Imbud Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 78 ocen.

Imbud Sp. z o.o.